Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın aşkitoşlarrr

tanrıçam o süslü püslü üst neyin nesi?
modelini anlayamadım pek:S
günlük kullanım için mi düğünlük derneklikmi
ayy çok merak ettim
abiye o barbican
düğün dernek için,uzun salaş duran yanları bi acayip,ya tam benim tarzım,harika bişey..malımı övmek gibi olmasınkaydirigubbakcemile3
modeli salaş uzun yanları katlı matlı hoş bişey canım

ya bende mac kapatıcı var ama hem kapatıcılıgı istedıgım gibi değil
hem goz altımda birikiyo yaa kırış kırış gorunuyorum

ağzın bal yesin aynen nazo..bendede var,anam tüm ısrarlarıma rağmen almıştı..yani ben istemedim..ana dedim bak ben bu paraya yerli markalardan neler alırım dedim dinlemedialsanaalsanasmile
bende memnun değilim,ama idare ediyoruz işte..mac mac die millet manyaklık yapsın hala:umursamaz:
kızlar hepinize slm ,güle güle sürün sürüştürün ,kokosh hatunlarım bayanssulusmile

tanrıça canım ,nedendir bilmem ,bu aralar cildimde acayip bir bozulma vareyvahedigeldismile
küçük küçük sivilcelerin eşliğinde,geçmeyen kırmızılıkları günlerce yüzümde benimle beraber günü yaşamakta olup,beni aynalara baktığımda deli edip ,muzurca bana sırıtacak kadar düşmance sergiliyorlar kendilerinimafoldumbenben onları misafir ermekten hoşnut deliğim ,kırmızı sivilce lekelerine bir çözüm tanrıçayerimseniben
pandoşumm çok saol ballı lokmam:1hug:
bitanem yoğurt+sirke+limon..karıştır maske yap..birde buz yap yüzüne gce yatmadan..buzu gezdir yüzünde..bu küre 1 hafta devam edersen allahın izniyle defolur giderler..birde kayısı sabunu kullanabilirsin tatlımŞeniz
gene döktürmüş hatun
ellerine sağlık gülom
ben pek severim yemek yapmayı[/B
ya çok guzel bunlar miniğim

goldenrose un aylaynırı bendede var
güle güle kullan tatlışkomm

bileene gurban olduuum atnalında çok guzel
pekde yakışmış
cicilerde pek gözel
Şeniz

nazom çok saol bitanemmmŞeniz
şımarttın beni:eek:
at nalı sembolünü çok severim ve şans getirdiğine inanırım nazom:emir_bebek:
golden rose eyelinerden memnunmusun bal köpüğüm?:hulya:

http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/327814-kk-ozgu-sinema-gunleri.html

Biz ilkini bu şekilde yapmıştık alfabetik sıraya gore her hafta farklı bir kullanıcının belirlediği bir kaç filmi oylamaya sunup en yüksek puanı alan filmi izledik sonrasında da birlikte filmleri yorumladık

Bu 1. haftadaki anketimizdi her hafta bu şekilde oldu liste sonuna kadar

http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/328408-sinema-gunleri-1-hafta-anketi-allegria.html

ben de varım kankaa Şeniz hihoyyyt

canikom gecmiş olsun
sorun etme ameliyatı anlamıyon bile

işalla bebeğim ya :Saruboceq:

Tanrıça bebeğim, enginarlı bi tarif var mı aklında aşkom benim, anam yapacakmış ta... gamyoncuiremsu

ayy evet dolgunlaştırıcı almadan sadece glos almışım eyvahedigeldismile bide 9.50 tl ye aldım ayy allam hadi bide sahte dee de bebeem tam olsun ohaoldumsmile

kaydirigubbakcemile3 yok demem..bu kadar felaket tellallığı yeter=)
madem öyle git değiştir üzerine para ver dolgunlaştırıcı al iklimimkaydirigubbakcemile5

Tanrıça bebeğim, enginarlı bi tarif var mı aklında aşkom benim, anam yapacakmış ta... gamyoncuiremsu

bebem zeytinyağlı enginar yaparım ben..bezelye havuç patatez ile..severmisininiz öyle?karacier dostu harika bi sebze enginaropuyorumnanaktan
hatta hapları bile var..bendekiler bitsin hapını alıcam kısmetse...

enginar hapı
anti_enginar.jpg

Enginarın insan vücuduna birçok faydası olduğu bilinmektedir. Özellikle karaciğere olan faydalarından dolayı karaciğer dostu olarak bilinen bir bitkidir. Yapısında A ve C vitaminleri, kalsiyum, potasyum, demir, manganez ve fosfor gibi çeşitli mineraller bulundurmaktadır. Ayrıca Enginar'da bulunan Ciarin adlı maddenin karaciğer üzerinde birçok olumlu etkisi vardır.

bebem zeytinyağlı enginar yaparım ben..bezelye havuç patatez ile..severmisininiz öyle?karacier dostu harika bi sebze enginaropuyorumnanaktan
hatta hapları bile var..bendekiler bitsin hapını alıcam kısmetse...

Ebet ebettt aşkitommm hihoyyyt
biz de garnitürlü yapçaz ama garnitürü kendimiz haşlayıp yapçaz.a.s
karaciğere müthiş faydası var bebeğim, ben Roacc. bıraktıktan sonra Aksu Vital'den hapını alıp kullandım 1 ay. malum yorulmuştu cigerim. tavsiye ederim balım.kaydirigubbakcemile5
Solgar da GNC de de vardır Aksu Vital de iyiydi.

tamam garnitürlü yapın işte süpercokacimcoook
allah nasip ederse en kısa zamanda alıcam bitanemolumunekankayizsmilesüpersin,hem sivilceleride önlüyo:lepi:çünkü karacier temizliği çok önemli:hulya:
kızlar tarif eklicem birazdan..

günaydın aşkitoşlarrr

tanrıçam o süslü püslü üst neyin nesi?
modelini anlayamadım pek:S
günlük kullanım için mi düğünlük derneklikmi
ayy çok merak ettim
merhaba tatlımmm
abiye o barbican
düğün dernek için,uzun salaş duran yanları bi acayip,ya tam benim tarzım,harika bişey..malımı övmek gibi olmasınkaydirigubbakcemile3
modeli salaş uzun yanları katlı matlı hoş bişey canım

ağzın bal yesin aynen nazo..bendede var,anam tüm ısrarlarıma rağmen almıştı..yani ben istemedim..ana dedim bak ben bu paraya yerli markalardan neler alırım dedim dinlemedialsanaalsanasmile
bende memnun değilim,ama idare ediyoruz işte..mac mac die millet manyaklık yapsın hala:umursamaz:

pandoşumm çok saol ballı lokmam:1hug:
bitanem yoğurt+sirke+limon..karıştır maske yap..birde buz yap yüzüne gce yatmadan..buzu gezdir yüzünde..bu küre 1 hafta devam edersen allahın izniyle defolur giderler..birde kayısı sabunu kullanabilirsin tatlımŞeniz

nazom çok saol bitanemmmŞeniz
şımarttın beni:eek:
at nalı sembolünü çok severim ve şans getirdiğine inanırım nazom:emir_bebek:
golden rose eyelinerden memnunmusun bal köpüğüm?:hulya:

valla bende pişman oldum aldıgıma halbuki o kadar methini duyduydum
biticek mecburen o kadar para verdim
ama bidahakıne lancome efferneces mi neydi yav adını yannış yazmış olabülürüm onu alıcam
goldenrose u pek kullanamıyorum canım malum gunluk makyaj yapamıyorum o kadar işim dolayısıyla
ama kullandıgım kadarıyla memnunum yanı benım işimi goruyo
duzugun çekemedigim için once kalem çekiyorum altına sonra onu sürüyorum simsiyah oluyo

şimdi ben çıkıyorum kısçeler yarın kayınvalidem ve kayınpederim geliyo
hazırlık yapmam lazım
alışverişe gidiyorum yanii
opuyorum cümlenizi

tamam garnitürlü yapın işte süpercokacimcoook
allah nasip ederse en kısa zamanda alıcam bitanemolumunekankayizsmilesüpersin,hem sivilceleride önlüyo:lepi:çünkü karacier temizliği çok önemli:hulya:
kızlar tarif eklicem birazdan..

karaciğer temizliği için lavanta içtim tanrıçam 15 gün. şimdi 15 gün ara veriyorum. hihoyyyt
bu arada; tekin acar'ın bi formunu mu ne doldurmuştum birkaç kişi adına. oda arkadaşımın şansına ona gelmiş. erkek parfümü sanırım ama kokusu çok güzel. küçük tester da var. bir de makyaj çantası var epey büyük. paylaşayım dedim kızlar zemuszemus

ister et yemeklerinin yanında servis edin,ister ara sıcak olarak...çok leziz oluyo ben bayılıyorum

grnt0526.jpg

domatezleri soymayın,ben kabuklu yaptım(iyice bi yıkayın)ortadan ikiye bölün
domatezin içini oyun,oyulan suyunu bi kapa dökün lazım o bize
sarımsakları minik minik doğrayın

su bardağına doğradığımız sarımsakları atalım..
bardağın içine baharatlarımızı ekliyelim,yağımızı ve sütümüzü döküp karıştıralım
karışımı domatezlerin içine dökelim eşit miktarda..sarımsaklar domatezlerin içinde kalıcak..oyduğumuz zaman çıkan domatezin suyu ve içi olucaktı ayırmıştık,onu tekrar domatezin içine dökelim,sarımsakları örtsün
sütü tekrar domatezlerin üstünde gezdirelim tuz ekleyerek
ısıtılmış fırına verelim
pişmesine 10 dakika kala kaşarları ve kekik ekliyip fırına verelim..kaşarlar eriyincede alalım..
AFİYET OLSUNzemuszemus

youth'cum ne şanslısın çok güzeller tatlım...kaydirigubbakcemile5

Tanrıçam yine harikasın yavrum ya, çok güzelll...elektrikli ızgarada da olur bu değil mi ? ben bazen domatesin içine peynir koyuyorum eriyor. azcık ta kekik =) mantarı da aynı şekilde yapıyorum. kaydirigubbakcemile5
kahvaltıda da nefis oluyor kankaların bitanesi, ellerine sağlık
Şeniz

karaciğer temizliği için lavanta içtim tanrıçam 15 gün. şimdi 15 gün ara veriyorum. hihoyyyt
bu arada; tekin acar'ın bi formunu mu ne doldurmuştum birkaç kişi adına. oda arkadaşımın şansına ona gelmiş. erkek parfümü sanırım ama kokusu çok güzel. küçük tester da var. bir de makyaj çantası var epey büyük. paylaşayım dedim kızlar zemuszemus

aa youtçum süpermiş yahihoyyythediye yolladılar demek harika:sm_cool:güle güle kullansın artık kime kısmetse=)

Tanrıçam yine harikasın yavrum ya, çok güzelll...elektrikli ızgarada da olur bu değil mi ? ben bazen domatesin içine peynir koyuyorum eriyor. azcık ta kekik =) mantarı da aynı şekilde yapıyorum. kaydirigubbakcemile5
kahvaltıda da nefis oluyor kankaların bitanesi, ellerine sağlık
Şeniz

bitanem önceki tariflerimi bulmaya çalışıp ekliyorum=)onlar bitsin yenilerini yapıcam,aşama aşama resimliycem işallah..
harikasın tabiki olur aprilimopuyorumnanaktan
öylede yapabilirsin,hayal gücü ve lezzette sınır yokkaydirigubbakcemile2
ister kahvaltı ister akşamları kısaca her öğün için olabilir..domatazli bi tarifim daha var,onuda yarın eklerim,hihoyyytüst üstte olmasın:kedi:

youthanasia7 cim gule gule kullansin arkadasin canim

tanricam zerdecal da karaciger icin iyi diye duydum dogru mudur? bir de yemeklere vs. ye 1 tatlı kasigi koysam yeterli mi?

bitanem önceki tariflerimi bulmaya çalışıp ekliyorum=)onlar bitsin yenilerini yapıcam,aşama aşama resimliycem işallah..
harikasın tabiki olur aprilimopuyorumnanaktan
öylede yapabilirsin,hayal gücü ve lezzette sınır yokkaydirigubbakcemile2
ister kahvaltı ister akşamları kısaca her öğün için olabilir..domatazli bi tarifim daha var,onuda yarın eklerim,hihoyyytüst üstte olmasın:kedi:

:kedi: domatis yanaklı simil hihih :kedi: Şeniz

X