Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cennet kokulum şimdilik bunları buldum incele,aklına takılan bişey varsa sorabilirsin

akitra sauna maskesi buydu canım

off benimde gözenekler çok kötü yaaa sinir oluyorum özellikle sabahları yakından aynayla gün ışığında baktığımda açık duruyorlar çirkin görünüyooo ( akşam sıkılaşıyo biraz sanki yada belli olmuyo :) ama sinir bozucu görünüyo kızlar ya bunun için kesin çözen bi ürün yokmu sempatiksalakcinni

canımcım şimdi sana bi kaç sorum olcak günlük makyaj için en kapatıcı ve en doğal duran ( böyle yüzüne maske yapmışsın gibi görüntüsü vermeyen ) bi fondoten önerebilirmisin üzerine çok düştüğüm ürünler genelde benim loreal mac lancome ama gerisi karışık kaydirigubbakcemile3 bi arkadaşa düğün makyajı için lancome ın fonotenini önermişsin günlük makyaj için abartımı olur o kullanmadım hiç ben bilmiyorumkismile ya ben loreali makyaj ürünlerinde daha başarılı bulurdum lancome den ( şimdiye kadar ne aldıysam çok iyi çıktı çünkü ) mesela çift taraflı rimeli var bende belki 50 tane marka denedim hiç biri onun verdiği görüntüyü vermiyor ( hani şu taraklı fırçalı olanı ) ama loreal fondoten aldım bi halta yaramadı bilmiyorumkismile çok transparan hiç kapatıcı değil bi sürüde para baymıştım halbuki kaydirigubbakcemile3 şimdi ne alam ben hangi marka olsun bebek gibi yapsın yüzümü ama kaydirigubbakcemile3 bide kaş kalemi önerivirsen olma mı çoğu belli oluyo belli olmasın kalemle geçtiğim sempatiksalakcinni çokmu soru sordum ne aklinialirimsmile

noliy burdaa bilmiyorumkismile
knkam bşe reca etcem bebeim sana..mor far arıyorum en gzel hangisi..
yaa bide baz alamadm ben yaa.krem gibi degilde tüp iinde olandan istiyorum :kedi:

asoocumm senin hani loreal rimelin vardı ya
watsonsta loreal %30 indirimde dedi bi arkadaş. normal fiyatını bilmiyorum onun . bu indirimle kaça gelir acep ciğerimkaydirigubbakcemile5

işte ona bi çözüm yok malesef yakamozum bebişkomkaydirigubbakcemile3ama cildin karma yada yağlıysa ki büyük ihtimal öyledir gözenekler olduğu için,limon sürmeni öneririm,sıkılaşmasına yardımcı olur..birde son eklediğim pirinç suyu olayına göz at canikomŞeniz
yok anam çok değil,çok olsada cevaplarım nolcek anacımolumunekankayizsmile
önce kaş kaleminden başlıyım,hiç kullanmadım bu güne kadar kaşlarımı almadığım için kaştan bol bişey yok bende-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3 ama kaş kalemi her markada aynıdır o yüzden fazla para bayılma flormar al,bakmıştım öylesine gayet başarılı görüküyodu:smiley-cool:
her fondetende mutlaka olur o görüntü..yani doğalmış gibi durmasını bekleme..o yüzden ben sana renkli nemlendirici tavsiye ederim.daha önce anlatmıştım tekrar söyliyim cilinique nin renkli nemlendiricisi öneririm fiyatı 55 tl civarı..
ben lancomenin porselen görünümü veren fondosunu kullanıyodum sürüp sürüştürüyodum ohh kime ne ayolbayanssulusmile
bak cecilenin 28 tl olan bi fondosu var oda çok doğal duruyor bi bak derim hayatım
knkam bşe reca etcem bebeim sana..mor far arıyorum en gzel hangisi..
yaa bide baz alamadm ben yaa.krem gibi degilde tüp iinde olandan istiyorum :kedi:
inglotta var kankam uzun tüp baz...ayrıca mor far istiyosan golden roseye bak bir.4 lü farlarda çok tatlı bi mor görmüştüm,ama tekli olsun diyosan mac tan al yada bekle ben bi bakınıyım sana haber ederimolumunekankayizsmile
Tanrıça bişey mi olmuş burda annamadım..guclubacismile
tatlı gacıyı meraklı gacı yapsana senaklinialirimsmile
asoocumm senin hani loreal rimelin vardı ya
watsonsta loreal %30 indirimde dedi bi arkadaş. normal fiyatını bilmiyorum onun . bu indirimle kaça gelir acep ciğerimkaydirigubbakcemile5
canım 45 tl den hesapladım %30 olsa 31 tl falan geliyo hayatım..ben % 50 indirimden almıştımaklinialirimsmile:hooray:

saol asooocummm yaa yıne pahalıya geliyoo yaaa.mafoldumben

ya o konuyu geçtin ama her soruyo cvpladığın bildiğim için soruyorum canım.
uygun fiyatlı kahverengi, kirpiklerimi kıvıran bi rimel istiyorum ne tavsiye edersin nutellam

çok saol canımcım hemen incelemeye koyuluyorum o ürünleri sıkılaşmıyorsa kapatırım bende kaydirigubbakcemile3 cildim karma yaw hiç sorma gözenek var malesef bi kapatamadım onları sempatiksalakcinni şindik en iyisi hankisidir bu sülediklerinden sen onu süle bana sempatiksalakcinni yani en çok hankisi en iyi kapatır benim cildimi dersin ama doğalda dursa accık ( çok doğal durmasada accık doğal dursun yaw ) teşekkür ederim cigerparem önerilerin için opuyorumnanaktan

anamm tanrışamm kızz bu saatte mi geldin şaşırdımm:)
bende şaşırdım meraklımkaydirigubbakcemile3arada oluyo belesositososito
yani:gitme:evet çokta hesaplı olmuyo...canım maxın(factor)var anam almıştı bana bi zaman,ama ben k.rengi sevmediğim için arkadaşıma vermiştim..onların fiyatıda çok hesaplı değil amabenneyaptımki
canım istersen ben sana yarın bilgi veriyim bu konu ile ilgiliyerimsenibenaraştırıyım bakimaklinialirimsmile
bebeğim durumun müsaitse lancome derimyerimsenibenmemnun kalıcağına eminim
yada cecilenin fondosu derim..oda 28 tl

Ben şimdi biryerde okudum..Body shopun gözenekler için ve siyah noktalar için Seaweed diye bir serisi varmış...Sen duydun veya kullandın mı? bunu Tanrıçacık..

ben badinin deniz yosunu serisini kullandım ve kullanıyorum dediğini kullanmadım vede bilmiyorum:ecrin_bebek:

Kuzucuklarım ikinizin de bahsettiği ürün aynı zaten hihihi :lepi:

seaweed, deniz yosunu serisi a.s
ben de kullanıyorum çok çok memnunum. yerimseniben
Bi indirim olsa da seriyi tamamlasam
opuyorumnanaktan :jeyyar:

Kuzucuklarım ikinizin de bahsettiği ürün aynı zaten hihihi :lepi:

seaweed, deniz yosunu serisi a.s
ben de kullanıyorum çok çok memnunum. yerimseniben
Bi indirim olsa da seriyi tamamlasam
opuyorumnanaktan :jeyyar:

olum sussana madara etmesene:kedi:resim ekliyim bişeyler yapıyım rezil olduk iyimisempatiksalakcinnişey kem küm:roflol:
o zaman memnunum:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…