Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya bende mac kapatıcı var ama hem kapatıcılıgı istedıgım gibi değil
hem goz altımda birikiyo yaa kırış kırış gorunuyorum
halbuki heçte oyle degilimm

canımcığım kapatıcı aydınlatıcıdan kusursuz netice almak istiyorsan uyguladığın zemine çok dikkat etmelisin .

kırış kırış görünüm muhtemelen uygulanan bölgenin yeterli miktarda nemlendirilmediği anlamı taşır ya da ürünün cildine uygun olmadığı . . .

doğru ürün uygun zeminde memnun kalmayacağın bir uygulama ile karşılaşmazsın.

yerimseniben

kızlar 16 nisanda Bim'e Golden Rose lar geliyormuşşş...:lepi:
tanesi 2.5 tL den eyeliner, ruj, tekli allık hihoyyyt
Clean&Clear, törpü vs de olacakmış.kaydirigubbakcemile5
izdiham olabilir, kaskınızı takıp gidiniz
sempatiksalakcinni

Sabunum, opuyorumnanaktan
sen ten makyajı seviyorsun, ben ve Liv, oil free iyi bir fondoten arayışındayız, ne önerirsin kuzum ? fisfisfis çok kapatıcı olmasına gerek yok hafif olsun ama sağlıklı dursun diyebilirim kuzu sarmam
kaydirigubbakcemile5

tanricam zerdecal da karaciger icin iyi diye duydum dogru mudur? bir de yemeklere vs. ye 1 tatlı kasigi koysam yeterli mi?
yeterli burcum..evet ben söylemiştimhihoyyyt
:kedi: domatis yanaklı simil hihih :kedi: Şeniz
yada direk domatez:tomato:kaydirigubbakcemile3
sempatiksalakcinni
delikafadulden delikafadulden delikafadulden

canımcığım kapatıcı aydınlatıcıdan kusursuz netice almak istiyorsan uyguladığın zemine çok dikkat etmelisin .

kırış kırış görünüm muhtemelen uygulanan bölgenin yeterli miktarda nemlendirilmediği anlamı taşır ya da ürünün cildine uygun olmadığı . . .

doğru ürün uygun zeminde memnun kalmayacağın bir uygulama ile karşılaşmazsın.

yerimseniben

canım kendi adıma cevap veriyim,bende onunla alakası yok,şöyle söyliyim sana,anamın evda dandik bi göz altı kapatıcısı var,o bile böyle bi etki yapmıyo,ama mac da oluyo,ben memnun kalmadım yani:umursamaz:bu güne kadar kullandığım hiç bir üründe böyle bişey olmamıştı

kendimi alıntılayarak barimm renkleri de göstertiyim dedim :eek:

cok güzeller begendim hayurlı olsun iklimim kaydirigubbakcemile5

sempatiksalakcinni

amanınııııııı :dance:
gerci bizim bu minik bime bişey geldiği yok heralde orayı pek hesaba almıyorlar :nazar:

napıyorsunuz sekerler okudum ortalıgı birazdan cıkıyorum :nazar:

Tanrıcam tatlış buarada yine yimekle ilgili bişey eklemissin
o tür ıvırzıvır seyleri cok sevrim kahvaltının yanında olsun yimekin yanında olsun
onlar olsun yimek olmassa olmasın dermişim
sempatiksalakcinni

amanınııııııı :dance:
gerci bizim bu minik bime bişey geldiği yok heralde orayı pek hesaba almıyorlar :nazar:

napıyorsunuz sekerler okudum ortalıgı birazdan cıkıyorum :nazar:

Akitim napalım kuzum iyiz..:1hug:.Hadi dersini çalış kuzum efferim benim canuma opuyorumnanaktan

sen ten makyajı seviyorsun, ben ve Liv, oil free iyi bir fondoten arayışındayız, ne önerirsin kuzum ? fisfisfis çok kapatıcı olmasına gerek yok hafif olsun ama sağlıklı dursun diyebilirim kuzu sarmam
kaydirigubbakcemile5
aşkısı fondeten değilde çok iyi bir oil free pudra varmış para durumlarımı ayarlayım alcam
sempatiksalakcinni
aaaaaaaa gerçekten mı neden o kadar ucuz :1shok: için içinede bi bk olmasın kankammm
ister et yemeklerinin yanında servis edin,ister ara sıcak olarak...çok leziz oluyo ben bayılıyorum

grnt0526.jpg

domatezleri soymayın,ben kabuklu yaptım(iyice bi yıkayın)ortadan ikiye bölün
domatezin içini oyun,oyulan suyunu bi kapa dökün lazım o bize
sarımsakları minik minik doğrayın

su bardağına doğradığımız sarımsakları atalım..
bardağın içine baharatlarımızı ekliyelim,yağımızı ve sütümüzü döküp karıştıralım
karışımı domatezlerin içine dökelim eşit miktarda..sarımsaklar domatezlerin içinde kalıcak..oyduğumuz zaman çıkan domatezin suyu ve içi olucaktı ayırmıştık,onu tekrar domatezin içine dökelim,sarımsakları örtsün
sütü tekrar domatezlerin üstünde gezdirelim tuz ekleyerek
ısıtılmış fırına verelim
pişmesine 10 dakika kala kaşarları ve kekik ekliyip fırına verelim..kaşarlar eriyincede alalım..
AFıYET OLSUNzemuszemus
oyyyyyyyyyyyy kanka domates bayılırım o kadar lezzetti görünüyor ki tam mideye götürmelik ..et yemeklerinin yanınada harika gider cokacimcoook
enginar hapı
anti_enginar.jpg

Enginarın insan vücuduna birçok faydası olduğu bilinmektedir. Özellikle karaciğere olan faydalarından dolayı karaciğer dostu olarak bilinen bir bitkidir. Yapısında A ve C vitaminleri, kalsiyum, potasyum, demir, manganez ve fosfor gibi çeşitli mineraller bulundurmaktadır. Ayrıca Enginar'da bulunan Ciarin adlı maddenin karaciğer üzerinde birçok olumlu etkisi vardır.
bebegim ben hiç dikkat etmiyorum böyle seylere benim kulagımı çek aradabilmiyorumkismile

hihoyyytOleyyyyyyyy tanrıçam nisan ve karabiberim kulube katılacak :lepi:

senmi bizmimafoldumbençok özlüyoruz ama malum derslereyvahedigeldismileanlıyoruz o yüzden=(

şimdi nemlendirici olayına giriyim önce..fondolarda cilt tipine göre fondolar var..kuru,karma yağlı vs..die..senin cildin zaten kuru,e fondotende kuruysa(sendeki likit fondumu eminmisin?yoksa pata krem tarzı bir kapatıcımı?)nemlendirici sürmekte haklısın aşırı kuruluk olduğu takdirde..ama karma ve yağlı ciltlere asla tavsiye etmiyorum..sendeki likit fondotenmi onu de bana aşkitomyerimseniben
göz altına fondo sürme bitanem..konseylır al göz altı için..yerli markalara bakabilirsin...bide sana renkli nemlendirici tavsiye ederim hayatım..eğer fondo kullanmak istemiyosan..kılinik(clinque)yanlış yazmış olabilirim=) yasa şiseydo(shesido) gibi markaların nemlendiricilerine bak 50-60 tl civarı...ama yerinde olsam fondoten alırdım arada kullanmak için.

Ah Tanrıçam keşkem ders çalışmış olsam kafamı dağıtcam diye ne eve giriyorum nede ders çalışıyorum habire geziyorum iyice cozuttum valla ama artık şu derslere başlamam farz oldu yoksa bu dönem hatta bu yıl yandı Bitti Kül oldu dicem Allah korusun bilmiyorumkismile

Fıstıklı lokumum bende hiç fondoten yok sadece pudra var yani oda kapatıcılık sağlar diye düşünerekten pudra almışım bana fondoten doğal durmuyor gibi geliyor ama belki duranıda vardır bilmiyorum ben sağlıklı hoş canlı bir cildim olsun istiyorum hirkez gibi sempatiksalakcinni Ama güneş lekelerim ve zaten soluk olan cildim sadece çok çok doğal duran bir allıkla bile buna izin vermiyor o yüzden acep tenime uygun yine pudra mı alayım yoksam fondoten mi bilemedim yada renkli nemlendirici mi alsam ay karar veremiyorum gerçi renkli nemlendirici yazın olur mu ki benim mutlaka güneş koruyucusuda kullanmam gerekli de :jeyyar: Hıı bide benim cilt tipim azcuk ilginç Tanrıçam kuru diyemiyorum çünkü sivilceninde ne zaman beni ziyaret edeceği hiç belli olmuyor yağlı zaten değil sanırım çok çok nemsiz fakat sivilceye de pek bir müsait kafamçokkarıştı

Şimcik fondoten mi düşünsem pudra mı düşünsem yoksam her ikisinden de vazgeçip göz altı için kapatıcı alıp bide allığın altına renkli nemlendirici mi kullansam yani o zaman sağlıklı pırıl pırıl bir cildim olur mu ki şu güneş lekelerimde bu nemlendiriciyle görünmez olurmu ki :uhm:

sempatiksalakcinni

Burdaki Bimede de bayanlar sabah kuyruk oluşturuyormuş yarım saate hiç bişeycikler kalmıyor ben geçen bulamamıştım sanırım bu seferde pak şansım olmaz akannehir

aşkısı fondeten değilde çok iyi bir oil free pudra varmış para durumlarımı ayarlayım alcam

aaaaaaaa gerçekten mı neden o kadar ucuz :1shok: için içinede bi bk olmasın kankammm

hihoyyytOleyyyyyyyy tanrıçam nisan ve karabiberim kulube katılacak :lepi:

Aa hanki pudraymış o meleğim de bana hele...bayanssulusmile
çok aşırı kurutmasın bi de...eyvahedigeldismile
Bim'e geldiği için ucuz aşkom bi bit yeniği yok yani. ben rujunu almıştım bi sefer, tarihi geçmiş değildi. Bim öye güzellik yapıyor arada...
:lepi:

Katılırız tabii katılmaz mıyız pamuğum Şeniz

sempatiksalakcinni

haber verdiğin için sağ ol eprim . . .

kaydirigubbakcemile5

hafif olsun ama sağlıklı dursun diyorsan eprim renkli nemlendirici neden düşünmüyorsun ?

illa fondo olcak diyosan Biotherm fondoten senin anlattığın tarife karşılık verir.

yeterli burcum..evet ben söylemiştimhihoyyyt

yada direk domatez:tomato:kaydirigubbakcemile3

delikafadulden delikafadulden delikafadulden

canım kendi adıma cevap veriyim,bende onunla alakası yok,şöyle söyliyim sana,anamın evda dandik bi göz altı kapatıcısı var,o bile böyle bi etki yapmıyo,ama mac da oluyo,ben memnun kalmadım yani:umursamaz:bu güne kadar kullandığım hiç bir üründe böyle bişey olmamıştı

evet canımcım doğru ürün demek kesinlikle dehşet kaynak akıttığımız ürün anlamına gelmiyor .

cilt tipimize ve yapısına göre seçmek gerek sadece . . . eminim mek kapatıcıdan aldığı nefis neticeyi hiç bir üründen alamayanlarda mevcuttur .

mesela ben ve 2 TL ye aldığım colleen marka kapatıcı oldukça mutluyuz ...

Burdaki Bimede de bayanlar sabah kuyruk oluşturuyormuş yarım saate hiç bişeycikler kalmıyor ben geçen bulamamıştım sanırım bu seferde pak şansım olmaz akannehir

ben de katılcam o kuryuğa, ekşın olur hayatıma heycan katmam lazım guclubacismile :roflol:

haber verdiğin için sağ ol eprim . . .
hafif olsun ama sağlıklı dursun diyorsan eprim renkli nemlendirici neden düşünmüyorsun ?

illa fondo olcak diyosan Biotherm fondoten senin anlattığın tarife karşılık verir.

Renkli nemlendirici...hmm evet... a.s Şeniz
Sabınım Biotherm ürünlerini severim, aklımdaydı zaten, denk gelirsem bi yerde incelerim tatlışım sağolasın...
kaydirigubbakcemile5

Aa hanki pudraymış o meleğim de bana hele...bayanssulusmile
çok aşırı kurutmasın bi de...eyvahedigeldismile
Bim'e geldiği için ucuz aşkom bi bit yeniği yok yani. ben rujunu almıştım bi sefer, tarihi geçmiş değildi. Bim öye güzellik yapıyor arada...
:lepi:

Katılırız tabii katılmaz mıyız pamuğum Şeniz

bayanssulusmileAşkısı fondeten için kk daki bir arkadaş bunu tavsiye etmişti
Diorun pure light oil free ve dior skin nude

Pudra için ise Shiseido Sheer Matifying Compact :hulya:

benim pudraya çok ihtiyaçım var gülüm o yüzden para durumlarını ayarladıgım için shiseido dan alayım diyorum süprizzzzz

vay anası kanka o zaman karga bokunu yemeden bimin önünde olayım :roflol:

Buarada Nazalp fıstıklı lokumum valla alıntın sayesinde okuyamadığım geçmişten azcuk haberdar oldum :jeyyar: Hemencik alıntıda gördüklerim hakkında fikir beyan etmek istiyorum yerimseniben

Aktiram balım o takılar nasıl harika şeylerdir öyle bayıldm bayıldım hatta şuan onlarla aramda Kocaman bir aşk yaşanmakta :asigim: ya bende istiyorum onlardan nerden nasıl bulabiliriz ki :uhm:

Aprilim dişin nasıl oldu meleğim çok çok geçmiş olsun 20 lik sıkıntısını o kadar iyi bilirim ki benim de 3 tanesi gitti sadece 1 tane kaldı şuan için Allahtan onun bir sıkıntısı yok benle ama diğerlerinden o kadar çok çektim ki kafamçokkarıştı İnşallah sen de biran önce kurtulursun onlardan elma şekerim benim :Saruboceq:

Tanrıçam altın gibi parlayan soslu tarifinde son eklediğin domatesciklerde inanılmaz lezzetli görünüyor resmen ağzım sulandı cokacimcoook Balım süslüsün kokoşsun falan ama Maşallah bir o kadarda hünerli, ve hamaratsın yani 10 parmağında 10 marifet valla enişte çok hemde çok şanslı söyle ona senin kıymetini bilsin :jeyyar:

bayanssulusmileAşkısı fondeten için kk daki bir arkadaş bunu tavsiye etmişti
Diorun pure light oil free ve dior skin nude

Pudra için ise Shiseido Sheer Matifying Compact :hulya:

benim pudraya çok ihtiyaçım var gülüm o yüzden para durumlarını ayarladıgım için shiseido dan alayım diyorum süprizzzzz

vay anası kanka o zaman karga bokunu yemeden bimin önünde olayım :roflol:

Dior.:asigim:..hiç Dior'um olmadı abla...:çok üzgünüm:
Ama o Shiseido pudrayı ben de duydum bebeğim, kaç TL imiş?fisfisfis Ben de Ağustos'a kadar edinmem lazım bir fondo veya iyi bir pudra...hihoyyyt
9 da açılıyomuş Bim pamuğum, çok ta erken gitme kıyamam sana ben
:roflol:

Aaa Livim hemen unutmadan söyleyim eğer sinema için düşüdüğün şeyi ayarlayabilirseniz bende varım valla benim için de süper olur azcuk film konusunda genel kültürüm artar sempatiksalakcinni

X