Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bu arada tatlıgacı papuçlarına baktım..onlar bi ara çok modaydı harbiden..aslında siyahı kullanabilirsin isitiyosan..savarovski taşlar al e.önünden..onlarla beze pabucunu..çok şık bi gece ayakabısı yapabilirsinyerimseniben

Tüüüü arzuşla tanruçaaaa...:kızgın::tomato:
Bi düdüklü tencereyi halledemiyolar..:dilcikar:
Biriniz alişe ,biriniz askere yemek yapçanız evlenince..
o zaman düddüklüyü ,açmayı kapatmayı öğrenirsiniz di mi?:1rolleyes:
Anaların suçu günahı ne pekiii.hııı.:kızgın:.:jeyyar:

olum dün acelem vardıda düdüklüde yaptım..düdüklü kullanmam yemeklerimde ben..ağar ateşte yavaş yavaş pişiririmaklinialirimsmilesevmem öyle 5 dakkada beşiktaş pişirmeyi:dilcikar:yemeğin lezzetini alamıyosun öyle..anamada yaptırtmıyorum ama dinlemiyo isyankar kadıngamyoncuiremsu

Son düzenleme:
bu arada tatlıgacı papuçlarına baktım..onlar bi ara çok modaydı harbiden..aslında siyahı kullanabilirsin isitiyosan..savarovski taşlar al e.önünden..onlarla beze pabucunu..çok şık bi gece ayakabısı yapabilirsinyerimseniben

fikirlerin için .teşekkür tanruçam..
bi terliğim var,siyah..ona böyle bi güzellik düşünüyom zaten..taşlı tuşlu tüylü-tatlicadiarzu- bişeyler yapsam diyoma.s..

fikirlerin için .teşekkür tanruçam..
bi terliğim var,siyah..ona böyle bi güzellik düşünüyom zaten..taşlı tuşlu tüylü-tatlicadiarzu- bişeyler yapsam diyoma.s..

varya acayip tatlı durur..ben tabaklara falan düşünüyorum..mesela salata tabı..koca bi tas..dışını savarovski kaplıycaksın..şıkır şıkırsositososito
emel acar spor ayakabılarını falan o şekilde tasarlıyo valla..köşede durucağına değerlenmiş olur

varya bende acayip yaratıcı fikirler parlıyo bazen..
Tabi esinlenerek oluyor bazıları da..

Pehhh..emel acar da kim..Çapkın kocayla uğraşamayınca kendini,çula çaputa vurdu..

Günaydın canlar

Günaydın günaydııın.:eek:.koşa koşa geldim tükanı açam diye üfff...delikafadulden
sabahın 8 bucugunda topiki acmıs yav calar saat gibi masallah
bende uyanabilsem keske o saatte :KK43:

burcucum bence güzel bi fikir bu cok sertte değilmiş yagları sürerken faydası olabilir
aklinialirimsmile

tatlıgacımm gelinlik ayakkabısı ha boshayallersmile

tanrıcam bebetom yine cicikler mi aldın yaaa
bu kız yarisini hediyeye boğdu yaa
:dance:

isyankar kadın...:roflol::roflol:
:smiley-cool:
varya bende acayip yaratıcı fikirler parlıyo bazen..
Tabi esinlenerek oluyor bazıları da..

Pehhh..emel acar da kim..Çapkın kocayla uğraşamayınca kendini,çula çaputa vurdu..

hee uğraşamadı..kadın kıraliçalar gibingamyoncuiremsukimseye kaptırmadı,kendi işini gücünü kurdu.adam etti kocasını..şimdi sefasını sürüyozemuszemus

hoş kadın allah için
erdlacar.jpg

78E76DF47D1C5F4C844423CDr.jpg

12.jpg

Günaydın canlar

sabahın 8 bucugunda topiki acmıs yav calar saat gibi masallah
bende uyanabilsem keske o saatte :KK43:
[B]Napiim bebekçiim gece 3-4 oluyor uyuyamıyom..erken kalkiimde gece belkim uykum gelir diyommirmirmirmir..

tatlıgacımm gelinlik ayakkabısı ha boshayallersmile

[B]hee canım öyle..10 küsür yıllık..accıkın demode oldu..ama koyiim kızçelere dedim..[/B]bayanssulusmile

akitram hoşgeldinŞeniz
dün topiğe yaptığımız korumalar iyi geldi:)))senin nazarlık benim muska ve kurşun:lepi:bu gün herkez iyi maşalah:nazar:kaydirigubbakcemile3

bende erken kalkayım diyorum ama olmuyor gece uyuyamıyorum kolay kolay uykuya dalamıyorum :/

superisi balım sağlık amaçlı şöyle bir tarif ekliycem..bunu önceden yapmıştım,yemek topiğimden çaldım kendi malım gibi:hulya:zaten kendi malım:)
aynı zamanda çok güzel bir bağırsak çalıştırıcı,,kabakta bulunan bol miktarda lif bağırsak sorunu olanlara bire bir iyi gelicektir..dereotunu annem için koydum guatır hastası ve dereotu çok iyi bir guatır çalıştırıcı...tereyağ koymassanız diyet yemeği olarak yiyebilirsiniz
1 adet yemeklik soğan
2 adet kabak
zeytinyağ
taze soğan 3-4tane
dereotu
maydanoz
erişte
tuz,pul biber
domatez salçası
et suyu tablet
göz kararı su yoğunluğuna göre..ben 5 bardak koydum

ketılda suyu kaynatalım hazır beklesin,kabaklar küçük küçük doğransın,yemeklik soğan 4 parçaya bölünsün,maydanoz,dereotu,taze soğan küçük küçük doğransın
tencereye biraz zeytin yağı dökelim..kııznca 4 parçaya böldüğümüz yemeklik soğanı atalım..daha sonra bir kaşık domatez salçası atalım...salça eriyince kabaklarıda atalım..karıştıralım,üstüne ketıldaki kaynar suyu dökelim..15 dakika sonra içindeki soğanları alalım...taze soğanı atalım içine...
dereotu ve maydanozu attıktan 5 dakka sonra iyice pişen kabaklarımızı kontrol edip rondoya atalım...rondoda merhem kıvamına gelene kadar karıştıralım..
tekrar tencereye alıp içine et suyu ve erişteyi ekliyelim..karıştırıp 10 dakika sonra eteşten alalım..dinlendikten sonra servis edelim afiyet olsun:)

2052009rmbkabakorbasi.jpg

Son düzenleme:
neyse ben kaçtım canlar derse gidicem sınav tarihleride acıklanmısgacı bana oku ayetel kürsileri eyvahedigeldismile

ellerine saglık bebetomm yapmasıda pratik kolaymıs deneyebilirim yerimseniben

neyse ben kaçtım canlar derse gidicem sınav tarihleride acıklanmısgacı bana oku ayetel kürsileri eyvahedigeldismile

ellerine saglık bebetomm yapmasıda pratik kolaymıs deneyebilirim yerimseniben

başladım:Saruboceq:

hadi allah zihin açıklığı versin..sağ adımla çık evden..:1hug:

X