Tarçınlı Elmalı Kür

Yeniden denesem mi acaba??

ne kaybedersin :KK70: benim erkek arkadaşım yemek yemeyi pek sever tabi kilolara da davetiye getirir.... bir ara bu karışımı verdim göbeği baya baya azaldı .üşenmese faydası var ama şimdi yapmadığı için geldi kilolar geri :KK60:
düzenli devam edince herşeyin faydası var bunu bilir bunu söylerim

bende şimdi gördm bu kürü ve denemeye karar verdim. hiç olmazsa kilo veremesem bile kilo almayayım bana oda yeter :)
Ama zencefil hakkında hiç bi bilgim yok toz olarakmı satılıyor. bide benm yemek yemem çok düzensizdir her yemekten sonra demişsiniz
bu durumda benim günde 5-6 bardak içmem gerekiyor :) buda sanırım çok fazla olur. siz günde aşagı yukarı ne kadar içiyorsunuz bende ona göre
sınırı asmayayım :)

bende şimdi gördm bu kürü ve denemeye karar verdim. hiç olmazsa kilo veremesem bile kilo almayayım bana oda yeter :)
Ama zencefil hakkında hiç bi bilgim yok toz olarakmı satılıyor. bide benm yemek yemem çok düzensizdir her yemekten sonra demişsiniz
bu durumda benim günde 5-6 bardak içmem gerekiyor :) buda sanırım çok fazla olur. siz günde aşagı yukarı ne kadar içiyorsunuz bende ona göre
sınırı asmayayım :)

canım günde 3 bardak normalidir..
kök zencefil de var ama bizim kullandığımız toz zencefil
bende bzen kilo vermek bi yana vücudumu temizlediğini hissettiğim için de kullanıyorum rahatlıyorum yani :KK3:

bennu kuzum:KK70: sen zencefili tozmu yoksa taze zencefilmi yoksa kuru kabuk zencefilmi kullanıosun:KK70: :KK1: :emir_bebek:

Ben de bu karisimi yaptim ve bugün 3. günüm. Kullanmaya baslayaldan beri sunu farkettim, istahim kesildi :))
devam etmek istiyorum hedefim 3 ila 4 kilo vermek, bunun sayesinde olur diye ümit ediyorum

bennu kuzum:KK70: sen zencefili tozmu yoksa taze zencefilmi yoksa kuru kabuk zencefilmi kullanıosun:KK70: :KK1: :emir_bebek:
tatlımm benim foruma giremiodum cevap verdim ama senin gibi soran olursa söliim toz zencefil günde toplam 1 tatlı kaşoğı kadar :KK54:

Ben de bu karisimi yaptim ve bugün 3. günüm. Kullanmaya baslayaldan beri sunu farkettim, istahim kesildi :))
devam etmek istiyorum hedefim 3 ila 4 kilo vermek, bunun sayesinde olur diye ümit ediyorum
elma da içinde olduğu için tok tutma özelliği de olur 3 4 kilo çok deil kolaylıkla verirsiniz inşallah boy kilonuz kaç :KK17:

bu cay cok etkili tadida harika.ac karnina icersen istah kesiyo tok karnina icersen yaglari yakiyo daha ne.toz tarcin aci gerlen arkadaslar tazesini koyun dilim dilim gdograyin icine hic aci olmuyor.idrardan yag gittigini göreceksiniz sabirla icemeye devam edin​

bu cay cok etkili tadida harika.ac karnina icersen istah kesiyo tok karnina icersen yaglari yakiyo daha ne.toz tarcin aci gerlen arkadaslar tazesini koyun dilim dilim gdograyin icine hic aci olmuyor.idrardan yag gittigini göreceksiniz sabirla icemeye devam edin​

katkınız için teşekkür ederim.ayrıca sabır işi gerçekten.

kızlar bukürden memnun kalan su kilodaydım bu küre basladım su kiloya düştüm dien varsa lütfen yazsın:KK9:

super yaaa cok iyi vermissiniz ama diyet su diyet olmasaaa :KK43:(
zencefil toz olcak degilmi?
yazilmamais ama sorim dedim, malzemeleri alim denicem ins.
ama ben tatlisiz duramiyorum su tatli istahim gecse ......

super yaaa cok iyi vermissiniz ama diyet su diyet olmasaaa :KK43:(
zencefil toz olcak degilmi?
yazilmamais ama sorim dedim, malzemeleri alim denicem ins.
ama ben tatlisiz duramiyorum su tatli istahim gecse ......

Canım eğer tatlısız duramıyorsan sana göre bi tarif çünkü tarçın şekeri dengeliyor tatlı isteğini gideriyor elma da tokluk veriyor
tarçın kabuk tarçın olacak bi tane karışıma atarsın
zancefil de toz zencefil kullandım ben .....
bir de tatlı isteğin geldiği zaman naçizane tavsiyem bir bardak yarım yağlı sütün üzerine toz tarçından serpiştir tatlı isteğin kaybolacak :KK16:

Canım eğer tatlısız duramıyorsan sana göre bi tarif çünkü tarçın şekeri dengeliyor tatlı isteğini gideriyor elma da tokluk veriyor
tarçın kabuk tarçın olacak bi tane karışıma atarsın
zancefil de toz zencefil kullandım ben .....
bir de tatlı isteğin geldiği zaman naçizane tavsiyem bir bardak yarım yağlı sütün üzerine toz tarçından serpiştir tatlı isteğin kaybolacak :KK16:

tesekkur ederim, bak bu kolaymis sutu severim zaten denicem :KK70:

bu kür zaten metabolizma hizlandirici..icinde tarcin var bir kere..

ben karabiberlisini biliyorum bircok defa duydum..zencefilde yine metabolizma hizlandirici..

kilo vermeyenler olabilir ama gercekten bos birsey degil en azindan tarcin,karanfil antibakteriyel özellige sahip

bagisiklik güclenir..bende üseniyorum yoksa yapacam hatta yarin yapayim daha önce yapmisitm...

yalniz kimisi yemekten önce kimisi yemekten sonra diyor..

hatta bir bayan bir diyetisyen(ünlülerin) farketmez icinde dedi soguk ilik..

iste ilik olmasi lazim o yüzden üseniyorum icmeden önce isitmaminiz mi lazim diye

buzlarülkesi ;
yediğimiz yiyeceklerin yağa dönüşmesini engellemek için yemekten sonra içilmesini tavsiye ederim ve ben hep ısıtarak içtim öyle daha faydalı oluyor
karabiber de çok acı yaptığı için zencefil daha rahat içiliyor
karanfil de dediğin gibi antibakteriyel çok faydaalı aslında üşenmemek lazım

kizlar su kilodan su kiloya sukadar surede dustum diyen yookmu bu kürle? meraklar icerisindeyim dogrusu

selamlar ben tam olarak bu kür değilde benzeri 1 elma 1 kabuk tarçın 3-4 karanfil 3-4 top karabiber yarım limon kabuğuyla beraber zencefilinde toz olanı değil kökü çok az hepsini 1.5 litre suda kaynatıyodum hergün gün içerisinde onu bitiriyordum çok sıkı bi diyet yapmadım ama dikkat ettim yediklerime ölçülü yemeye çalıştım ağır sporlar yapamadım ama en az yarım saat yürüdüm 1 ayda 7 kilo vermiştim ama sonra işe yaramadı vücudum alıştı şimdi bende başla alternatifler arıyorum nerdeyse 2 aydır hiç kilo veremiyorum veriyo gibi olup tekrar alıyorum ama o 7 kiloyu verdim onu almadım...denemek isteyenler ben fayda gördüm ama vücut alışıncada pek işe yaramıyo malesef...

selamlar ben tam olarak bu kür değilde benzeri 1 elma 1 kabuk tarçın 3-4 karanfil 3-4 top karabiber yarım limon kabuğuyla beraber zencefilinde toz olanı değil kökü çok az hepsini 1.5 litre suda kaynatıyodum hergün gün içerisinde onu bitiriyordum çok sıkı bi diyet yapmadım ama dikkat ettim yediklerime ölçülü yemeye çalıştım ağır sporlar yapamadım ama en az yarım saat yürüdüm 1 ayda 7 kilo vermiştim ama sonra işe yaramadı vücudum alıştı şimdi bende başla alternatifler arıyorum nerdeyse 2 aydır hiç kilo veremiyorum veriyo gibi olup tekrar alıyorum ama o 7 kiloyu verdim onu almadım...denemek isteyenler ben fayda gördüm ama vücut alışıncada pek işe yaramıyo malesef...

merhaba sevgin haklısın bi yerden sonra vücut alışıyor böyle durumda da detoks yapmak faydalı oluyor
ama sabırla yapıp 7 kilo vermişsin tebrik ettim doğrusu :nazar:

X