Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lahana çorbası(zayıflamak için)
malzemeler:kahve:
lahana
kabak
soğan
varsa maydanoz,taze soğan olabilir
YAPILIŞI:
ben lahanayı önce yarım yaptım..sonra bi yarım daha kestim..sonra lahanayı kabaca düdüklü tencereye doğradım...ardından bir adet kabak soydum..2 de soğan..birazda salça..sonra attım bi kalça ve başladım kaynatmayasempatiksalakcinni

gördüğünüz gibi kafam kadar doğradım..nası olsa blendırla mama gibin yapıçezaklinialirimsmile

düdüklüde piştikten sonra blendırla mama gibi yaptım..ama ben maydanoz koymadım..unuttum..bol pul biber ve nane attım yerken..birazda tuz..üzerine azcık hakiki zeytin yağı döktüm..onuda pişerken koyun ben unuttum aceleye geldi:hulya:
kabak zaten lifli bir sebze..manyak bağırsak çalıştırıyo..lahana vede soğan zaten zayıflatıcı yağ yakıcı..ee daha size ne diyim:nazar:içebildiğiniz kadar içingamyoncuiremsu

Harika oldu bu tarif yrn hemen lahana alcam ve başlıyoruz yapmaya ne kadar sürede ne kadar kilo verdiriyo kankakaydirigubbakcemile2

ceylan91 bu senin için..bak bende pembe bi kalem vardı..gözaltı kapatıcısıyla rengini açtım..sende böyle yap..ister gözüne sür far gibi kullan içine birazda sim kat..ister dudişine sür

burcukutlu cin alilerimi çizittirmedim çünkü anca çorbaya vakit buldum alışverişten gelince..kusura bakma bitanem olurmıbilmiyorumkismile

ama aklımdasın kısmetse ekliycem en kısa zamandaolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
Ay Tanrıçam gelmişte gitmiş bile gerçi şu yoğunluğunda bizi yine unutmamış balım benim :asigim:

kuşum hatırlıyon mu buluştuğumuzu ne kadar üzgündüm
sonra daha kötü günlerim oldu

şimdi diyom ki ne salakmışım niye o kadar üzmüşüm kendimi diye -tatlicadiarzu-

biliyom canım.:1hug:iyi atlattın brova..:lepi:
http://urun.gittigidiyor.com/YENI-SEZON-JAPON-STYLE-COK-SEXY-PUMPLAR-5-RENK_W0QQidZZ25575420

tatlıgacım bak bunlara süperrrr
buarada yasakmıydı link sey yapmak yasaksa siliyim
bilmiyorumkismile
kaydirigubbakcemile5baktım süperler..bakkala bilem giderim bunlarla ben..:kedi:
yok balım 1.el
postaneyi geçince bi gazete bayii var az ilersinde ziraat bankası
onun sokağına gir orda
ama aynı modelin farklı numaraları olmiyo
ayrı ayrı
cıvıl cıvıl renk renk
3-5 tükkan var
çok beğendiğim kırmızı dopuklu bi ayakkabım var ordan 40 telaye almıştım
piyasada 100 küsürdü ki sezonda cicim

okeytovereliniortak onuda aldım hafızaya..

lahana çorbası(zayıflamak için)
malzemeler:kahve:
lahana
kabak
soğan
varsa maydanoz,taze soğan olabilir
YAPILIŞI:
ben lahanayı önce yarım yaptım..sonra bi yarım daha kestim..sonra lahanayı kabaca düdüklü tencereye doğradım...ardından bir adet kabak soydum..2 de soğan..birazda salça..sonra attım bi kalça ve başladım kaynatmayasempatiksalakcinni

gördüğünüz gibi kafam kadar doğradım..nası olsa blendırla mama gibin yapıçezaklinialirimsmile

düdüklüde piştikten sonra blendırla mama gibi yaptım..ama ben maydanoz koymadım..unuttum..bol pul biber ve nane attım yerken..birazda tuz..üzerine azcık hakiki zeytin yağı döktüm..onuda pişerken koyun ben unuttum aceleye geldi:hulya:
kabak zaten lifli bir sebze..manyak bağırsak çalıştırıyo..lahana vede soğan zaten zayıflatıcı yağ yakıcı..ee daha size ne diyim:nazar:içebildiğiniz kadar içingamyoncuiremsu

Tadın yinmez kız bu.aklinialirimsmile.ne lezzetli hale getirdin kimbilir.yerimseniben.zayıflıcamıza kilo alcez..boshayallersmile

Ama lahana çorbasına hiçbişey koymayın diyolar.:eek:lmaz:.yani yapabildiğiniz kadar kötü olsun tadı mealinde..

perim bitanem biliyorum ki çok çok zor benimde başımda var benzer bir olay hatta daha kötüsü benimki hak ediyo gibi ama olmayacak bişey işte :çok üzgünüm: neysee bak bitanem araştırmalar ne kadar o kişi ile beraber isen o zamanın yarısı kadar sürede unuturmuşsun yanii ağla sızlan ama nasılsa unutacaksın fisfisfis umarım beraber çok yıl geçirmemişsinizdir fıstığım.. baak nickinde de var sen super'sin :kedi: herşeyin üstesinden gelirsin opuyorumnanaktan

Canım İklimmyam çok sağol fıstıkım ben biraz da yapım gereği kendime acı çektirmeyi seviyorum sanırım Balık burcuyum keşke şu duygusallığımdan kurtulmam için bir hal çare olsa valla ilk o özelliğimden kurtulurdum ama yok insan değişemiyor değiştiremiyor yapısını fisfisfis Bide bağlandı mı delicesine kaptırıyorum kendimi sonrada hep acı hep acı kafamçokkarıştı
İnşallah bir gün bende mutlu olucam bu yaşıma kadar hep bu sevgi konusunda üzülen acı çeken taraf oldum ama bunlarda geçecek inşallah :Saruboceq:
Buarada inan nickimde ki super kısmına hiç dikkat etmemiştim bebeğim sen söyleyince fark ettim balım benim ya :kedi:

ceylan91 bu senin için..bak bende pembe bi kalem vardı..gözaltı kapatıcısıyla rengini açtım..sende böyle yap..ister gözüne sür far gibi kullan içine birazda sim kat..ister dudişine sür

burcukutlu cin alilerimi çizittirmedim çünkü anca çorbaya vakit buldum alışverişten gelince..kusura bakma bitanem olarmıbilmiyorumkismile

biri gelmişte gitmiş bile :eek:
bu renk ne kdr tatlı yaa cok hosuma gitti bebetom :asigim:

Tanrıçam aslında bu akşam ben aldıklarının fotosunu eklersin diye bekliyordum bebikim :jeyyar: Gerçi hem nöbet hem gezme olduğu halde çorbayla kalemi yine iyi yetiştirdin fıstıkım harbi bende enişteyi kıskanmaya başlıyorum ya sürekli tel ile arıyor ondan bize vakit ayıramıyorsun balım :bbo:

Çorbada pek bir lezzetli ve sağlıklı görünüyor bende yapsam bağırsaklarım için züpper olur emme bende blender yok malum öğrenci evi ya blender olmadan yapılır mı ki bu çorba yoksam ucuzundan bir blender mı baksam acep :uhm:

Neyse fıstıklı lokumlarım bende çıkıyorum uykum yok ama başım felaket ağrıyor inşallah rüya görmeden uyuyabilirmde yarın güne biraz daha iyi başlarım ama ne olur rüya görmeyeyim yada rüyamda o kişiyi görmeyeyim :Saruboceq:

Neyse fıstıklı lokumlarım bende çıkıyorum uykum yok ama başım felaket ağrıyor inşallah rüya görmeden uyuyabilirmde yarın güne biraz daha iyi başlarım ama ne olur rüya görmeyeyim yada rüyamda o kişiyi görmeyeyim :Saruboceq:

İyi geceler fıstığımmm inşş rüya görmezsinnn:Saruboceq:

:eek:

Geldimmmmmm canlarımmm hihoyyyt
O kadar özledim ki hepinizi...Manyak oldum yeminle...sempatiksalakcinni
200 sayfa yazmışsınız ben yokken, gözüm döndü, atlya zıplaya okudum hehe kaydirigubbakcemile3

tanrıçam aşkına gitmiş çok sevindim,olumunekankayizsmile iyi yaptın bebeğim, çok uzun olmuştu değil mi...kaydirigubbakcemile5
Ben de sevdalımı gördüm hihi :asigim:

köyde hava bi iyi bi kötü oldu, bahçeye soğan ektim ahaha sempatiksalakcinni :hulya:
lakin üzücü haberlerin ardı arkası da kesilmedi, hastalıklar, ölümler...:a015: mafoldumben
içim şişmiş vaziyette döndüm şehrime:1no2:, inanın topiğimiz içimi açtı hemen...Şeniz
iyi ki varsınız canlarım...olumunekankayizsmile

hadi toplanalım kaynaşalım yeniden
Şeniz

canimmmmmmmm Şeniz :1hug: hosgelmissin.

Bugün merak ettiğim sulu göz maskeli bant sıvıdan aldım :roflol:
(watsondan 5.50tlye şekli cok hoşyerimseniben)
i736014_photo-0050.jpg
i736015_photo-0052.jpg

cok sirinmis bu da gule gule kullan akitram zemuszemus

burcukutlu cin alilerimi çizittirmedim çünkü anca çorbaya vakit buldum alışverişten gelince..kusura bakma bitanem olarmıbilmiyorumkismile

canim ne tatli bir renk olmus o oyle a.s rica ederim tanricam benim, ne zaman musait olursan :1hug: Şeniz

Günaydın günaydııın.:eek:.koşa koşa geldim tükanı açam diye üfff...delikafadulden

gacım benden önce açmış

günaydın tazemm nassınn

gunaydiiiiiiiiiiiiiiiiinnn herkeşeeeee Şeniz Şeniz :1hug:

X