Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livim için resim çektim ama ekliyemiycem..çünkü acil çıkmam lazımmafoldumbenüff daha ekliceklerim vardı..neyse yarına artık..öpüyorum cierini yediklerim allaha emanet olun:eek:opuyorumnanaktan

Ya sende mi gidiyon fıstıklı lokumum senağlama İyi Geceler dadlu rüyalar meleğim inşallah rüyanda asker yarini görürsün balım :Saruboceq:

ben geldim kafa dağitmaya
5 gün sonra sınavım var:KK43:
çekiliş yapmışsınız hayırlı olsun benide cağırmışsınız hatta beklemişsiniz ama ders calışyodum giremedim:KK43:
tanrıca pudra alıcam canım max factor creme puff nasıl sence alayım mı

oy cnm allah kolaylık versinnnŞeniz
Morluklar için:

Beyaz peynir gözaltlarına sürülüp 20 dakika sonra yıkanır ve bu işle bir kaç denemeden sonra gözaltındaki morluklar geçer.

Nette bunu buldum..deniycemmm

çünkü bugün kozmikçideki hatuna uyuss oldum..:tomato:
yok gözümün altı mormuş, yok bilmem neymiş..göz kremi kakalamaya çalışıyor..ne yapıştı..
daha sonra bakarım diyorum yoook..kullandığım bitsin sonra..e ne kullanıyosun falan..söyledim kullandığımız genelde bi moka yaramaz,hep onların sattığı iyidir ya..
O kadar da fazla değil morluk..sengözlerimebaksanab
ay bi afra bi tafra..:umursamaz:
surat asmalar alsanaalsanasmilefalan manyak mı ne?alsanaalsanasmilesinir oldum karıya..
zaten hassas günlerimdeyim alla allaaa..
sempatiksalakcinni

aa o peynir olayını bende mi yapsamkineolumunekankayizsmile

Miniğim hoşgeldin
Aprilim güle güle

hb bebeğimm:jeyyar:

Tanrıçam balım hazır yakın geçmişte pudra, fondoten ve kapatıcı sorulmuşken konu daha sıcaklığını kaybetmeden ben azcık daha bu konu üzerine yoğunlaşsam olur mu acep :uhm:

Fıstıklı lokumum ben fondoten kullanmıyorum günlük makyaj için ağır olduğunu düşünüyorum ama benim güneş lekelerim malum baya çok olduğundan dolayı onları biraz olsun kapatmak için body shopun pudrası var onu sürüyorum gerçi gözenek tıkamaktan başka bir işe yaradığıda yok :bbo: Renk seçimi de sanırım ten rengime pek uygun olmamış orada ki kız sağolsun nerde tenimle alakasız renkler varsa onları vermiş bana bende tabi hiç sesimi çıkarmayıp kuzu kuzu kızın önerdiklerini almışım kafamçokkarıştı

Neyse balım benim cildim baya nemsiz makyaj öncesi nemlendirmessem ciddi kırışıklıklar oluşuyor o yüzden nemlendirici sürüyorum :bbo: Ama bu yanlış bir davranışmış sanırsam :uhm:

Pamuk Şekerim ben günlük allığın altına pudra sürmeye devam edeyim mi ama rengi ten rengimle uyumlu olacak yeni bir tane alıpta yoksa doğal duran fondoten var mı ona mı bakayım :uhm: Göz altı içinde ayrı kapatıcı kullanmıyordum ama kullansam sanırım iyi olacak göz altımada pudra sürüyordum fakat pek bir işe yaramıyordu :bbo:

Ay amma çok uzattım dimi bilmiyorumkismile

bende cıktım canlar yarın kütüphaneye gidicem direk :kahve:
cünkü bugün burada gecirdim bütün vaktimi ahhh ah
hadi iyigeceler iyi sohbetler bebekler

ıyi geceler Aktiram sana da dadlu rüyalar meleğim :jeyyar:

Bende çıkıyorum elma şekerlerim hepinizi Kocaman Öpüyorum ıyi geceler ıyi Sohbetler size yerimseniben

küselim valla bbierim onlara ya bugünde benm netim brbat ya giremedim bitürlü giriyorum kopuyo bi rahat ettirmedi yaa:eek:lmaz:

biraz canım sıkılmıştı ama geçti napıyorsunuz kim kim kaldı ? bu gece dükkanı ben kapatıyorum galiba

kanka tarzı yedigim ne güzel şeyler almışsın öyle hepsi çok tarz bayıldım bayıldımmmmmmmm zevkine hayranım :asigim:

X