Tatil derdi☀️

Ama artık villalar sizin doneminize göre daha uçuk fiyat

Haha bende de bir yas bebesi var sürekli diken üstünde hissederdim kenarlardan düşer eder diye korkumdan
Sudan çıkarmayacaksın 1 yaş bebeği,en zor zamanları ,değil tekne heryerde zor olur o yaşla tatil
Havuza da düşer denizede düşer kuma da düşergözü karartıp gitmek gerekiyor o yüzden

Tavsiye demeyelim de bu sene ben deniz kenarı bungalovlara yükseldim ama onların fiyatı da bana yükseldi.
Şöyle ne ıssız olsun, ne kalabalık, yemeğim önüme gelsin ama otele sıkışmayalım, bebe uyumadı mı hazırlanma derdi olmadan hop kapı önü açık havaya çıkalım, odada bir şey mi unuttuk dert değil.
Çok cazip ya.
Villa tatiline uzağım.

Bende tesettürlüyüm. Otele binlerce para verip sadece ye ic havuza denize gir mantikli tatilleri sevmiyorum. Geçen sene marmariste muhafazakar bir otelde (ama denizi vs ayri degil.) denize sıfır konumda bir tatil ayarladık. Beklentimiz hic bir zaman lüks hizmet olmamistir. Yatacak iyi bir yatak, yemek yapma derdi olmayan bir yer olmasi yeterli.( kisa şehir turlarında misafirhanelerde kaliyoruz) bu otel ekim Ayi fiyatı 2450 tl di. Herşey dahil. Sonra tabi pandemi vs erken kapadılar ama bize sabah kahvaltı aksam yemek bir villa verdiler. (Ekim Ay i fiyatı 9500 tl olmasına rağmen 2450 tl ye kaldik) Kizim 1 bucuk yasindaydi o zaman. Biz otelde vs kalmayi pek sevmedigimiz icin villa da daha önce tatil yaptığımızdan dolayı olur dedik. En azindan yemek derdimizde olmayacaktı. Sabah kahvalti yapip cikiyorduk. 1 kez otelin denizine gittik. 2 kez farkli koylara, 1 kezde dalış için tekneyle acildik. Dalaman havalimanından marmarise gelene kadar görülecek yerlerin çoğunu görerek gezerek geldik. Marmariste de içmeler, selimiye, turunç, kız kumu vs hep gezdik. Örümcek,sinek,ari bunlar olabilir. örümcek hic görmedim 2 kez villada kalmama rağmen. Arî sinek cok oluyor ama o da normal heryer ağaç sonuçta. Kızımla cok zorlanmadık. Surekli denize girmk istemesi haricinde gezip görerek tatil yapmayı seviyoruz. Eve döndükten sonra da 2 gün kafa dinledik sonra is basi. Bizce tatil boyle guzel. Otel ayarladigim siteyi belki biliyorsundur ama istersen özelden verebilirim.

Katılıyorum biçok dediğinize ama karadeniz baştan eleniyoe doğma büyüme doğu karadenizliyim. Yaylalar filan artık cazip gelmiyor. :)

1 yas bebek oldugundan mutfağı olan bir yer olmalı. villa kiralamak mantıklı.

Bungalovda börtü böcek derdi cok olmuyor mu ama?

Gecen yil ayvalikta villa ayarlamistik cok guzeldi.hic oyle bocek falan yoktu tertemizdi heryer.ben 3.gunden sonra sıkılmaya basladim bu yil arabayla gezicez oyle otel yada villa falan istemiyorum

Bende hic bütçe yok.
Ama hayal ya işte.... Yıllardır öyle bir tatil hayal eder dururum BettyRuble Neyse mekân olsun, parayi da bi zaman bulurum bakalim

İyi eğlenceler canim BettyRuble
En yakın zamanda güzelce dinlenebileceğin huzurlu bir tatil fırsatın olur inşallah Emma
Teşekkür ederim

Gecen yil ayvalikta villa ayarlamistik cok guzeldi.hic oyle bocek falan yoktu tertemizdi heryer.ben 3.gunden sonra sıkılmaya basladim bu yil arabayla gezicez oyle otel yada villa falan istemiyorum
Bu da var acaba 3 günden sonra sıkılır mıyız düşüncesi

V..sepeti mi :) çok sansürlü oldu :)

tamam onu da biliyorum kurcalıyorum sabahtır

O
tamam onu da biliyorum kurcalıyorum sabahtır
O siteyi seviyorum ben, gecen sene tatilimden de 400 tl ye yakın indirimin geldi. Bu sene kayinvalidemler de gidince bir 400 daha gelir. Bu sene için başka planımız var diye yazlığa gidicez. Ama seneye için 800 tl lik indirimim hazır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…