Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dun aktara yosun almaya gittim ama yosun bulamadim, 2 aktarimda da yok alsanaalsanasmile bende bir aktarin yanindaki zuccaciyeye ugradim sufle kabi bulursam porselen almak icin ama yoktu alsanaalsanasmile aradigim hicbir seyi bualmadan cikarkene, tam kasanin yanindaki sepette fotograftaki seyi gordum bilmiyorumkismile bunu ne icin satiyorsunuz dedim, satici kiz tarak dedi, ben de aldim hemen 1 tane, 1 TL ydi kaydirigubbakcemile2 bende hemen siz bunu selulit taragi diye satsaniza dedim :sm_cool: keske telif hakki isteseydim :roflol: cok sert degil ama tabi yumusakta degil yapisi. ele cok rahat oturuyor, sapi sayesinde kaymiyor. vallahi ben selulit macac aleti niyetine aldim zemuszemus sabah aksam yaglanir yaparim masajimi dedim ama anneme gidiyor bu da :roflol: kendime bir araalacagim tekrar :sm_cool:

357948578_tp.jpg

çok şık..-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
Selülat tarağı mı?akannehir
Türk hatunlarının pratik zekasına hastayım zaten..kaydirigubbakcemile5

ceylan91 bu senin için..bak bende pembe bi kalem vardı..gözaltı kapatıcısıyla rengini açtım..sende böyle yap..ister gözüne sür far gibi kullan içine birazda sim kat..ister dudişine sür

burcukutlu cin alilerimi çizittirmedim çünkü anca çorbaya vakit buldum alışverişten gelince..kusura bakma bitanem olarmıbilmiyorumkismile

ama aklımdasın kısmetse ekliycem en kısa zamandaolumunekankayizsmile

Rengi çok tatlı olmuş

Gelinlik platform patiklerim..-tatlicadiarzu-

Bu da platform nişan patiklerim..bayanssulusmile
Topuk stili olarak, şu anda moda değiller ama..:çok üzgünüm: öylece duruyorlar..

Alıntı olmaz di mi?yerimseniben

canimin ici sen ne bakiyorsun modaya ayagin icinde rahatsa giy bence sositososito siyahlar her seyle gider kaydirigubbakcemile2

gülüm 5 te çıkıyordum 5 buçuk oldu neyi sevmiyon şekerparesim
ben kaçtım güller akşama maske yapacam balım
kuzen beynim dönmüş demekki çıkarkenkaydirigubbakcemile3şimdi anladım çalsın davullar zurnalar..arzum yarım saat fazladan bizlerle:teytey:
canım naber hayatım.mac ın studio fix pudrasını alıcam canım ne diosun
canım almak istiyosan olabilir..memnunum güzelyerimseniben
Aman.. bende bir ara aceleden hazır ağdalı ağda bandı ile yaptım..tahriş yaptı uçuk çıktı..uçuğun hala da izi var.mafoldumben.geçecek inşallah..
limon sür oraya gacı..bende sevmiyorum ağdayla..tenim çok hassas yara oluyo:umursamaz:usturaya vurucam yakındazemuszemus
ayy tanrıça ablacm saol o yoğurtlu maskeyi denedm yüzüm yumuşacık oldu biraz kötü kokuo ama güzellik için şart:KK70:buhar banyosunu çok yaptm ama dur düzenli yapim bn :)
durdum..düzenli yap tabi:))sivilcelerinle oynama,elleme..yerimseniben
Geldimmmmmm canlarımmm
O kadar özledim ki hepinizi...Manyak oldum yeminle...
200 sayfa yazmışsınız ben yokken, gözüm döndü, atlya zıplaya okudum hehe

tanrıçam aşkına gitmiş çok sevindim, iyi yaptın bebeğim, çok uzun olmuştu değil mi...
Ben de sevdalımı gördüm hihi

köyde hava bi iyi bi kötü oldu, bahçeye soğan ektim ahaha s
lakin üzücü haberlerin ardı arkası da kesilmedi, hastalıklar, ölümler...
içim şişmiş vaziyette döndüm şehrime inanın topiğimiz içimi açtı hemen...
iyi ki varsınız canlarım

hadi toplanalım kaynaşalım yeniden
canım gelmiş:sm_cool:
gözümüz yolda kaldı bealsanaalsanasmileözledik anlasana:asigim:gel buraya cadı:1hug:
kayıplarınıza üzüldüm aprilim:KK43:(allah rahmet eylesin..evet bende yarime kaçtım..dayanamadım hasrete:jeyyar:
tarlayaaaa ektimm soğaannn:teytey:süpersin sen yaboshayallersmile
arayı açma bu kadar bidaha:hulya:hoşgeldin balımopuyorumnanaktan
ya canım alıcam ama ayrıntılı bilgi istiorum memenun kalırmıyım
bitanem kalırsın merak etme kötü bi ürün değil...
Bugün merak ettiğim sulu göz maskeli bant sıvıdan aldım
(watsondan 5.50tlye şekli cok hoş
i736014_photo-0050.jpg
i736015_photo-0052.jpg
sulu göz bandı sıvı almışın akitoş:smiley-cool:güle güle tak:))
Canlar akşam üstü bende attım kendimi sokağa yürü Allah yürü kendimi bir aktarda buldum çilekli tütsü ile çöven otu aldım.Şimdi de tütsümü yaktım müziği son ses açtım Tanrıçamın dediği gibi bağıra bağıra zırlıyorum biraz rahatlarsam da çöven otumu yapcam tabi inşallah
canımsın benim ya..evet bağıra çağıra ağla zırla..içine atma..karşındaki insan deymez ama olsun..sen acını doya doya yaşa o zehri kuski biran önce kendini toparla..içine atarsan bu kadar kolay toparlayamassın canım perim
Sağol Aktiram balım iyi olcam inşallah acımı son doruk noktasına kadar yaşayım bugün belkim o çare olur normale dönerim bebeğim aslında belki zerre kadar hak etmeyen biri için canım yanıyor ama şuan bunu kalbim anlamıyor anlatamıyorum kendime
mantıklı düşünemiyosun çünkü..canın yanıyo..tütsünün yanına bide nutella eklesene:jeyyar:mutluluk hormonun salgılansınzemuszemusen kısa zamanda allahın izniyle toparlıycaksın gülüm bak gör..
tanrıca kokolinası alışveriş yapıp gelcekti hanimiş gelmedi ya
istanbul trafiğiakannehiranca eve geldim..koştur koştur çorbayı yaptım..sonrada tilfonakannehiranca tarifi ekledim bebem..kısmetse ekliycem ama kendime aldıklarımı..dün aşkıma ciciler aldımda bide:kedi:
Hıhhhh atlamamış kimseee ben de kimseyi almam bi daha süpürgeme
Daha acemiyim kanka dur alışcam alışana kadar bi kaç kurban gidicek bu gidişe
lan görmemişin bi süpürgesi olmuş aldığın günden beri süpürgemde süpürgem:mymeka:gelmiyo kimse son model süpürgene işte..aç müziğin sesinide gökyüzünde bi tur at:eek:
sen alışana kadar topikte sağlam adam kalmıycak be:roflol:şoförsen bas gaza aşıksan vur saza:hulya:
Harika oldu bu tarif yrn hemen lahana alcam ve başlıyoruz yapmaya ne kadar sürede ne kadar kilo verdiriyo kanka
valla 2 haftada müthiş bi fark oluyo biberim..farkediyosun zaten
Off o pembenin tonu nasıl güzel olmuş
dimi..güzel oldu valla:))
Kanka bi de ne dicemm bu lahana diyetini nasıl yapcas? Sadece çorba mı içicez başka bişi yemicez mi?
yok biberim istediğini yiyebilirsin..ama günde 3 kerede çorbanı içmeye çalış
Ay Tanrıçam gelmişte gitmiş bile gerçi şu yoğunluğunda bizi yine unutmamış balım benim
:kedi:aklım hep sizde zaten perim...
Tadın yinmez kız bu..ne lezzetli hale getirdin kimbilir..zayıflıcamıza kilo alcez..

Ama lahana çorbasına hiçbişey koymayın diyolar.:eek:lmaz:.yani yapabildiğiniz kadar kötü olsun tadı mealinde..
valla aceleye geldi gacım..lezzetli olmasa imkanı yok yiyemem..insanız yani bizde..zayıflıycam die işkence edemem kendime..yok anam onu diyenler halt etmiş..içinde kabak var soğa var..maydanoz var..(koymayı unutsamda var)sempatiksalakcinni
birazcık salça biraz baharat birazda zeytinyağı..zatenbağırsak çalıştırıyo.bildiğin çorba diyeti yapmış oluyosun
Canım İklimmyam çok sağol fıstıkım ben biraz da yapım gereği kendime acı çektirmeyi seviyorum sanırım Balık burcuyum keşke şu duygusallığımdan kurtulmam için bir hal çare olsa valla ilk o özelliğimden kurtulurdum ama yok insan değişemiyor değiştiremiyor yapısını fisfisfis Bide bağlandı mı delicesine kaptırıyorum kendimi sonrada hep acı hep acı
İnşallah bir gün bende mutlu olucam bu yaşıma kadar hep bu sevgi konusunda üzülen acı çeken taraf oldum ama bunlarda geçecek inşallah
Buarada inan nickimde ki super kısmına hiç dikkat etmemiştim bebeğim sen söyleyince fark ettim balım benim ya :
o senin karakterin gülüm..istesende değişmez ruhunda var duygusallık..hayatının erkeğini daha bulmadın bitanem..bulduğun an tüm yaşadığın kötü anılarını siliceksin beyninden..ayrıca iklimya güzel konuya barnak bastı:)sen SUPERsin:lepi
Tanrıçam aslında bu akşam ben aldıklarının fotosunu eklersin diye bekliyordum bebikim : Gerçi hem nöbet hem gezme olduğu halde çorbayla kalemi yine iyi yetiştirdin fıstıkım harbi bende enişteyi kıskanmaya başlıyorum ya sürekli tel ile arıyor ondan bize vakit ayıramıyorsun balım
Çorbada pek bir lezzetli ve sağlıklı görünüyor bende yapsam bağırsaklarım için züpper olur emme bende blender yok malum öğrenci evi ya blender olmadan yapılır mı ki bu çorba yoksam ucuzundan bir blender mı baksam acep
anam topiği okuyunca yine haşlıycak benieyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3böyle yazıaları okuyunca oda sizi kıskanıyo:))
blendır yoksa lahanayı minik minik doğra bitanem..az bi miktar yap..ama sen zaten dal gibisin..zayıflamak değilde sağlık amaçlı diyosan ben sana başka bi çorba eklicem şimdi dur
Günaydın günaydııın..koşa koşa geldim tükanı açam diye üfff...
allah razı ossun..ben yetişemedim yineeyvahedigeldismile
gacım benden önce açmış

günaydın tazemm nassınn
çorbayı yaptınmıaklinialirimsmile
dun aktara yosun almaya gittim ama yosun bulamadim, 2 aktarimda da yok alsanaalsanasmile bende bir aktarin yanindaki zuccaciyeye ugradim sufle kabi bulursam porselen almak icin ama yoktu alsanaalsanasmile aradigim hicbir seyi bualmadan cikarkene, tam kasanin yanindaki sepette fotograftaki seyi gordum bilmiyorumkismile bunu ne icin satiyorsunuz dedim, satici kiz tarak dedi, ben de aldim hemen 1 tane, 1 TL ydi kaydirigubbakcemile2 bende hemen siz bunu selulit taragi diye satsaniza dedim :sm_cool: keske telif hakki isteseydim :roflol: cok sert degil ama tabi yumusakta degil yapisi. ele cok rahat oturuyor, sapi sayesinde kaymiyor. vallahi ben selulit macac aleti niyetine aldim zemuszemus sabah aksam yaglanir yaparim masajimi dedim ama anneme gidiyor bu da :roflol: kendime bir araalacagim tekrar

vayyy..güzel fikirkaydirigubbakcemile5denede yorum yap burcum bize..yosun tozunu bulamadın demek tüh...ben bu akşam yapıcam yinezemuszemussıkılaşmak gibisi yok..lahana kremimide sürüyorum boynuma:sm_cool:
Rengi çok tatlı olmuş

evet..madem rengi bu kadar beğenildi akşama yeni denemelerle aşama aşama sizlerleyimaklinialirimsmile

:
vayyy..güzel fikirkaydirigubbakcemile5denede yorum yap burcum bize..yosun tozunu bulamadın demek tüh...ben bu akşam yapıcam yinezemuszemussıkılaşmak gibisi yok..lahana kremimide sürüyorum boynuma:sm_cool:

denerim canim, kendime de alir almaz deneyecegim. ya hic sorma bulamadim yosun tozu :gitme: ama 2. aktarim yuze surmeseniz daha iyi olur yosunu dedi. yuz bolgesi hassas daha da hassaslastirabilir, bacak ve vucut icin bu dedi bilmiyorumkismile :sinifsinif:

ilarzu pembıs cok yakısmıs

:teytey: çok sağol balımmm

ilarzum ben de fuşya elbisene ok veriyorum bir de lepi:lepi:
etti iki oy daha, gönlün oldu mu çiçeem hatta çilekli reçelimaklinialirimsmile
siyah elbiseli fotonda seni bergüar korele benzettimzemuszemus

yuupppiiiiiiiiii :dance:

selamın aleyçüm sevgili topik halkımbayanssulusmile
yine gidicem..resim eklemeye geldim..daha doğrusu çorba ekliycem arzu kuzenime söz virdimaklinialirimsmile
yarın baksın..lahana çorbası diyetine başladıkguclubacismileisteyen bize katılsınzemuszemus
resim ekledikten sonra geçmişe gidicem..vakit kalırsa tabi-tatlicadiarzu-çünkü yine nöbetim var kaçıcammirmirmirmir

baktım çorbana bu akşam pişirip afiyetle yicem balım

kaç dakika pişirecez peki? anam sölim de ben gelemden halletsin onu melekem

ben ddüdüdklü tencere kullanma özürlüsüyüm deee

burcu gülüm ben de aldım selülit masaj aleti watsons dan 4 tl mi neydi bu batar kız insana dene bakalım nasıl

peki aletim var ama çalıştıramıyorum dersem :)))))))))))

dur dur bi daha soram masaj aletim var ama hangi yağları kullanacam bitanesiler bi sölesene danrıçam

bi masaj salonunda kadın selülit için susam yağı+kakao yağı+yosun yağı demişti

siz ne diyorsunuz bu konu hakkında kıralıçam?

ceylan91 bu senin için..bak bende pembe bi kalem vardı..gözaltı kapatıcısıyla rengini açtım..sende böyle yap..ister gözüne sür far gibi kullan içine birazda sim kat..ister dudişine sür

burcukutlu cin alilerimi çizittirmedim çünkü anca çorbaya vakit buldum alışverişten gelince..kusura bakma bitanem olurmıbilmiyorumkismile

ama aklımdasın kısmetse ekliycem en kısa zamandaolumunekankayizsmile

bana ceylo diyebilirsin:smiley-cool:
cok sağol hayatım benim rengine bayıldım:icecream:

burcu gülüm ben de aldım selülit masaj aleti watsons dan 4 tl mi neydi bu batar kız insana dene bakalım nasıl

dur dur bi daha soram masaj aletim var ama hangi yağları kullanacam bitanesiler bi sölesene danrıçam

canim, yok batmiyor surttum soyle bir :roflol: ama bunu anama olumunekankayizsmile aldigim icin, kesin ise yarar bilgiyi kendime aldigimda yapabilirim ancak canim. alayim, deneyeyim yazarim :sm_cool:

ahanda bende yosun yagi var, susam yagi da var :teytey: kakaom yok bilmiyorumkismile

tanricam soyleyiver anam ne lazim selület icin yag? delikafadulden

cano çorbayı bu akşam yapacam dün de sati 1 kepçe mercimek ve 1 tabağı yarıya böldüm bi yarısına pırasa bir yanına makarna koydum ekmeksiz bol yoğurtla yedim bal köpğüm siporumu da yaptım

çok yordu dün hoca beni

az yor dedim

vur dedim öldürdü şerepsiz

canim, yok batmiyor surttum soyle bir :roflol: ama bunu anama olumunekankayizsmile aldigim icin, kesin ise yarar bilgiyi kendime aldigimda yapabilirim ancak canim. alayim, deneyeyim yazarim :sm_cool:

ahanda bende yosun yagi var, susam yagi da var :teytey: kakaom yok bilmiyorumkismile

kesin söylemiştir balım ama biz denyoları balık hafızalı olduğumuzdan unuttuk

mesela ben denyosu biliyorum daha önce sorduğumu :mymeka:

denerim canim, kendime de alir almaz deneyecegim. ya hic sorma bulamadim yosun tozu :gitme: ama 2. aktarim yuze surmeseniz daha iyi olur yosunu dedi. yuz bolgesi hassas daha da hassaslastirabilir, bacak ve vucut icin bu dedi bilmiyorumkismile :sinifsinif:
çok biliyo o aktar:1closedeyes:victoria beckham bile yüzüne yosun sürüyo..türkiyedende tanrıça:smiley-cool:sempatiksalakcinni
ben gayet memnunum burcum güven banayerimseniben
:teytey: çok sağol balımmm

baktım çorbana bu akşam pişirip afiyetle yicem balım

kaç dakika pişirecez peki? anam sölim de ben gelemden halletsin onu melekem

ben ddüdüdklü tencere kullanma özürlüsüyüm deee
bende anama kapattırdım zaten..açarken kapağını tırsıyorumeyvahedigeldismileyavaş açç die bağrıyorumdelikafaduldeneyvahedigeldismile
düdüksüz tencerede pişerse 1 saat tamamdır arzum

B]kakao yu hiç denemedim incirim,dierlerini denedim dediğin gibi selülite iyi gelir..ben en son aldığım karışık selülit yağını kullanıyorum..içinde biberiye portakal yağı vesaire var...[/B]
ondan öncede netrojenin susam yağının içine karışık yağlar koyuyodum..mesela kayısı+sandal+yasemin..sonra hodan yağı aldım onuda onların içine ekledim...mesela şöyle yapabilirsiniz susam+yosun+lahana yağı..lahana aynı zamanda incelticisositososito

bana ceylo diyebilirsin:smiley-cool:
cok sağol hayatım benim rengine bayıldım:icecream:
hitafen yaptım ya nikini tam yazdım:)

annende az süslü değil burcu heaklinialirimsmile
sen bunların içine bide hodan ekle almıştın sanırımkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
cano çorbayı bu akşam yapacam dün de sati 1 kepçe mercimek ve 1 tabağı yarıya böldüm bi yarısına pırasa bir yanına makarna koydum ekmeksiz bol yoğurtla yedim bal köpğüm siporumu da yaptım

çok yordu dün hoca beni

az yor dedim

vur dedim öldürdü şerepsiz

harikasın arzumolumunekankayizsmile
bende dün akşam çorbayı içicem die bişey yemedim..çorbamı içtim..çünkü dün sınırımı aşmıştım abur cubur ne varsa yemiştimfisfisfisvicdan azbındaydım:çok üzgünüm:çorbayı içince vicdanım rahatladı birazsüprizzzzz

kesin söylemiştir balım ama biz denyoları balık hafızalı olduğumuzdan unuttuk

mesela ben denyosu biliyorum daha önce sorduğumu :mymeka:

sen benim kuzime denyo diyemessin:mymeka:sensin denyo:mymeka:ayy yine olmadıbenneyaptımkisende değilsin denyo..aman anla işte:))sen bile kendine yani benim kuzime denyo diyemessin:nazar:
sor delii nolucak:))

Tüüüü arzuşla tanruçaaaa...:kızgın::tomato:
Bi düdüklü tencereyi halledemiyolar..:dilcikar:
Biriniz alişe ,biriniz askere yemek yapçanız evlenince..
o zaman düddüklüyü ,açmayı kapatmayı öğrenirsiniz di mi?:1rolleyes:
Anaların suçu günahı ne pekiii.hııı.:kızgın:.:jeyyar:

X