tatil

sanırım o kadar mı yalnızsın kimseyi bulamadın tek başınasın gibi tavırlardan ve öyle hissetmekten
Ben arkadaşlarım olduğu halde bazen tek gidiyorum, çok yorgunum kafa dinlemek istiyorum, bir insandan bağımsız uyuyup uyanmak canım istediği zaman denize girmek istediğim zaman kahvaltı etmek istiyorum bunlar herkes için geçerli bence

İki gün hemen geçer ki sıkılmaya vaktin kalmaz bence. Fiyatida gayet iyi bulmuşsun. Yerinde olsam iki günde masaj yaptırırdim kendime ohh mis.
O zaten en istediğim hatta gitme nedenimin başını çekiyor yoksa çok havuz demiz düşkünü değilim hatta tatil yerine şehir içinde iyi bir yerde masaj yaptırsam mı diye bişe düşündüm 😂😂

4 5 günlüğüne Çeşme'ye gitmiştim tek başıma öyle canım sıkıldı ki yalnız yemek yemek en sıkıcısıydı. 2 gün neyse de daha uzun kalacaksanız dinlendirici olmuyo insan iletişim kuracak birilerini arıyor. Turla gitmek insanlarla içiçe olunduğundan daha eğlenceli olur belki.

aaaa çok güzel ben de çok istiyorum ama onu ancak biraz çalışıp para biriktirince yapabilirim tabi tek başıma yurtdışı ayrı bi cesaret ister komşu şehire gitsem. mi diye konu açan bana ahahaha
İngilizce desen var bende( haayyyy,havaryuu🤣🤣 niye korkalim🤣🤣 şaka bı yana bende tırsıyorum ama millet tek başına otostopla gidiyo turla gidince bişey olmaz ya 🥲🥲 bende biriktiriyorum daha coookkk yolum var ama olsundu,bir umuttu yaşamak🫠😍

4 bin tl fark ile annemi mutlu edecek olmak benim için diğer seçeneği göz ardı etmek demek olurdu. kadın gelmiş gidiyor kimbilir üzerinizde ne emekleri var. ben hiç düşünmez annemi alırdım yanıma. çünkü evlilik durumunda anneniz kocanizin sırtına binecegi için!!!! asla böyle bir fırsatı bir daha yakalayamazsiniz. karisan yok eden yok anan gelmesin diyen yok. ben bu fırsatı mutlaka degerlendirirdim hic yoksa anneciğimi mutlu etmek için...

selam kızlar ben iki ay önce yeni atandım yıllık iznim yok ama hafta sonuyla birleşen resmi tatilde iki günlük yakın bi tatil köyüne gitmek istiyorum 3 yıldır falan memleket dışında hiç tatil yapmadım hem okudum hem çalıştım hem de duygusal ve ailevi olarak çok zor zamanlar geçirdim bana iyi gelceğini düşünüyorum ama yanımda gelecek hiç arkadaş bulamadım annemle de gidebilirim ama zaten ailemle yaşıyorum biraz ayrı kafa dinlesem diye de düşünüyorum öte yandan tek gideceğimi duyan tüm arkadaşlarım çok garipsiyor saçma buluyor ben de acaba sıkıcı mı geçer diye düşünüp vazgeçmeye başladım.
her şey dahil otel iki gece tek gidersem 10bin annemle gidersem 14bin yol parası da dahil bu fiyat piyasayı da bilmiyorum değer mi acaba yoksa vaz mı geçsem bilemedim farklı alternatiflere de açığım
Suan yalniz basima yapacagim 3 gunluk bir tatil icin romayi yakarim.

Gidin güzelce yapın gelin tatilinizi. Tatile çok gitmek istiyorum ama param yok. Hatta bazen konu açmak istiyorum borçla tatile gidilir mi diye, burada içimi dökeyim bari. Fırsatını yakalamışken değerlendirin kimseyi de dinlemeyin.

Arkadaşlarının fikrinin ne önemi var? Yalnız git, kimseye bağlı olmadan istediğin saatte yat, istediğin saatte kalk, canın ne istiyorsa onu yap. Zaten ailenle yaşıyorsun, biraz yalnız kalmak sana kendini daha iyi hissettirir. Ben de rezervasyonumu bu gün yaptım mesela. Üç gün kafa dinleyeceğim.Eşim hariç kimsenin haberi yok 🥳

selam kızlar ben iki ay önce yeni atandım yıllık iznim yok ama hafta sonuyla birleşen resmi tatilde iki günlük yakın bi tatil köyüne gitmek istiyorum 3 yıldır falan memleket dışında hiç tatil yapmadım hem okudum hem çalıştım hem de duygusal ve ailevi olarak çok zor zamanlar geçirdim bana iyi gelceğini düşünüyorum ama yanımda gelecek hiç arkadaş bulamadım annemle de gidebilirim ama zaten ailemle yaşıyorum biraz ayrı kafa dinlesem diye de düşünüyorum öte yandan tek gideceğimi duyan tüm arkadaşlarım çok garipsiyor saçma buluyor ben de acaba sıkıcı mı geçer diye düşünüp vazgeçmeye başladım.
her şey dahil otel iki gece tek gidersem 10bin annemle gidersem 14bin yol parası da dahil bu fiyat piyasayı da bilmiyorum değer mi acaba yoksa vaz mı geçsem bilemedim farklı alternatiflere de açığım
Kız kardeşim tek başına 19 ülke gezdi. Aşırı da eglenmis. Yeni arkadaşlıklar edinmiş,farklı insanlar tanımış. Tek başına neden sıkılasin ki ? Sosyal bir insansan hiç sorun olmaz.

Neden saçma olsun ? Tek kalıp kafa dinlemek için harika bir seçenek. Zaten hepi topu 3 gün. Annenizle aranız iyiyse beraber gidin daha iyi gelir .

4 bin tl fark ile annemi mutlu edecek olmak benim için diğer seçeneği göz ardı etmek demek olurdu. kadın gelmiş gidiyor kimbilir üzerinizde ne emekleri var. ben hiç düşünmez annemi alırdım yanıma. çünkü evlilik durumunda anneniz kocanizin sırtına binecegi için!!!! asla böyle bir fırsatı bir daha yakalayamazsiniz. karisan yok eden yok anan gelmesin diyen yok. ben bu fırsatı mutlaka degerlendirirdim hic yoksa anneciğimi mutlu etmek için...
Ben de aynısını düşünmüştüm, anneyle gitmek iyi olur, kadın da bir mutlu olsun, kızı için gururlansın, fakat yalan yok biz de kv istemezdik sırtımıza binmese de:)

Ben de aynısını düşünmüştüm, anneyle gitmek iyi olur, kadın da bir mutlu olsun, kızı için gururlansın, fakat yalan yok biz de kv istemezdik sırtımıza binmese de:)
çok ekstrem bir durum ama ben kayinvalidemi götürüyorum inanır mısınız? ama eş kişisi benim kadar gönlü geniş değil. ona da yapacak bisey yok sanırım yaradılış

sen o arkadaşlarının saçma sapan laflarını önemseme
muhtemelen kendileri tek başlarına bakkala dahi gidecek özgüvene sahip olmayan tipler
tek başına tatil dünyanın en güzel şeylerinden biridir.
ben şemsiyemi kapar kapar plajlara giderim mesela hafta sonları tek başıma. 2 saat toplu taşıma çekerim ama değer gittiğime
insan tek başına kendisiyle aktivite yaptıkça kendiyle zaman geçirmeyi öğreniyor ve bu inanılmaz özgüven kazandırıyor
ben bu sene ilk kez "arkadaşla tatil" yaptım
daha önce hep ailemle veya sevgilimle falan yapmıştım, ilk defa arkadaşımla gittim
gittim de ne oldu ? tamam çok eğlendiğim zamanlar da oldu ama arkadaşla gidince sürekli bi uyum sağlama modunda oluyorsun istesen de istemesen de
ki bu benim en uyumlu olduğum arkadaşlarımdan biridir
ona rağmen onunla tekrar tatil planı yapmayı düşünmüyorum ki ikinci bi tatil teklif etti, bakarız konuşuruz deyip geçiştirdim
kaldığımız üç günün üçünde de sabah beraber kahvaltı yapamadık çünkü hanımefendi öğlene kadar uyudu
kahvaltıları otelin terasında deniz manzarasına karşı ben tek yaptım :)
ilk gün zaten sürekli yorgunum deyip durdu. yol yormuş, çıtkırıldım :)
mesela acıkıyoruz, meydanda lokanta, restoran dolu. tutturdu ben google'dan mekan bakıcam yorumlarını okucam ona göre gidelim diye
yarım saat mekan araştırmasını bekledim, hiçbirini beğenmedi, meydanda rasgele girdiğimiz yerlerde tıka basa yedik :KK70:
planlamalar falan bi saçma sapan. sırf onun plansızlığı yüzünden aynı şehirden ayrı ayrı otobüslerle farklı saatlerde gittik otele :KK70:
benden önce vardı o otele. otogarla otelin konumuna yanlış bakmış. bana demez mi ben yanlış bakmışım, otogarla otel arası uzak, taksiyle geldim sen de taksiyle gel diye :işsiz: güvendiğime pişman oldum.
mesela denize gidicez 45 dk makyaj yapıyor. yahu denize makyajla mı gidilir ?
ben evimin dışında bi yerde kalıyorsam duştan wc'den çıkarken elli kere arkama bakarım
bu duştan bi çıkıyor her yer ıslak, her yer saç. şaka gibi.
amaaan eksik olsun bi daha arkadaşla tatil
ben de eylül gibi kalabalıklar biraz azalınca bi hafta sonu kaçamağı yapmayı düşünüyorum tek başıma

X