Tatil derdi☀️

10.000 diyorsan otelle hiç uğraşma..
Villayı kirala ailecek rahat edin.
Ben bir defa 4 arkadaşımla villayı tercih ettim,ne örümcek ne arı gormedik.
Ki bizim bütçemiz 10.000'den çok daha dusuktu..
Şimdiden iyi tatiller,darisi da bize artık :)
Ama artık villalar sizin doneminize göre daha uçuk fiyat

Haha bende de bir yas bebesi var sürekli diken üstünde hissederdim kenarlardan düşer eder diye korkumdan
Sudan çıkarmayacaksın 1 yaş bebeği,en zor zamanları ,değil tekne heryerde zor olur o yaşla tatil
Havuza da düşer denizede düşer kuma da düşer:KK17:gözü karartıp gitmek gerekiyor o yüzden

Tavsiye demeyelim de bu sene ben deniz kenarı bungalovlara yükseldim ama onların fiyatı da bana yükseldi.
Şöyle ne ıssız olsun, ne kalabalık, yemeğim önüme gelsin ama otele sıkışmayalım, bebe uyumadı mı hazırlanma derdi olmadan hop kapı önü açık havaya çıkalım, odada bir şey mi unuttuk dert değil.
Çok cazip ya.
Villa tatiline uzağım.

Bende tesettürlüyüm. Otele binlerce para verip sadece ye ic havuza denize gir mantikli tatilleri sevmiyorum. Geçen sene marmariste muhafazakar bir otelde (ama denizi vs ayri degil.) denize sıfır konumda bir tatil ayarladık. Beklentimiz hic bir zaman lüks hizmet olmamistir. Yatacak iyi bir yatak, yemek yapma derdi olmayan bir yer olmasi yeterli.( kisa şehir turlarında misafirhanelerde kaliyoruz) bu otel ekim Ayi fiyatı 2450 tl di. Herşey dahil. Sonra tabi pandemi vs erken kapadılar ama bize sabah kahvaltı aksam yemek bir villa verdiler. (Ekim Ay i fiyatı 9500 tl olmasına rağmen 2450 tl ye kaldik) Kizim 1 bucuk yasindaydi o zaman. Biz otelde vs kalmayi pek sevmedigimiz icin villa da daha önce tatil yaptığımızdan dolayı olur dedik. En azindan yemek derdimizde olmayacaktı. Sabah kahvalti yapip cikiyorduk. 1 kez otelin denizine gittik. 2 kez farkli koylara, 1 kezde dalış için tekneyle acildik. Dalaman havalimanından marmarise gelene kadar görülecek yerlerin çoğunu görerek gezerek geldik. Marmariste de içmeler, selimiye, turunç, kız kumu vs hep gezdik. Örümcek,sinek,ari bunlar olabilir. örümcek hic görmedim 2 kez villada kalmama rağmen. Arî sinek cok oluyor ama o da normal heryer ağaç sonuçta. Kızımla cok zorlanmadık. Surekli denize girmk istemesi haricinde 🤣 gezip görerek tatil yapmayı seviyoruz. Eve döndükten sonra da 2 gün kafa dinledik sonra is basi. Bizce tatil boyle guzel. Otel ayarladigim siteyi belki biliyorsundur ama istersen özelden verebilirim.

Bana villa tatili pek tatil gibi gelmiyor. Kendi evimde değilde daha büyük konforlu havuzlu bir evde yaşamak için para harcamam sanırım bundan sonra da. Bizim tatillerimiz hep aynı şekilde ilerler eşimle. Ya Ege’ye gideriz ya da Karadeniz’e. Yol nereye götürürse oraya gider gittiğimiz yeri gezer egede denize girer Karadeniz’de en yakın yaylaya gider yolda gözlemeciden gözleme sucuk ekmek tost alıp yer pansiyon tabelası asılı bir yerde de konaklarız. Plansız projesiz rezervasyonsuz. Tüm tatillerimiz de mis gibi geçer. Bebek faktörü bu plansızlık içinde sıkıntı yaratabilir ama biz de hippi tipler değiliz. Aileye uygun makul yerlerde yiyip içip konaklıyoruz. Fakat villaya tıkılıp arada havuza inip on bin vereceğinize Sapanca’ya gidin Cansu bungalov var maşukiyede oraya gidin. Mis gibi bahçesine salın çocuğu sincaplarla oynasın siz de bir demlik çay söyleyin gece ikiye kadar oturup sessizlikte muhabbet edin. Tatili özledim :dua:
Katılıyorum biçok dediğinize ama karadeniz baştan eleniyoe doğma büyüme doğu karadenizliyim. Yaylalar filan artık cazip gelmiyor. :)

Merhaba kızlar.

Temmuz ya da ağustosta eşim ve oğlumla bir yerlere gitmek istiyoruz ama içime sinen seçeneği bulamıyorum.

Öncelikle şunu söyleyeyim. Başörtülüyüm, böyle olunca her yerde eğlenilmiyor her otele gidilmiyor, her aktivite yapılmıyor.

Muhafazakar otelleri çok sevmiyorum eşimle ayrı deniz ayrı havuz saçma geliyor daha evvel gittik ama boşa giden para oldu resmen 😂

Villa bakayım dedim az önce. Yorumlarda örümceğiydi arısı sineği hemen kapattım sayfaları çok tiksinirim örümcekten 😂

Otel ya da villa olmasın gezelim görelim arabayla spontane diyorum, dinlenelim derken daha mı yoruluruz eziyete dönüşür mü çocukla diye korkuyorum.

Kafam baya karışık anlayacağınız.

Özetle tesettürlü bir kadına, 1 yaş bebeği olan bir aileye ne önerirsiniz. Bilenler beri gelsin. 🌸

Dip not olarak da söyleyeyim 10.000 lirayı aşmayacak bir bütçe mevcut.
1 yas bebek oldugundan mutfağı olan bir yer olmalı. villa kiralamak mantıklı.

Tavsiye demeyelim de bu sene ben deniz kenarı bungalovlara yükseldim ama onların fiyatı da bana yükseldi.
Şöyle ne ıssız olsun, ne kalabalık, yemeğim önüme gelsin ama otele sıkışmayalım, bebe uyumadı mı hazırlanma derdi olmadan hop kapı önü açık havaya çıkalım, odada bir şey mi unuttuk dert değil.
Çok cazip ya.
Villa tatiline uzağım.
Bungalovda börtü böcek derdi cok olmuyor mu ama?

Gecen yil ayvalikta villa ayarlamistik cok guzeldi.hic oyle bocek falan yoktu tertemizdi heryer.ben 3.gunden sonra sıkılmaya basladim bu yil arabayla gezicez oyle otel yada villa falan istemiyorum

Bende hic bütçe yok.
Ama hayal ya işte.... Yıllardır öyle bir tatil hayal eder dururum 😄 BettyRuble BettyRuble Neyse mekân olsun, parayi da bi zaman bulurum bakalim 😁

İyi eğlenceler canim BettyRuble BettyRuble 🥰
En yakın zamanda güzelce dinlenebileceğin huzurlu bir tatil fırsatın olur inşallah Emma 🌸💝
Teşekkür ederim

Bende tesettürlüyüm. Otele binlerce para verip sadece ye ic havuza denize gir mantikli tatilleri sevmiyorum. Geçen sene marmariste muhafazakar bir otelde (ama denizi vs ayri degil.) denize sıfır konumda bir tatil ayarladık. Beklentimiz hic bir zaman lüks hizmet olmamistir. Yatacak iyi bir yatak, yemek yapma derdi olmayan bir yer olmasi yeterli.( kisa şehir turlarında misafirhanelerde kaliyoruz) bu otel ekim Ayi fiyatı 2450 tl di. Herşey dahil. Sonra tabi pandemi vs erken kapadılar ama bize sabah kahvaltı aksam yemek bir villa verdiler. (Ekim Ay i fiyatı 9500 tl olmasına rağmen 2450 tl ye kaldik) Kizim 1 bucuk yasindaydi o zaman. Biz otelde vs kalmayi pek sevmedigimiz icin villa da daha önce tatil yaptığımızdan dolayı olur dedik. En azindan yemek derdimizde olmayacaktı. Sabah kahvalti yapip cikiyorduk. 1 kez otelin denizine gittik. 2 kez farkli koylara, 1 kezde dalış için tekneyle acildik. Dalaman havalimanından marmarise gelene kadar görülecek yerlerin çoğunu görerek gezerek geldik. Marmariste de içmeler, selimiye, turunç, kız kumu vs hep gezdik. Örümcek,sinek,ari bunlar olabilir. örümcek hic görmedim 2 kez villada kalmama rağmen. Arî sinek cok oluyor ama o da normal heryer ağaç sonuçta. Kızımla cok zorlanmadık. Surekli denize girmk istemesi haricinde 🤣 gezip görerek tatil yapmayı seviyoruz. Eve döndükten sonra da 2 gün kafa dinledik sonra is basi. Bizce tatil boyle guzel. Otel ayarladigim siteyi belki biliyorsundur ama istersen özelden verebilirim.
V..sepeti mi :) çok sansürlü oldu :)

Hahahah 🤣 hayir. Balayımizda o siteden almıştık. Memnun kaldik. ama oteli helal bir otelde olması için hal....book.... diye bir sitede ayarladik. Bu sene icin kayinvalidem ve kardesine de antalyadan yine ayarladik. Çok güzel muhafazakar oteller var.
😂 tamam onu da biliyorum kurcalıyorum sabahtır

O
😂 tamam onu da biliyorum kurcalıyorum sabahtır
O siteyi seviyorum ben, gecen sene tatilimden de 400 tl ye yakın indirimin geldi. Bu sene kayinvalidemler de gidince bir 400 daha gelir. Bu sene için başka planımız var diye yazlığa gidicez. Ama seneye için 800 tl lik indirimim hazır.

X