Tarçınlı Elmalı Kür

ben 18 yaşındayım 85 kiloyum kilolarımdan dolayı kendimi hiç sevmiyorum deneyeceğim babnada faydası olurmu

elma,tarçın,limon,karanfil,tane karabiber olan karışıma

ooo hem karabiber hem zencefil ....bunu içebileceğini sanmıyorum aman dikkat derim

ben 18 yaşındayım 85 kiloyum kilolarımdan dolayı kendimi hiç sevmiyorum deneyeceğim babnada faydası olurmu
hoşgeldin kalori sayımı yöntemiyle kilo verenler topiğine bir bak derim sana çok faydası olur bu karışımın da inşallah faydasını görürsün canım yaz sonuçlarını

tabiattaki her bitkinin elbette çeşit çeşit faydaları var ama
limonun bu kadar faydalı bir meyva olduğunu yeni öğrendim
kan yoğunluğundan dolayı sıkıntıyı anında gideriyor,
kollestrol yükselmesini anında tedavi ediyor,
egelilerin her eve bir limon ağacı dikmesinin hikmeti varmış meğer

kesinlikle katılıyorum ama şu varki tansiyonu düşük olanların dikkatli kullanması lazım iice düşürürse aman Allah......

bugün başlıyorum yediklerimede dikkate tmeye başladım gelişmeleri yazarım :) hedef 7 kilo

Karışımı beğendim, içeriği itibariyle işe yarayacağına inanıyorum. Malzemeleri alıp hemen başlayacağım

eeee denicem diyenler naptııı yardımcı olalım kilo vermek isteyenlereee

yaa ben çok üşengecim biri kaynatıp hazır önüme koysa ne güsel olurduuu

her yemekten sonra içeceksek nasıl bi hafta gidiyo bu anlamadım 2 lt en fazla 2 gün gider benmi yanlış anladım acep

yaa ben çok üşengecim biri kaynatıp hazır önüme koysa ne güsel olurduuu
kilo probleminiz varsa bu üşengeçlikten olabilir mi

her yemekten sonra içeceksek nasıl bi hafta gidiyo bu anlamadım 2 lt en fazla 2 gün gider benmi yanlış anladım acep
günde 3 ana öğün 3 ara öğün yapılırsa sabah kahvaltısına gerek yok yemek değil kahvaltı sonuçta
ee geriye öğle ve akşam yemekleri kaldı bu da günde 2 bardak eder

ne kadar içtiğine bağlı benim 1 hafta yetiyordu sana yetmezse yeniden yaparsın

öncelikle paylaşımın için tşkl bende yeni doğum yaptım malum kilo paroblemim sürmekte eminin iyi bir sonuç alırm emziriyorum ama sanırım kullanmam için bir sebep yok hepsi doğal bir an önce kurtulmam lazım pskolojim bozuldu hangi kıyafetimi elime alsam hiç biri denk gelmiyor ((((((((((43:

cnm benimde bebeğim 5 aylık ek gıfalarada başladım ama çoğunluk emziriyorum acaba zencefilin bi zxararı olurmu ki sonuçta sütümüze geçiyo ya ondan dedim senin ne kadar oldu?

cnm benimde bebeğim 5 aylık ek gıfalarada başladım ama çoğunluk emziriyorum acaba zencefilin bi zxararı olurmu ki sonuçta sütümüze geçiyo ya ondan dedim senin ne kadar oldu?

arkadaşlar sizin için birkaç yere baktım en mantıklısı ve en güvendiğim ender saraç emziren anneler zencefil ve zerdeçal kullanmasın diyor sütü azaltırmış.bir de çok acı yememek gerekiyormuş acı sütün tadını bozar dedi.
emzirenler için zencefil katmadan içmelisiniz..

şimdi bunu kaynatıp dolaba koyacağız ya bidaha içmek için geri ısıtıp içeceğiz dimi soğuk değil?

Geçen yıl sporla birlikte karabiberli tarifden kullandım ve mükemmel sonuç almıştım. Uzun zamandırda unuttum kullanmayı bu sefer sizinde önerdiğiniz şekilde karışıma zencefilde ekleyeceğim. Tane karabiber kullanılınca tadı hiç farkedilmiyor o yüzden zencefilide ekleyince çok acı olacağını zannetmiyorum.

karabiber acı yapıyor zencefil acı değil boğazda bi yanma hissi oluşturuyor yakma gibi birşey ben karabiberi kullanamadım ki zencefil benim için daha rahattı walla kış aylarında soğuğa karşı koruyucu ben bu karışımı çok sağlıklı buluyorum

Yeniden denesem mi acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…