Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bu kadar uyku problemine iyi bile gözlerim:smiley-cool: tmm cnm deneyeceğim tşkkkopuyorumnanaktan
öptüm cier parem şapur şupurŞeniz
fırça kutusu bilem ayrı karının boshayallersmile
bizde buldugumuzu tıkıyoruz bi kutuya :gitme:
gitcem bebem gamyoncuiremsu yarın.belki yarından da yakın :))
damara bağlama:mymekadandaki kutuların haddi hesabı yok!okuyanda acır sana:dilcikar:
perimm izmir güzelim hoşgeldin:1hug:tokalarıma ve topiğe ettiğin güzel sözleri için teşekkür ederim:kedi:ben burdayım yavrum her zaman gelolumunekankayizsmile
karar verdikmi lancomedevereliniortakharika o zaman:sm_cool:alır almaz paylaş burda kızaklinialirimsmile
baldırından ısırdığım çok özledim bidenemi
delikafaduldenacıdııı:a015::kedi:küçükkenede beleydin sen dayanamazdın ısırırdınyeterki sen ısır kuzenim cierimaklinialirimsmile
zaten kuzen cevaplamış..yinede yazıyım..nemlendirici bi krem sürerde,biraz sonra allığını sürersen bu problemi yaşamazsın..ayrıca ezanelerde satılan şu spreyleride kullanabilirsin bak
fiyatı 15 tl civarı

uzak mesafeden sıkarsan makyaj sabitleyici olarakta kullanabilirsin bidenemŞeniz
asoocumm unutma beni. bugün araştırabildin mi rimelleri?
yok tatlım fırsatım olmadı yabilmiyorumkismile
aklın yolu bir ne diyimkaydirigubbakcemile5:lepi:kimin kuzisi bezemuszemus
arzum ama geçen konuştuk ya mybelinede paraben varmış bide hayvanlar üzerinde test yapıyolarmış..bana kalırsa almasın mybeline ne dersin kuzumbilmiyorumkismile

tanrıcamm
benimm yüzümde şincik o 4 tane sivilcenin izi kaldıı
onlar geççek gibin görünüyor bilmiyorumm
limona yarn mı başlım_?

bebeğimm bak sen limona başla..memnun kalıcaksın zamanla görüceksin farkı..dier sayfalardaki cilt bakımlarına baktınmı perim?pirinç suyuda öneririm bitanem mutlaka onuda dene...az sonra pirinç unu ve limon maskesi ekliycem..pilink olarakta kullanılıyor.sende yapabilirsin perim

Canım benim ben inceledim sayfaları yanlış hatırlamıyorsam pirinç suyunu gördümm
takipteyimm yazacaklarını canım benim çoook saolasın :1hug:

Kızz tanrıçam bu ürün makyaj sabitleyici mi ben alem bari hep uçuyo makyajım ucuzmuşta nerden biliyon kızım sen bunları yaafisfisfis

Kızz tanrıçam bu ürün makyaj sabitleyici mi ben alem bari hep uçuyo makyajım ucuzmuşta nerden biliyon kızım sen bunları yaafisfisfis

biberim ben bunu varya taa 5-6 sene öncesinden kullanırım.özellikle yazın ama makyaj sabitleyici olarak almamıştım..bi gün yazın makyaj yaptım düğün vardı sürdüm sürüştürdümbayanssulusmile:kedi:arabada fenalık geldi trafikte bunu sıktım yüzüm akarsa aksın lanet gelsin dedimanaaa:1shok:ben akıcak die beklerken(hani su ya)baktım gayet güzel duruyo..nasılsa silinmiyo die sıktıkça sıktım..bi baktım makyajım kalmış:jeyyar:öyle oldu keşfimzemuszemus

Son düzenleme:
tanrıça elf'ler, flormar seti ve ebay'dan aldığım mineralli far setim geldiler ...
hepsini de çok begendim ....kaydirigubbakcemile5

Canım benim ben inceledim sayfaları yanlış hatırlamıyorsam pirinç suyunu gördümm
takipteyimm yazacaklarını canım benim çoook saolasın :1hug:
ne demek canım benim,pirinç suyu ve limonu tek geçerim..domatez maskesi,tonik tarifleri falanda vericem sanayerimsenibenkısmetse yarın eklerim canımın içi
tanrıça elf'ler, flormar seti ve ebay'dan aldığım mineralli far setim geldiler ...
hepsini de çok begendim ....kaydirigubbakcemile5

aaa geldilermii:sm_cool:harikasın:lepi:güle güle kullan bebeğimŞenizbu arada mineralli farlarınla dediğim denemeleri yaptınmı pandoram?

Ana çok ilginç iyi ki sıkmışsın kokoş seninaklinialirimsmile

canım daha denemelerimi yapamadım ..
evde 2 yane azgın velet var onların elinden zor aldım ...ama en kısa zamanda dediğini tekrar gözden geçirip uygulayacağımolumunekankayizsmile

canım daha denemelerimi yapamadım ..
evde 2 yane azgın velet var onların elinden zor aldım ...ama en kısa zamanda dediğini tekrar gözden geçirip uygulayacağımolumunekankayizsmile

yerim ben onları:))anladım canım,dediğim gibi eyeliner almana gerek yok..hatta sende seçenek bol parlatıcı olarakta kullanırsın çünkü her rengin varyerimseniben

kankam yeni keşif de ne var..bu spreyler ne işe yarıyor bebem bilmiyorumkismile
makyac sabitleyici mi :kedi:

tamam canım benim :1hug:

Canım yaa bişi daha diycem:kedi:
dışarıdan aldığın farlar olarak en çok güvendiğin markalar neler :uhm:
Beni biliyosun ürünlerin geneli avon...
Ama ben avondan değil farklı bir marka almak istiyorum
ama gözlerim hassas çok biliyosun ...
Önerebileceğin bir marka var mı

kankam yeni keşif de ne var..bu spreyler ne işe yarıyor bebem bilmiyorumkismile
makyac sabitleyici mi :kedi:
kankam bunlar aslında termal sular.şöyle düşün..maden suyunu spreylemişler alın yüzünüze sıkın diyolar..ben yazın ferahlamak için almıştım..öyle başladı ilişkimiz:smiley-cool:cilt bakımında kullanılır.birde sabitleyici olarak kullanılabilir.ama ben kullanmıyorum çok luzum olmadıkça
canımm valla türk marklarına güvenim sonsuz bu konuda.ama cecile her ne kadar güzel renklere sahip olsada çok toz bırakıyo..o yüzden cecile demiycem..carmina tavsiye ederim..golden rosede geliştirdi kendini bak..yerimsenibentürk markalardan şu an önericeğim aklıma gelen bunlar bitanem..hem fiyat aralığıda uygun
Ayy ben kendimi bakımlıyım sanıyodum tabi seni tanıyana kadar:roflol:

yok be biberim deme öle:kedi:kendi çapımızda iştebayanssulusmile

Son düzenleme:
maske tarifi geliyor hanımlarhihoyyyt
malzemeler: 1 kaşık pirinç unu
1 kaşık kadarda süt(cildiniz karma ise limonda sıkabilirsiniz)
yapılışı:küçük bir tasta karıştırıp yüzünüze sürücksiniz hepsi bu!
etkileri: ovalayarak çıkarırsanız peeling etkisi yapar.gözenekler açılır lekelere iyi gelir..yalnız sivilce varsa ovalamadan,yani pilink yapmadan çıkarmanızı öneririm

cildinizde kuruyana kadar tutun(15 dk kadar)ardından yıkayın

Tarif için ilk önce yine harikasın diyorum canım benim opuyorumnanaktan
sonrada bana yazdığın öneri içinde çook tşk ediyorum opuyorumnanaktan

saç şekillendiri ürünlere değinmedim hiç,birazcık onlardan bahsediyimzemuszemus

kızlar baştaki ürünü annem marketten almış..fiyatını bilmiyorum ama çok güzel bir sprey..umduğumu buluyorumbayanssulusmile
ortadaki bukleleribelirginleştirici..body shopun..çok güzel bir ürün..buklelerimi dahada belirginleştiriyo..fiyatı 17 tl civarı
sondakide body shop köpük...oda 21 tl civarı olması lazım...memnunum.saçımda ağarlık yapmıyo
saç bakım ürünlerine daha sonra giricem..önceden kullanıp memnun kaldıklarımıda sizlerle paylaşıcamŞeniz
kk da sorun var biraz karışık yazmışım kusura bakmayınkafamçokkarıştı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…