Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aman beyaaa Tanrıçam aşkım sebgilim, ben sana hastayım he valla opuyorumnanaktan

[

inglotta var kankam uzun tüp baz...ayrıca mor far istiyosan golden roseye bak bir.4 lü farlarda çok tatlı bi mor görmüştüm,ama tekli olsun diyosan mac tan al yada bekle ben bi bakınıyım sana haber ederimolumunekankayizsmile

]

4lü de olur bebeim fark yapmaz yerimseniben
golden a bi hatırlatim kendimi o vakit :nazar:
yaa geçen watsons a gittim..dedim far bazı istiyorum gamyoncuiremsu
nasıl yani falan filan suratıma baktı ölee :1ninca: yeni grmş çlşmaya belli...
bşka yere ugruycam Şeniz

toklarımıda ekliyim dün aldımbayanssulusmile
grnt3109.jpg

en baştaki 10 tl
ortadaki 13 tl
en sondaki 7 tl
biraz fiyatlı ama seviyorum bu tarz tokaları..sağlam oluyolar..en azından alıp atmıyorum çöpe:CüvCüv:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
ortadaki harika şey ne öleeeeeeeeeeee delikafadulden
kokoşşşş seniii :lepi:
güle güle tak knkam..yakışır güzele :nazar:

tanrıçacım sana demedim güzelim bikaç sayfa öncesinde bi arkadaş editlemiş yazılarını sadece .................. kalmış 3 mesaj boyunca da. onun için söyledim canım

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
ortadaki harika şey ne öleeeeeeeeeeee delikafadulden
kokoşşşş seniii :lepi:
güle güle tak knkam..yakışır güzele :nazar:
saol kankam beğendiysen biliyosunaklinialirimsmile
4lü de olur bebeim fark yapmaz yerimseniben
golden a bi hatırlatim kendimi o vakit :nazar:
yaa geçen watsons a gittim..dedim far bazı istiyorum gamyoncuiremsu
nasıl yani falan filan suratıma baktı ölee :1ninca: yeni grmş çlşmaya belli...
bşka yere ugruycam Şeniz
benneyaptımkisephoraya git kankayerimseniben
bi dakkaaaaaa o resmdeki pembe kalpli neee hemen açıklaaaa :nazar: :lepi:
:kedi:fırça kutusu sen görmedin ekledim geçen:ecrin_bebek:
tanrıçacım sana demedim güzelim bikaç sayfa öncesinde bi arkadaş editlemiş yazılarını sadece .................. kalmış 3 mesaj boyunca da. onun için söyledim canım
anladım canımolumunekankayizsmile

Tanrıçam benim göz altlarım morarmaya başladı:gitme: ne yapcam sen bilirsin:gitme:

kızım bu yaşta ne morarmasıkaydirigubbakcemile3uyku sorunundandır bitanem oyerimsenibensalatalık dilimleri koy gözüne.yada salatalığı rendele gözüne kompres yap yada pamuğa sük dök gözüne koy bi kaç dk dinlendir gözlerini...krem olarakta jel olan göz altı kremi tavsiye ederim biberimŞeniz

kızım bu yaşta ne morarmasıkaydirigubbakcemile3uyku sorunundandır bitanem oyerimsenibensalatalık dilimleri koy gözüne.yada salatalığı rendele gözüne kompres yap yada pamuğa sük dök gözüne koy bi kaç dk dinlendir gözlerini...krem olarakta jel olan göz altı kremi tavsiye ederim biberimŞeniz

Bu kadar uyku problemine iyi bile gözlerim:smiley-cool: tmm cnm deneyeceğim tşkkkopuyorumnanaktan

saol kankam beğendiysen biliyosunaklinialirimsmile

benneyaptımkisephoraya git kankayerimseniben

:kedi:fırça kutusu sen görmedin ekledim geçen:ecrin_bebek:

fırça kutusu bilem ayrı karının boshayallersmile
bizde buldugumuzu tıkıyoruz bi kutuya :gitme:
gitcem bebem gamyoncuiremsu yarın.belki yarından da yakın :))

öncelikle e topiğinn hayırlı olsun canım benim biraz geç oldu ama:kedi:
çok güzel olmuş topikk hatta süper bende takipçilerindenimm artıkk emin ol:)
Tokalardaa harikaa gözüküyoo güle güle kullan :1hug:

bende şaşırdım meraklımkaydirigubbakcemile3arada oluyo belesositososito

yani:gitme:evet çokta hesaplı olmuyo...canım maxın(factor)var anam almıştı bana bi zaman,ama ben k.rengi sevmediğim için arkadaşıma vermiştim..onların fiyatıda çok hesaplı değil amabenneyaptımki
canım istersen ben sana yarın bilgi veriyim bu konu ile ilgiliyerimsenibenaraştırıyım bakimaklinialirimsmile

bebeğim durumun müsaitse lancome derimyerimsenibenmemnun kalıcağına eminim
yada cecilenin fondosu derim..oda 28 tl

alırım canım bi sürü fondotone para vereceğime bi tane alırım güzel olsun sositososito benim aldıklarımda çok ucuz sayılmaz ama cildime uygun, kapatıcılığı fazla olana rastlayamadım hiç laelaelaelaelae tamam canışım çok teşekkürler lancome alıyorum o zaman cecile de bakarım tatlım öpüldünnn opuyorumnanaktan

Tanrıça'm ben geldim balım naniknanik
Ya bişey soracaktım ben.
Allık kullanmak istiyorum ama uçup gidiyor yahu!
Pudra veya fondoten mi kullanmam lazım illa durması için?
Ben sevmiyorum pudra fondoten vs...
Yapabileceğim başka bişey var mı?
bilmiyorumkismile

hayyal bebeğim caanıımmmm kuzişim gelmemiş dün ben o gelene kadar kendimce cevap verem dadlum.

altta tutucu bişeyler kullanmazsan allık uçabilir peteğim özellikle rüzgarlı havalarda:)) Allığın da yapısı ile alakalı bazı allıklar çok çabuk uçar hapsolmaz cilde.

ama sen ben alta fondoten vs. kullanmayacağım dersen

normal nemlendiricini sür üzerine allığı dene olmuyor yine de uçuyorsa sana krem allıkları tavsiye ederim.

clinique de kremallıklar var hem de doğal duran. Çok güzeller ben 6-7 ay önce indirimden 35 tl ye almıştım.
daha uygun olsun dersen meybelline nin yeni çıkardığı krem allıkları var özellikle pembe tonları çok başarılı. onlarda sanırsam 15- 17 TL civarı olacaktı. testerlarda deneyebilirsin almadan önce peteğim.

kuzişim alnından öpüyorum seni bekliyorum krokanlı pastam

hayyal bebeğim caanıımmmm kuzişim gelmemiş dün ben o gelene kadar kendimce cevap verem dadlum.

altta tutucu bişeyler kullanmazsan allık uçabilir peteğim özellikle rüzgarlı havalarda:)) Allığın da yapısı ile alakalı bazı allıklar çok çabuk uçar hapsolmaz cilde.

ama sen ben alta fondoten vs. kullanmayacağım dersen

normal nemlendiricini sür üzerine allığı dene olmuyor yine de uçuyorsa sana krem allıkları tavsiye ederim.

clinique de kremallıklar var hem de doğal duran. Çok güzeller ben 6-7 ay önce indirimden 35 tl ye almıştım.
daha uygun olsun dersen meybelline nin yeni çıkardığı krem allıkları var özellikle pembe tonları çok başarılı. onlarda sanırsam 15- 17 TL civarı olacaktı. testerlarda deneyebilirsin almadan önce peteğim.

kuzişim alnından öpüyorum seni bekliyorum krokanlı pastam

İlarzummm bayanssulusmile bayanssulusmile
Yardımsever insan alsanaalsanasmile
Sağol balım canım...
Şeniz
Ya ben bir tane aldım Body Shop'tan Allah'tan hiççç kalmıyor.
Rengi çok güzel olmasına rağmen...
Dediklerini deneyeceğim canem boshayallersmile boshayallersmile
Sağol yanıtın için :1hug:

tanrıcamm
benimm yüzümde şincik o 4 tane sivilcenin izi kaldıı
onlar geççek gibin görünüyor bilmiyorumm
limona yarn mı başlım_?

X