Tatil derdi☀️

tercih ettigin bölge varmı

Swandor Hotels Resorts-Topkapi​

Türkiye, Akdeniz Bölgesi, Antalya Şehiriçi

esin yada sen neden u tarz otellerde rahat edemiyosun peki
Şimdiye kadar gittiklerimizde hep arap turistler çok çocuklu aileler kalabalık hır gür vardı o yüzden bi önyargı oluşmuş durumda :)
bi de otel yemekleri dokunuyor bize belki bizim gittiklerimiz dandiktir. Villada karar kıldık yemek konusu can sıkıcı olacak mı gidip göreceğiz

arap mı nasıl yerlere gidiysoun ki öyle ben hic görmedim arap hep ingiliz yada alman turistler vardı otel secimlerin yanlıs muhtemelen sadece otelin yorumlarına bakma tripsover e de bak ama dedigim gibi 400 oda ve üstü olsun iceriklerde yazıyo masaya su servisi sabah icicekler vs diye

Muhafazakar otel tercih ediyorduk haliyle bolca Arap turist oluyordu

Tekrar merhaba. Fethiye’de mutlaka gidin dediğiniz yerler var mıdır. Bebekle girebilmek için fazla derin ve dalgalı olmayan hangi plajları önerirsiniz isimleri akılınızdaysa. Bir dee sabah saat kaç civarında nispeten tenha olur plajlar çok mu detay sordum

ölüdenizin lagün tarafına bir uğrayın ama öğleden sonra berbat bir kalabalık oluyor mutlaka öğleden önce gidin. Ölüdenizden ve merkezde limandan tur tekneleri kalkıyor, mutlaka bir gün tura katılın; ölüdenizden kalkanlar çok sarsıyor bebekle olmaz ama merkezden kalkanlarla çıkabilirsiniz.
Çalış en meşhur plajı ama hızlı derinleşiyor ve çok dalgalı, Kuleli fena değil, biraz taşlık sadece, kum plaj seviyorsanız mutlu olmazsınız.
eskiden günlüklü ve katrancı çok güzeldi ama artık çok kalabalık oluyor, yine gideceğiniz döneme bağlı ama, özellikle katrancı kum ve çocuklara uygun.
Yine bebekle zor olmasa bir günü saklıkent ve gizlikent e ayırın derdim ama ikisi de bebekle yorucu olabilir, küçükse kanguru ya da siling gibi bişeyle gidip görebilirsiniz.
Yani aslında özetle kalabalık olmayan saatlerinde Ölüdeniz in kumburnu tarafı sıfır dalga ve sığ sıcak suyuyla tam çocuklara göre, erken saate gidip tadını çıkarın, şimdiden iyi tatiller

Sineklik arılı villalar ucuz kuytu köşelerde olan villalardır
Denize yakın lüks villalar var 10 bin yeter de artar 2 kişi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…