Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebegim kokuları nasıl ?taft çok severim senin kullandıgın 5 en serti galiba ben 3 nü kullanıyorum

kanka elektiriklenmeyi önlenemek için ne yapmak lazım =(

inglotun var krem allıkları ve renk renk cok yogunlar cok az surmek kafı oluyor ve cok uzun sure dayanıyor mybeline kadar ucuz degıl ama cok yogun yapısı cok uzun sure kullanılabılır bırde benım gıbı yuzunuzle cok oynuyorsanızda allık ucar

tanrıca hatıkasın denıycem maskelerı tatlım ve tebrık etmeden gecemıycem kendını seven bır ınsansın bellıkı co kseverım kendıyle barısık ozguvenlı ınsanları kendıne harcadıgın vakıt ve ozenı burda hemen hemen yuzunu bıle goremedıgın ınsanlar ıcınde harcıyorsun tebrıkler

Ahh benim de öyle bi çapım olsa keşke:roflol:
çapına kurban olurum senin delikaydirigubbakcemile3Şeniz
Tarif için ilk önce yine harikasın diyorum canım benim opuyorumnanaktan
sonrada bana yazdığın öneri içinde çook tşk ediyorum opuyorumnanaktan
ne demek perim herzaman..faydam oluyosa ne mutlua.s.
kankammmmmmmm hastayım senin şu tariflerine yrna hemen deneyecegim boshayallersmile
bende sana hastayım ama biliyosun dimiaklinialirimsmilesen limon koymadan yap,cildin hassas livimyerimseniben
bebegim kokuları nasıl ?taft çok severim senin kullandıgın 5 en serti galiba ben 3 nü kullanıyorum

kanka elektiriklenmeyi önlenemek için ne yapmak lazım =(
badilerin kokuları çok koş kanka,taft 5 numara evet meleğim,kuru ve yıpranmış saçlar için kaşmir dokunuşu diyor ama öyle bi sertlik yapmadı banabenneyaptımki...kuru saçlar için ya ondan demek...
valla herhangi bir nemlendirici sür eline...o hafif nem kalıyor ya hani elimizde..işte o şekilde saçını şekillendiriyo gibi karıştır..
krem elektiriği alıcaktır canımkaydirigubbakcemile5
canım ne kadar güzel sözler bunlar..inan çok mutlu oldum bitanemopuyorumnanaktanböyle düşünüyosan ne mutlu bana..karşındakini sevmen için önce kendini sevmen lazım,doğru..kendimi seviyorum..dolayısı ile sizleride seviyorum:1hug:resmimi ekleme şansım olsa makyaj hakkında daha faydalı olmak isterim ama elimden bu geliyor.öpüyorum seni cennetkokulum benim:asigim:
Niye burda body shop yokmafoldumben
biberim netten alamıyomusunbilmiyorumkismile

anladım hayatımbilmiyorumkismile
bende yapmam netten..illa dokunup tutucam koklıycam hissedicem:)aramızda bi aşk oluşucaksempatiksalakcinnizaten anlamam becerememdesempatiksalakcinni

bebeğim bitanesin sen =) hemen deneyim bari herhangi bir nemlendirici sürcem degil mi ?sonra saçlardan olmayalım :kedi:

ay kızlar özür dilerim muhabbete dalıcam ama çatlıcam, canım liv sen bilirsin sende gazeteler açılıyomu hürriyet emlak falan bi bakarmısın:kedi:

dalabilirsin cnm her türlü bende açılıyor bir sorun yok sende açılmıyor mu ?

alla alla, ay canım deli oldum netten ev bakayım dedim açılmıyo milliyet emlak hürriyet emlak falan bazı siteler geliyo kk, facebook geliyo gazeteler yok
neyse canım çok teşekkür ederim,
Şeniz
herhalde bnim pc nin formatı geldi:umursamaz:

bebeğim bitanesin sen =) hemen deneyim bari herhangi bir nemlendirici sürcem degil mi ?sonra saçlardan olmayalım :kedi:
yağlı el kremi tarzında bişey olmasın livim..cildin için kullandığın kremden bir parça ellerine sür..ellerin yesin kremi..sonra dediğim gibi jöle sürer gibi avuçla saçlarınıyerimseniben
bebekler öyle diyonuz ama bazı markalar t.c de çok pahalı beeeee o parayı asla vermem
haklısın kanka,ben zaten beceremiyorum ama becersemde almam işte ne biliyimbilmiyorumkismilebide testır falan almanın zevki başka oluyo kızaklinialirimsmile
ay kızlar özür dilerim muhabbete dalıcam ama çatlıcam, canım liv sen bilirsin sende gazeteler açılıyomu hürriyet emlak falan bi bakarmısın:kedi:

ne özürü canım aşkolsun..dalabilirsin balıklama hemdehihoyyyt
ben hiç bi sayfayı açamadığım için bakamıyorum bile:bbo:ama kızlarda açmış bakyerimseniben

günümüzde çok kullanılmayan bir makyaj ürününe değinmek istiyorum...şeffaf rimel:lepi:
kızlar öyle zaman oluyoki göz makyajımı çıkarmaya bile üşeniyorum..rimel kalıntıları kalıyor öylesine silincede..dayak yemiş gibi oluyorumsempatiksalakcinni
ama şeffaf rimel öylemi:asigim:
benimki makyaj yapmamdan zaten hazetmez,bende çakmasın die şeffaf rimel sürerimaklinialirimsmilekavga ettiğimiz zamanda gözümden akmazÇok üzgünüm çoook
diyeceğim şuki:özellikle genç kızlarımıza,artı rimel sürmek ağar gelen hanımlarımıza şeffaf rimeli tavsiye ederim..

şu an kullandığım golden rose..fiyatı 5 tl..
önceden flor mar kullanmıştım bundan 2 sene kadar önce ama memnun değildim..kendini yeniledikten sonra nasıldır bilemiycemonunda fiyatı 7 tl yanılmıyorsam
birde clarinsin kullanmıştım..o zamanlar 40 tl idi..(3 sene önce kadar)şimdi ne kadar bilmiyorum onuda tavsiye ederim

canım bu şeffaf rimelin etkisi var mı peki kirpiklerde...
rimel gibi bir görünüm sağlamıyordur sanırım?

canım bu şeffaf rimelin etkisi var mı peki kirpiklerde...
rimel gibi bir görünüm sağlamıyordur sanırım?

yok hayatım tabiki..bi kere şeffaf adı üstünde renk yok bişey yok..ama rimel öylemi?tek kat sürünce bile insanın ifadesi değişiyor:1ninca:
ama hoşluk katıyo..renk vermiyo belirginleştiriyo..hani ortaokulda parmağımızı yalar kirpiklerimizi düzeltirdik ya:kedi::roflol:bu onun kolaylaşmış ve daha yoğunu öyle düşün:smiley-cool:
rimelle karşılaştırılamaz bile yani pandoramkaydirigubbakcemile5

canım senden öğreneceğim çok şey var... bir ara topiğini baştan aşağı hatim indereceğim sade kokoşum benim,not edeceğim çok yazı ve bilgilerle donattın...opuyorumnanaktan
senden ricam eyeliner sürmesiini bilmeyen ve ama bunun için kuduran ,dırt atan bana, anlatımlı, resimli vs bilgi yumağı hazırlarsan çok memnune olurum ..püf noktaları var ise belirtirsen sevinirim ...aklım çıkacak ama beceremiyom yasempatiksalakcinni

inan makyaj yapınca maymunun totosuna dönüyom...
makyajsız halim en azından insana benziyor...:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…