Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

aileler asla anlaşamazz ve biz yurtdısına gitmeyi düşündük
herseyi gec babamla babası asla anlsamaz annesi iyide abisi ve babası kumar oynuyo arada içki içiyo din pek bilmiyolar bizde böyle yetişmedik eylülüm cok tersler bize

evet çok zor olur gerçekten de ama siz birbirinizi sevdikten sonra engel olamazlar sonuçta :KK14::KK14:

kaçar gidersiniz yurtdışına :KK1::KK1:En Büyük TÜRKİYE

evet çok zor olur gerçekten de ama siz birbirinizi sevdikten sonra engel olamazlar sonuçta :KK14::KK14:

kaçar gidersiniz yurtdışına :KK1::KK1:En Büyük TÜRKİYE
acıkcası galiba bende hoşlanıyorum belkide seviyorumdur :KK30::KK30::KK30:
ama ailemin razı olmadıgı biriyle evlenmek istemiyorum acıkcası
sonucta atasından pek bi din görmemiş iddaayı cok oynuyo baya baya
babasıda arada içki içiyo görmüş atasından ne anlatırsın ki yani

acıkcası galiba bende hoşlanıyorum belkide seviyorumdur :KK30::KK30::KK30:
ama ailemin razı olmadıgı biriyle evlenmek istemiyorum acıkcası
sonucta atasından pek bi din görmemiş iddaayı cok oynuyo baya baya
babasıda arada içki içiyo görmüş atasından ne anlatırsın ki yani

evet haklısın çok zorluklar sıkıntılar yaşayabilirsin ama babası öyle diye o da öyle olacak diye bir şey yok ki :26:

hımm güzel demiş :21::21::21: siz anlaştıktan sonra belki ailelerde kolay ikna olur :KK31::KK31:
güzelim babamı ben cok iyi tanıyorum ilk aşkım babam sen bilirsin sende kızsın baba kız aşkı farklı olur ben biliyorum babamı furkanı sever ama ailesine gönlü razı olmazz bende acıkcası sadece o yüzden tereddüt ediyorum zamana bıraktım gece diyoki bana sadece dua ediyorum dilvin elimden biişey gelmiyo dedi bende ya bana niye baglı kalıyosun cevrende o kaddar güzel kız var gitsene olummm dedim :KK70: ne odunum :KK70:
vazgecemiyorum dilvin anlamıyosun beni onu sen oluca kan sular duruyo anlatamam sana bu duyguyu sadece dua ediyorum Allahım ne olur diye dedi :KK16:
bende zamana bıraktım yine evet demiycem sadece zamana bıraktım
niko diyoki senin o cocukla konusman bile hata ya evet de yada konusmanı kes diyo

güzelim babamı ben cok iyi tanıyorum ilk aşkım babam sen bilirsin sende kızsın baba kız aşkı farklı olur ben biliyorum babamı furkanı sever ama ailesine gönlü razı olmazz bende acıkcası sadece o yüzden tereddüt ediyorum zamana bıraktım gece diyoki bana sadece dua ediyorum dilvin elimden biişey gelmiyo dedi bende ya bana niye baglı kalıyosun cevrende o kaddar güzel kız var gitsene olummm dedim :KK70: ne odunum :KK70:
vazgecemiyorum dilvin anlamıyosun beni onu sen oluca kan sular duruyo anlatamam sana bu duyguyu sadece dua ediyorum Allahım ne olur diye dedi :KK16:
bende zamana bıraktım yine evet demiycem sadece zamana bıraktım
niko diyoki senin o cocukla konusman bile hata ya evet de yada konusmanı kes diyo
adı furkan mıı böhüüü :KK14::KK14:

yani aslında doğru ya ilişkiyi sürdürün yada hiç konuşmayın net olun böyle arkadaş gibi konuşmak nereyee kadar :26::26:

zamana bırakmak en iyisi bence de herşey hallolur istedikten sonra :KK16::KK16: başka sorun olmasın da :KK31::KK31:
Selam geçerken bakım dedim içerde kimler var neler oluyor. .nasılsınız

hoşgeldin bişey olmuyo ki :KK1::KK1: iyiyim sen naıslsın :KK16::KK16:

adı furkan mıı böhüüü :KK14::KK14:

yani aslında doğru ya ilişkiyi sürdürün yada hiç konuşmayın net olun böyle arkadaş gibi konuşmak nereyee kadar :26::26:

zamana bırakmak en iyisi bence de herşey hallolur istedikten sonra :KK16::KK16: başka sorun olmasın da :KK31::KK31:

hoşgeldin bişey olmuyo ki :KK1::KK1: iyiyim sen naıslsın :KK16::KK16:
hee adı oo :KK1:
iyide nasıl yapıcam bunu
cocuk benle daha cok konuşmak için operatör degiştiricek bugün bosver dediysemde anlatamadım :KK52:
ya herkesi postaladım bunda takılı kaldım ben:KK1:

hee adı oo :KK1:
iyide nasıl yapıcam bunu
cocuk benle daha cok konuşmak için operatör degiştiricek bugün bosver dediysemde anlatamadım :KK52:
ya herkesi postaladım bunda takılı kaldım ben:KK1:

hayır yaa adı o olmasın :KK19::KK19::KK1:

karar ver o zaman ne istiyorsun ? çocukla birlikte olmak mı yoksa sadece arkadaş olarak görmek mi ?

ümitlenmesin boşuna :KK14::KK14:

X