Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
işalah güzel puan almışsındır akitram:Saruboceq:bende okudum üfledim:Saruboceq:
okunmuş pirinç hazırlardım sınav öncesi bilsemsempatiksalakcinni

kızlar eskiden yemek tarifi ekliyodum,arada isterseniz buraya eski tariflerimi koyabilirimaklinialirimsmileama yapıp yiyicekseniz:dilcikar:laf olsun die eline sağlık demek yok!!yapıp resim çekiceksiniz diyiceksinizki yaptım tanrıça:nazar:yani bir faidem olsun istiyorum:hulya:

superisi balım sağlık amaçlı şöyle bir tarif ekliycem..bunu önceden yapmıştım,yemek topiğimden çaldım kendi malım gibi:hulya:zaten kendi malım:)
aynı zamanda çok güzel bir bağırsak çalıştırıcı,,kabakta bulunan bol miktarda lif bağırsak sorunu olanlara bire bir iyi gelicektir..dereotunu annem için koydum guatır hastası ve dereotu çok iyi bir guatır çalıştırıcı...tereyağ koymassanız diyet yemeği olarak yiyebilirsiniz
1 adet yemeklik soğan
2 adet kabak
zeytinyağ
taze soğan 3-4tane
dereotu
maydanoz
erişte
tuz,pul biber
domatez salçası
et suyu tablet
göz kararı su yoğunluğuna göre..ben 5 bardak koydum

ketılda suyu kaynatalım hazır beklesin,kabaklar küçük küçük doğransın,yemekler soğan 4 parçaya bölünsün,maydanoz,dereotu,taze soğan küçük küçük doğransın
tencereye biraz zeytin yağı dökelim..kııznca 4 parçaya böldüğümüz yemeklik soğanı atalım..daha sonra bir kaşık domatez salçası atalım...salça eriyince kabaklarıda atalım..karıştıralım,üstüne ketıldaki kaynar suyu dökelim..15 dakika sonra içindeki soğanları alalım...taze soğanı atalım içine...
dereotu ve maydanozu attıktan 5 dakka sonra iyice pişen kabaklarımızı kontrol edip rondoya atalım...rondoda merhem kıvamına gelene kadar karıştıralım..
tekrar tencereye alıp içine et suyu ve erişteyi ekliyelim..karıştırıp 10 dakika sonra eteşten alalım..dinlendikten sonra servis edelim afiyet olsun:)

2052009rmbkabakorbasi.jpg
oyyyyyy kankaların gülü ellerine kollarına saglık ne kadar lezzetli duruyor cokacimcoook
dun aktara yosun almaya gittim ama yosun bulamadim, 2 aktarimda da yok alsanaalsanasmile bende bir aktarin yanindaki zuccaciyeye ugradim sufle kabi bulursam porselen almak icin ama yoktu alsanaalsanasmile aradigim hicbir seyi bualmadan cikarkene, tam kasanin yanindaki sepette fotograftaki seyi gordum bilmiyorumkismile bunu ne icin satiyorsunuz dedim, satici kiz tarak dedi, ben de aldim hemen 1 tane, 1 TL ydi kaydirigubbakcemile2 bende hemen siz bunu selulit taragi diye satsaniza dedim :sm_cool: keske telif hakki isteseydim :roflol: cok sert degil ama tabi yumusakta degil yapisi. ele cok rahat oturuyor, sapi sayesinde kaymiyor. vallahi ben selulit macac aleti niyetine aldim zemuszemus sabah aksam yaglanir yaparim masajimi dedim ama anneme gidiyor bu da :roflol: kendime bir araalacagim tekrar :sm_cool:

burcum süpersin tatlım ya iyi fikir :lepi:
ceylan91 bu senin için..bak bende pembe bi kalem vardı..gözaltı kapatıcısıyla rengini açtım..sende böyle yap..ister gözüne sür far gibi kullan içine birazda sim kat..ister dudişine sür

burcukutlu cin alilerimi çizittirmedim çünkü anca çorbaya vakit buldum alışverişten gelince..kusura bakma bitanem olurmıbilmiyorumkismile

ama aklımdasın kısmetse ekliycem en kısa zamandaolumunekankayizsmile

kanka nasıl tatlı soft bir renk öyle eminin sana harika olmuştur...içine sim katma olayıda ççok iyiymiş bal suratlım :nazar:

kızlar eskiden yemek tarifi ekliyodum,arada isterseniz buraya eski tariflerimi koyabilirimaklinialirimsmileama yapıp yiyicekseniz:dilcikar:laf olsun die eline sağlık demek yok!!yapıp resim çekiceksiniz diyiceksinizki yaptım tanrıça:nazar:yani bir faidem olsun istiyorum:hulya:

yeminnen aklımı okudun heeeŞeniz..eskiden tanrıça yemek tarifleri çok verirdi, onları da yapsa dedim di..
burası herşeyin topiii olsun noolcak.:lepi:
maksat ,vatan millet sakarya.. faide olsun..
hihoyyyt

oyyyyyy kankaların gülü ellerine kollarına saglık ne kadar lezzetli duruyor cokacimcoook

kanka nasıl tatlı soft bir renk öyle eminin sana harika olmuştur...içine sim katma olayıda ççok iyiymiş bal suratlım :nazar:[/B]
çok saol melek yüzlümŞeniz
ceylan dudak kalemi almış rengini sevmedim dedi napıyım dedi..bende böyle bi renk edebilir ister gözüne ister dudağına uygular die düşündüm livim..baktım renk sevildi:)bende kısmetse akşam yapım aşamasınısempatiksalakcinnianlatıcam:))
selamlar arkadaşlarımmmopuyorumnanaktan
hoşgeldin tatlıcadımŞeniz
şu sementana hasta oldum yaboshayallersmileçok sempatik duruyo..kızarmakta çok yakıştı sana kız..elmanı yesinleraklinialirimsmile
yeminnen aklımı okudun heeeŞeniz..eskiden tanrıça yemek tarifleri çok verirdi, onları da yapsa dedim di..
burası herşeyin topiii olsun noolcak.:lepi:
maksat ,vatan millet sakarya.. faide olsun..
hihoyyyt

sağlıktanda konuşuyoruz,arada tarif olursa sakınca olmaz die düşünüyorumbilmiyorumkismilebilmiyorum sizler ne düşünüyosunuz:hulya:kadına dair herşey iştezemuszemus

Tanrıçam iyi bilginin kime zararı olur..
Bence itiraz edecek arkadaş olmaz zannımca hee,
ne diyonuz kızlar öyle değil mi?

sementa da seni çok seviyu fıstıkımmmolumunekankayizsmile

Aprilimmm hoşgeldinnn

Hoşbuldum bibertommm opuyorumnanaktan

canimmmmmmmm Şeniz :1hug: hosgelmissin.
gunaydiiiiiiiiiiiiiiiiinnn herkeşeeeee Şeniz Şeniz :1hug:

Balımmm opuyorumnanaktan

canım gelmiş:sm_cool:
gözümüz yolda kaldı bealsanaalsanasmileözledik anlasana:asigim:gel buraya cadı:1hug:
kayıplarınıza üzüldüm aprilim:KK43:(allah rahmet eylesin..evet bende yarime kaçtım..dayanamadım hasrete:jeyyar:
tarlayaaaa ektimm soğaannn:teytey:süpersin sen yaboshayallersmile
arayı açma bu kadar bidaha:hulya:hoşgeldin balımopuyorumnanaktan

açmam aşkom açmammm...Deli gibin özledim valla haha zemuszemus bayanssulusmileolumunekankayizsmile

neyse ben kaçtım canlar derse gidicem sınav tarihleride acıklanmısgacı bana oku ayetel kürsileri eyvahedigeldismile

Tatlım inşallah süper haberlerle gelirsinnn :Saruboceq:

sağlıktanda konuşuyoruz,arada tarif olursa sakınca olmaz die düşünüyorumbilmiyorumkismilebilmiyorum sizler ne düşünüyosunuz:hulya:kadına dair herşey iştezemuszemus

Kadına dair herşey mi :sm_cool:
Herşey mi
sempatiksalakcinni :jeyyar:

arzum balparem güzeller güzelim, gel seni de bi öpim,ŞenizŞeniz
ben mavi elbiseyi çok yakıştırdım sana balım ama pembede karar kıldın sanırsam
kaydirigubbakcemile5

kızlar ben bu resimleri anca görebiliyorumohaoldumsmile
gelelim kucuk fotograflara umarim iyice kuculmustur :gitme:

ve

hihihi kaydirigubbakcemile3 bunlarda oglusumun :roflol:

soldaki komilinin pisik kremi, zeytinyagli diyor umarim ise yarar.. ortadaki malum nivea sac ve fucut sampuani :) ve en sagdakide bizimde isimize yarayabilecek tarzda bir urun, babyblanketin mineralli gunes koruyucusu, kozmetige alerjisi olan bebekler icinmis. ama yetiskinlerde kullanabilirmis. 70+ faktorlu :sm_cool:

burcum glosun allığın ne tatlı öyle..rujunda çok şeker gözüküyo..güle güle kullan memnunmusun aldıklarından canım?aktardan aldıklarınıda gördüm:lepi:
369.jpg

sonunda yükledim bee :))
boshayallersmiletekrar tekrar görmüşte olsam bakmaya doyamıyorumboshayallersmile
6185.jpg

6193.jpg

yeni cicilerim bayanlar...
tutiş şimdi gördüm süperler bacımkaydirigubbakcemile5sen nerden alıyosun bunları?
bunlar da bugun aldıklarım tokalarım we conwerselerım..
6394.jpg
anca gördüm panterim tarzım değil ama yakışana yakışıyokaydirigubbakcemile5güle güle giy
282.jpg

Flormarda kampanya varmış..aklinialirimsmile
bi dene 46 numero allık,bi dene de 113 numero shine gloslarından aldım.zemuszemus.
Tabi ruj ve allık birbiriyle uyumlu deği..l herikisini de farklı ruj ve allıkla kullanacağımdan kelli öyle oldu..guclubacismile
alıntıladım ama sakıncası yok dimieyvahedigeldismileallık çok güzelmişaklinialirimsmile
miniğimm canım çok saol en güzelleri senin olsun opuyorumnanaktan

sen iste ekliyim bebeim aklinialirimsmile
391.jpg

saolasın gacım yerimseniben
boshayallersmile

öölesine bi deniim dedim 'hızlı resim ekleden 'ekleniyo mu resim diye..
ekleniyomuş evet
-tatlicadiarzu-
megoşşhihoyyytsüper şeyler almışın tatlıcadım elmalı kurabiyem yaopuyorumnanaktan
tekrar incelicem aldıklarınızı zemuszemus

Son düzenleme:
sementa da seni çok seviyu fıstıkımmmolumunekankayizsmile
olumunekankayizsmilebinde onu çok seviyom:kedi:
kime bu lepi kız:))

açmam aşkom açmammm...Deli gibin özledim valla haha zemuszemus bayanssulusmileolumunekankayizsmile

Tatlım inşallah süper haberlerle gelirsinnn :Saruboceq:

Kadına dair herşey mi :sm_cool:
Herşey mi
sempatiksalakcinni :jeyyar:

herşey:jeyyar:ama özelden:jeyyar:tısss:roflol:yılan seniaklinialirimsmile

nisan sevgilim hosgeldin olumunekankayizsmile

canlar şu eyupten 3. ısmarladıgım kırazlıyı hiç begenmedim limon gibi kokuyor ...keşke 3. de çilek secseymissim =)

april bize resim çekmedinmi köydeboshayallersmileböyle bi hataya düştünmüÇok üzgünüm çoookyok yok düşmedin çektin bencekaydirigubbakcemilehadi ekleaklinialirimsmile

1966.jpg

İşte blog çekilişinden kazandıklarım...delikafadulden
Diadermine Makyaj Temizleme Suyu
Avon Multi Pencil-Sugar Plum
Scott Barnes Mascara - özelliklerine buradan bakabilirsiniz
Flormar Ultra Black Göz Kalemi -
She Krem Far -
Alix Avien French Manicure Kit
Nivea Soft El Kremi
Avon Active Breathe Roll-On
Assortie pullu bronz bozuk para çantası

hihoyyyt

makyajkozmetikgüzellik blogu sahibesine sonsuz teşekkürleri borç bilirim zemuszemus hihoyyyt

Yok tanrıçam sakınca yok..o fotoda deşifrasyon yok...olumunekankayizsmile
Kızlar..bişey itiraf ediiyim ,:emir_bebek:oğluşum KK yı sevmiyo..bilmiyorumkismile
Anne.. hep o pembe şeye bakıyosun diyoo.kafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3.
pembe şeyyy..:roflol::roflol:

Camiye gittim:eek: gelicem..

herşey:jeyyar:ama özelden:jeyyar:tısss:roflol:yılan seniaklinialirimsmile

tısss :kedi: aklinialirimsmile
nisan sevgilim hosgeldin olumunekankayizsmile

canlar şu eyupten 3. ısmarladıgım kırazlıyı hiç begenmedim limon gibi kokuyor ...keşke 3. de çilek secseymissim =)

Balparemmm opuyorumnanaktan
çilekleri sevmiş miydin aşkitomŞeniz, hiç haber vermedin geldiler diye de
yoksam ben mi kaçırdım
:uhm:

april bize resim çekmedinmi köydeboshayallersmileböyle bi hataya düştünmüÇok üzgünüm çoookyok yok düşmedin çektin bencekaydirigubbakcemilehadi ekleaklinialirimsmile

Aşkom yaa hava çok kötüydü zaten makine yanımda değildi ki :bbo: kafamçokkarıştı
vurma ne vuruyon ki ama
alsanaalsanasmile :gitme: mafoldumben

1966.jpg

İşte blog çekilişinden kazandıklarım...delikafadulden
Diadermine Makyaj Temizleme Suyu
Avon Multi Pencil-Sugar Plum
Scott Barnes Mascara - özelliklerine buradan bakabilirsiniz
Flormar Ultra Black Göz Kalemi -
She Krem Far -
Alix Avien French Manicure Kit
Nivea Soft El Kremi
Avon Active Breathe Roll-On
Assortie pullu bronz bozuk para çantası

hihoyyyt

makyajkozmetikgüzellik blogu sahibesine sonsuz teşekkürleri borç bilirim zemuszemus hihoyyyt
yine göremiyorum:1shok:mafoldumben
yazdıklarına dayanarak güzel olduklarını düşünüyorum:)peki nasıl kazandın bunları aproşCADIARZUtanıyomusun blog sahibini?ya ben bu blog olaylarından hiç anlamıyorum...tüm internet hayatım kk dan ibaretboshayallersmile
Yok tanrıçam sakınca yok..o fotoda deşifrasyon yok...olumunekankayizsmile
Kızlar..bişey itiraf ediiyim ,:emir_bebek:oğluşum KK yı sevmiyo..bilmiyorumkismile
Anne.. hep o pembe şeye bakıyosun diyoo.kafamçokkarıştıkaydirigubbakcemile3.
pembe şeyyy..:roflol::roflol:

Camiye gittim:eek: gelicem..
pembe şeykaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:
hee tilfona gittin anlaşıldıaklinialirimsmile
benimde yiğenim nifret ediyo kk dan,ama bazen ne giydine onla bakıyoruz yorum yapıyoaklinialirimsmileyiğenim 12 yaşında:ecrin_bebek:
tısss :kedi: aklinialirimsmile
Aşkom yaa hava çok kötüydü zaten makine yanımda değildi ki :bbo: kafamçokkarıştı
vurma ne vuruyon ki ama
alsanaalsanasmile :gitme: mafoldumben

tamam gel seviyim seni:CüvCüv:aklinialirimsmile
affettim:nazar:

yine göremiyorum:1shok:mafoldumben
yazdıklarına dayanarak güzel olduklarını düşünüyorum:)peki nasıl kazandın bunları aproşCADIARZUtanıyomusun blog sahibini?ya ben bu blog olaylarından hiç anlamıyorum...tüm internet hayatım kk dan ibaretboshayallersmile

tamam gel seviyim seni:CüvCüv:aklinialirimsmile
affettim:nazar:

Aşkitom blogger.com a üyeyim.:hulya:
kendi blogum yok ama takibe aldıklarım var.
bloglar da izleyici sayılarını artırmak için dönem dönem hediye çekilişi düzenliyor
oradan kazandım :lepi:
birebir tanımıyorum sahiplerini ama yorumlar yazılar filan, devamlı iletişiyoruz.
kozmetik yorumları, indirim haberleri, moda haberleri, swatch ları için çok faydalı oluyor.
yerimseniben

X