Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akrabaa olduğumuzdan çingenelik işlemiş ruhumuza çiçeğim :))) pimbe olmadan beğenemiyoz:))

bak kırmızı olaydı heç sormadan alırdım :))))))

:roflol:sorma ya işlemiş merefsizim ha:))çingiş pembe:asigim:
ama taşıyana bakıcaksınaklinialirimsmile
kuzen mor olan nasıl o kadar lacivert gözüküyo o kadar:))

aşkım zuzuzummmmmmmm hepsine tek tek sekerekten baktım ama göynüm pembeden yana oldu bilirsin pembe yi severimmmmmmm ben onu çok beğendimmmmmmmmmm a.s ama lütfen diktirmeden önce birazcıkda zayıfla daaaaa lazım bana da olsunnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

şu terbiyesizce cibiliyetsizce konuşmandan ötürü vermiyom len sanaaa

kız geçen hafta unuttum gelmeyi yaa ne öküzüm dimi çiçeğim

anam ben bayilirim morcivert renklere, yani lacivert-mor tarzina o yuzden benim oyum ilk fotograftaki elbise. hem modelde cok hos boshayallersmile

haftada2-3 kere yapıyorum ben balım

yengeç burcu kim sökülsün:1ninca:kaydirigubbakcemile3

tamam canim hafta da 2-3 kerede ben yapam. peki yosunuda ayni sıklıkta yapsam mi? zemuszemus yani 1 hafta 2-3 kere yosun, 1 hafta 2-3 kere kil. ya da haftanin 2 gunu yosun, 1 gunu kil? zemuszemus olur mu anam bu kombinasyon? bilmiyorumkismile

vallahi ben degilim :1ninca: ben akrebim bacim :teytey: :dance: :hooray:

şu terbiyesizce cibiliyetsizce konuşmandan ötürü vermiyom len sanaaa

kız geçen hafta unuttum gelmeyi yaa ne öküzüm dimi çiçeğim

kız gaza gel diyeeeeeee söylüyozzzzzz aaa ne ayıp insan ablasına öyle dermiiiiiiiiiiiiiiiiilmaz:
anacım geçen hafta olmadı zaten dün buluştuk ama ben de fazla oturmadan kalktım 1-2 saat gördüm kızları ayberk rahatsızdı o yüzden haber vermedim heran kalkacam diyee ama artık anlaştık kızlarla ayda bir kere buluşuyoruz veeeeeeee nisanın 25 inde bendeler şimdiden söylüyorum haberin olsun randevu defterine o tarihe bişey alma ve sen cumartesiden bizdesin ona göreeeeeeeeeeeeee kıvırmak yokkkkkkkkkkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

anam ben bayilirim morcivert renklere, yani lacivert-mor tarzina o yuzden benim oyum ilk fotograftaki elbise. hem modelde cok hos boshayallersmile

burcum gözlerinden öper tişikkür ederimm

arzu teleme peyniri gibi hatunsun allamaaklinialirimsmile

2 haftam daha var kuzi daa da zayıflıcimm bi önceki düğüne gelenler aynı düğünde beni görünce şok olsunlar bal köpüğüm :)))

aaa bu arada kızlar parafin işi fos çıktı eve geldim kolu dar gelen bi gömleğimi giydim aynı taas aynı hamam

demek ki inceltmesi geçiciymiş

bademim o elbüse zaten 1-2 beden oynayabiliyor lastikli gibi bişey değişik iç kumaşı

25 i tamamdır gül parem geleeyooommdelikafadulden

ne o bi gün önceden çağırıyor pasta börek yaptracan dimiii aklinialirimsmile

slm fıstıklarım ben geldım bıraz daa ııım sukur
agrı kesıcı ıctım uyudum sımcık kalktım
gecmıs olsun dıleyen canlarıma ck tsk ederım bende mıgren war sanırım o tuttu
akıtram hemsom sanada gecmıs olsun
arzuuuuuuuuuuuuuuu pembe ck gozel kusum ben oyumu pembeden kullanıyorum

selamlar
arzum fıstık gibin olmuşun allama bencede pembe çiçeğim

Teşekkür ederim kızlar dilekleriniz için..vermidon ii geldi..
Birazdan rutin kontrol içün,hatun dr.na gidicim..dua:Saruboceq: edin de herşey iyi olsun..
Şikayetim pek yok ama..işşşteee..insan tırsıyo yine de.eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile.

heee iyi o zaman sanada olur yanii diyosunnnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3
he yaaa pasta börek için çağırıyom döktürüz artık ikimiz yaparken sonrada geçer karşıalrına ağzımız sulana sulana bakarızzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile3

sevimli akrebim benim:1hug:
yok..hergün yapma kurutur bi gün birini dier gün dierini yap

kuziiiiş karamuktamı benim akrabam yoksam:sm_cool:karamuk bende akrabanım arzunun manevi kuzeni tanrıça:jeyyar:haliyle senlede akraba oluyoruz-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

ucuz yırtmısım bende akrebımaklinialirimsmile
nse sız bol sohbetler fıstıklaropuyorumnanaktan
panter bakım yaptırmaya gıder kuaforde randewum war manıkur pedıkurbayanssulusmile
aasama gorusuruzzyerimseniben

arzum eleştrel yanaşabilir miyim :kedi: bilemiyorum lakin yanaşıyorum . . . elbiselerinin gerek kumaşı gerek boyu vucudunun yapısıyla çok uyumlu değil . . .

dizde etek boyu seni olduğundan çok daha kısa ve yuvarlak gösterir .

saten ya da naylon bu parlak kumaşta aynı etkiyi verecektir . Yani elbise hem boydan hem kumaştan faullü . . .

nişanında giydiğin elbise o kadar doğru bir tercihti ki hem boyu hem elbisenin hareketliliği rengi sınırlı dekoltesi . . . nefisti . . .

bu özellikleri ile seni olduğundan çok daha ince ve uzun göstermişti .

zamanın varsa daha uzun ve hareketli göğüsten dekolteli sırtta olabilir bir tercih şahane olan seni yavru bir ceylan kıvamına getirir . . .

sen de mi hastasın balböceğim geçmiş olsun ciğerimmmm

evet çiçek gözlüm o da hala gızı oleyor kaydirigubbakcemile3

ucuz yırtmısım bende akrebımaklinialirimsmile
nse sız bol sohbetler fıstıklaropuyorumnanaktan
panter bakım yaptırmaya gıder kuaforde randewum war manıkur pedıkurbayanssulusmile
aasama gorusuruzzyerimseniben

kkooç gibi karıyam afedersünüz

nazar etmem heder ederim :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…