Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

estafurullah canım benim:kedi:ayol valla toto tavan yapıyo bana böyle demeyin:roflol:
elimden geldiğince anlatırım tabi bitanem ne demekŞenizayrıca kendine söylediğin sözleri geri almanı istiyorum:dilcikar:biraz acemi olabilirsin ama o halin bile eminimki çok güzeldir:asigim:
elin alışsın bak bakalım nasıl sürüyosunÇok üzgünüm çoookcanına okursun eyelinerin:jeyyar:
ayrıca sen eyeliner fırçası aldınmı bu arada pandoşum?biliyosun o olmadan minerali farlarınla eyeliner yapamayızbenneyaptımki

canım totoşun tavan yapabilir hakkıdır çünkü...
ben yersiz söyleyemem birşeyi,söylüyorsam hakkını veririm demektir...yerimseniben

fırça seti geldi yanında far ın sanırım var hangisi eyeliner fırçası bilmiom kine:kedi:
ama bakar sorar öğrenirim yavaş yavaş...

bu arada makyajsız fotolarımı gördün sen benim ..ayna ayna da da vardı ...lülülülülülü

Tanrıçam; sağol balım sabitleyici tavsiyen için deneyeceğim balım Şeniz
Sabaha kadar nöbet tuttunuz şimdi de uyuyun bakalım siz daha! naniknanik
Gene de ben günaydın diyeyim herkese.
Akşam okursunuz artık :roflol:

Şenizah.tanrıçam canım benim..aynı karınca gibisin çalışmak,azim..Ne diyim sana ben, uykularını bırakıp..canla başla çalışıyosun.alkisalkisalkis.Yeterki kokoş camiasına fayda olsun deyü..vereliniortak
Barbi,sindi bebek kılıklım..
Şeniz

Allah ım 4 buçuğa kadar burda bu çiçek suratlım yaaa
delirecem kıskancımdan artıkın

ben bi oraya gelem seni bak hiç bırakıyom mu boş:))

geceleeerr verin baaa asomuuuu

pandora bebem ben lisede kullanıyordum şeffar rimel çakmıyorlar diye:))

kirpikleri ıslakmış gibi gösteriyor simlileri bile vardı jel gibi çok dadlu özellikle doğal makyajda süper görüntü elde edersin balım

haa onu kaşıma da sürüyordum düzgün ve parlak gözüküyordu

denizden çıkmış seksi kız misali:))

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
Süpersin ilarzum...

ondanda edineyim bir tane ilarzum kaydirigubbakcemile5
bizim rimelleri yıkama kçıkarmak sorun çünkü...
ıslak ıslak bakim benim adama hem aklinialirimsmile

kanka geçen bundan aldım da kullanmadım hala yaa bilmiyorumkismile
iyi midir nedir bi soram dedim sana
sivilce yapar mı acep

patimm ben o maskenin mavisinden ve morundan kullandım iyiydii.ama ballısını hiç denemedimm

meraklım görmüştüm stand da aslnda ama illk defa aldgm içn bi deniyim diye bi tane aldm...
dgerlerine de bakarım özellklerine göre alırım tatlım öneriyosan Şeniz

ilarzum aynı numarayı bende yapıyodum :roflol:
şeffaf rimel kullanıyodum ki güzel görünsn kirpikleirm..hocalarda çakmıyodu :jeyyar:

kankam bu dedigin tam yaz için uygun bayanssulusmile

tanrıça sivilce izleri icin bildigin bir uru varmı kırmızı kırmızı duran sıvılce ızlerınden bahsedıyorum

kızlar tanrıçam haber saldı :))

kk ya girersen söle abimdeyim nete giremiyorum de dedi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…