Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Gözaltı morlukları için:

Çay Kürü

Zambak, papatya, ıhlamur ve lavanta çaylarıyla yapılan güzellik kürleri gözlerdeki yorgunluk , şişlikleri ve morarmaları gideriyor.
Bunun için örneğin bir tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzüp soğumaya bırakın. 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınıza uygulayın. 10 dakika bekleyip, yıkayın.

Patates Kürü 2 dilim çiğ patatesi göz kapaklarınıza yerleştirip 15 dakika bekleyin. Yıkayıp kurulayın.

2 poşet çayı yarım çay fincanı kaynar suda 15 dakika demlendirip soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine yerleştirip 10 dakika bekletin ve yıkayın.

alıntıdır..

günaydın fıstıklar
bayadır gorusemedik sankim
bi bakayım tanrıçam neler almışşş
neler almış:kedi:beğendinmi:kedi:günaydın elma şekerimŞeniznasılsın nazomolumunekankayizsmile
goldenrose canım
ama bitmesine yakın o yüzden topaklanıyo sanırsam
alalı yok oldu eyi dayandı valla
c.tesi alam bi dene kendime sıfır goldenrose :kedi:
anladım cano..tamam yenisini al o vakit:içelim:
Günaydın bilumum yabani orman meyveleriii..delikafadulden
günaydın sütlü kayfemopuyorumnanaktan
he danrıçaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cecile ürünlerini nerden alıyon kuzum sen

yerli markalar satan kozmetikçilerde bulabilirsin bebeğim..cosmositilerde var mesela...

Gözaltı morlukları için:

Çay Kürü

Zambak, papatya, ıhlamur ve lavanta çaylarıyla yapılan güzellik kürleri gözlerdeki yorgunluk , şişlikleri ve morarmaları gideriyor.
Bunun için örneğin bir tutam ıhlamuru 1 çay fincanı kaynar suya ilave edip 10 dakika bekletin. Süzüp soğumaya bırakın. 2 makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapaklarınıza uygulayın. 10 dakika bekleyip, yıkayın.

Patates Kürü 2 dilim çiğ patatesi göz kapaklarınıza yerleştirip 15 dakika bekleyin. Yıkayıp kurulayın.

2 poşet çayı yarım çay fincanı kaynar suda 15 dakika demlendirip soğutun. 2 parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınızın üzerine yerleştirip 10 dakika bekletin ve yıkayın.

alıntıdır..
yaptınmı hiç gacı?

yine diyorumki yerli malı yurdun malı:lepi:
eyeliner sürmekte ustayım gibi bir iddam yok,bunun notunu makyajımı görenler verir,lakin çok seviyorum ışıltılı eyelinerleri:kedi:
daha öncede alix avienin ve kajalın ışıltılı eyelinerlerini kullanmıştım..şimdi tekrar ışıltı aşkım depreşti:eek:
hazır elim değmişken normal eyeliner ve dipliner aldım..daha önceki kullandığım dipliner markası larealdı..eyeliner olarakta alixin vardı...

kutuları eklememdeki amaç şu..diyelim eve geldiniz ve üründen soğdunuz birden..kıllığınız tuttu:umursamaz:değiştirmek istiyosunuz..ambalajını atmayın..ambalaj olmadan değişim yapmıyorlar çünküyerimseniben
golden rose eyeliner: 7.5 tl..(ucu ince olan)
golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu
carmina mavi eyeliner:7 lira..yeşilinide alıcam kısmetse:asigim:çok sevdim bu ürünüde..
tendeki duruşlarıkaydirigubbakcemile2

caim gule gule kullan insallah zemuszemus

bunlarda cicilerimhihoyyyt
at nalı çok seviyorum..şans getirdiğinede çok inanırım..nazar boncuklu at nalı bileklik

tendeki duruşısempatiksalakcinni

aşık olarak aldığım bişey bu:asigim:bunu anca üstte görmek lazım..acayip tarz bişey..cidden bayıldım:CüvCüv:

takım bunlar..buda içisigamyoncuiremsu

bu sene maykıl ceksın kol çok moda..o kullanırdı kıyafetlerinde..benimkisi daha kibarı..bunun abartı olanlarıda var..
enine çizgi sevmem genelde..ama bu bluz çok hoşuma gitti

koluhihoyyyt

bunuda çok severek aldım..çok cici hanım kız tanrıça:kedi:

bununda kolu cezbetti beni..böyle kolları çok severim

takilarinla, giysilerinle cok tatlı bir hatunsun sen tanricam boshayallersmile :nazar:

önce şunu söyliyim,sana vericeğim şeker ilacı tarifi annemin başka bir komşusunda..kadını aradı 3-4 gün sonra getiricek kısmetse..tarifi o zaman yazıcam bitanemŞeniz
golden rosenin pembe olan renklerini kullandım genelde..kırmızı alıcaktım ama kalmamıştı..alıcaksan kırmızı al..
sally hansenlerden memnun kalmadım balım..o kadar para değmez..golden rose on basar hepsine

anladim canim, yok seker icin aciliyeti yok beklerim canim :hulya: Şeniz

golden rose da da kırmızı olan, tamamdir süprizzzzz

Günaydın bilumum yabani orman meyveleriii..delikafadulden

delikafadulden

oyff bi 20 sayfa daha okudum geçmişten :1shok: yaa dün ben flormarın 3 numara tekli farını aldım bide golden roseun rujunu aliim dedimdim hani dolgunlaştırıcı olanını ama yannış almışım onu sanırsam mafoldumben off nefret ettim kendimden alsanaalsanasmile

kısmetse giderüük..:eek:

yok canım şincik netten buldum,denemedim ama deniycem ıhlamur da var lavanta da deniycem bööğün..:hulya:
ıhlamuru ben çok seviyorum ama lavanta gözünü yakabilir dikkat et bana alarji yaptı gözümekafamçokkarıştı
caim gule gule kullan insallah zemuszemus

takilarinla, giysilerinle cok tatlı bir hatunsun sen tanricam boshayallersmile :nazar:

anladim canim, yok seker icin aciliyeti yok beklerim canim :hulya: Şeniz

golden rose da da kırmızı olan, tamamdir süprizzzzz

delikafadulden
oyy burcum çok teşekkür ederim canım ya:kedi:siz beni seviyosunuz ondan öyle geliyo balımŞeniz
kırmızı al golden roseyi..
hem günlükte sürebilirsin kırmızı kırmızıaklinialirimsmile
kıpkırmızı bi renk vermiyo doğal duruyo merak etme..cart kırmızı değil
oyff bi 20 sayfa daha okudum geçmişten :1shok: yaa dün ben flormarın 3 numara tekli farını aldım bide golden roseun rujunu aliim dedimdim hani dolgunlaştırıcı olanını ama yannış almışım onu sanırsam mafoldumben off nefret ettim kendimden alsanaalsanasmile
güle güle kullan iklimimŞeniz
bebeğim değiştir öyleyse olmamıbilmiyorumkismileüzülme ya nolucak nefret etme sev kendini:1hug:
kokoş tanrıca
bu dudak dolgunlaştırıcısı
ince tutakları kalın mı gösteri ?

tospik evet öyle bir özelliği var mış!-tatlicadiarzu-ama geçici bi şişlik yapar..hiç bir ürün tanımıyorumki kalıcı dolgunluk yapsın..piyasada kullanmadığım ürün kalmadı,ama hepsi faso fiso..dudaklarım ince değil ama nie daha kalın olmasınki:kedi:
40 gün günde 3 kere sürüyosun ve yüzde bilmem kaç kalıcı dolgunluk sağlıyo diyo prespektüsünde..ama ben onun için almıyorum..bakım için alıyorum ve gece yatarken sürmem bile yeterli..günde 3 kere sürmesemde yetiyo..yani bakım için alıcaksan al..

Son düzenleme:

kendimi alıntılayarak barimm renkleri de göstertiyim dedim :eek:

bebem güle güle kullan,peki kaça aldın glosu?sen sanırım sadece glos aldın=)17 tl küsüre aldıysan doğru ürün..zaten 5 rengi var bunların
yavruşum bakım istemiyom ki
çatlamaz etmez sorunsuz dudiklerim.
ama inceler ya :umursamaz:

kalıcı dolgunluk bekleme..o zaman salyy hansenin bi ürünü var karabiberli onu dene..ama dediğim gibi geçici dolgunluk verir

oyy burcum çok teşekkür ederim canım ya:kedi:siz beni seviyosunuz ondan öyle geliyo balımŞeniz
kırmızı al golden roseyi..
hem günlükte sürebilirsin kırmızı kırmızıaklinialirimsmile
kıpkırmızı bi renk vermiyo doğal duruyo merak etme..cart kırmızı değil

tamamdir canim, kıymıcı kıymıcı olacagim yakinda, ceker koyarim ince saz dudaklarimi :roflol: belkim kalinlastirir bilmiyorumkismile

canim gule gule kullan zemuszemus

günaydın aşkitoşlarrr

tanrıçam o süslü püslü üst neyin nesi?
modelini anlayamadım pek:S
günlük kullanım için mi düğünlük derneklikmi
ayy çok merak ettim

bi rahat okuyamadım yaa bölüne bülüne ama bitirdimm

napisiniz bakalım...:hulya:

Ben kursuma kayıt oldum, hihoyyyt bir de doktura görüktüm...mafoldumben
2-3 gündür bir 20lik diş beni benden alıyor.mafoldumben..takmamaya çalışıyorum kafama (ben bazı ağrıları böyle düşünmemeye çalışarak atlatıyorum da.) ama olmuyor. bu sefer beceremedim yani.:1no2:
kendisi azgın bir diş...doktora gittim, şok oldu. 'ayy aldırman lazım bunu hemen' dedi.benneyaptımki sanki saçımı ucundan aldırcakmışım gibi rahat söyledi yaa deli mi nealsanaalsanasmile
Diş kızım bu diş. hem de en kocamanından, köklüsünden, gerisindenohaoldumsmile. Off ameliyat olucim ama nerede, ne zaman ve nasıl...3 tanesi çekilmeliymiş. :çok üzgünüm:

İstanbulda bir diş hekimi, diş sağlığı merkezi, hastane vs. önerisi olan var mı bal kaymaklarım ?
guclubacismile
canikom gecmiş olsun
sorun etme ameliyatı anlamıyon bile

düzelttim sonradan:kedi:
harbiden he..bu orgazım falan manyaklığı nedir ya=)ulan ben macı dandik bi marka olarak görürdüm,akmekezde ilk açıldığı zamanalr girip bakmazdım bile,şimdi bi mac çılgınlığıdır gidiyo..mac mania falan-tatlicadiarzu-valla ben yerli malıcıyım,parasını geçtim artık,hem sampatik geliyo,hem beğeniyorum,hem yurdum insanı kalkınsın:dilcikar:

kolanya dök en iyisi..bizde tırnaklama sakın:eek:lmaz:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
lise bi başka kızlar yaboshayallersmile
o düğünü varya 4 gözle bekliyorumcokacimcoook
ya bende mac kapatıcı var ama hem kapatıcılıgı istedıgım gibi değil
hem goz altımda birikiyo yaa kırış kırış gorunuyorum
halbuki heçte oyle degilimm
sempatiksalakcinni

cok enteresan kolyeler gördüm ve yüzükler gördüm fisfisfis
4040850282_81f5ae22b7_m.jpg
cupcakes.jpg
etsy107a.jpg
accessories-pink-cake-bracelet.jpg

2965265540_6312e27f59.jpg
2965086591_b15e9ee2f1.jpg

3044205681_47b2daafd8.jpg
2964423775_28f54aa00b.jpg

il_430xN.96368453.jpg
il_430xN.51981963.jpg

378cde7d.jpg
b965c23b.jpg

bu en sondaki cok tatlı kendime yapcam eger bi eyfel bulabilirsem :asigim:
ya bunnar çok guzel bayıldım valladelikafadulden
Akitim çok güzeller...:asigim:
buna benzer şeyler yapan 1 yaratıcı blog var aklınızda olsun netten satış ta yapıyor.

hersheyler.com

ama bu senin eklediklerinde pek oricinal şeyelr var, o bira döken yüzüğe bayıldım yaa
hihoyyyt

kız biz senle aynı bloglarımı takıp ediyoz annamaım kii
boshayallersmile

kızlar hepinize slm ,güle güle sürün sürüştürün ,kokosh hatunlarım bayanssulusmile

tanrıça canım ,nedendir bilmem ,bu aralar cildimde acayip bir bozulma vareyvahedigeldismile
küçük küçük sivilcelerin eşliğinde,geçmeyen kırmızılıkları günlerce yüzümde benimle beraber günü yaşamakta olup,beni aynalara baktığımda deli edip ,muzurca bana sırıtacak kadar düşmance sergiliyorlar kendilerinimafoldumbenben onları misafir ermekten hoşnut deliğim ,kırmızı sivilce lekelerine bir çözüm tanrıçayerimseniben

grnt0630.jpg

akitroş ve kızlar..bu tarif çok basit..hünkar beğendinin tavuk versiyonu gibi düşünün..şimdi tarifi yazıyorum
sosta altın gibi parlamış mübarek:smiley-cool:
güveç kaplarınız varsa yemek piştikten sonra sosa tavukları karıştırıp üstüne kaşar rendeleyip fırına verip 10 dakika tutup öylede servis edebilirsiniz

sos için
4 adet patlıcan
bir paket krema
5 sarımsak
4 taze soğan
2 y.kaşığı yoğurt
bir bardak kadar süt(fazlada olur)
tuz

tavuk için
ben kalçadan yaptım.4 adet kalça(ama fak etmez göğüs vs..olur)
1 tatlı kaşığı köri
1 t.k nane
1 t.k pul biber
azcık kimyon bir kaç damla soya sosu
az miktarda su(kaynarken atıcaz )

4 patlıcanı tamamen soyun ve şekerli suda bekletin suyu bir kaç kez değiştirin(acısını alıp lezzet versin)
tavuğumuzun cinsi farketmez(göğüs kalça yada şinitzel vs..olması)önemli olan sotelik doğranması

yarım paket tereyağını tavada eritin
unumuzu yavaş yavaş ekliyelim ve yağa karıştıralım
karışıp güzel koku çıkınca,kremamızı ekliyelim
oda karışınca karşımımıza göz kararı süt ekliyelim..bir iki kaşıkta yoğurt ekliyelim
kıvam oluşunca küp küp kestiğimiz patlıcanları atalım tavaya
ardından doğranmış sarımsak ve taze soğanları ekliyelim
tuzunu atalım ve güzelce pişsin..
20 dakika kadar sonra tavadan alıp rondoya atalım..yada blendırdan geçirelim..sos kıvamında olması için..
tavaya ayçiçek yağını atalım kızınca tavukları ekliyelim...
tavuklar biraz pişmeye başlayınca kaynar su ekliyelim az birşey göz kararı
ardından bir kaç damla soya sos,köri nane ve pul biber birde azcık kimyon ekliyelim(lezzetler baharatlarda)
tavuklar kıvamında pişince ateşten alalım vede patlıcanlı sosumuzla servis edelim

afiyet olsun:hulya:
gene döktürmüş hatun
ellerine sağlık gülom
ben pek severim yemek yapmayı

Evet balım ben de görüyorumakannehir...ne gerek varsa..taze taze kullanıp bitiremek varken ki ben bile bitiremiyorum...bu insancıklar hem o kadar para veriyorlar hem de zamanını geçiriyorlar. bir kişisel gelişim kursuna gitseler o paranın yarısıyla, topluma faydalı olurlar ahahah kaydirigubbakcemile3
kanka ben Öss ye hazırlanırken ismi lazım değil bir dersaneye gitmiştim son sene, ben burslu gittimdi, sınıfta benden başka devlet okuluna giden yoktu, (Tanrıçamı ve Patimi tenzih ediyorum)kaydirigubbakcemile3 he içlerinde sevimli dostane insanlar da vardı ama çoğunluk İstanbulun jet set ailelerinin çocukları. Beşiktaştaki dersaneye, İstanbulun adalarından özel tekneleriyle geliyorlardı.akannehir ben de İETT ile gidiyordum ahaha :roflol: sempatiksalakcinni
bi gün bana biri 'yaa sizin okul nerdeeğğğ' diye sordu, ben de:
'kız kulesinin içinde' dedim :roflol: sonra hiçkimse benle konuşmadı. ben de kurtuldum.:lepi:
ama çoğu zaten GayriMüslimdi ve yabancı okullara gidiyolardı, muhabbetlerini hiç mi hiç anlamıyodum.sempatiksalakcinni Tarih dersinde, 'hocaaaaaam, ben d uvarlarda afişlerde görüyorum daağğ, komünizm ne demeek' diye soruyolardı...
-tatlicadiarzu-

Off süper görünüyor aşkitom, haftasonu yapmaya çalışıcam bunu ellerine sağlık cokacimcoook
süpermiş yaa
hatunları hayal ettimde şimdi pek bi guldummm
:roflol:
Canolarım bu çay, güzide yurdumuzun eşsiz güzellikteki Doğu Karadeniz yöresinde üretiliyor.:hulya:
Çaykur fabrikalarında...Lakin iç pazara sunulmuyor, ihraç ediliyor. a.s
Bize bir Rize'li dostumuz getirdi...marketlerde vs yok. Sadece o fabrikadan kutuyla alabilirsiniz.şutarafagitti
şekli kaşık gibin. adı da zaten spoon tea. üstünde Sympatea yazıyo.
Üstündeki jelatini soyuyoz, böle delikli bi doku ortaya çıkıyor. -tatlicadiarzu-
sora kaynar suya daldırıyoz. demlenince de çıkarıyoz. bu kaddar...hihoyyyt
tadı çok yoğun çok güzel. demlenince çok koyu kırmısı oluyor.
Rize'ye giden birileri olursa söyleyin getirsinler canlarım...
opuyorumnanaktan

3264.jpg
canım ben bu kaşıklıları gordum bi yerde ama nerde bilmiyorum yaaCADIARZU
gerci benim kocacığım artvinli bi guzellik yaparlar bana herhalde

aprilim mucuk bebeğim karnın nasıl oldu mafoldumben

ben 2 tane ayakkabı beğendim ama karar veremedim şimdi size sorcam,belki sizin hoşunuza gitmez ama ben de başka giyemiorm mafoldumben

Image.ashx

http://www.shoetekfiyat.com/Handlers/Image.ashx?id=2567&width=290[/IMG] bunu iki taraflı koydum.delikafadulden

bana bi el atın be ablam be güzel ablalarım be a benim ablalarım kaydirigubbakcemile3
ya çok guzel bunlar miniğim
yine diyorumki yerli malı yurdun malı:lepi:
eyeliner sürmekte ustayım gibi bir iddam yok,bunun notunu makyajımı görenler verir,lakin çok seviyorum ışıltılı eyelinerleri:kedi:
daha öncede alix avienin ve kajalın ışıltılı eyelinerlerini kullanmıştım..şimdi tekrar ışıltı aşkım depreşti:eek:
hazır elim değmişken normal eyeliner ve dipliner aldım..daha önceki kullandığım dipliner markası larealdı..eyeliner olarakta alixin vardı...

kutuları eklememdeki amaç şu..diyelim eve geldiniz ve üründen soğdunuz birden..kıllığınız tuttu:umursamaz:değiştirmek istiyosunuz..ambalajını atmayın..ambalaj olmadan değişim yapmıyorlar çünküyerimseniben
golden rose eyeliner: 7.5 tl..(ucu ince olan)
golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu
carmina mavi eyeliner:7 lira..yeşilinide alıcam kısmetse:asigim:çok sevdim bu ürünüde..
tendeki duruşlarıkaydirigubbakcemile2

goldenrose un aylaynırı bendede var
güle güle kullan tatlışkomm

bileene gurban olduuum atnalında çok guzel
pekde yakışmış
cicilerde pek gözel
Şeniz

bebem güle güle kullan,peki kaça aldın glosu?sen sanırım sadece glos aldın=)17 tl küsüre aldıysan doğru ürün..zaten 5 rengi var bunların
ayy evet dolgunlaştırıcı almadan sadece glos almışım eyvahedigeldismile bide 9.50 tl ye aldım ayy allam hadi bide sahte dee de bebeem tam olsun ohaoldumsmile
canim gule gule kullan zemuszemus

teşekkürler burcucum Şeniz

X