Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aşkitom blogger.com a üyeyim.:hulya:
kendi blogum yok ama takibe aldıklarım var.
bloglar da izleyici sayılarını artırmak için dönem dönem hediye çekilişi düzenliyor
oradan kazandım :lepi:
birebir tanımıyorum sahiplerini ama yorumlar yazılar filan, devamlı iletişiyoruz.
kozmetik yorumları, indirim haberleri, moda haberleri, swatch ları için çok faydalı oluyor.
yerimseniben

anladım balım..teşekkür ederim bilgiler için..kızlar bizde yapalım böyle bişey:dance:
fazla izleyici olunca noluyomış kız merak ettim:kedi:maddi olarak bi karımı oluyoki bloğu olanların?
bizde çekiliş yapıp hedayeleşelim olmamı:1rolleyes:
alıntımın içinde gördüm hediyelerini...güle güle kullan pamuk helvamzemuszemus

anladım balım..teşekkür ederim bilgiler için..kızlar bizde yapalım böyle bişey:dance:
fazla izleyici olunca noluyomış kız merak ettim:kedi:maddi olarak bi karımı oluyoki bloğu olanların?

Sağol aşkitom opuyorumnanaktan
Ben de bilmiyorum ki balparem, para kazanılıyor mu fisfisfis
yapalım valla bebişim ne gücel olur
a.s :1rolleyes:

Sağol aşkitom opuyorumnanaktan
Ben de bilmiyorum ki balparem, para kazanılıyor mu fisfisfis
yapalım valla bebişim ne gücel olur
a.s :1rolleyes:

menfati olmasa nie izleyici sayısını yükseltmek için hediye çekilişi yapsınki..misal bizde yapıcaz bakkaydirigubbakcemile3neyse sözümü geri alıyorum belki iyi insanlar içlerinden gelmiş conemm-tatlicadiarzu-:1closedeyes:
livimlede bi ara konuşuyoduk hediye olayını..oda gelsinde detaylıca karar verelim

Ballı lokumum, ben şimdik çıkıyorum,:eek:
aneyle pazara gidiciğiz tatlışımguclubacismile
gelince biberlerin domateslerin fotolarını eklerim hihihikaydirigubbakcemile3

öpüyorum kocaman
opuyorumnanaktan

kesin söylemiştir balım ama biz denyoları balık hafızalı olduğumuzdan unuttuk

mesela ben denyosu biliyorum daha önce sorduğumu :mymeka:
hic sorma :kedi:

çok biliyo o aktar:1closedeyes:victoria beckham bile yüzüne yosun sürüyo..türkiyedende tanrıça:smiley-cool:sempatiksalakcinni
ben gayet memnunum burcum güven banayerimseniben

B]kakao yu hiç denemedim incirim,dierlerini denedim dediğin gibi selülite iyi gelir..ben en son aldığım karışık selülit yağını kullanıyorum..içinde biberiye portakal yağı vesaire var...[/B]
ondan öncede netrojenin susam yağının içine karışık yağlar koyuyodum..mesela kayısı+sandal+yasemin..sonra hodan yağı aldım onuda onların içine ekledim...mesela şöyle yapabilirsiniz susam+yosun+lahana yağı..lahana aynı zamanda incelticisositososito

annende az süslü değil burcu heaklinialirimsmile
sen bunların içine bide hodan ekle almıştın sanırımkaydirigubbakcemile5

canimmm Şeniz sagolasin. vallahi anamda ben de oyleyiz olumunekankayizsmile ama o benim kadar abartmaz kaydirigubbakcemile3

kızlar ben bu resimleri anca görebiliyorumohaoldumsmile

burcum glosun allığın ne tatlı öyle..rujunda çok şeker gözüküyo..güle güle kullan memnunmusun aldıklarından canım?aktardan aldıklarınıda gördüm:lepi:

sagol canim benim, cok memnunum vallahi opuyorumnanaktan

ya cekilis yapalim eveeeettt :dance: :sm_cool: ozelden adresleri veririz hediye alacak kisiye sadece. ay yapalim noolluuurrr :Saruboceq: fiyatta da sinirlama yapariz, herkesin cebine gore, hii? bilmiyorumkismile

Ballı lokumum, ben şimdik çıkıyorum,:eek:
aneyle pazara gidiciğiz tatlışımguclubacismile
gelince biberlerin domateslerin fotolarını eklerim hihihikaydirigubbakcemile3

öpüyorum kocaman
opuyorumnanaktan
allah cezanı vermesin manyak hatun ya:nazar:sempatiksalakcinni
güzel gezmeler:emir_bebek:aldıklarını eklersin artıkzemuszemusŞeniz
canimmm Şeniz sagolasin. vallahi anamda ben de oyleyiz olumunekankayizsmile ama o benim kadar abartmaz kaydirigubbakcemile3
sagol canim benim, cok memnunum vallahi opuyorumnanaktan
ya cekilis yapalim eveeeettt :dance: :sm_cool: ozelden adresleri veririz hediye alacak kisiye sadece. ay yapalim noolluuurrr :Saruboceq: fiyatta da sinirlama yapariz, herkesin cebine gore, hii? bilmiyorumkismile

ana kız süslül bunlar:))
memnun olmana sevindim canım..bide organik die tutturmuştun dünya para vericektin..
zaten burdan yazarmıyız adresimizi kız:1ninca::roflol:deşifre olalım iyicesempatiksalakcinni
altın günü yapıyolar ya..bizde hediye günü yapalım sırayla gidelim..para sınırlaması koyalım..extradan hediye almak isteyen olursa karışmayızsempatiksalakcinni
ya yöntemi kararlaştırırız işte bilmiyorum artık:hulya:

tatlıgacı..bak sana dediğim gibi yapmışlar..nette buldum.
çok tatlı duruyo..bence sende siyah ayakabılarını değerlendirebilirsin bu şekilde
scatter2.gif

lahana çorbası(zayıflamak için)
malzemeler:kahve:
lahana
kabak
soğan
varsa maydanoz,taze soğan olabilir
YAPILIŞI:
ben lahanayı önce yarım yaptım..sonra bi yarım daha kestim..sonra lahanayı kabaca düdüklü tencereye doğradım...ardından bir adet kabak soydum..2 de soğan..birazda salça..sonra attım bi kalça ve başladım kaynatmayasempatiksalakcinni

gördüğünüz gibi kafam kadar doğradım..nası olsa blendırla mama gibin yapıçezaklinialirimsmile

düdüklüde piştikten sonra blendırla mama gibi yaptım..ama ben maydanoz koymadım..unuttum..bol pul biber ve nane attım yerken..birazda tuz..üzerine azcık hakiki zeytin yağı döktüm..onuda pişerken koyun ben unuttum aceleye geldi:hulya:
kabak zaten lifli bir sebze..manyak bağırsak çalıştırıyo..lahana vede soğan zaten zayıflatıcı yağ yakıcı..ee daha size ne diyim:nazar:içebildiğiniz kadar içingamyoncuiremsu

karnım acıktıııcokacimcoookcokacimcoook

Ben geldim ama herkescikler gitmiş sanırsam fisfisfis

Aktiram balım biraz geç oldu ama iyi dersler sana :jeyyar:

Buarada hediye fikri süpermiş fıstıklı lokumlarım fiyat kısıtlaması koyarak bence hoş şeyler yapabiliriz yerimseniben

Tatlıgacım valla bundan 10 yıl öncede pek bir zevkliymişsin modayı baya yakından takip ediyormuşsun gülüm :jeyyar:

Tanrıçam aslında bu akşam ben aldıklarının fotosunu eklersin diye bekliyordum bebikim :jeyyar: Gerçi hem nöbet hem gezme olduğu halde çorbayla kalemi yine iyi yetiştirdin fıstıkım harbi bende enişteyi kıskanmaya başlıyorum ya sürekli tel ile arıyor ondan bize vakit ayıramıyorsun balım :bbo:

Çorbada pek bir lezzetli ve sağlıklı görünüyor bende yapsam bağırsaklarım için züpper olur emme bende blender yok malum öğrenci evi ya blender olmadan yapılır mı ki bu çorba yoksam ucuzundan bir blender mı baksam acep :uhm:

cnm benmde öğrenci evi aynı sorunu bende yaşıyorumm:umursamaz:CADIARZU

Burcum aldığın tarağın özelliğinden çok rengine bayıldım ya çok tatlı bir pembesi var :asigim:

Ben geldim ama herkescikler gitmiş sanırsam fisfisfis

Aktiram balım biraz geç oldu ama iyi dersler sana :jeyyar:

Buarada hediye fikri süpermiş fıstıklı lokumlarım fiyat kısıtlaması koyarak bence hoş şeyler yapabiliriz yerimseniben

Tatlıgacım valla bundan 10 yıl öncede pek bir zevkliymişsin modayı baya yakından takip ediyormuşsun gülüm :jeyyar:

ben burdayımmmmhihoyyyt:sm_cool:

ana kız süslül bunlar:))
memnun olmana sevindim canım..bide organik die tutturmuştun dünya para vericektin..
zaten burdan yazarmıyız adresimizi kız:1ninca::roflol:deşifre olalım iyicesempatiksalakcinni
altın günü yapıyolar ya..bizde hediye günü yapalım sırayla gidelim..para sınırlaması koyalım..extradan hediye almak isteyen olursa karışmayızsempatiksalakcinni
ya yöntemi kararlaştırırız işte bilmiyorum artık:hulya:

oyleyiz biiiizz olumunekankayizsmile masallah :nazar:

canim benim sikayetim zaten sirf goz kozmetigineydi, onuda zaten yves rocher aldim zemuszemus ama o bile organikten daha ucuz sositososito

X