Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
panterim günaydınnn

danrışam gessin de sana bir iki ot ismi versin kaynat iç

emme bana sorarsan al bi ağrı kesici yat uyu derim:))))

ne gizliyonuz kendinizi esrarengiz hatunlar ne sanıyonuz kendinizi x ray var olm bendeee... görüyom ben

yavrucuğuumm çok özledim kız ben de seni ve herkeşii

hafta sonu gül reçelim 3 tane nevresim takımı aldım linens te indirim varmış pamuklular 30 saten pamuklu 49 a inmiş çift kişilik nevresimler hemen atladım bidenemm haaa

o dediğim bluzu da akşam çektim yükler koyarımm

kız zaranınmış o bluz. pazara düşmüş laaaannnn

panterim günaydınnn

danrışam gessin de sana bir iki ot ismi versin kaynat iç

emme bana sorarsan al bi ağrı kesici yat uyu derim:))))
üşenir şimdi kuzen,kırkkilidini bile yapmamış:))bencede ağrı kesici alıp yatsın:))

x ray var:roflolna göreÇok üzgünüm çoookkuzenim görüyo:dilcikar:
kuzen deme ya!!30 a aldın demek süper yaahihoyyytgüle güle kullanın işallah:Saruboceq:
pazar cennet resmen..doğrudur cevizli sucuğum..resmini merakla bekliyorum güle güle kullan canparemŞeniz
bende aşkıma gömlek ve kol düğmesi aldım aklinialirimsmile

günaydın canlarımm.. ben daha yeni kalktım da :kedi:

[yasmin iç..o kilo yapmaz..hapların içinde en iyisi odur..ayrıca sivilce ve saç dökülmesi sorununada iyi gelir varsa..böyle düşün ve sorun etme:1hug:lahana çorbanı iç bakalım kilo vericekmisincokacimcoook
canım dr bana diane 35 verdi eyvahedigeldismile başka ilaç alma bunu kullan dedi lmaz: çorbayı da şimcik içmem gerekiyo ama midem kabul etmicek gibi :sinifsinif:
ayy burcum yaa bana da sordu sorular ama sigara içiyomusun deyince yok diyiverdim akannehir amaa ben az biraz içiyordum günlük ortalama 2-3 tane falan off eşşeklik bende ama artıkım mecburen günde 1 tane falan yapıp ilaçları alıcam bırakamam ki sigarayı mafoldumben
tunaydınnn kokoslarrrr
hıc keyfım yk basım felaket agrıyooomafoldumben

geçmiş olsun panterim :ecrin_bebek: hadi bi ilaç al da yarım saat gözünü kapatıp dinlen vereliniortak

tünaydın bebekler
bnmde başım agrıyor yaa bi çözümünüz var mı

daha derse gidicem hiç iyi değilim :gitme:

bi ilaç da sen yutuver akitim valla noldu size yaffuu :çok üzgünüm:
haa yada çok çok açık bi çayaa bol şeker koyup iç iyi geliyo fıstığım

cidden alıp yiyim mi yaa fenalardayım bebetom ya :gitme:

al tabi iyi gelir bebeğim:teselli:bihter pardon bitter olsun-tatlicadiarzu-
iklimyam sanada tünaydın cano..diane 35 de iyidir merak etmeyerimseniben
lahanayı ben salçalı malçalı lezzetli bişeye dönüştürüyorum..yoksa içememohaoldumsmilebenimde yapmam lazım bu arabilmiyorumkismileşiştim yine:kedi:

günaydın sinirlerim bozuk ben gidiyom gelirim bi ara yinemafoldumben

Benimde omuzlarımdan, kasıklarıma kadar heryerim ağrıyo..regl sinyalleri işte..:çok üzgünüm:
Vermidon aldım..bakalım..:sm_confused:

dün biber almış seni süpürgeye gitmemişsinkaydirigubbakcemile3
arabama atam seni gillgamyoncuiremsu

dün o ara uykudan düşmüş olabilirim süpürgeden
yoksa biberto atmıstı beni evime
kaydirigubbakcemile3

arabaylamı humm geliyorumm olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…