Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar rimelleri deniyemedim ama ancak bilgi verebilicembilmiyorumkismile
grnt2784.jpg

en baştaki rimel body shop=sanırım 29 tl civarı bişeydi.super volume mascara die geçiyor.kıvrım veriyor.
baştan 2.rimel=alix avien..fiyatı 10 tl.kıvrım veriyor buda.ama aman aman muhteşem diyemem.fiyatına göre eh işte diyebiliceğim bir maskara
baştan 3.rimel=avon super shok..10 tl almıştım.10 tl lik bir rimel zaten.20 tl olunca almayın:)daha önce resmini eklemiştim.fırçası biraz daha ilginç.avondan bu rimel harici hiç bir ürünüm yok.sevmem avon çünkü:umursamaz:
loreal brosse exacte:asigim:ben %50 indirimden 20 tl ye aldım.normalde 40 tl bişey..gözü kapalı tavsiye ederim.millet takma kirpik taktım sanıyoaklinialirimsmile
grnt2785.jpg

gördüğünüz gibi 2 taraflı.beyaz tarafıyla önce kirpiklerimize sıva yapıyoruz,sonrada siyah tarahla boyaya geçiyoruz:smiley-cool:

tarahlı olanı sevdim :nazar: adresi veriyorum :p
2 rimelim var ama aklım hala bu tarahlı olanda lorealin :)) alcam kesinn

benimde sadece bir rimellerim var :eek:klava:gecen gun malice konusuyorduk goz makyajı yapıp ekleyelim diye kadınlıgımdan utandım resmen ne goz kalemi var ne far =( kendime tav oldum hemencik cilekten kalem ısmarladım

benimde sadece bir rimellerim var :eek:klava:gecen gun malice konusuyorduk goz makyajı yapıp ekleyelim diye kadınlıgımdan utandım resmen ne goz kalemi var ne far =( kendime tav oldum hemencik cilekten kalem ısmarladım

livcim valla şuan kalk aynaya bak desen bakmam :roflol:
haftasonu hep salıyorum nedense :)) bende asodan görüyorum heveslenip alıyorum sürüp sürüştürüyorum zemuszemus
arıyorum mesela kanka saçımda maske var dur yıkıyip gelcem diyo bu kadar bakım bana fazla lülülülülülü

Maybelline hiç denemedin mi?Onlarda gayet güzel..
bu rimel işi, birazda kirpiğin varsa rimel bişey yapıyor..olmayan kirpiğe rimel naapsın..sengözlerimebaksanab

Pati, bu arada görümcek ne almış sana..bilmiyorumkismile

haftasonu hep salıyorum nedense :)) bende asodan görüyorum heveslenip alıyorum sürüp sürüştürüyorum zemuszemus
arıyorum mesela kanka saçımda maske var dur yıkıyip gelcem diyo bu kadar bakım bana fazla lülülülülülü
aynen ya bende fenalı saldım kendimi hiç sorma kaydirigubbakcemile2

vay anasını hatunumuz kokoş desene tanrıca kızım yazmıssın zaten afrodit diye =)

benimde en cok sevdigim maskara clinique high impact dir ben boylesi guzel maskara gormedim isteklerimi karsılıyor vallaha ama 2. bir tane istiyorummmmmmmmm

canlarım cierlerim kuzu sarmalarım,rujları anlattım ama parlatıcıları anlatmadımbilmiyorumkismile
grnt2786.jpg

1 numara=DECLARE marka parlatıcı.bu markayı evkurlardan bulabilirsiniz.ben ordan 38 tl ye almıştım(hangi akla hizmetmirmirmirmir)ama güzeldir hakkını yemiyim:hulya: numarası 33
zemuszemus
bayanssulusmile​
2 numara=CECİLE 'sözde'dolgunlaştırıcı parlatıcı.hiçte dolgunlaştırmıyor.ama çok tatlı bir rengi ve harika bir kokusu var.hindistan cevizi gibi kokuyobayanssulusmilesimli simli çok hoşhihoyyyt numarası 01 fiyatı 17 tl civarı ama ben indirimde 10 tl ye aldım:kedi:
opuyorumnanaktan​
3 numara=M.A.C buda dolgunlaştırıcı içinde nane özleri var hafif bir karıncalanma yapıyor ama çok hafif.ben kokusunu çok seviyorum bununda..güneş kremi gibi tatlı bir kokusu var.fiyatı 38 tl ama o paraya değmez.yerli markaların parlatıcılarıda gayet başarılı..numarası 39..nude makyajı için çok uygun.angelina jolie hep bu tonlarıda kullanıyo:kedi:
kaydirigubbakcemile2​
grnt2796.jpg

4 numara=FLORMAR.fiyatı 9 tl numarası 112..çok çok çok seviyorumopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan​
grnt2765.jpg

5 numara=GOLDEN ROSE...fiyatı 18 tl..03 numara..yanar dönerli rengi.parlatıcı gibi şeffaf ama yanar döner çok tatlı bir rengi var.29 gün sonunda dolgunluk veriyomuş bakalımboshayallersmiledudaklarım ince değil allaha şükür ama nie dahada şişkin olmasınkaydirigubbakcemile3içinde tarçın ve acı biber özleri var
grnt2800.jpg

rimelleri konuşmadan parlatıcılar geldi bayanssulusmile
parlatıcı pek kullanamıyorum hemen yiyip bitiriyorum ben ama sen bana mac tavsye etmştin galiba kankam..ordaki pmbeyi yerimseniben

sorma livcim bu afrodite yetişemem ben Şeniz

2006modelim canım şal almış bana hihoyyyt benden küçük daha :KK70:

2. cok begendimmmm nasıl guzel bir rengi var
bende gecenlerde golden'un renksiz olanından aldım tadı hiç hosuma gitmedi bir de ac kapa kapagını kırdım cope gitti ama bunun rengi guzelmıs

sekerto body shop begenmedin mı bende 2. bir rimel arayısındayım
bebeğim öle aman aman güzel diyemem o parayı vericeğine biraz daha fazla ver lancome al derim eğer şu an durum müsaitse tabi
taraflı dedim la merefsizlik yapma:tomato:
:roflol:delisin ya
özelimizi deşifre etmesene kamil:enbuyukkk:
Maybelline hiç denemedin mi?Onlarda gayet güzel..
bu rimel işi, birazda kirpiğin varsa rimel bişey yapıyor..olmayan kirpiğe rimel naapsın..sengözlerimebaksanab
Pati, bu arada görümcek ne almış sana..bilmiyorumkismile
denedim canikom ama çok kuruttu kirpiklerimi.dur netten hangisi olduğunu bulıyım ekliyim.ama yeni çıkanları bilmiyorum nasıllar.denemk lazım:jeyyar:

benimde en cok sevdigim maskara clinique high impact dir ben boylesi guzel maskara gormedim isteklerimi karsılıyor vallaha ama 2. bir tane istiyorummmmmmmmm
livim eğer kesen müsaitse lancome derim..ben kullandım her serisini çok memnun kaldım,ama yok hesaplı olsun dersen innovanın rimeli fena değil diyolar.zaten hammaddesi lancome ile aynı fiyatıda 20 tl civarı sanırım
rimelleri konuşmadan parlatıcılar geldi bayanssulusmile
parlatıcı pek kullanamıyorum hemen yiyip bitiriyorum ben ama sen bana mac tavsye etmştin galiba kankam..ordaki pmbeyi yerimseniben

sorma livcim bu afrodite yetişemem ben Şeniz

2006modelim canım şal almış bana hihoyyyt benden küçük daha :KK70:

jet servisim kızım ben:eek:
yok bebem flormar dedim sana mac demedim

Son düzenleme:
kültürlendim :roflol: :roflol: :roflol: bunu kim yazdı etiketlere allah sizi napmasın emi...çok güldüm yaa :))

2. cok begendimmmm nasıl guzel bir rengi var
bende gecenlerde golden'un renksiz olanından aldım tadı hiç hosuma gitmedi bir de ac kapa kapagını kırdım cope gitti ama bunun rengi guzelmıs
livim o parlatıcıları başka,bu dolgunlaştırıcı,zaten 4 rengi var sanırım,kokusuda kötü ben bunu bakım yapmak amaçlı aldım.cidden yumuşacık yapıyo dudaklarımı
2006 bak aynı seri değildir belki.ama buna benziyodu görünümü..2 sene önce 9 tl ye almıştım..hiç memnun kalmamıştım.çok kuruyodu kirpikler yapışıyodukafamçokkarıştı
6546-Volum-Express-lift_320.jpg

bebiş innovaya bir bakayım en yakın zamanda flormarada bakcam artıkın turk markalarına para yedireyim diyorum...tatlıs aynı rujdan bahsediyoruz ama benimkısı renksizdi zaten aldıgım yerde bir renksiz bir de kırmızıya yakın bir tonu vardı

patim biriside seni seviyorum tanrıca yazmıs cıksın o ben yazacaktım onu

tanrıcam maybelline bende sevemedim kırpıklerimi cok dokmustu

Son düzenleme:
X