Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın sinirlerim bozuk ben gidiyom gelirim bi ara yinemafoldumben:eek:
ceylanım nolduuu ohaoldumsmile kız banaa bak yine kızgınlıkla hareket etme bitaneeem seni bekliceez sakinleş gel anlat çözüm arayalım hep beraber kaydirigubbakcemile
Benimde omuzlarımdan, kasıklarıma kadar heryerim ağrıyo..regl sinyalleri işte..:çok üzgünüm:
Vermidon aldım..bakalım..:sm_confused:

ayy gacım geçmiş olsun tanrıcamın dediği gibi kuşburnu yap iç de azcık ferahla :içelim:

dün o ara uykudan düşmüş olabilirim süpürgeden
yoksa biberto atmıstı beni evime
kaydirigubbakcemile3

arabaylamı humm geliyorumm olumunekankayizsmile

benzin bitti ben seni çekerimkaydirigubbakcemile
lan biber yinemi birini düşürdünohaoldumsmilegeçende ceylan uçmuştu:eek:kaydirigubbakcemile3

masaj yapıcaksın öyle sürüceksin..maharet sürümde burcumŞeniz
cin ali gibin çizittiricem sana resim bekleaklinialirimsmile
ben hodan yağına takmış durumdayım biliyosun..dün mimik bölgelerime(dudak kenarları vede dudak üzeri alın)yani yanaklarım hariç masaj yaparak sürdüm,sonra yıkadım ve şu an verdiği etki çok güzel..göz altımada kivi ile maske yaparak sürdüm..yani ben bu şekilde takılıyorum bu ara vede memnunum bilgin olsunyerimseniben

anam madem surumde maharet cizziktiriver cin alilerimi aklinialirimsmile

tamam canim,anladim a.s hodan hodan hodan!!! :roflol:

günaydın canlarımm.. ben daha yeni kalktım da :kedi:

canım dr bana diane 35 verdi eyvahedigeldismile başka ilaç alma bunu kullan dedi :eek:lmaz: çorbayı da şimcik içmem gerekiyo ama midem kabul etmicek gibi :sinifsinif:

ayy burcum yaa bana da sordu sorular ama sigara içiyomusun deyince yok diyiverdim akannehir amaa ben az biraz içiyordum günlük ortalama 2-3 tane falan off eşşeklik bende ama artıkım mecburen günde 1 tane falan yapıp ilaçları alıcam bırakamam ki sigarayı mafoldumben

canim icme tabi, bana yasmin vermisti doktorum. ama tanricam seninkinede olur dediyse tamamdir vereliniortak

günaydın sinirlerim bozuk ben gidiyom gelirim bi ara yinemafoldumben:eek:

kiyamam, bencede anlat, rahatlarsin belki;? :sm_confused:

Benimde omuzlarımdan, kasıklarıma kadar heryerim ağrıyo..regl sinyalleri işte..:çok üzgünüm:
Vermidon aldım..bakalım..:sm_confused:

anam herkesin agrisi var, herkese cok gecmis olsun :teselli:

benimde sari teyzoslarim geldi, ara ara bakarim fistiklar Şeniz

nazar değdi nazar bi nazar noncugu asayım topikin duvarına :roflol:
www.harikasozler.net_-_Duvara_asms_nazar_boncugu.JPG

bende kurşun dökiyim dikşııınnnn
silah5.jpg

-tatlicadiarzu-pardon böyle olmaz dimi.heh doğrusunu yapıyım
1eab42c8d7_b.jpg
_kursun2.jpg

elem tere fiiişşşşşşşş kem gözlere şiişşş..cozzzzzohaoldumsmile anemm çok nazar almışızbilmiyorumkismile

bende kurşun dökiyim dikşııınnnn
silah5.jpg

-tatlicadiarzu-pardon böyle olmaz dimi.heh doğrusunu yapıyım
1eab42c8d7_b.jpg
_kursun2.jpg

elem tere fiiişşşşşşşş kem gözlere şiişşş..cozzzzzohaoldumsmile anemm çok nazar almışızbilmiyorumkismile

:roflol: yengece benziyor sudan cikan kursun

Ben arkadaşımın düğününde falan giymek için elbise diktireceğim güzeller geçen hafta denedim ama renkte karar veremedim aslında verdim de acaba yakışanı mı vrdim bilemedim güzeller ben size ekleyeyim fotoları siz bi bakın

cepte çektiğim fotolardaki elbiselerin renkleri değişik çıktığından renklerle gerçeğine yakın oalcak şekilde oynadım. mavi gibi duran morlu elbise de farklı bi model onu da gösterem dedim canlar.

hangisini biğendiniz?[/B]

bu aslında mor

bunu üstten çekmiş tipsiz durmuş ama güzel duruyor rengine bakın sadece şekerler

bunu giyemedim 36 bedendi ancak 4 ay sonra olabilirdi...:)))

canlar bi şunlara bakın bi öneri verin bana yaa

canlar ben kaçtım
giderken bi bitter cukulata alıp derse yetişicem
aksama grsrz
:a015:

tanricam bir de kil ya da yosun maskesini ne kadarda bir yapmali?
haftada2-3 kere yapıyorum ben balım
cok nazar almısız diken diken cıktı kursun :roflol:
:1ninca:
:roflol: yengece benziyor sudan cikan kursun
yengeç burcu kim sökülsün:1ninca:kaydirigubbakcemile3
canlar ben kaçtım
giderken bi bitter cukulata alıp derse yetişicem
aksama grsrz
:a015:

allah zihin açıklığı versin akitomŞeniz

Ben arkadaşımın düğününde falan giymek için elbise diktireceğim güzeller geçen hafta denedim ama renkte karar veremedim aslında verdim de acaba yakışanı mı vrdim bilemedim güzeller ben size ekleyeyim fotoları siz bi bakın

cepte çektiğim fotolardaki elbiselerin renkleri değişik çıktığından renklerle gerçeğine yakın oalcak şekilde oynadım. mavi gibi duran morlu elbise de farklı bi model onu da gösterem dedim canlar.

hangisini biğendiniz?[/B]

bu aslında mor

bunu üstten çekmiş tipsiz durmuş ama güzel duruyor rengine bakın sadece şekerler

bunu giyemedim 36 bedendi ancak 4 ay sonra olabilirdi...:)))

canlar bi şunlara bakın bi öneri verin bana yaa

offffffakannehirdelikafadulden
sen diyosunki aç birine,iskendermi yersin dürümmü mantımı gibin bişey oldu..kızım hepsi birbirinden çok yakışmışaklinialirimsmile
ya ben fuşyayı çok beğendim:asigim:
bide ilk eklediğin parlament mavisiniboshayallersmile

bitanesi ben de pimbeye bittim anamla ikiimiz pimbe dedik

teyem önce o senin parlement mavisi dediğin aslında mor onu biğendi bi de sonrada siyahı çok beğendi

arzuum bence hepsii çok güzel olmuş yaa delikafadulden maşallaj ne giysen süper duruyor amaa karar vermek gerekseydi pembeyi seçerdim sositososito

X