Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Len Tanrıça karısı 2 saattir bık bık yapıyoz burda insan bi hojgeldin demez mi bea :mymeka:

anayasa mükemmel bir derstir arkadaşlar...sıkıcı da değildir..zordur önceleriama sonradan inanılmaz zevkli gelir..hocalara da bağlı tabi..ben ist.hukuk mezunuyum rahmetli bülent tanör hocamızn dersi dolar taşardı...ve tabiki erdoğan teziç hocamız da aynı şekilde...sonradan burhan kuzu geldi(akp nin hukukçusu) komik adamdır ama fikir olarak benimsemediğim bir hoca.....dersten çok gırgır geçerdi dersler...

anayasa mükemmel bir derstir arkadaşlar...sıkıcı da değildir..zordur önceleriama sonradan inanılmaz zevkli gelir..hocalara da bağlı tabi..ben ist.hukuk mezunuyum rahmetli bülent tanör hocamızn dersi dolar taşardı...ve tabiki erdoğan teziç hocamız da aynı şekilde...sonradan burhan kuzu geldi(akp nin hukukçusu) komik adamdır ama fikir olarak benimsemediğim bir hoca.....dersten çok gırgır geçerdi dersler...

:lepi:
merhaba, çok memnun oldum en yazın arkadaşlarım da İst. hukuktan mezunlar, ben Siyasaldan mezunum. :) Elbette zevkli yönleri de var ama bence Uluslararası Hukuka nazaran sıkıcı sempatiksalakcinni

Kızlar kusura bakmayın konuyu dağıttım :)) :kedi:

Bu arada hem topiğe uygun olsun,
Dün hacı sürmesi aldım, gelince sürdüm anam rengi süper simsiyah ama akmaz diyorlardı aktı yaaaaaaaa, yanlış mı sürdüm ki Tanrıçam bi el at sevabına beya!
eyvahedigeldismileopuyorumnanaktan

Ben çok mu aşırı sürdüm acaba ? :sm_confused:
Gözümü kapalı tutup süremiyorum ilk kez denedim zaten normal kalem sürer gbin yaptım bence o yüzden aktı...
durun bakiyim gözüm kapalı denicem şimdi, nişandan evvel gözümü çıkarmazsam ii olur gerçi
:roflol:

dün ben bi yerde okudum,kalemi sürmeyi falan gözümüzü gerdirip sürersek bi zaman sonra göz çevresinde küçük çatlaklar oluşuormuş :hulya:

memnun musun peki tatlı gacı.
açıkçası bende mavisini alcaktım ama meraklının eklediği fotodaki maviyi çok beğenmedim. sanki benm eklediğimle onnkinin arasında fark var gbi geldi.

Fena değil bence..ama ben 4 lüsünü daha çok beğendim..
Bazı farlar gibi toz toz olmuyor gözde..

Len Tanrıça karısı 2 saattir bık bık yapıyoz burda insan bi hojgeldin demez mi bea :mymeka:
bebeğim o saatte gelirmiydin sen yaa:))şaşırttın beni valla geç oldu ama hoşgelmişin sefa gelmişin gülümmopuyorumnanaktan
:lepi:
merhaba, çok memnun oldum en yazın arkadaşlarım da ıst. hukuktan mezunlar, ben Siyasaldan mezunum. :) Elbette zevkli yönleri de var ama bence Uluslararası Hukuka nazaran sıkıcı sempatiksalakcinni

Kızlar kusura bakmayın konuyu dağıttım :)) :kedi:

Bu arada hem topiğe uygun olsun,
Dün hacı sürmesi aldım, gelince sürdüm anam rengi süper simsiyah ama akmaz diyorlardı aktı yaaaaaaaa, yanlış mı sürdüm ki Tanrıçam bi el at sevabına beya!
eyvahedigeldismileopuyorumnanaktan
aprilim bana toz sürme gelmişti hacıdan..böyle
KVM34486_952.jpg

birde ben kajalın sürmesini almıştım...
grnt0570.jpg

soldaki sürme..
aynı şey bendede oldu sürme şekli ile alakalı değil canım akma olayı çok kötü cidden..anca bihter makyajı yapıp dağıtma olayını yapıcaksın o zaman akma olmuyo...
meraklımm piştiii bayanssulusmile aynı fardan bende de var amaaa pandoradan kıskandım aynı rengnden alcam bnde zemuszemus süper bi renk onlar yaaa
eyeliner da gözmden kaçmadı haniii aklinialirimsmile

tanrıça karısı altın sarısı ne öle yaa bittimmm :asigim:
kızım o farı allık die sür yani:))yanına gelcem zaman sürerimaklinialirimsmile
tanrıca goz cevresı ıcın ne tavsıye edersın tatlım dogal olarak yapabılecegımız cok para harcadım bu ara hangı yag olur goz cevresıne acep
canım yağ tavsiye etmem göz altı için..pamuğa sütü batır 5 dk kapat gözlerini o pamuk kalsın gözünde..yada salatalık öneririm canım en güzeli..göz çevresi için doğal maskelere geçicem bi kaç gün sonra.ama sebamed yada netrojen gibi markaların göz kremine bakabilrsin.hem uygun hem dierlerine nazaran daha güvendiğim markalardır
bir de böyle varzemuszemusbende bugün aldım formar set carmina ruj hediyeli imiş....

DSC00053.JPG
çok iyi almışın valla güle güle kullan pandoram
Ayyy..hepsinden güzeli pullu payetli kokoş çanta..kese gibi bişey mi yoksa..
Mineralli pudra almıştım carminadan,o fardan hediye etmişlerdi..Bende beğendim farı..
kese gibi canım aynen...
kankam ya ne hoş seyler almışsın o allıkta gül yuzune nasıl yakışır iyi gunlerde sür sürüştür bayanssulusmile ...bebegim bende flormarın terası gordum fiyatı digerlerine nazaran pahalı ama yaw ohaoldumsmile

lilyum minicik perim sagolun sekerler meraklımda flormarın mavi paleti varmıs fot bizim için paylasalacak hepimiz fikir edinmiş oluruz
canım kankam yerim seni bennn..saol bitanem..livim flormarın terekota farı cidden biraz pahalı ama benim aklım gece mavisi laci seride hala:asigim:
kızlarr aceleylee çektimm kesemedim kusura bakmayın livim bendeki palet bu tatlım

dsc03568vert.jpg

meraklım ben bu seriyi beğenmemiştim..sen memnunmusun canım??

daha önce makyaj malzemelerimi nerde sakladığımı,kutularımı görmek istediğinizi söylemiştiniz..bende sizin için makyaj malzemelerimi nerde sakladığımı göstericem..umarım fikir olurbayanssulusmile
bu çok merak edilen pembe kutum:)hep dışını görmüştüz içini açıyorum sizlere şimdi...
grnt3009.jpg

grnt3008.jpg

ten ürünlerimi burda barındırırım..
grnt3007.jpg

burdada göz ürünlerim vardır...
grnt3003.jpg

grnt3005.jpg

bunlarda dudak ürünlerim..
şimdi fiyatlarını yazıcam sizlere..
pembe kutu:40 tl
dore kutu:50 tl
hasır kutu:15 tl
ben bunları eminönünden almıştım kızlar bilginiz olsun:hulya:

daha önce makyaj malzemelerimi nerde sakladığımı,kutularımı görmek istediğinizi söylemiştiniz..bende sizin için makyaj malzemelerimi nerde sakladığımı göstericem..umarım fikir olurbayanssulusmile
bu çok merak edilen pembe kutum:)hep dışını görmüştüz içini açıyorum sizlere şimdi...
grnt3009.jpg

grnt3008.jpg

ten ürünlerimi burda barındırırım..
grnt3007.jpg

burdada göz ürünlerim vardır...
grnt3003.jpg

grnt3005.jpg

bunlarda dudak ürünlerim..
şimdi fiyatlarını yazıcam sizlere..
pembe kutu:40 tl
dore kutu:50 tl
hasır kutu:15 tl
ben bunları eminönünden almıştım kızlar bilginiz olsun:hulya:

tanrıçam gül reçelim senden bişey rica edecem meleem

şu mac, sephora ve innova markalı ürünlerin arkasına içindekiler bölümüne baksana bi meleem

sonu paraben iile biten kelimeler var mı gül yüzlüm

bunlar hakkında bi yerde bi yazı okudum da ona takığım fena halde cüğerim sen bak ben anlatacam

aaaaaay hepsi pembiş pembiş cok sekerrrrrrrrrrr kokoşum benimmmmmmbayanssulusmile
livim beğendinmi kızz:kedi:
tanrıçam gül reçelim senden bişey rica edecem meleem

şu mac, sephora ve innova markalı ürünlerin arkasına içindekiler bölümüne baksana bi meleem

sonu paraben iile biten kelimeler var mı gül yüzlüm

bunlar hakkında bi yerde bi yazı okudum da ona takığım fena halde cüğerim sen bak ben anlatacam

tamam aşkitom bakıyım ben biCADIARZU

X