Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar netten buldum şimdi hayvansal deney yapmayan markalar bakın
adresleri:
Estée Lauder
Nivea
Revlon
Solgar
Tommy Hilfiger
Avon

[Hayvan deneyi yapmayan kozmetik firmalarının ürünleri “cruelty free” (işkencesiz) ibaresiyle belirtilmektedir.
/B]

cnmcım cok var aslında benim topiktede bu linki vermiştim

buraya bakıp herkes ogrenebilir

http://search.caringconsumer.com/

bebegim benimmmmmmmm rengini gercekten cok guzelmiş :asigim:kankasınıda tanımış vallaha tam benlikmiş meleksin sen melek boshayallersmile
oyy kurban olurum sana ne demek bitanem naptımolumunekankayizsmilevarya o farı bu siteden birine hediye etmiştim..ilk defa pişman oldum birine bişey hediye ettiğim için:çok üzgünüm:valla 2 kere kullanmıştım tertemizdi sana yollardım hemen..kesinlikle tavsiye ederim livim asla pişman olmassın

cnmcım cok var aslında benim topiktede bu linki vermiştim

buraya bakıp herkes ogrenebilir

Caring Consumer // A Guide to Kind Living

sen çok duyarlısın bu konuya livim her zaman takdir etmişimdir seni bu hassasiyetinden dolayı ..ama ben meybelineyi nasıl unutmuşum ya salak tanrıça:mymeka:bundan sonra sorucam alırken hayvan deneyi yapıyolarmı die:eek:klava:

evet evet l'oreal grubu,max factor,maybelline,palmolive,colgate zaten sevmiordum hayatta almam artık alsanaalsanasmile
liv sayesinde öğrenmiş oldum Şeniz
ve tanrıçam malesef ysl de yapıor hayvanlarda deney alsanaalsanasmile

evet evet l'oreal grubu,max factor,maybelline,palmolive,colgate zaten sevmiordum hayatta almam artık alsanaalsanasmile
liv sayesinde öğrenmiş oldum Şeniz
ve tanrıçam malesef ysl de yapıor hayvanlarda deney alsanaalsanasmile

ysl demi yapıyoakannehirloreal rimelim vardelikafaduldenkızım napıcaz yaa:1shok:avon ve oriflame yapmıyomuş ama bende o markaları hiç sevmem-tatlicadiarzu-

malesef bebeğim yapıorlar alsanaalsanasmile avon mavon ben de hiç sevmem..tek tek sorup alacaz bundan sonra mecburen..clinique,shiseido,dior,estee yapmıormuş eksik olmasınlar ohaoldumsmiletürk markalarından alırız bazı şeleride artık guclubacismile

malesef bebeğim yapıorlar alsanaalsanasmile avon mavon ben de hiç sevmem..tek tek sorup alacaz bundan sonra mecburen..clinique,shiseido,dior,estee yapmıormuş eksik olmasınlar ohaoldumsmiletürk markalarından alırız bazı şeleride artık guclubacismile

esteyide ben sevmiyorum:sinifsinif:hiç sempatik gelmiyo bana..shiseido makyaj malzemesi kullanmadım cilt bakımı kullandım ama diorla ciliniki severim..flormarda yapmıyo minim bildiğim kadarıyla..
üff nerden çıktı bu olay şimdi yaa:KK43:(

Üffff..bende şu paraben mevzusundan tırstım.eyvahedigeldismile.göğüs kanserine sebebiyet veriyormuş paraben..:sinifsinif:

dikkat etmemiz lazım :gitme:..olabildiğince naturel...shiseido çok iyi bi marka farları ve rujları çok kaliteli,estee de bana hep çok kadınsı gelmiştir nedense hiç bişeim yok esteeden ama ihtiyacım olduğunda fondötenimi ondan alıcamopuyorumnanaktan o paraben'e bakıcam her aldığım şeyde ooff valla bi de bu çıktı:sinifsinif: ben zaten dior'a aşıkım:asigim: clinique 'e küsmüştüm barışıcam hihoyyyt

tanrıçam türk markalarının hiç biri yapmıor Allahtan boshayallersmile

Hayvansal deney yapmayan da ,paraben koyuyordur.:uhm:.yine kapılar kapanıyor bize..
En iyisi naturel olmak galiba..Su ve sabun..
:nazar:

paraben özellikle uzun süre kalıcı ruj,fonföten,pudra,oje ve saç spreyinde bulunuyorumuşş..
yitecekler de bile varmış reçel,dondurulmuş gıdalar..vs..alsanaalsanasmile

dikkat etmemiz lazım :gitme:..olabildiğince naturel...shiseido çok iyi bi marka farları ve rujları çok kaliteli,estee de bana hep çok kadınsı gelmiştir nedense hiç bişeim yok esteeden ama ihtiyacım olduğunda fondötenimi ondan alıcamopuyorumnanaktan o paraben'e bakıcam her aldığım şeyde ooff valla bi de bu çıktı:sinifsinif: ben zaten dior'a aşıkım:asigim: clinique 'e küsmüştüm barışıcam hihoyyyt

tanrıçam türk markalarının hiç biri yapmıor Allahtan boshayallersmile
kilinike nie küstün minobenneyaptımki
dior bende severim ama benim aşkım lancomedir:asigim:bide guarliandır..bide versacedir:asigim:ama türk markalarına sarınca bende onlardan vazgeçtim..bide tuzlu olan fiyatları beni vazgeçirdi tabi en büyük etken:smiley-cool:
Hayvansal deney yapmayan da ,paraben koyuyordur.:uhm:.yine kapılar kapanıyor bize..
En iyisi naturel olmak galiba..Su ve sabun..
:nazar:
ya atın ölümü arpadan olsun diyicem ama hayvanlar aklıma gelince içim acıyo ya:gitme:
paraben özellikle uzun süre kalıcı ruj,fonföten,pudra,oje ve saç spreyinde bulunuyorumuşş..
yitecekler de bile varmış reçel,dondurulmuş gıdalar..vs..alsanaalsanasmile

zaten biz yaşamıyalım şeyine şeyettiriyim yaa:nazar:

clinique'in renkli nemlendiricisi yüzünden küsmüştüm memnun kalmamıştım ama shimmer larını görünce barışıcaz salı günü falan kaydirigubbakcemile3

kilinike nie küstün minobenneyaptımki
dior bende severim ama benim aşkım lancomedir:asigim:bide guarliandır..bide versacedir:asigim:ama türk markalarına sarınca bende onlardan vazgeçtim..bide tuzlu olan fiyatları beni vazgeçirdi tabi en büyük etken:smiley-cool:

ya atın ölümü arpadan olsun diyicem ama hayvanlar aklıma gelince içim acıyo ya:gitme:

zaten biz yaşamıyalım şeyine şeyettiriyim yaa:nazar:

Evet yaaa..nassı kasvet bastı içimi anlatamam..Zaten herbişeyden pimpirik olmuştum..bu da tuz biber oldu..Deodorant,nemlendirici,cilt bakım ürünlerinde falan varmış..uyyyy..delircem şimdi..Beni böyle yapan da Erkan Topuz hoca oldu..herşey de kanserojen var..elleme, dokunma, yeme..:Saruboceq:

dimi insan okudukça bildikçe daha çok dikkat ediyor,ondan kıs,bunu yeme,hormonlu bilmem neler ...hayat giderek zorlaşıyor malesefmafoldumben

ne yersek yiyelim, ne icsek icelm, bakim kremleri, makyajlar, hepsinin icnde madeller var, hangisinden uzak durabilcez ? kac gun, kac dk ? e atin olumu arpadan olsn dicez, baska cagre yok :KK43:(

clinique'in renkli nemlendiricisi yüzünden küsmüştüm memnun kalmamıştım ama shimmer larını görünce barışıcaz salı günü falan kaydirigubbakcemile3
aman iyi iyi..bida küsmeyin işalah:Saruboceq:hihoyyyt:roflol:
Evet yaaa..nassı kasvet bastı içimi anlatamam..Zaten herbişeyden pimpirik olmuştum..bu da tuz biber oldu..Deodorant,nemlendirici,cilt bakım ürünlerinde falan varmış..uyyyy..delircem şimdi..Beni böyle yapan da Erkan Topuz hoca oldu..herşey de kanserojen var..elleme, dokunma, yeme..:Saruboceq:

erkan topuz zaten içimi bayıyomirmirmirmir
ona göre herşey kanserojen-tatlicadiarzu-içimi kasvet basıyo onu görünce resmen

Brightening Eye Color Drama far paleti hafif ışıltılıdır.

Tone Correcting Concealer (#511) LightBeig

Shielding Hydro-tint Spf 15 (#122) Honey (tone 2)

canım bu ürünler nasıl ? almamı önerir misin ...

bir de bu ürün nasıl sevilla makyaj bazı

Son düzenleme:
X