Tatil yeri diyince..

zarax

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2014
25
3
34
ARKADAŞLAR BALAYI İÇİN YER ARIYORUM ... NİŞANLIMDA BENDE YÜZMEYİ ÇOK İYİ BİLMİYORUZ . O YÜZXDEN DENİZE GİRSEK BİLE DAlgalı ve DERİNLEŞEN DENİZ OLMAMASI GEREKİYOR.. BANA ÖNEREBİLECEĞİNİZ ŞEHİRİ YADA OTELİ YAZABİLRMİSİNİZ.. TATİLE HERSENE AİLEMLE FETHİYEYE GİTTİĞİMİZ İÇİN BU SEFER FARKLI BİR YER OLSUN İSTİYORUM.. TEŞEKKÜRLER...

Çeşme. Ben yüzmeyi 30 yaşında orda öğrendim diyebilirim. Bildiğim bütün kıyıları da çabuk derinleşmeyen biçimdeydi.

Tesekkurler..peki çesmede otelin dışında etkinlikler varmıdır örnegın safarı turları gıbı gezılecek yerlwr gibi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben yuzmeyı cok ıyı bılıyorum bu nedenle cok sıg denızden zevk almıyorum. Side de sıg bı denız vardı zevk almadıgımı hatırlıyorum. 2002 yılında aılemle gıtmıstık. Otel olarak hatırlamıyorum cunku bız pansıyonda kalmıstık ama gece hayatı gezılecek yerlerı ve tarıhı olarak da gezılecek yerlerı cok guzeldı. Aspendos, manavgata yakın vs her gun bır yer gezılebılır. Tekne turu yapılabılır bır gun de.
Ancak hatırladıgım bı sey vardı sıdenın ıcıne bellı saatler ıcınde arac ıle gırmek yasaktı. İlcenın gırısınde arabayı park edıyorduk sonra o sekılde gırıyorduk.

cok teşekkür ederimmm .. yüzme kursunada gittim ..yüzmeyi biliyorum ama ayağımın değmedi yerde hemen panikliyorum .. o korkumu bir türlü atlatamadım... ağustosta evleniyorum 4. nden sonra balayı.. araştırmalarımıda sizin verdiğiniz bilgiler yönünde olucak... çok teşekkürler

Safari turu derken neyi kastettiğinizi tam anlamadım ama ben çeşmede hiç her şey dahil otellerde kalmadım. O konuda size kesin bilgi veremem. Ben hep oda kahvaltı tek aksiyonu yüzme olan yerlere gittim.

Ben de ders almıştım yüzme için ve benim de ayağım yere değmeyince panikliyordum. Hatta ben su seviyesi boynumda biraz ilerlese boğulacakmış gibi oluyordum. Benim kırılma noktam bir deniz gözlüğü almamla gerçekleşti. Lens kullandığımdan ve gözlerim çok yandığından suya kafamı sokamıyordum. Ne zaman gözlük aldım, kafamı bir iki kere daldırdım (ayağım deyen yerlerde) sonrası çorap söküğü gibi geldi. Belki size de faydası olur. Ayağım deyen yerlerde bir kaç kez sırt üstü durmayı denedim, öyle yüzmeyi denedim. Sona bir gün değmeyen yere kadar gittim. Ama çeşme öyleki bir değmediği yer zaten çok ilerde, orda da geriye iki kulaç at hemen değen yere geliyorsun.

Ayvalık denizi muhteşem tam tatil yeriii ve denizinde derinleşme hemen hemen yok gibi çok fazla açılmanız gerekir ama yüzme bilmiyosanız da hvuz candır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…