Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hemen sorarım affetmem aklinialirimsmile çok güzeller hepsi de tabikkiii bayanssulusmile

saol bebeğim,ay o çok uzundu ben de böle yaptım kısa ve işlevlikaydirigubbakcemile3

ben bu innovayı sevmeye başladım,bir bütçe analizi yapıp gidip almalıyım:eek:

daha göz kremi almadım popişimi kaldırıp çıkamıorm bi dışarı alsanaalsanasmile

Kız tanrıça odan gelin odası gibi o zaman..pembeler.. doreler..
Senin o pembişinin siyahını kullanıyorum..Ben de incik bonuk koyuyorum..

saol bebeğim,ay o çok uzundu ben de böle yaptım kısa ve işlevlikaydirigubbakcemile3

ben bu innovayı sevmeye başladım,bir bütçe analizi yapıp gidip almalıyım:eek:

daha göz kremi almadım popişimi kaldırıp çıkamıorm bi dışarı alsanaalsanasmile
valla farı var sadece,kız bide bi terekotası vardı 30 tl ama dehşet ötesi güzel bişeydi altın gibi pırıl pırıl ama çok tatlıydıı:asigim:gözüm onda şimdiaklinialirimsmile..iyi yapmışın bebem boşver bölede güzelkaydirigubbakcemile5
Kız tanrıça odan gelin odası gibi o zaman..pembeler.. doreler..
Senin o pembişinin siyahını kullanıyorum..Ben de incik bonuk koyuyorum..

onun morunda gözüm kalmıştı bide:jeyyar:
zaten herkez bunu söylüyo,insanın illa evlimi olması lazım gözüne hoş gelmesi için dekorunun diyorumolumunekankayizsmileseninde kutunu görelim o zaman tatlıgacı söküllkaydirigubbakcemile

bi de innovanın böle pütü kare pütü kare bi shimmer gibi bişeyi var 30 tl. ben onu da çok beğenmiştimbayanssulusmile

2348190691_81c8090d6a_o.jpg

buna benzior,clinique bu ama koleksiyon ürünüymüş bu bitmiş olabilir mafoldumben

kuziş bebekim bekliim anam çıkacam 5 te sen evde diil misin reçelim?
aşkım baktım şimdi sephorada vardelikafadulden
mac ve innovada bilgi yazmıyo ama kuzen..hadi söyle şimdi kurban olduğum neyin nesiymiş o??CADIARZU
bi de innovanın böle pütü kare pütü kare bi shimmer gibi bişeyi var 30 tl. ben onu da çok beğenmiştimbayanssulusmile

2348190691_81c8090d6a_o.jpg

buna benzior,clinique bu ama koleksiyon ürünüymüş bu bitmiş olabilir mafoldumben

buda çok hoşmuşhihoyyyt...cilinikte kullandım onuda severim..pudra ve allığı vardı bende..ama bu seriyi bilmiyorum canım

bu öle bi koleksiyon olarak çıkmış,ama bitmiştir büyük ihtimal,bune benzer bişe arıordum inş. bulabilirim olmadı innovayı alıcam hihoyyyt birlikte süreriz hihoyyyt

sevgilim bu sonu paraben ile biten maddeler gıda ve .oğunlukla cilt kozmetik ürünlerinde bulnuyormuş

ve cilt kanserine neden oluyormuş yaa

meybelline in font. kullanıyordum onda da var ya gülüm ne pok yicezz kırışarak büzüşerek öleceeezzz...

bu meybellinenin ne idüğü belirsiz valla arzu abla,hayatta almam bi daha..hem hayvanlar üstünde deney,hem bu madde bomba yapıor adamlar sanki alsanaalsanasmile
kınıorm burdan onları :1closedeyes:

tanrıçam aşkitom çıkıyorum pazartesi dönecem gözlerinden öpüyorum gül tikenim
ösle beni anam

canişko geçen gün liv tam sana gore bir far onercem dedin neydi o bilmiyorumkismile
kanka aradım o gece resmi ama deli oldum bulamadım allah şahit..şimdi tekrar baktım buldum ama hemen ekliyorum kuzucum olumunekankayizsmile
bu öle bi koleksiyon olarak çıkmış,ama bitmiştir büyük ihtimal,bune benzer bişe arıordum inş. bulabilirim olmadı innovayı alıcam hihoyyyt birlikte süreriz hihoyyyt
ben sanki hatırlıyorum bi yerde görmüştüm ama dur söylicem sanaCADIARZUtamam minim öle yaparız:teytey:
sevgilim bu sonu paraben ile biten maddeler gıda ve .oğunlukla cilt kozmetik ürünlerinde bulnuyormuş

ve cilt kanserine neden oluyormuş yaa

meybelline in font. kullanıyordum onda da var ya gülüm ne pok yicezz kırışarak büzüşerek öleceeezzz...
kızım bendede var o fondodandelikafaduldenanamm iyi oldu söylediğineyvahedigeldismilebundan sonra çok iyi incelemek lazım arzım ya döte gitmeyelimeyvahedigeldismilesaol canımın içisii kuzenim iyki uyardın yaaŞeniz
bu meybellinenin ne idüğü belirsiz valla arzu abla,hayatta almam bi daha..hem hayvanlar üstünde deney,hem bu madde bomba yapıor adamlar sanki alsanaalsanasmile
kınıorm burdan onları :1closedeyes:

mini yavrum bendede var yaa:gitme:daha bida meybeline alırsam top olıyımbenneyaptımki

tanrıçam aşkitom çıkıyorum pazartesi dönecem gözlerinden öpüyorum gül tikenim
ösle beni anam

:gitme:özlememmi ömrümün baharı hadi allaha emanet ol üşütme kendine dikkat et:çok üzgünüm:sende beni özle yoksa kırarım o güzel bacaklarını:jeyyar:Şeniz

grnt0561.jpg

livim ifsen loren(Yves saint Laurent )marka..ortadaki far..tam senlik fiyatı 60 tl civarıydı ben aldığımda.hafif sedefli çok güzeldi:asigim:hani bebeklerin göz kapağı mavi olur ya aynen öle bi görüntü veriyo.tam senlik canım tarzını bildiğim için..bunu tavsiye ederim meleğim

kızlar netten buldum şimdi hayvansal deney yapmayan markalar bakın
adresleri:
Estée Lauder
Nivea
Revlon
Solgar
Tommy Hilfiger
Avon

Hayvan deneyi yapmayan kozmetik firmalarının ürünleri “cruelty free” (işkencesiz) ibaresiyle belirtilmektedir.

Son düzenleme:
bebegim benimmmmmmmm rengini gercekten cok guzelmiş :asigim:kankasınıda tanımış vallaha tam benlikmiş meleksin sen melek boshayallersmile

X