Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
meraklımm piştiii bayanssulusmile aynı fardan bende de var amaaa pandoradan kıskandım aynı rengnden alcam bnde zemuszemus süper bi renk onlar yaaa
eyeliner da gözmden kaçmadı haniii aklinialirimsmile

tanrıça karısı altın sarısı ne öle yaa bittimmm :asigim:

bende alcam ondan yaa bide o teklilerin sürümü cidden çok güzel ve kolayy arkadaşta beyazıı var onun daha doğrusu krem gibi rengiii

aynen canım gidip alşverş yapalım :lepi:
gaza geliyorum bu topkte bayanssulusmile

len ankete yorumunu okudum insan alışverişe servet öder mi almayın bunu topiğe be anakafamçokkarıştıdelikafadulden gaza geliomuş kuzu batıcan nan evlenene kadar:roflol:
hala alışveriş diolar:roflol:

pandoram ccanımmmmmm hayırlı olsun blogun simdidenŞeniz ...vallaha güzel takas yapmıssınız 15 e hepsi cok uygun

soyleyim kızlar e_flormarın sitesine paletlerin fiyarı yaklasık 8 tl kadarmış opuyorumnanaktan

meraklımm piştiii bayanssulusmile aynı fardan bende de var amaaa pandoradan kıskandım aynı rengnden alcam bnde zemuszemus süper bi renk onlar yaaa
eyeliner da gözmden kaçmadı haniii aklinialirimsmile

tanrıça karısı altın sarısı ne öle yaa bittimmm :asigim:

bende alcam ondan yaa bide o teklilerin sürümü cidden çok güzel ve kolayy arkadaşta beyazıı var onun daha doğrusu krem gibi rengiii
gelince bakacağım bakalım nasılmış hepimiz alınca burada kritiğini de yaparız.......:1hug:

livim tşk ederim canım olumunekankayizsmile

len ankete yorumunu okudum insan alışverişe servet öder mi almayın bunu topiğe be anakafamçokkarıştıdelikafadulden gaza geliomuş kuzu batıcan nan evlenene kadar:roflol:
hala alışveriş diolar:roflol:

heee ankete takılıyodum bi ara :hulya:
kızz bi ara fena sardım alşverişe...gördüğümü alıyodum elbise kaç tane aldm bi hftada kaydirigubbakcemile3
beni çabuk everin yoksa batcak babam delikafadulden

heee ankete takılıyodum bi ara :hulya:
kızz bi ara fena sardım alşverişe...gördüğümü alıyodum elbise kaç tane aldm bi hftada kaydirigubbakcemile3
beni çabuk everin yoksa batcak babam delikafadulden

babn batmasa herif batcaksırnaşık şey
illa birini batıcansırnaşık şey ankete takılsan ii alışverişe takılıondelikafadulden
kız çok harcıon be günde haftadakaydirigubbakcemile3
o dediğin parayı veremem benboshayallersmile ayda desen neysedelikafadulden
ne zman giyion o elbiselerikaydirigubbakcemile2bayanssulusmile

tanrıca goz cevresı ıcın ne tavsıye edersın tatlım dogal olarak yapabılecegımız cok para harcadım bu ara hangı yag olur goz cevresıne acep

vallaa az ıslatınca daha ii renk veriyor.ben memnunumm.fiyatı cidden hatırlamıyorum desem yazın almştım ama çok pahalı değilldii sanırım karıştırmıyorsam başka bişeyle eğer maks.10tldir.8e aldım gibi hatırlıorum

ayy meraklicim,
fotoda anayasa hukuku kitabı gördüm özbudun'un ben de onu okudum Siyasalda yahu
eyvahedigeldismile

işletme okuyorum canımda ben idari hakimlik sınavına hazırlanmak istiyorum.adliyedeki idari hakimin canını çıkarttım kitap isimlerini alırken bunu önerdiler bana ordakilr bende aldım

Anladım canım, başarılar diler kuzum =)
Doğrudur bu adam alanında çok iyidir, her kuşağa bu kitap öğretilir ama ders sıkıcı yıvrım Allah kolaylık virsin =)

Anladım canım, başarılar diler kuzum =)
Doğrudur bu adam alanında çok iyidir, her kuşağa bu kitap öğretilir ama ders sıkıcı yıvrım Allah kolaylık virsin =)

saol cnmm.ama aynı zmanda bu adam yeni abuk sabul yasa taslaklarını hazırlayan akp adamı biliosundur belkii:syapcak bişe yok sınavda buna yönelik çıkıo mecbur okuycazz

saol cnmm.ama aynı zmanda bu adam yeni abuk sabul yasa taslaklarını hazırlayan akp adamı biliosundur belkii:syapcak bişe yok sınavda buna yönelik çıkıo mecbur okuycazz

Bilmem mi kuzum, istersen bir de Erdoğan Teziç'in kitabını al, o daha iyidir...
Sol ekol onu okutur.:lepi:
Ama eğer sınavda avantajlı olmak isterim dersen, maalesef Özbudun...

Bilmem mi kuzum, istersen bir de Erdoğan Teziç'in kitabını al, o daha iyidir...
Sol ekol onu okutur.:lepi:
Ama eğer sınavda avantajlı olmak isterim dersen, maalesef Özbudun...

evtt cnmm şartlr bunu gerektiriyor.ikinci el buldumda hocam gel ben eksik yerlerini tamamlıycam yeni basımdan pek bi farkı yok zaten dğiştirmedi pek dediii saolsunnn opuyorumnanaktan

X