Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bitanem zaten geç saatte açtım tükkanı sana fırsat vermeye vakit kalmadan çıkmış olabilirim:kedi:ayrıca insan takip eder arkadaşını bak kendi kendini suçlu çıkardın:dilcikar:kaydirigubbakcemile3saol canımın içiŞeniz

bebeğim golden rose farım yok,ama dışarı çıkınca bakarım bi:jeyyar:duruşlarını görmek için...hoşuma giderse alırım paylaşırım sizlerle burda zatenyerimseniben

çorumlucadıcım teşekkür ederimhihoyyytyorumlarınızı okuyunca derslerime daha bi şefkle çalışasım geliyo:sm_cool:

canım benim 4 lü farından kullanıorum süpper çok memnunum
renkleri harika bi dene istersen sende beğenirsen yazarsın olurmu yerimseniben

aboneliklere bende eklim kaybolmasin :KK70:
pastel florma ne demek kiz mafoldumben
maybelline harika bi marka gercekten,
netten dudak boyasi farlari ben yarim fiyatin yarisina aliyorum, magazdan 12 ise ben 2 euroya aliyorum rujlari :KK70:

hemen not ettim canim maybelline 12 numarayi. hic ruj kullanmam ozellikle tadlari ve dudaktaki dokulari beni cok rahtsiz ediyor daha evvel alip kullandiklarim zamnla copu boyladilar.
benim elimde de su an maxfactorun bir ruju kaldi kala kala. ondan da hoslanmiyorum.
bu 12 numaranin dudaginda nasil durdugunu da keske gorme imkanimiz olsa acikcasi merak ettim. hem tadi konusunda da biraz aciklama yapsan memnun olurdum.

hemen abonelik ekliormhihoyyyt
sevindim ilgilenmene pericikhihoyyyt
cecile nin farları ne güzelmiş öyle.
hemen alacağım bende.
cecilenin 4 lü farına baktım geçen..oda çok güzeldi canım.alınca ekliycem
aboneliklere bende eklim kaybolmasin :KK70:
pastel florma ne demek kiz mafoldumben
maybelline harika bi marka gercekten,
netten dudak boyasi farlari ben yarim fiyatin yarisina aliyorum, magazdan 12 ise ben 2 euroya aliyorum rujlari :KK70:
aaa ciddimi:1shok:süper o zaman:lepi:
hemen not ettim canim maybelline 12 numarayi. hic ruj kullanmam ozellikle tadlari ve dudaktaki dokulari beni cok rahtsiz ediyor daha evvel alip kullandiklarim zamnla copu boyladilar.
benim elimde de su an maxfactorun bir ruju kaldi kala kala. ondan da hoslanmiyorum.
bu 12 numaranin dudaginda nasil durdugunu da keske gorme imkanimiz olsa acikcasi merak ettim. hem tadi konusunda da biraz aciklama yapsan memnun olurdum.
asmincim tadı tadı yada kokusu yok.dışarda bile cebimden çıkarıp aynaya bakmadan sürüyorum:)inanılmaz doğal duruyor.keşke dudak makyajı çekme imkanım olsa ama malesef resim eklemiyorum canım:KK43:yalnız kesinlikle tavsiye edebiliceğim bir ruj.bittikçe alırım bu rujumu.vazgeçilmezimdir

topiğin hayırlı olsun yafremmmmm:dilcikar:

malzemelerinde çok güzel çok ekle hep takip edicem :dilcikar::dilcikar:

aaa aciklama hemen gelmis :))
sagol tanrica en kisa zamanda alicam ben de sanirim bu ruju :))
yorumumu eklerm ben de hemen :)

canım benim 4 lü farından kullanıorum süpper çok memnunum
renkleri harika bi dene istersen sende beğenirsen yazarsın olurmu yerimseniben
tamam bitanemkaydirigubbakcemile5en kısa zamanda bakıcam kozmetikçilerde:1ninca:
topiğin hayırlı olsun yafremmmmm:dilcikar:

malzemelerinde çok güzel çok ekle hep takip edicem :dilcikar::dilcikar:
o dilini kesicem senin cadı:))saol şekerimŞeniz
aaa aciklama hemen gelmis :))
sagol tanrica en kisa zamanda alicam ben de sanirim bu ruju :))
yorumumu eklerm ben de hemen :)

hızlı servisim:)tamam asmincim.umarım memnun kalırsın bekliyorum yorumlarını

dudak kalemleri fazla kullanılan bir makyaj malzemesi olmasada benim sevdiğim ürünler arasındadır.
birazda onları konuşalımzemuszemus

1 numaralı kalem=numarası 427 markası kajal 3tl
2 numaralı kalem=numarası 63 markası kajal fiyat 3 tl
3 numaralı kalem=yazıları silinmiş 3 tlye almıştım.rengin görünümü sevdiyseniz dier markalardan bu tonlara yakın bir renk alabilirsiniz..simli ayrıca..çok doğal bi renk
4 numaralı kalem=sephora marka.indirimden 5 tl almıştım 128 numara..şu anki fiyatı 15 tl sanırım
5 numaralı kalem=sephora marka numarası118
6 numaralı kalem=mascita marka..numarası 223 2.5 tl ye almıştım
7 numaralı kalem =lancome marka 301 numara fiyatı sanırım 45 tl küsürdü 2 sene önce almıştım.

Ne kaaa...Yaramazsın Tanrıca..Hemen de ban almışsın..

Watsona gitmiştim,Senin şu maybelline rujlarından baktım hiçbir numerosunu bulamadım..
Fakat maybelline color sensetional rujlara baktım, onlar da süperdi..Sürümü ço güzel,yumuşacık..Tavsiye ederim..

tamam bitanemkaydirigubbakcemile5en kısa zamanda bakıcam kozmetikçilerde:1ninca:

o dilini kesicem senin cadı:))saol şekerimŞeniz

hızlı servisim:)tamam asmincim.umarım memnun kalırsın bekliyorum yorumlarını

kankam ban almış oofff kii ne offff
nesem oraya pek fazla girmeden topiği boş bırakmayalım
dudak kalemlerine bayıldım
ama en çok da sondakine lancome opuyorumnanaktan

ben nars ın dudak kalemlerini de çok beğeniorm..hem mat hemde tüm dudağa ruj gibi sürülebilior..ben 1 tane sipariş verdim strawdan..bu ürün :
09742902602.jpg

tanrıça gelince allıklardan da konuşalıımmmmmdelikafadulden

ben nars ın dudak kalemlerini de çok beğeniorm..hem mat hemde tüm dudağa ruj gibi sürülebilior..ben 1 tane sipariş verdim strawdan..bu ürün :
09742902602.jpg

tanrıça gelince allıklardan da konuşalıımmmmmdelikafadulden

evett bencedee allıklardan da konuşalım hihoyyyt

cok guzel bir topik olmus canim hayirli olsun birazda uslu dursanda ban almasan bize daha cok bilgi aktarsan buradan olmazmi tanricam

çok keyifli bir anlatım olmuş. hoşuma gitti bu topic.
tanrıca,kullandığın far bazlarının resimlerini ekleyebilir misin? ne kadar değişiyomuş bazlı kullanınca renkleri?
yerli markalarıda iyi tanıtmışsın:eek:
ama pahalı geldi bana yaaamafoldumben

X