Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım rujun demek hafif pembemsi çok belli olmuyooo aklinialirimsmile gidip bakayım bende hemenn olumunekankayizsmile içiyorum canım kekik falan tşk ederim burcum opuyorumnanaktan

evet canim, pembemsi, varla yok arasi aklinialirimsmile ic canim, faydasi olur insallah.

burcu ne guzel seyler almıssın gule gule kullan farın markası ve fiyatı ne kadar? bir de ozon ve moons yazan şey ne işe yarıyor onlar nedir :ecrin_bebek:

canim far yves rocher in ve 35 TL, ozon yagi bu sitede gordum sifali yaglarda ve internette aratinca almaya karar verdim, bayagi seye faydali gibi, cildi guzellestirmeden tut zemuszemus, yara iyilestirmelere kadar. :dance: moos ta vazelin canim. topuklarim icin aldim 3 TL ydi yanlis hatirlamiyorsam..

ya bu arada herkes hosgelmiss.. benim oglanin biraz huysuzlugu var :teselli: arada bir ugramaya calisirim. optum hepiciginiziii Şeniz

ya aklimdayken ametist tasi alacagim anadolu yakasinda guvenilir nereyi onerirsiniz satan? bilmiyorumkismile

slm mıletttt
gezdım tozdum geldım :)))
burcum bolesı daa ıı olmus gule gule kullan bebegım

bebişini Allah bağişlasın burcucum
nasılsınız kızlar
biberim özledim seni ya ziyaretci mesajlarıda kapalı

ya tanricam, ben bugun hodan yagimi aldim, cilek ve corek otu yagiyla karistirdim basladim memislere surmeye :kedi: simdi her gogse 5 dk masaj mi yapacagim yoksa toplam da mi 5 dk masaj yapilacak?

bir de kil aldim bugun, toz, onu yaptim cildime cok sukur dokunmadi zemuszemus ben simdi bunun icine kirisiklik onleyici ne yagi koyabilirim ve ne kadar?

bir de malesef benim goz cevremde kirisikliklar son 1 ayda daha belirginlesmis :sinifsinif: bunun icin kozmetik urunu ne onerirsin canim?

kızlar beyaz platform ayakkabı arayan kimdi bilmiyorum:uhm:
bu fotoları bir arkadaşım çekmiş belki fikir olur diye buraya ekliyim dedim
burası bağdat caddesinde sadece gelinlik ayakkabısı satan bir yermiş belki o ayakkabıdan vardır gibi geldi bana:sm_confused:

seni o aktar yolunda yakalamıyım
bi tükkan aç istersen anacım
o göüs boyun bölgesi için ne aldıysan tek tek gidim alcam bilysn ihtiyacım var
güle güle kullan kankammm
saol kankaların gülü
heee bilirim incelmeye ihtiyacın var-tatlicadiarzu-zaten incecik karısın merefsizleşmelaelaelaelaelae
tanrıçamm yine neler almışın ya şu lahana kremini bende mi alsam ki
bulabilirsen al minikimaklinialirimsmile
tanrıcam aktarı yuklenmıssın yıne gule gule sur surustur
ben kırkkılıt otunu bı elım deyıpte yapamadım usengeclıkten :s
saolasın panterim üşenme ama olmaz böylekaydirigubbakcemile
tanrıca ablacm bnm siyah noktalar napalımsu yüzüm düzelsn ne istersn iste bnden ablacm:ÇD
ablan kurban olsun sanazemuszemus
buhar banyosu yapıcaksın..tencerede su kaynat,içinede evde ne ot varsa onu at..hiç bişey yoksa maydanoz at..havluyla kafa kapanı dayanabildiğin kadar buhara tut yüzünü..sonra peçete dola parmaklarına ve nazikçe sık noktaları..ardından kil maskesi yap..yada hazır maskelerden çilekli sauna maskesi al fiyatı 4 tl civarı..maskenin ardından gözenekler sıkılaşsın die limon sür..bu şekilde noktalarına veda et..istersen pilink tarifide veriyim..ama önce bunu bir dene fıstık
Offf kanka senin kendine yaptıklarını düşündükçe ben yoruluyom ya çok mu üşengecim acaba
Bu enerji nerden geliyoo dee hele
kaydirigubbakcemile3enerjim askerdeki yarimsositosositoboş vaktim olunca:jeyyar:

tanrıçam nasıl görmezsin resimleri yaaaaaaaaaa aşkolsun
sorunu buldum tuticim hızlı resimden yüklenen resimleri göremiyorummafoldumben
saol kestane şekerimolumunekankayizsmiletarifi ekliycem
melek suratlım,lahana kremini inceltici olarak aldım..ama neticede krem..kırışıklığıda önler doğal olarak..bir taşla iki kuşsüprizzzzz
bu tarz yağları çok seviyorum.içinde herşey var kankam tavsiye ederim..demek buldun aktar..yaşasınnhihoyyyt

tanrıça fısstıkk,o kara üzüm sabunu süpper fikirr:
sabunu çok sevdim megom..çok kaliteli..içinden resmen üzümler çıkıyo:smiley-cool:
Sonunda bitirdim canlar geçmişi okucam diye öldüm valla :bbo: tabi ben geçmişle uğraşırken yeni sayfalarda eklendi biran hiç bitmiycek sandım dün gece 595 te kalmıştım ama artık yetişdim size
:teytey:
ayy tarzını yediğiimm tanrıçamm çok güzel kombin yaa bayıldımmm
bende sana bayılıyorum:asigim:
bebeto cantana bittiğim an bu andır
:kedi:utanarak teşekkür ediyorum akitram:kedi:
perim çok saol gülüm:1hug:seviyorum aktarı:1rolleyes:
tayt ne kadar şıkmış fısstıkk,bence çok ii kombine edilmiş herşey
güle güle giy güsellik
megom ben senin eklediklerini görebilseydimmafoldumbensaol kurbanolumunekankayizsmile
Kanka:1shok:lepi:
biberto
kaydirigubbakcemile3Şeniz
o my gooooddddd :lepi::
bittiim aşık oldummmmmmmmmmm
seni öle hayall ettim de
eniştem görse tekrar tekrar eşık olurdu yeminle
seni enişte inciden aldığın papuçlarınla görünce naptı bende onu merak ediyorumboshayallersmileat gibi oluyosun be kanka:hulya:
kendine bak kızaamm:kedi:
kanka öldüm bittim bu nasıl güzel bir uyum ....anladım sen louıscisin bittimmm bittim harika kızım
taytın tunigin saatin hepsi uyum içimde mukkemel tek kelimeyle
çok ama çok şıkkkkkk
livim bende aynı şeyleri senin için düşünüyorum:))çok saol kankamolumunekankayizsmileevet luisciyim balım:asigim:
perim şımartmayın beni ya:))güzel düşüncelerin için çok teşekkürler gülfidanımŞeniz
beğendiyseniz çok sevindim..elbise senin köpeğin olsun yollıyım sanaopuyorumnanaktan

ben tayt giyemiyorum bitürlü yaa kendime güvenemiyorum :/
ama senin o fiziğine eminim cuk oturmustur bebetom
Şeniz

sen güvenemiyosanakannehirmanyak asıl sende taş gibi durur:asigim:
kızlar tanrıça iletmemi istedi telde şuan enişteynen konuşuyo
kusurabakmayın cvp yazcam diyor kendileri

imza basın danışmanı pati
geberiyorum yarıldım:roflol:
şimdi de ben sizin dediklerinizi ilettim
aranızdaki çok güçlü bi bağım ben :))
offfff öldüm yaaa:))allah senden razı olsun kankamolumunekankayizsmile:roflol:
Tanrıça..tam kokoşsun..öööle yarım marım diil.
Taytın şakurtularına bak..Assolist gibin inan..
İllam bi taraflardan parıltı vercen..
aynen gacım..seviyorum parıltı:1rolleyes:
çok saol burcum.Şeniz.nişantaşından bi butikten almıştım geçen sezon sonu
yoğurt+bal maskesi yaparsan ihtiyacını görürsün burcum
sabah sabah ikinci soru mu da sorayim tanricam.. simdi biz yuzumuze krem vs. nasil surmeliyiz? soyle resimlerle bir anlativersen? ve goz kremini? sagol bidenem..
bitanem göz çevremize krem idıştan içe doğru sürüyoruz..içten dışa değil..yüzümüzede aşşadan yukarı..ve elle yedirme sayısı 15 i geçmemeli..senin için çizerek anlatıcam söz:))unutturma yarın:))
tanrıcam bayıldım bayıldım
üzümlü sabunun aynısından bendede var dün aldım a101 den aslında bagno di roma alcaktım bulamayınca onu aldım
taytını nerden aldın/B]

adil ışıktan aldım ceylom
saol gülüm,demek sende üzümlü aldın..ben çok sevdim sabunu ama.kokusuda muhteşem..doğalım die bağrıyo:))içindeki üzüm taneciklerine kadar:1rolleyes:tavsiye ederim kesinlikle

tanrıçam kombinine bayıldım çantalarımız aynı rugan hastası olarak eheheh

rugancı seniaklinialirimsmileteşekkürler canımmm
off off muhteşem
yerim ben seni:1hug:
tanrıcammm bnm su siyah noktalarım ve sivilce izlerm için son bi maske söle yoksa basın çok ağrır sayemde
ağrımaz hayatım merak etme:)tatlım kil maskesi yapsana..aktardan yada kozmetikçilerden tek kullanımlık olan maskelerden al canım..üşenmessende ev yapımı maske yap..daha önce turup yap dedim sirke ile ama sıkıldın ondan:))yoğurt+limonu dene bakalımCADIARZU
Tanrıçam, bugün pazar diye off sun galiba?
kaynanamgile gittim kahvaltıya:hulya:
ya aklimdayken ametist tasi alacagim anadolu yakasinda guvenilir nereyi onerirsiniz satan?
mahmut hüdayi hazretlerine giderken yokuşun başında hazine taş die bi yer var..oraya bi bak tatlım
bitanem toplam 5 dakika tüm memişler için:)aliyede 2 dk veliyede 2 dk yapsan tamamdır:))
kilin içine hodan yağı dökebilirsin pamuk helvam
göz altı için krem istiyosan la roş posayın c vitaminli kremlerine bak tatlım

çok geçmiş olsun öncelikle iklimyambilmiyorumkismile
ben hastayken 2 tane kuşburnu demliyorum(bol oluyo kıvamı öyle seviyorum)içinede bolca bal döküyorum sıcacık içiyorumzemuszemusdenesen balım belki iyi gelirbilmiyorumkismile
doktor doğum kontrol hapı vericek büyük ihtimalle...çok geçmiş olsun derdi veren allah dermanda verir üzülme bitanem:teselli:
slm mıletttt
gezdım tozdum geldım :)))
burcum bolesı daa ıı olmus gule gule kullan bebegım
sefan olsunbayanssulusmile

nasılsınız kızlar
(
hoşgeldin ceyloşopuyorumnanaktansaol fındık kurdum iyiyiz bence:))kendi adıma iyiyim ya herkez iyidir:))sen nasılsın :hulya:
slm minomŞenizhoşgeldin

sırf gelinlik ayakabısı demek..süpermişboshayallersmilesaol ikonum canım iyi yapın..fikir olur hemvereliniortak

nikoncanım pamuğu senin için ekledim..benimkisi düz..üzeri benek benek değil..

bu gün yosun maskesi yaptımbayanssulusmileboynuma ve yüzüme sürdüm..sıkılaştırıcı özelliği var..akitrasormuştun ya kuru ciltler yapabilirmi die..yapabilirsin tatlım..içine süt dök amayerimseniben
tozları çok ince kızlar..kil ile arasındaki farka bakın..kil un kıvamında ama yosun zerrecik gibi mineral gibi
KİLşutarafagitti

YOSUNşutarafagitti

İki resmi inceleyin..yosun tozu pahalı kızlar..kil daha uygun aklınızda olsun..kil maskesini yapınca onunda resimlerini ekliycem...
yosun maskesi:şutarafagitti

biraz yosun birazda su ile çamur kıvamına getirdiğim maskemi hem boynuma hem yüzüme sürdüm(sıkılaştırıcı)ben yıllardır yaparım sevdiğim bi maskedirbayanssulusmile

kızlar yine nöbetimiz var çıkıcam birazdan..şimdiden veda ediyim aniden çıkınca kızmayın..hepinizi şapuur şupur öpüyorum vede allaha emanet olun diyorumŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…