Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sevilla sevil parfümerinin çıkardığı bi ürün ben beğenmiyorum pandoram:sinifsinif:
elf iyi bi marka kızlar baya seviyo internetten sipariş veriyolar ben kullanmadım ama memnun kalıcağını düşünüyorum elflerden.o yüzden al derim canım

hakkaten bilmediği yok yahu masallah ne diye tıp okumadın sen bebeto
ben cikolata maskesini cok merak etmişimdir hiç yaptınızmı
ben hep yapmak için cukulata alıyorum sonra unutup yiorum :))))
:icecream:

12062009233717cikolata_maskesi.jpg

off buna çok güldüm ya. ne işe yarıyoki çikolata maskesi? :ecrin_bebek:

Yavrılarımmmmmm olumunekankayizsmile

Ben bu hayvancıkların deneylerine karşı olması hasebiyle, en çok T.Body Shop'a güveniyorum.
Loreal Body Shop'u satın aldı ama üretiminde söz sahibi değil. Pazarlama alanını üstlendi.
Zaten satın alırlarken, 'the body sjop'un prensipleri ve Lorealin pazarlama uzmanlığını birleştirmeyi hedeflediklerini ve Body Shop'un üretim hassasiyetlerinden asla vazgeçmeyeceğini' taahhüt etmişler.

Livim bu konuda hala endişe ve şüphedesin biliyorum ama resmi açıklamalar bu yönde.
Ben The Body Shop'a inanıyorum.:smiley-cool:
Hem Loreal senelerdir animal testing konusunda ismi ayyuka çıkmış bir grup ama ürünleri hala çılgınça satılıyor. Kendi taraflarında satış hususunda çok umursamıyorlar böyle olunca. Yani Body Shop'u da isteseler kendilerine benzetebilirler. Yine milyonlarca insan almaya devam eder.
Ama bunu yapmıyorlar. bence gerçek olan bu. Tüm ürünlerinin üzerinde 'Against Animal Testing' yazıyor.

Paraben olayında benim de çekincelerim var, sanırım Clinique'in nazı ürünlerinde paraben yok ve bazı sertifikalı organik ürünlerde. (bu sertifika olayına güvenmiyorum ama)
Body Shop'ta paraben var malesef.
:uhm:

ELF te hayvan deneylerine karşı duruyormuş, yaşasın! :lepi:
Pek fazla ten makyajı yapmam ama Rosense'in pudrası çok güzeldir.
Allık olarak Body Shop'u tek geçerim.
Kızlar ben Türk markalarını seviyorum. Özellikle de Pastel'i...:asigim: Her ürününden memnunum diyim yani hem de çok uygun fiyatı. Flormarın ten ürünlerini bilmem ama farları güzel. Golden Rose'un da rujlarını çok seviyorum. Alix Avien'in de rujları muhteşem...Carmina da iyidir.
zemuszemus

aprilim parabene marka bazında değilde ürün bazında yaklaşmak daha doğru oluor mesela bir çok pudra,fondöten,çabuk kuruyan oje,uzun süre kalıcı ruj,vs.. yani bişey şukaradar uzun süre kalıcı diorsa onda paraben oluormuş malesef...bu yiyecekler içinde geçerli mesela reçel,konserveler,dondururlmuşlar falan mafoldumben

tanrıçam valla fena değil canım zaten 4-5 kere kullandım.mavi far çok sık kullandıgım bişe değil o zman değişik bi renk olsun diye almıştım.hafif ıslatıp sürünce dha etkili oluyor:KK66::KK66::KK66:

meraba tanrıca,harika bilgiler veriyosun bize.ne işe yarıyodu bu maske ?

saol canım:1hug:
bu sauna maskesi canım..çilek ve sıcak kil içeriyo..yüzüne sürünce yüzünde ısınma oluyor.sauna etkisi veriyor.ben çok çok seviyorum:lepi:özellikle karma ciltler için birebir:CüvCüv:

geçen gün makyaj malzemelerimi eklerken ekliyicektim ama unuttum..aynalar benim için vazgeçilmez.bu aynanın kare ve daha büyük boylarıda var ama onlar iş yerimde:)makyaj yaparkende kendime aynadan bakarkende(arkadan bakmak içinaklinialirimsmile)birebir.ve göz zevkimede hitap ediyorzemuszemus
grnt3013.jpg

bu ayna 7 tl..hediyelik eşya satan yerlerde bulabilirsinizopuyorumnanaktan

süper de ben en dandik aynaları bile 15'ten aşağı bulamadım.Tanrıçam ızmir'den mi aldın aynayı sen?ıstanbul'dan mı?

bebeko geneler ekleyeceksin senin maskelerine bayılıyorum arada ekle olur mu kankaların en güzeli

kurban olurum güzelleri güzelimŞenizbu ara tembellik yaptım,maske ekliyemiycem:kedi:ama sana söz yarın hem göz çevresi,hemde senin cilt yapına uygun maskeler ekliycem bitanemolumunekankayizsmile

süper de ben en dandik aynaları bile 15'ten aşağı bulamadım.Tanrıçam İzmir'den mi aldın aynayı sen?İstanbul'dan mı?
istanbul pamuğum..sorma ya bazı aynalar uçuk fiyatlatda..görüp ahh dediğim olmuştuboshayallersmile
7 tl lık aynaya bak bittim öldüm ne tatlı
bebegim musait oldugunda eklersin ballı lokmam

tamam livim eklemezmiyimhihoyyytben uzaktan gördüm metal zannettim.çok kaliteli bişey değil ama görüntüsü hiçte öyle durmuyohihoyyytçok seviyorum:asigim:

toklarımıda ekliyim dün aldımbayanssulusmile
grnt3109.jpg

en baştaki 10 tl
ortadaki 13 tl
en sondaki 7 tl
biraz fiyatlı ama seviyorum bu tarz tokaları..sağlam oluyolar..en azından alıp atmıyorum çöpe:CüvCüv:

istanbul pamuğum..sorma ya bazı aynalar uçuk fiyatlatda..görüp ahh dediğim olmuştuboshayallersmile

tamam livim eklemezmiyimhihoyyytben uzaktan gördüm metal zannettim.çok kaliteli bişey değil ama görüntüsü hiçte öyle durmuyohihoyyytçok seviyorum:asigim:

Süs olarak koysan görüntüsü yeter tatlım.Bana lazım bi ayna o kadar saldım ki kendimi kaydirigubbakcemile3 büyütücülü hem de ,arada bakıp şoka girip sonra kendime çekidüzen veriiiiim aklinialirimsmile
Bu topik iyi geliyo bana opuyorumnanaktan

daha önce makyaj malzemelerimi nerde sakladığımı,kutularımı görmek istediğinizi söylemiştiniz..bende sizin için makyaj malzemelerimi nerde sakladığımı göstericem..umarım fikir olurbayanssulusmile
bu çok merak edilen pembe kutum:)hep dışını görmüştüz içini açıyorum sizlere şimdi...
grnt3009.jpg

grnt3008.jpg

ten ürünlerimi burda barındırırım..
grnt3007.jpg

burdada göz ürünlerim vardır...
grnt3003.jpg

grnt3005.jpg

bunlarda dudak ürünlerim..
şimdi fiyatlarını yazıcam sizlere..
pembe kutu:40 tl
dore kutu:50 tl
hasır kutu:15 tl
ben bunları eminönünden almıştım kızlar bilginiz olsun:hulya:

tanrıcam marıfetlısın kendınde yaparsın bu kutlardan hemde 1 tl yeyerimseniben tek yapacagın saglam ayakkabı kutularını atmamak ve yapıskanlı folyo almak sana cok yarar dıye dusunuyorum :hulya: lınkıme bakın
http://www.kadinlarkulubu.com/dekor...dan-dekoratif-kutulara-donusen-cicilerim.html

geçen gün makyaj malzemelerimi eklerken ekliyicektim ama unuttum..aynalar benim için vazgeçilmez.bu aynanın kare ve daha büyük boylarıda var ama onlar iş yerimde:)makyaj yaparkende kendime aynadan bakarkende(arkadan bakmak içinaklinialirimsmile)birebir.ve göz zevkimede hitap ediyorzemuszemus
grnt3013.jpg

bu ayna 7 tl..hediyelik eşya satan yerlerde bulabilirsinizopuyorumnanaktan

Hehehe..bende de ayna şeysi var..aynen işyerinde kullanıyordum..benzer tipte ama bööle kokoş işi değil, basit bakalit gibi..masamın üstüne koyardım..ayağı kırılmıştı..bu kezde kalemliğimin içine sokuşturmuştum..ne uğraşmışsam..at yenisini al..sempatiksalakcinni

X