Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri tatilde napcaz

emin olma bu kadar :icecream: benim arkadaşım var benden küçük 90 takıyor -tatlicadiarzu- aynı bikiniyi aldık bilmeden ama o kullanamıyor çünkü felaket kötü durdu naniknanik bende güzel durdu ama onda bikini aşağı indi resmen ve giymek istmiyor onu bence 80 i geçen göğüs kesinlikle takmasın straplez kötü duruyor.. ki 90 beden dik göğüsten bahsediyorum 15 yaşında kız.. onda kötü durdu kimbilir kimlerde nasıl durur sırnaşık şey

ben habern yalancısıym cnm ama bde şöyle bi durum vr ben bkni seçerken kasiyer bayan bna straplez almamamı çnkü küçük gösterdğini söyledi bi arkdşım var göğüsleri baya baya büyük onun bknsi denedim boş boş oldu ama o denediğinde içi dolu dolu olmştı ki hoş bi dörüntydü özendmboshayallersmile kşiden kşiye değşr tbki asla gyme veya kesn gy dyemeyz önemli olan eğer kendne yakıştryosa gymesi özgüven meselesi :eek:

ben habern yalancısıym cnm ama bde şöyle bi durum vr ben bkni seçerken kasiyer bayan bna straplez almamamı çnkü küçük gösterdğini söyledi bi arkdşım var göğüsleri baya baya büyük onun bknsi denedim boş boş oldu ama o denediğinde içi dolu dolu olmştı ki hoş bi dörüntydü özendmboshayallersmile kşiden kşiye değşr tbki asla gyme veya kesn gy dyemeyz önemli olan eğer kendne yakıştryosa gymesi özgüven meselesi :eek:

tabiki öyle :-) ama benimde üçgen giyince kayboluyor :-) 75 ne de olsa :KK70: desteklileri de beğenmiyorum sert ve tip duruyor bende aklinialirimsmile

Arkadaşlar sanırım bu göğüs mevzusunu çok büyük dert ediyoruz kendimize..Allah daha büyük dert vermesin bizlere...Biz şükretmeyi bilmeyen insanlarız.Küçükler büyük derdinde büyüklerde küçük derdinde....Ama size en yakın arkadaşımdan duyduklarımı olduğu gibi aktarayım...Belki fikriniz değişir.

Bende çokkk aşırı büyük göğüs hastasıydım arkadaşımla konuşana kadar.Benimde göğüslerim desteksiz 75 destekli 80 beden falan oluyor..Bi avuç içinden biraz daha büyükler...Bi akşam çok samimi olduğum bi erkek arkadaşımla konuşurken(sakına yanlış anlaşılmasın ne o sapıktır nede ben sadece kardeşim gibi görürüm ve her konuda dertleşebiliriz).Bu konudan bi laf açıldı ve derin bi muhabbete girdik.Büyük göğüslerden tiksindiğini para verseler bile asla yanına yatmak istemediğini söyledi.Büyük göğüslü kadınları erkekler sadece zevk için tercih edermiş.Ama evlenen bi adam eşinin çok büyük göğüslü olmasını hiç istemezmiş.Bendee dedim ee o zaman neden kliplerde videolarda filmlerde hep büyük göğüslüler var.Oda onların amacı ''yatak düşündürmek'' falan dedi.Ben çok küçüklerden hoşlanırım ve çevremdeki çoğu erkek arkadaşımda benim gibi düşünüyor falan dedi.Ve ben çok şaşırdım yani bi erkek küçük göğüsten hoşlanıyorum dedi diye.Bende şimdi düşünüyorumda gerçekten karpuz gibi kocaman olup kötü görünmektense ceviz gibi olsun güzel görünsün.En azından destekli sütyenlerle istediğimiz boyuta ulaşıyor:):)

haklısın cnm ama o erkekten erkeğe değişr.vogue dergsnde okudum tam 2 sayfa erkek bi köşe yazarı göğüsler hakkında yazı yazmıştı okuynca drek depresyona grdm sandm :roflol: adam arştrma yapmş ve erkeklrn baya baya fazlasının büyk göğslerdn hoşlandığını ve hatta bazılarının kesinlikle küçük olmaktansa silikon olmasını istedklerni söylemş moralnzi bozmk istemem zaten bnmde küçük 75 b desteksiz kullanıyrum ve büyütmek için uğraşıyrum ama kadın denince akla gelen ilk şey göğüs ikinci şey kalçadır. bunu ben söylemeyrum gerizekalı erkek milleti söylüyr ben dış görünüşe bkn erkeklrden nefret ederm ama maalesf durum böyle ama şükretmelyz ki tek derdimiz bu olsun dua etmelyz göğüs kanserimz fln yok :Saruboceq:

haklısın cnm ama o erkekten erkeğe değişr.vogue dergsnde okudum tam 2 sayfa erkek bi köşe yazarı göğüsler hakkında yazı yazmıştı okuynca drek depresyona grdm sandm :roflol: adam arştrma yapmş ve erkeklrn baya baya fazlasının büyk göğslerdn hoşlandığını ve hatta bazılarının kesinlikle küçük olmaktansa silikon olmasını istedklerni söylemş moralnzi bozmk istemem zaten bnmde küçük 75 b desteksiz kullanıyrum ve büyütmek için uğraşıyrum ama kadın denince akla gelen ilk şey göğüs ikinci şey kalçadır. bunu ben söylemeyrum gerizekalı erkek milleti söylüyr ben dış görünüşe bkn erkeklrden nefret ederm ama maalesf durum böyle ama şükretmelyz ki tek derdimiz bu olsun dua etmelyz göğüs kanserimz fln yok :Saruboceq:

canım haklısın bende erkek için 1 göğüs 2 kalça sanardım işte o arkadaşım hem küçük göğüs hem küçük kalçadan hoşlanırmış.Sanırım sadece o öyle düşünüyor..Okuduğun dergideki ulaşılan sonuçların doğru olma olasılığı epey yüksek:kedi:

bunu sen söylemeysun gerizekalı erkek milleti söylüyo lafı iyiymiş:KK1: kadında ideal ölçü 85c.ymiş.ozaman biz ölelim.akannehir erkekler için değil de giydiğin kıyafetlerin yakışması için çok küçük olmaması lazım ya...zor oluyo o zaman...kış geldin hele hurma alıp yiyeceğimmmm:sm_cool:

bunu sen söylemeysun gerizekalı erkek milleti söylüyo lafı iyiymiş:KK1: kadında ideal ölçü 85c.ymiş.ozaman biz ölelim.akannehir erkekler için değil de giydiğin kıyafetlerin yakışması için çok küçük olmaması lazım ya...zor oluyo o zaman...kış geldin hele hurma alıp yiyeceğimmmm:sm_cool:

satılıyo hurma marketlrde canım kışı beklmene gerk yok yerimseniben

bde 85 c çok standrt olmuş düşünsene 45 kilo kısa boylu bikadının göğüslerinin 85 c olduğunu ne kdr büyük ve kötü durur yada çok uzun boylu iri bi kadında 85c ne kdr ufak durur snuçta bu boya yaşa ve kiloya göre değişr :kahve:

bde 85 c çok standrt olmuş düşünsene 45 kilo kısa boylu bikadının göğüslerinin 85 c olduğunu ne kdr büyük ve kötü durur yada çok uzun boylu iri bi kadında 85c ne kdr ufak durur snuçta bu boya yaşa ve kiloya göre değişr :kahve:

aynen...gamyoncuiremsu aktara sordum ben hurma varmı diye ''yok abla yazın kurt oluyo içi satmıyoruz'' dedi:1shok: büyük marketlere bi gidip bakayım bari...sengözlerimebaksanab

tatilde giymek için kom ve tenden mayo aldım olmayan şeyleri 10 kata kadar büyük gösteren bi destek ve dolgusu varkaydirigubbakcemile2 yani keyfim yerinde...

bu yaz ben de straplez bikini kullandım hiçte kötü durmadı boshayallersmile
göğüslerim küçük olmasına rağmen gayet hoş durdu..
bence straplez bikiniler ideal küçük göğüsler için

bu yaz ben de straplez bikini kullandım hiçte kötü durmadı boshayallersmile
göğüslerim küçük olmasına rağmen gayet hoş durdu..
bence straplez bikiniler ideal küçük göğüsler için

aynen cnm ben de bütün yaz straplez kullandım. çünkü çatal kısmı üçgen bikiniler gibi meydanda olmadığı için anlaşılmıyor :)

X