Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yine diyorumki yerli malı yurdun malı:lepi:
eyeliner sürmekte ustayım gibi bir iddam yok,bunun notunu makyajımı görenler verir,lakin çok seviyorum ışıltılı eyelinerleri:kedi:
daha öncede alix avienin ve kajalın ışıltılı eyelinerlerini kullanmıştım..şimdi tekrar ışıltı aşkım depreşti:eek:
hazır elim değmişken normal eyeliner ve dipliner aldım..daha önceki kullandığım dipliner markası larealdı..eyeliner olarakta alixin vardı...

kutuları eklememdeki amaç şu..diyelim eve geldiniz ve üründen soğdunuz birden..kıllığınız tuttu:umursamaz:değiştirmek istiyosunuz..ambalajını atmayın..ambalaj olmadan değişim yapmıyorlar çünküyerimseniben
golden rose eyeliner: 7.5 tl..(ucu ince olan)
golden rose dipliner: 6 lira..(ucu eyelinere göre daha kalın olan)eyeliner kullanamayanlar bununla daha rahat kuyruk yapar ve kirpik diplerini doldurur..yalnız ince değil,daha kalın şerit çekilir
golden rose dudak dolgunlaştırıcı: 17.5 tl..dolgunluk dediğime bakmayın,bu benim dudak kurtarıcım..hayatımda dudaklarıma bu kadar mükemmel bakım sağlıyan bi ürünüm olmadı..lancomenin bile dudak şişiricisini kullandım..sally hanseninden tutun aklınıza hangi marka gelirse..üstelik kuruttu ve kabuk bağladı dudaklarım..ama bu mükemmel ürün benim vazgeçilmezim oldu
carmina mavi eyeliner:7 lira..yeşilinide alıcam kısmetse:asigim:çok sevdim bu ürünüde..
tendeki duruşlarıkaydirigubbakcemile2

ah bide ben öğrensem şu eyeliner işini güle güle kullan meleğimm

bunlarda cicilerimhihoyyyt
at nalı çok seviyorum..şans getirdiğinede çok inanırım..nazar boncuklu at nalı bileklik

tendeki duruşısempatiksalakcinni

aşık olarak aldığım bişey bu:asigim:bunu anca üstte görmek lazım..acayip tarz bişey..cidden bayıldım:CüvCüv:

takım bunlar..buda içisigamyoncuiremsu

bu sene maykıl ceksın kol çok moda..o kullanırdı kıyafetlerinde..benimkisi daha kibarı..bunun abartı olanlarıda var..
enine çizgi sevmem genelde..ama bu bluz çok hoşuma gitti

koluhihoyyyt

bunuda çok severek aldım..çok cici hanım kız tanrıça:kedi:

bununda kolu cezbetti beni..böyle kolları çok severim

ay tarzını yesinler allahımm o siyah metalli şeey bayıldım ben aşık oldum süper yaaa:asigim:

falsies-mascara-2.jpg

Şu rimel çıkmış piyasaya..sizin için denedim:hulya:..yapışan hatuna rağmen(ama ona haddini bildircem ukte oldu banaalsanaalsanasmile)beğendim biraz topaklanma yapıyor gibi..uzatıyor ama..:lepi:
fiyatta 14,50 tale..
ucuz yani topaklanma yapsa da çekilir..bayanssulusmile

güle güle kullan bebeişimmmmolumunekankayizsmile

evet değilmi vallaha iyi denk geldi gece vakti kaydirigubbakcemile3

cnm çok beğendim ayakakbıları bende istiyorumm:kedi: nerden buldunbilmiyorumkismile

uyyy bişey yankılanıyorrr opuyorumnanaktan

hosgeldin gece kuşu nerelerdeydin sen aklinialirimsmile

hb güzelimm girdim ama netim çok kötüydü kopup durdum hepboshayallersmile

Minikim Hoşgeldin opuyorumnanaktan
Patim iyi geceler fıstıklı lokumum dadlu rüyalar boshayallersmile

Ya ben nasıl şansız biriyim Tatlıgacımla Tospamın fotosunu yine göremedim ay o kadar da merak ediyorum mafoldumben Miniğimin dövmesini de göremedim ufff :bbo:

Canlar hala 70 sayfa eksiğim var sanırım bu gece okuyamıycam akşam üstüden bu yana yazılanları anca bitirebildim :bbo: Çok mu yavaşım ne :uhm:

Buarada Livimi yine üzmüşler sanırım ay milletin işi gücü yok uğraşıp duruyor kıyamam ben meleğime ya :1hug:

Tanrıçam cidden sen ne zevkli hatunsun ya bayılıyorum sana pamuk şekerim kıyafetlerinin hepsi birbirinden tarz :lepi:

kızlar benim de kaçmam lazım...:eek:
hepinizi öpüyorum iyi geceler canlar
opuyorumnanaktan

canım teşekkürler öncelikle..
ben yüzümü yıkadıktan sonra az bişey nemlendirici kullanıyorum bazen kuru oluyo çünkü cildim.sabah uyandığımda özellikle..
ama bazende nemlendirici kullanmadan uyguluyorum fondoteni..
cildimin durumuna göre.
senin söylediklerinden yola çıkarak
pudra bana uygun değil
fondotene devama
kapatıcı hakkında aklımda tam bişeyler oluşmadı tavsiye edeceğin bir marka varsa
denemek isterim
canım rica ederim
ben göz altı kapatıcısı olarak senelerce lancome kullandım..dier kullandığım markalarda oldu..helena rabinştayn,jivenji(türkçe okunuş yazıyorum)elizabet arden,pupa die uzar gider..yabancı marka kullandım hep..yerli marka almadım,alıcam işallah..şu an mac ve badi şop var elimde..dierleri bitti çünkü..mac 34 tl civarı,ama yerinde olsam türk markası alırım..en kısa zamanda türk malı bir kapatıcı isitiyorum..bu arada carminanın mineralli kapatıcısı var göz altı için..ona bi bak derim..bende yok ama testırına bakmıştım hoşuma gitmişti
Cameleon-Makyaj-Seti-G1665-100-ORJINAL__21365920_0.jpg

[COLOR="Purple"[/COLOR][/U][/I][/B][/QUOTE]
[B]islandım çok uygun fiyatı,ama ben böyle setleri sevmiyorum şahsi fikrim..ama çokta kokoş duruyobayanssulusmilegel al beni diyor[/B]
[quote="tembeltospa, post: 12527415"]heryer yağ oldu
panterimin sölediği formulü uygulayım didim
badem yağı hint yğını
bitmiş olan rimelime (yıkadım tertemis yaptım içini) şırınga ile doldurdum
emme bende doldum
elim kolum yağ
hatta içtiğim cigara bile
çok beceriksizim çokeyvahedigeldismile

ya ne uğraşıyosun be gülüm..aktardan 15 tl ye hazırlarını alsanakaydirigubbakcemile5
he danrıça bişe sorcam
sarmısaklı şampuanlar var işe yarar mı sence bıldırcın CADIARZU
yarar bence tospik..bende yılan şampuanı var şu an..biter bitmez sarımsak alıcam kısmetse..sarımsaklı yılansempatiksalakcinni
teşekkürler canlarım
iyiki varsınız zaten sizde olmasanız kk da olmasa cok zor gecerdi bu hayat cok doldum ya neyse ben gidiyorum kendinize cok iyi bakın
dolduğun an gel,bizle dertleş,sanalda olsak seni yalnız bırakmayız yanında oluruz unutma..sen sadece derslerine yoğunlaş tamammı bebeğimŞeniz
canrıçam ben de yazı sevmeye başladım,çocuğumun adını (ali ya da ece ) kanatlarımın arasına yazdırmayı düşünüorm kaydirigubbakcemile3 işim yok bunları düşünüorm
valla güzel fikir minimkaydirigubbakcemile5

Sana aşıkım tanrıçam biliyon di mi :asigim:

:kedi::kedi::1hug:
Yav şu gacı'nın fotosunu göremedim
canım sanırım tembel tospanın familyasındansın..aynı aşiretmi:hulya:
ben geldimmmm
akitram avatarın 10 numeroooo tam benlik
sende avatar değişsen artık.-tatlicadiarzu-içim bayıldı karlara yatan sexi karudan..zaten üşüyorumeyvahedigeldismile
bunu diyen 1 senedir aynı avatarı kullanan kişisempatiksalakcinni
genç ciltler için bi maske önerirmsnz
maskelerde yaş sınırı yok tatlım..sadece tipleri var..normal kuru yağlı karma gibi..sen cilt tipi ve sorununu söylersen yardımcı olurum
bende gecen sac maskesi yaptım şu sacı uzatandan :jeyyar:
içinde simaneki kaynatılmıs , tatlıbadem yagı, zeytin yagı , bemiks ampül var
ben ek olaraktan tanrıca bebeğinden gördüğüm süt ve balda koydum :jeyyar:
2 saat beklettim saclarım bu tarifi seviyor böyle bi dirilik geliyor :jeyyar:

haftasonu dısarı cıkabilirsem kil ve karabiberin maskesinden alıp onlarıda denicem :jeyyar:

f2b5be7c.jpg
akitom ne iyi ettin..harikasınkaydirigubbakcemile2bu arada sütle balı ben demedim kızkaydirigubbakcemile3
wauuuuuw tanrıcam goldenrose nunkine bayıldım , :sm_cool:
bende almayı düşünüyorum simsiyah bişeyler
eyeliner da simlilerle pek aram yoktur ama rengi güzelmiş tatlışım
yanlız bebeim o eyelinerların altındaki sey tepsimi ayna mı ne hoş
hihoyyyt
ayna o aklinialirimsmile
kankam inanmazsın simli eyeliner almayı düşünüyodum kalbim cidden temizmiş hee bugn telde diyodun yaa
aynısından alcam :
vallamı lankaydirigubbakcemile3artık kalp temizliği konusunda güvenim yok ama biliyosun:1ninca:akşamki muhabbetten sonra:nazar:
Tanruçacuum..böööğün yine eyeliner test ettim..kajal çok süper..şimdi senin tanıttığın fırçalı eyeliner de çok güzeldi..kajal taa çıbık kuruyor..
Ben de alixinkini kullanıyorum memnunum..artık sonlara geldi..fırça topaklaşıyor ,koyulaşmış herhalde dipleri...
kajal 17 tl civarı..yani bunlara göre pahalı..am carmina gayet güzel bence.o kadar kajala bayılmaya değmez..ama gramajı küçük carminanın

Cicilere bakkk..hihoyyyt.metal detaylar çok moda kankacım, sana da nasıl yakışır ah ne yakışır...kaydirigubbakcemile5
çok güzel her biri...olumunekankayizsmile
öyle kolluları ben de çok seviyorum hihi
a.s
canım cierim çok çok saolŞenizsanada çok yakışır bebekom=)
neler almışşşşşşşşşşşşşşşşşşş
maykıl ceksın ve içli dışlı olana öldümmmmmmmm üstünde görmem gerek :asigim:
güle güle giyin kokoş karı nolcek
kanka şerepsizim çok güzel oldu ama he:nazar:

görürsün anam gel yarın bağa:CüvCüv:evde defile yapıyım sanaboshayallersmile
Tanrıça cicilerin sırtında paralansın..güle güle giy..
En alttaki hakket mazbut hamfendü işiymiş..hanım hanımcıkın.bayanssulusmile.
gacım çok saolopuyorumnanaktan
evet ya,insan içine çıkarken giyerim die aldım:hulya:
tanrıcammmmmm o tarz dediğin seyi merak etttim hayal dünyamda cok güzel üstüne oturttum :asigim: :)))
güle güle giy bebeim neler neler almıssın
gercekten o kol cok modaçok güzel oturttuysan yakışmıştır zaten balım=)çok saol canımın içisi bal köpüğü
Ahh ahh golden rose dipliner:asigim: çok memnundum ondan ama gittim flormar aldım o kadar mutlu değilim bitmek üzere hemen gidip golden rose alcam şu dediğin bakım olarak kullandığın dolgunlaştırıcıyı çok merak ediyom kanka benim dudakların çok ihtiyacı var cicilerinde çok şeker güle güle kullanŞeniz
bibertom nie değiştirdin memnundundaalsanaalsanasmilesaol biberimŞenizgolden roseyi al o zaman dudak için
bende saf gibi renkli eyelinerları tek sürerdim niye bunlar tvdekilerin gözndeki gibi durmuyo derdim
sorun kalemsiz sürmemden kaynaklanıyormuş
tanrıça en çok hangi markanın renkli eyelinerını seviyorsun.
ürünlerini güle güle kullan bu arada cicilerini

lilyumcum teşekkür ederim
alix,carmina şu an tatlım..kajalda var ama pahalı o yakafamçokkarıştıcarminanın yeşiline hasta oldum heleboshayallersmilegramajı küçük ama renkler başarılı..her rengini alıcam kısmetsehihoyyytkalemsiz sürme tatlım aklında olsun..istediğin rengi ve formu elde edemezsin

ıyi geceler Aprilim tatlı rüyalar elma şekerim benim opuyorumnanaktan

Madam_Tospaa Kalbin hayırlı olsun canım :jeyyar:

Tanrıçam ve tüm topik halkı valla sizi çok özlemişim 1 gün giremedim öldüm hasretinizden pamuk şekerlerim benim ya :kedi:

canım sanırım tembel tospanın familyasındansın..aynı aşiretmi:hulya:

Hayır bi insan bütün gün boyunca nick düşünüp aynısını nasıl denk getirir beynim almiyi bilmiyorumkismile

Hiçmi aklıma gelmiyi tosbaaların en tembelinin burda olduğu sositososito

Aslında aynı familyadanız doğru ama aşiretler farklı sanırım ben köyden taşınalı çok oldu unuttum artıkım aşireti falan :çok üzgünüm:

Artık bi kalbim var ve özel msj yazabiliorummmmm :lepi:

livim için resim çektim ama ekliyemiycem..çünkü acil çıkmam lazımmafoldumbenüff daha ekliceklerim vardı..neyse yarına artık..öpüyorum cierini yediklerim allaha emanet olun:eek:opuyorumnanaktan

X