Tarçınlı Elmalı Kür

slm arkadaşım bence bu karışım çok güzel çünkü hep bildigimiz saglıklı şeyler var zencefil karanfil limon elma nerde zararlı bişe ben denicem yarın şu an elimde 10 tane karanfil ıhlamururun içine attım 1 bütün elmayı 4 de böldüm demledim içiyorum hep saglıklı şeyler .bende grip olmuşum .

süper çok sağlıklı geçmiş olsun soğuklar geldi ama bu yaptığınız karışım sizi iyileştirmeye büyük oranda yardımcı olacaktır .bir değil birçok faydası var bunların afiyet olsun canım :nazar:

öncelikle verdiğiniz kilolar ve devamı için başarılar diliyorum ...evet canım buzdolabında saklanması lazım bir de bi arkadaş üzerinde durmuştu bende ona katılıyorum zencefili çok katma günde iki tatlı kaşığı gelecek şekilde çay kaşığıyla bardağına eklersen daha iyi olur ısıtmak keyfi ama ısıtırsan daha iyi . her yemekten sonra 1 bardak içiyoruz bir su bardağı kadar. :KK56: zencefilin yakıcı tadıyla yağların yandığını hissedersin büyük ihtimal :KK1:

cevabın için saol,zencefi alınca başlıcam içmeye

aldım zencefili:))ama kbuk tarçın yazmışsın,ben de toz tarçın var..onu kullanıcam artık..

Son düzenleme:
kızlar bu karışımla nasıl sonuçlar elde ettiniz? ben diyet yapıyorum ve yardımcı şeyler arıyorum zayıflamak için. işe yarıyor mu gerçekten?

aldım zencefili:))ama kbuk tarçın yazmışsın,ben de toz tarçın var..onu kullanıcam artık..

toz tarçın için bardağına dökerken süzgeç kullan canım kolay gelsin hadi inşallah güzel sonuçlarını bekliyorum tadı yakıcı söylüyorum ama .Zencefili çok katma hatta kaynatırken değil de sadece bardağına da katabilirsin
bir de zaten kaynama ve demlenme bittikten sonra kürü sürahiye felan süzgeçle süzüp dolapta sakla canım

kızlar bu karışımla nasıl sonuçlar elde ettiniz? ben diyet yapıyorum ve yardımcı şeyler arıyorum zayıflamak için. işe yarıyor mu gerçekten?
bende yaradı arkadaşları bekliyorum bende . sizde deneyin isterseniz istedikten sonra neden olmasın ki

toz tarçın için bardağına dökerken süzgeç kullan canım kolay gelsin hadi inşallah güzel sonuçlarını bekliyorum tadı yakıcı söylüyorum ama .Zencefili çok katma hatta kaynatırken değil de sadece bardağına da katabilirsin
bir de zaten kaynama ve demlenme bittikten sonra kürü sürahiye felan süzgeçle süzüp dolapta sakla canım

canım ceavbın içi saol,kaç dk.kaynaması gerekiyo ,ben bi 15 dk. kaynatıcam,çünkü elmalar içinde hiç erimez o zaman...sen nasıl yaptın,şuan kaynıyor,bi beş dak. daha kaynatcam,demlenmesini bekledikten sonra da içicem...

bu arada içtim çayımı,tadını da beğendim,tam bana göre,limonlu,elmalı,tarçınlı kokular...zencefil de hakkaten yakıyo...

bu arada içtim çayımı,tadını da beğendim,tam bana göre,limonlu,elmalı,tarçınlı kokular...zencefil de hakkaten yakıyo...

canım güsel yapmışsın düzenli devam edersen gerçekten farkedeceğine inanıyorum afiyet olsun güzel sonuçlarını bekliorum :KK3: bu arada zencefilin yakması sanki yagları yakıo gibi gelio demi :KK70:

Son düzenleme:
canım güsel yapmışsın düzenli devam edersen gerçekten farkedeceğine inanıyorum afiyet olsun güzel sonuçlarını bekliorum :KK3: bu arada zencefilin yakması sanki yagları yakıo gibi gelio demi :KK70:

eveeeeeeet,şuana kadar 3 bardak içtim,yarın sabah güzel bi şekilde rahat rahat tuvalete çıkabilmenin hayalini kuruyorum:26::26:bu arada zencefilin yakma konusuna da gelince;bi zahmet yağları da yaksın yani,daha işi ne:KK52::KK52:

eveeeeeeet,şuana kadar 3 bardak içtim,yarın sabah güzel bi şekilde rahat rahat tuvalete çıkabilmenin hayalini kuruyorum:26::26:bu arada zencefilin yakma konusuna da gelince;bi zahmet yağları da yaksın yani,daha işi ne:KK52::KK52:
ben aynı gün çıkıyordum wc ye canım ya naptın nasıl gidiyor ... ahaha hakkaten yağları da yaksın marifetli zencifilimiz :KK60:

canim bende denemeye karar verdim...
hadi dene bakalım sende sonuçlar nasıl olacak beklerim :KK19:

ben aynı gün çıkıyordum wc ye canım ya naptın nasıl gidiyor ... ahaha hakkaten yağları da yaksın marifetli zencifilimiz :KK60:

yeni başladım . yenilere kolay gelsin :)

Merhaba;
etkisine gerçekten inandığım ve gözle görülür hissedilir fark yaratan bi içecek karışımı var.bana çok faydası oldu siz de deneyin pişman olmazsınız... çok afedersiniz sadece belirtmek için söylüyorum bir hafta sonra idrarınızda yağ göreceksiniz ve yağ yakımı için süper çözüm olduğunu daha iyi hissedeceksiniz.Karışım şöyle
1 kabuk tarçın
1 tatlı kaşığı karanfil
1 tatlı kaşığı zencefil
1 orta boy yeşil elma
1 limon
2 litre su

evet hepsi rahatlıkla bulanabilecek malzemeler.bir tencereye elmayı , limonu 4 e veya daha fazla parçaya bölüyoruz.(daha çok bölmekta fayda var). ve diğer malzemeleri de ekleyip kaynatıyoruz.Kaynattıktan sonra kısık ateşte 10 dk demliyoruzzzz.Ve özellikle her YEMEKTEN SONRA içiyoruz.Bu şekilde yediğimiz yemeklerin yağa dönüşmesini engelliyor.İçeceğin sıcak olması daha iyi sonuç verir.Son olarak da her bardağa bir çay kaşığı kadar zencefil TEKRARDAN ekliyoruz.. Kolay gelsin.:KK42:

kızlar karışımı kaynatıp demlendirdikten sonra süzüp sürahide felan buzdolabında saklayın .Çok zencefil istemeyen olursa sadece bardağa da 1 çay kaşıgı koyabilir..
bir de bu karışımı ayda 3 hafta yapıp 1 hafta ara verilecek..

canım benim ya ben bunu unutmuştum paylaştığım için çok teşekkür ederim :)

iki gündür ii çıkıyorum :KK17::KK17:amamisafirim falan vardı,fazla kaçırdım galiba..bi de bu çay idrar da söktürüyo ha:KK9::KK9:

yeni başladım . yenilere kolay gelsin :)

sana da kolay gelsin canım inşallah sende faydasını görürsün :nazar:

canım benim ya ben bunu unutmuştum paylaştığım için çok teşekkür ederim :)
rica ederim ne demek :KK19:

iki gündür ii çıkıyorum :KK17::KK17:amamisafirim falan vardı,fazla kaçırdım galiba..bi de bu çay idrar da söktürüyo ha:KK9::KK9:
ahahaha misafirlerle beraber zor olsa gerek bende çok çıkıodum bunu içtiğimde .... ama fena rahatlatıo demi :KK60:

ben pek faza begenmedim 1 aydır içiyorum fazla bi etkisini de görmedim .

canım bu kilo vermeye yardımcıdır sporla diyetle desteklenince esas faydası ortaya çıkar bir de bunlara rağmen kilo verilmediyse bi diyetisyene uğramanın faydalı olacağına inanıyorum bünye farklılığı olabilir

sana da kolay gelsin canım inşallah sende faydasını görürsün :nazar:

rica ederim ne demek :KK19:

ahahaha misafirlerle beraber zor olsa gerek bende çok çıkıodum bunu içtiğimde .... ama fena rahatlatıo demi :KK60:

canım bu kilo vermeye yardımcıdır sporla diyetle desteklenince esas faydası ortaya çıkar bir de bunlara rağmen kilo verilmediyse bi diyetisyene uğramanın faydalı olacağına inanıyorum bünye farklılığı olabilir

canım bende denedim bunu ama bende bi faydasını görmedim. :KK43: bşka bilgisi olan varsa paylaşabilirler mi?

X