Tatil derdi☀️

Bizde tatile gitmek istiyoruz ev kiralayıp 1 ay kalmak istiyorum Adana da yaşadığımız için en yakın Mersin var ve1+1 ev fiyatları 1 aylık 9 binden aşağı yok yemesi içmesi derken çok pahalıya geliyor bir yanım git çok sıkıldın diyor bir yanım o kadar paraya değer mi diyor🙉🙉🙉

benim sevgilimin ailesi muhafazakar o yuzden annesi mesela kendi yazliklarinda bile denize falan girmez, onlar her yaz denize acilirlar birkac gun farkli koylara giderler annesi de istedigi gibi takiliyor. mayoyla falan baya rahat giriyor yani denize. 10 bin liraya bu soyledigim plan maksimum 4 gun yapilabilir.

onun disinda ben hic kiralamadim ama arkadaslarim iki yildir kalkanda villa kiraliyorlar, infinity pool falan oluyor cok guzel ben gecen sene bir gun gecerken ugramistim baya eglenceliydi. 10 bin butceyle bence bocek orumcek falan olmayan bir villa bulabilirsiniz 1 hafta rahat.

Denizi ortak muhafazakar oteller varmış. İş arkadaşım eşiyle öyle bir yere gidiyor. Havuza girmiyorlar (temizlik açısından) beraber denize falan giriyorlarmış, çok memnundu ama benim işim olmayacağı için hiç sormadım neresi olduğunu. Tek bildiğim Akdenizdeydi.

Yıllarca her sene Muğla ve civarında villa kiraladık, kendine ait havuzu olan, bahçesi falan tamamen ayrı olan evler var.

içi ve eşyaları oldukça iyi durumda, gerçekten bakımlı evler.

böcek olayını hiç yaşamadık. Açık havada sivrisinek falan tabi ki olur ama evin içinde ben hiç böcek görmedim mesela.

öğrenciliğimde ailecek giderdik, yani yalnızca çekirdek aileden bahsediyorum, o kadar tatlı , o kadar güzel geçerdi ki günler...

Birlikte çok güzel vakit geçirirdik, iyi ki gitmişiz zamanında 🥰

Yani ben kesinlikle villa diyorum :süslü:

Fyatları daha da uygun oluyor değil mi ya? Muhafazakar oteller ateş pahası ama sizin dediğiniz yerlerde de acaba rahat edebilir miyim sorusu hep kafamı kurcalamıştır.
Ya biz fiyattan cok istanbula yakin olusu ve iki geceligine gidecegimiz icin tercih ettik bende tereddutle gittim tabiki. Muhafazakar oteller istanbula cok uzak kisa tatil icin gutmeye degmiyor yani antalyada falan guzel oteller varda bir haftaligina falan gitceksen degiyor bize gore. Ben oteli arayip dedim ben kapaliyim hic boyle misafiriniz geliyormu evet tabi hep geliyolar falan dediler zaten ful ceken bir otel yalan soylediklerini dusunmedim ve pismanda olmadim tekrar gitmeyi düşünüyorum

Ya biz fiyattan cok istanbula yakin olusu ve iki geceligine gidecegimiz icin tercih ettik bende tereddutle gittim tabiki. Muhafazakar oteller istanbula cok uzak kisa tatil icin gutmeye degmiyor yani antalyada falan guzel oteller varda bir haftaligina falan gitceksen degiyor bize gore. Ben oteli arayip dedim ben kapaliyim hic boyle misafiriniz geliyormu evet tabi hep geliyolar falan dediler zaten ful ceken bir otel yalan soylediklerini dusunmedim ve pismanda olmadim tekrar gitmeyi düşünüyorum
Gitmeden sormak çok mantıklı ☺️

Yalnız bu nasıl bir fiyat 😁

EFA87D1D-B01F-4C7F-A3C9-E2731267DD2A.png

Özeldn bana otel adını yazar mısınız rica etsem?

Haşemayla girmeyi sorun etmem ama keyif alacağımı sanmıyorum :) villayı herkes yemek konusunda sevmiyor gibi oysaki yemek yapmak benim için pratik olduğum keyif de aldığım bir konu zaten yaz akşamları kuru fasulye pilav yenmiyor ki kolay yoldan ızgaralar salatalar yenir işte.

O civarları düşünüyoruz keşke benim de gidebileceğim yakınlarım olsaydı aslında görümcem teklif etmişti geçen sene ama.

Biz çok iyi anlasiyoruz, yasitiz ve cocuklar da yasit gibi, birlikte oynuyorlar biz rahat ediyoruz 🙂 cocukluyken iyi anlasilan bir aileyle tatil yapmak iyi oluyor denk getirebilirsiniz dusunebilirsiniz.
Bu sene de bayramda biyerler ayarlamayi dusunuyoruz birlikte yine fethiye taraflarinda, ama biz hic yemek yapma isine girmiyoruz cikip pratik biseyler yiyip geziyoruz. Kalabalik olunca izgara salata yapmak bile yorucu olabiliyor 😆 bir gun guzel bir restoranda keyif yapip ertesi gun hamburgerle gecistirebiliyoruz.

Biz çok iyi anlasiyoruz, yasitiz ve cocuklar da yasit gibi, birlikte oynuyorlar biz rahat ediyoruz 🙂 cocukluyken iyi anlasilan bir aileyle tatil yapmak iyi oluyor denk getirebilirsiniz dusunebilirsiniz.
Bu sene de bayramda biyerler ayarlamayi dusunuyoruz birlikte yine fethiye taraflarinda, ama biz hic yemek yapma isine girmiyoruz cikip pratik biseyler yiyip geziyoruz. Kalabalik olunca izgara salata yapmak bile yorucu olabiliyor 😆 bir gun guzel bir restoranda keyif yapip ertesi gun hamburgerle gecistirebiliyoruz.
Süper darısı bize ben de severim görümcemi.

Merhaba kızlar.

Temmuz ya da ağustosta eşim ve oğlumla bir yerlere gitmek istiyoruz ama içime sinen seçeneği bulamıyorum.

Öncelikle şunu söyleyeyim. Başörtülüyüm, böyle olunca her yerde eğlenilmiyor her otele gidilmiyor, her aktivite yapılmıyor.

Muhafazakar otelleri çok sevmiyorum eşimle ayrı deniz ayrı havuz saçma geliyor daha evvel gittik ama boşa giden para oldu resmen 😂

Villa bakayım dedim az önce. Yorumlarda örümceğiydi arısı sineği hemen kapattım sayfaları çok tiksinirim örümcekten 😂

Otel ya da villa olmasın gezelim görelim arabayla spontane diyorum, dinlenelim derken daha mı yoruluruz eziyete dönüşür mü çocukla diye korkuyorum.

Kafam baya karışık anlayacağınız.

Özetle tesettürlü bir kadına, 1 yaş bebeği olan bir aileye ne önerirsiniz. Bilenler beri gelsin. 🌸

Dip not olarak da söyleyeyim 10.000 lirayı aşmayacak bir bütçe mevcut.

arada önerilmiş olabilir yorumlara bakmadan yazıyorum.

bungalov tatili yapabilirsiniz. bütçeniz iyimiş. merakınız varsa karavan da süper olur

Merhaba kızlar.

Temmuz ya da ağustosta eşim ve oğlumla bir yerlere gitmek istiyoruz ama içime sinen seçeneği bulamıyorum.

Öncelikle şunu söyleyeyim. Başörtülüyüm, böyle olunca her yerde eğlenilmiyor her otele gidilmiyor, her aktivite yapılmıyor.

Muhafazakar otelleri çok sevmiyorum eşimle ayrı deniz ayrı havuz saçma geliyor daha evvel gittik ama boşa giden para oldu resmen 😂

Villa bakayım dedim az önce. Yorumlarda örümceğiydi arısı sineği hemen kapattım sayfaları çok tiksinirim örümcekten 😂

Otel ya da villa olmasın gezelim görelim arabayla spontane diyorum, dinlenelim derken daha mı yoruluruz eziyete dönüşür mü çocukla diye korkuyorum.

Özetle tesettürlü bir kadına, 1 yaş bebeği olan bir aileye ne önerirsiniz. Bilenler beri gelsin. 🌸

antalya da prima donna pattara diye kendinden havuzlu butik otel var villa şeklinde evler bir bak istersen

Merhaba kızlar.

10 bine iyi yer bulursun villayı falan salla zaten tatil dedigin acık bufedir yaa deniz havuz keyif kalıteli otellere git isim yapmıs oyle 200 odalık yerler olmasın ultra hersey dahillere bak neye takıldıgın önemli esin yada sen neden u tarz otellerde rahat edemiyosun peki

X