Tatil derdi☀️

Ben cok egleniriz diye dusunmustum ama sıkıldim.evden pek farki yok gibiydi.
Çok eğlencez beklentim malesef olamıyor ya.
Belki ben eğlenmeyi bilmiyorum yaşam tarzımı bahane ediyorumdur.
Ama biz karı koca deniz kum güneş kafamızı dinlendirelim beklentisindeyiz.

Esinizle zaman gecjremeyecginiz icin muhafazakar oteller biraz sıkıntılı bence. Bebekte var destek istersiniz mutlaka. Bebek dostu oteller olarak arasında, zaten pandemi var herkes ayrı takılmaya calisiyor. Bizde havuz kullanmayacağım denize sıfır uzun plajli otellere baktik bu yuzden. Bebek dostu surejli mama sıcak su bebek odası olan bi otel bulursanız bence çok rahat edersiniz.

Biz villa tuttuk sehrin gobeginde denize yakin havuzlu ve havuzu disaridan gorunmeyecek sekilde

Cocukla gezelim gorelim spontene olayi okuyunca bile asiri yorucu geldi valla

Ben de tesettürlüyüm.
2 kez muhafazakar otel tatili yaptık. İkisi de karışık plajı ve havuzu da olan otellerdi.
Hatta sabahtan eşimle karışık plajda ve havuzda takılır öğleden sonra kadınlar havuzuna gider bikinimi giyerdim
Ben haşemamı giyince ortamda erkek varsa bile yüzerim. Bazı kadınlarımız o şekilde bile yüzmüyor o yüzden karışık ortamlar sıkıntı olabilir.
Biz eğlenmiştik.
Ama şu süreçte ben de villa tatili tercih ederdim sanırım. Haşere fobisi bende de var ama birkaç ilaçla üstesinden gelinir. Sonuçta pikniğe gitseniz orda da varlar.
Kendinize ait havuz olur süper.
Villa tatilinde de dert yemek yapmak olurdu benim için.

Hasemayla denize girmek sorun olmuyorsa istediginiz yerde butik otel/apart/pansiyon tatili yapabilirsiniz bence. Sadece tatil köyü olayını eleyin.
Biz tesetturli gorumcemle kaş-fethiye-dalyan yapmistik gayet de eglenmistik, sadece bir gun gunubirlik tekne kiraladik onda mayoyla girdi ama o zaman da huzursuz oldu yakinlardan baska tekneler gectikce.

Haşemayla girmeyi sorun etmem ama keyif alacağımı sanmıyorum :) villayı herkes yemek konusunda sevmiyor gibi oysaki yemek yapmak benim için pratik olduğum keyif de aldığım bir konu zaten yaz akşamları kuru fasulye pilav yenmiyor ki kolay yoldan ızgaralar salatalar yenir işte.
O civarları düşünüyoruz keşke benim de gidebileceğim yakınlarım olsaydı aslında görümcem teklif etmişti geçen sene ama.

Yemek benim için büyük bir sorun. Yemekle temizliğiyle uğraşcaksam bu benim için tatil değil,sadece mekan değiştirme oluyor. Doalyıysla çok cazip gelmedikçe villa tatili bana göre değil. Ama bir otele 1 hafta tıkılmak da bana göre değil. 2 gün bi yerde olacak şekilde farklı şehirleri görmek,varsa denizine girmek, tarihi meaknalrını gezmek,yöresel yemeklerini yemek bana her zaman daha cazip gelmiştir. Ha sosan yaptın mı valla 2 çocukla henüz yapamadım Yapıcam inşallah ama bakalım. Çocukların malum yoruldum,acıktım,susasım,çişim geldi muhabbetleri bitmiyo :)

Kulağa çok güzel geliyor bunu ben de düşündüm, bunu annemle kızkardeşimle daha küçük bütçeyle memleket civarında yapmayı düşünüyoruz.

Gecen sene asosta cok iyi bir otele gittik muhafazakar degildi ben tesetturluyum ama alkol olmasina ragmen aile oteliydi hic rahatsiz olmadik cok guzel bir tatil yaptik koca otelde tek bendim ama kimse garip garip bakmadi bile yani aile oteli oldugu icin herkes çoluk cocuk gelmisti deniz ve havuz vardi hep birlikte takildik boyle bir yer tavsiye ederim hersey dahil

İsmi nedir merak ettim özelden de yazabilirsiniz zahmet olmazsa.

Fyatları daha da uygun oluyor değil mi ya? Muhafazakar oteller ateş pahası ama sizin dediğiniz yerlerde de acaba rahat edebilir miyim sorusu hep kafamı kurcalamıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…