Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
:roflol: içerde miydin sen :roflol: her gece minik kapatıyor dedim bu seferde livo kapatsın ama olmadı :roflol:

kanka balıkların çok şeker ya =)

:roflol::roflol: yaa içerdeydim tabe kontrol etmeden kapatıyodunnn kalcaktım sabaha kadar burda:roflol:

=) di mi aşkımm yaa sırıta sırıta gelmiyo mu bitiyom :asigim:

salaklıgıma denk geldi karabiberim aşkımmmmm bundan sonra kapatmadan bakarım vallaha =)

canlar ne diyecegim kk.da özgü sinema günleri düzenlesek katılır mısınız ? biz daha önceden 4 ay boyunca bu etkinliği yürütük 2. düzenlemek istiyoruz presesesle daha konuşamadık ama okey diyecegini biliyorum hhhhhı ne dersiniz şekerler

ay nası olacak o hepımız aynı anda mı ızlıcez mısırlar hazır hele bı anlatın:teytey:

http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/327814-kk-ozgu-sinema-gunleri.html

Biz ilkini bu şekilde yapmıştık alfabetik sıraya gore her hafta farklı bir kullanıcının belirlediği bir kaç filmi oylamaya sunup en yüksek puanı alan filmi izledik sonrasında da birlikte filmleri yorumladık

Bu 1. haftadaki anketimizdi her hafta bu şekilde oldu liste sonuna kadar

http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/328408-sinema-gunleri-1-hafta-anketi-allegria.html

salaklıgıma denk geldi karabiberim aşkımmmmm bundan sonra kapatmadan bakarım vallaha =)

canlar ne diyecegim kk.da özgü sinema günleri düzenlesek katılır mısınız ? biz daha önceden 4 ay boyunca bu etkinliği yürütük 2. düzenlemek istiyoruz presesesle daha konuşamadık ama okey diyecegini biliyorum hhhhhı ne dersiniz şekerler

=) olur kanka ben varım. Çok geniş bi sinema bilgim yok ama olsun zamanla öğrenirimyerimseniben

minim ayakkabı eklemşsin bende o tarz bişe arıyorum ama rengi kahve olsun istyomm nerden bunlar :kedi:

canım shoetek die bi site var google yaz,orda büssürü var sanırım bu modellerin yok ama başka modellerin kahvesi var opuyorumnanaktan

kimse var mı
ben mi açıom tükanı
anahtarı saklamışsınız anca buldumdelikafadulden
herkese mutlu günleeerr efemm :asigim:

tanrıca güle güle kullan canım ..
benimde bi dipliner almam lazım artık bende golden rose kullanıyorum :ecrin_bebek:
topaklanıyo bitmek üzere kanımca ..

evde hazırlayıp zahmete giriyomda
benim düzgün bi aktar bulmam lazım benim ordakinin imkanları kısıtlı
ablam bugün bimeks alsın bende maske yapcam evde saçıma ..

ayrıca yeni gelen tospaayı tanımıyom benim aşiretten değil

Morluklar için:

Beyaz peynir gözaltlarına sürülüp 20 dakika sonra yıkanır ve bu işle bir kaç denemeden sonra gözaltındaki morluklar geçer.

Nette bunu buldum..deniycemmm

çünkü bugün kozmikçideki hatuna uyuss oldum..:tomato:
yok gözümün altı mormuş, yok bilmem neymiş..göz kremi kakalamaya çalışıyor..ne yapıştı..
daha sonra bakarım diyorum yoook..kullandığım bitsin sonra..e ne kullanıyosun falan..söyledim kullandığımız genelde bi moka yaramaz,hep onların sattığı iyidir ya..
O kadar da fazla değil morluk..sengözlerimebaksanab
ay bi afra bi tafra..:umursamaz:
surat asmalar alsanaalsanasmilefalan manyak mı ne?alsanaalsanasmilesinir oldum karıya..
zaten hassas günlerimdeyim alla allaaa..
sempatiksalakcinni

peyniri bugun deneyecegim, cinsi minsi bir seyleri fark eder mi acep? yagli, yagsiz, kecisi ya da inegi muhahhaa sempatiksalakcinni

mayısın ilk haftaları gelmeyi düşünüyorum bakalım
Allah kısmet ederse insllhhh eprılımmm
boshayallersmile

ayy, bende gelmek istiyorum bulusmaniza kismet olursa, ama oglisde var bende bir tane bilginize, ama ayak bagi olur derseniz gelmem mafoldumben

Teşekkür ettim kızlar..kaldıralım artıkın..herkeş gördü..

bir ben gormedim yaaa, ozelden gonderin nolur su fotolari sonra silerim vallahi :gitme:

aprilim mucuk bebeğim karnın nasıl oldu mafoldumben

ben 2 tane ayakkabı beğendim ama karar veremedim şimdi size sorcam,belki sizin hoşunuza gitmez ama ben de başka giyemiorm mafoldumben

Image.ashx

Image.ashx
Image.ashx
bunu iki taraflı koydum.delikafadulden

bana bi el atın be ablam be güzel ablalarım be a benim ablalarım kaydirigubbakcemile3

canim ben 2. yi cok sevdim boshayallersmile

yaaa miniiimmm, nolur ozelden bari godnerin su fotolari bana, silecem valla, yeminlen :enbuyukkk: ya da gunduz koyun su fotolarinizi ndbileyim boyle gece koyunca ben yokken olmuyor, kuscem vallaa haa :umursamaz:

yine diyorumki yerli malı yurdun malı:lepi:
eyeliner sürmekte ustayım gibi bir iddam yok,bunun notunu makyajımı görenler verir,lakin çok seviyorum ışıltılı eyelinerleri:kedi:
daha öncede alix avienin ve kajalın ışıltılı eyelinerlerini kullanmıştım..şimdi tekrar ışıltı aşkım depreşti:eek:
hazır elim değmişken normal eyeliner ve dipliner aldım..daha önceki kullandığım dipliner markası larealdı..eyeliner olarakta alixin vardı...

kutuları eklememdeki amaç şu..diyelim eve geldiniz ve üründen soğdunuz birden..kıllığınız tuttu:umursamaz:değiştirmek istiyosunuz..ambalajını atmayın..ambalaj olmadan değişim yapmıyorlar çünküyerimseniben
golden rose eyeliner: 7.5 tl..(ucu ince olan)
golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu
carmina mavi eyeliner:7 lira..yeşilinide alıcam kısmetse:asigim:çok sevdim bu ürünüde..
tendeki duruşlarıkaydirigubbakcemile2

canımcım pırıltı aylaynır için kesinlikle She derim . . .
pırıltılı demiyorum dikkat edersen pırıltı .
senin bu karminanın aralarında boşluk olmuş yani altına mutlaka kalem ya da sabit bi renk aylaynır istiyo fakat She de ambalajdaki renkte sırf parıltı net bi hat elde edebilirsin . . . bende çok seviyorum . . . :asigim::asigim:

tanricam sen sally kullandim demissin dudak dolgunlastirmak icin, ise yaradi mi? hic fark oldu mu? kullanayim mi? bir de golden in dolgunlastiricisinin hangi numarasini kullaniyorsun sen canim? sanirim 3 ya da 4 rengi vardi..

Afroditim yeni makkaj ürünlerin ve kıyafetlerin çok gözeller

Gülügülü kullan bebeem gıdısını aldıımolumunekankayizsmile
madam tospacım saol yanağını ısırdığımcokacimcoook
ah bide ben öğrensem şu eyeliner işini güle güle kullan meleğimm
ay tarzını yesinler allahımm o siyah metalli şeey bayıldım ben aşık oldum süper yaaa:asigim:
güle güle kullan bebeişimmmmolumunekankayizsmile
minik kelebeğim çok teşekkürleropuyorumnanaktanöğrenirsin gülom ya,ilarzu kuzenimin kredi kartı ile eyeliner videolarını izle bol bol balım
Tanrıçam cidden sen ne zevkli hatunsun ya bayılıyorum sana pamuk şekerim kıyafetlerinin hepsi birbirinden tarz
:kedi:perim o senin güzel görüşün bitanem benimŞenizçok saol
Tanrıçam ve tüm topik halkı valla sizi çok özlemişim 1 gün giremedim öldüm hasretinizden pamuk şekerlerim benim ya :kedi:
senmi bizmimafoldumbençok özlüyoruz ama malum derslereyvahedigeldismileanlıyoruz o yüzden=(
Hayır bi insan bütün gün boyunca nick düşünüp aynısını nasıl denk getirir beynim almiyi bilmiyorumkismile

Hiçmi aklıma gelmiyi tosbaaların en tembelinin burda olduğu sositososito

Aslında aynı familyadanız doğru ama aşiretler farklı sanırım ben köyden taşınalı çok oldu unuttum artıkım aşireti falan :çok üzgünüm:/COLOR]

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sosyete karıştın dimekaklinialirimsmile
Tanrıçam balım hazır yakın geçmişte pudra, fondoten ve kapatıcı sorulmuşken konu daha sıcaklığını kaybetmeden ben azcık daha bu konu üzerine yoğunlaşsam olur mu acep :uhm:

Fıstıklı lokumum ben fondoten kullanmıyorum günlük makyaj için ağır olduğunu düşünüyorum ama benim güneş lekelerim malum baya çok olduğundan dolayı onları biraz olsun kapatmak için body shopun pudrası var onu sürüyorum gerçi gözenek tıkamaktan başka bir işe yaradığıda yok :bbo: Renk seçimi de sanırım ten rengime pek uygun olmamış orada ki kız sağolsun nerde tenimle alakasız renkler varsa onları vermiş bana bende tabi hiç sesimi çıkarmayıp kuzu kuzu kızın önerdiklerini almışım kafamçokkarıştı

Neyse balım benim cildim baya nemsiz makyaj öncesi nemlendirmessem ciddi kırışıklıklar oluşuyor o yüzden nemlendirici sürüyorum :bbo: Ama bu yanlış bir davranışmış sanırsam :uhm:

Pamuk Şekerim ben günlük allığın altına pudra sürmeye devam edeyim mi ama rengi ten rengimle uyumlu olacak yeni bir tane alıpta yoksa doğal duran fondoten var mı ona mı bakayım :uhm: Göz altı içinde ayrı kapatıcı kullanmıyordum ama kullansam sanırım iyi olacak göz altımada pudra sürüyordum fakat pek bir işe yaramıyordu :bbo:

Ay amma çok uzattım dimi bilmiyorumkismile
şimdi nemlendirici olayına giriyim önce..fondolarda cilt tipine göre fondolar var..kuru,karma yağlı vs..die..senin cildin zaten kuru,e fondotende kuruysa(sendeki likit fondumu eminmisin?yoksa pata krem tarzı bir kapatıcımı?)nemlendirici sürmekte haklısın aşırı kuruluk olduğu takdirde..ama karma ve yağlı ciltlere asla tavsiye etmiyorum..sendeki likit fondotenmi onu de bana aşkitomyerimseniben
göz altına fondo sürme bitanem..konseylır al göz altı için..yerli markalara bakabilirsin...bide sana renkli nemlendirici tavsiye ederim hayatım..eğer fondo kullanmak istemiyosan..kılinik(clinque)yanlış yazmış olabilirim=) yasa şiseydo(shesido) gibi markaların nemlendiricilerine bak 50-60 tl civarı...ama yerinde olsam fondoten alırdım arada kullanmak için.
karapipperim sana ben kaldım :) selam olsun:kedi:
selam miriana
biraz canım sıkılmıştı ama geçti napıyorsunuz kim kim kaldı ? bu gece dükkanı ben kapatıyorum galiba

kanka tarzı yedigim ne güzel şeyler almışsın öyle hepsi çok tarz bayıldım bayıldımmmmmmmm zevkine hayranım :asigim:
canını kimse sıkamaz:nazar:
anca uğraştıkları ile kalırlar..
çok sevindim beğendiğine livomolumunekankayizsmilekanka dün taraklarıda çektim ama aniden çıktım yine giremedim o konuyamafoldumben
:roflol: içerde miydin sen :roflol: her gece minik kapatıyor dedim bu seferde livo kapatsın ama olmadı :roflol: [/B]
biberi içerdemi unuttun livokaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

harika fikir:lepi:ben varım:hulya:
http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/327814-kk-ozgu-sinema-gunleri.html

Biz ilkini bu şekilde yapmıştık alfabetik sıraya gore her hafta farklı bir kullanıcının belirlediği bir kaç filmi oylamaya sunup en yüksek puanı alan filmi izledik sonrasında da birlikte filmleri yorumladık

Bu 1. haftadaki anketimizdi her hafta bu şekilde oldu liste sonuna kadar

http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/328408-sinema-gunleri-1-hafta-anketi-allegria.html
ben varım ama benim önerdiğim filmler yabancı olmaz diyim size:nazar:

kimse var mı
ben mi açıom tükanı
anahtarı saklamışsınız anca buldumdelikafadulden
herkese mutlu günleeerr efemm :asigim:
tükkanı minim açtı demek böğünzemuszemus
geçen hırsız geldi ya..artık paspas altı yapmıyoruzeyvahedigeldismile
tanrıca güle güle kullan canım ..
benimde bi dipliner almam lazım artık bende golden rose kullanıyorum :ecrin_bebek:
topaklanıyo bitmek üzere kanımca ..

evde hazırlayıp zahmete giriyomda
benim düzgün bi aktar bulmam lazım benim ordakinin imkanları kısıtlı
ablam bugün bimeks alsın bende maske yapcam evde saçıma ..
topaklanma olan hangi dipliner tospa?
saol canım teşekkürler...hihoyyyt
yapmaya üşeniyosan eğer hazırlarını kullansana canım ya..bencede sana acil bir kapsamlı aktar lazım
bu arada hedaaaayemi aldigimi soylemis miydim? aklinialirimsmile
delikafaduldenhayırr

canımcım pırıltı aylaynır için kesinlikle She derim . . .
pırıltılı demiyorum dikkat edersen pırıltı .
senin bu karminanın aralarında boşluk olmuş yani altına mutlaka kalem ya da sabit bi renk aylaynır istiyo fakat She de ambalajdaki renkte sırf parıltı net bi hat elde edebilirsin . . . bende çok seviyorum . . . :asigim::asigim:
önerin için teşekkürler sabuncumopuyorumnanaktan..kalemsiz kullanılmaz evet,dediklerin sanırım kalemsiz kullanılıyor..çarşıya çıkınca bi göz atarım tatlım
tanricam sen sally kullandim demissin dudak dolgunlastirmak icin, ise yaradi mi? hic fark oldu mu? kullanayim mi? bir de golden in dolgunlastiricisinin hangi numarasini kullaniyorsun sen canim? sanirim 3 ya da 4 rengi vardi..

önce şunu söyliyim,sana vericeğim şeker ilacı tarifi annemin başka bir komşusunda..kadını aradı 3-4 gün sonra getiricek kısmetse..tarifi o zaman yazıcam bitanemŞeniz
golden rosenin pembe olan renklerini kullandım genelde..kırmızı alıcaktım ama kalmamıştı..alıcaksan kırmızı al..
sally hansenlerden memnun kalmadım balım..o kadar para değmez..golden rose on basar hepsine

Son düzenleme:
goldenrose canım
ama bitmesine yakın o yüzden topaklanıyo sanırsam
alalı yok oldu eyi dayandı valla
c.tesi alam bi dene kendime sıfır goldenrose :kedi:

X