Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ya ben gelene kadar herkesler gitmiş :çok üzgünüm:

Minikim ıyi Geceler tatlı rüyalar bebeğim opuyorumnanaktan

Tanrıçam bebeğim sana da bol sohbetler Rabbim nişanlınla sevginizi gün be gün arttırsın inşallah canım benim kalbi güzelim rabbim seni hep mutlu etsin :Saruboceq:

tanrıcam teşekkür ederim Şeniz evet doğum kontrol hapı verdi o da iyice kilo yapıcak zaten oyff düşündükçe bunalıyorum akannehir bende bugün lahana çorbası yaptım akşama içtim sabah da içicem bakalım faydası olcak mı olursaa sölerim hemen olumunekankayizsmile

canlarım hepinise iyi geceler sizleri seviyorum =)

Nikoncan ayakkabılar süper görülüyor tatlım hepsi çok hoş ah ah evlenmek için aday olsa da bende böyle şeylere baksam ama nerdee çok uzak çoook :çok üzgünüm:

ıyi geceler ıklimmyam inşallah sabaha ağrın hiç kalmaz canım benim kist içinde civan perçemi içsen süper olur bebeğim Kocaman öptüm dadlum opuyorumnanaktan

Nikoncan ayakkabılar süper görülüyor tatlım hepsi çok hoş ah ah evlenmek için aday olsa da bende böyle şeylere baksam ama nerdee çok uzak çoook :çok üzgünüm:

İyi geceler İklimmyam inşallah sabaha ağrın hiç kalmaz canım benim kist içinde civan perçemi içsen süper olur bebeğim Kocaman öptüm dadlum opuyorumnanaktan

iyi geceler meleğim opuyorumnanaktan ağrım azaldı bakalım inş. geçicek :Saruboceq: bi de civanperçemini deneyim :içelim: bu aradaa bana da uzak evlilik boşveer kendi kendimizi mutlu edelim bizde yerimseniben

hb cnmmŞenizşunlarıda gözümü çarpıtıp duruyosunn:dilcikar:benmkiler niye okdar diğillsenağlama

:roflol: görün büyütmek için gaza gelin diye koydum miniğimmmaklinialirimsmile

kızlar yine nöbetimiz var çıkıcam birazdan..şimdiden veda ediyim aniden çıkınca kızmayın..hepinizi şapuur şupur öpüyorum vede allaha emanet olun diyorumŞeniz

Ama ama yoksunn bugünnn:sinifsinif:

Annemin saçını boyamaya gittim geldim ama o arada herkeşler gitmişşşşboshayallersmile

kimsecikler yok yine sona kalıp dona kaldım eyvahedigeldismile

tanrıca afroditim tsk ederm tatlısım
sütlü yosun maskesi kulaga cok hos geliyor
sevdim ben bunu aktara ugramalıyım hemen
boshayallersmile

akitram biberim sizlere de iyi geceler dileyerek gidiyorum öpüldünüz şekerler olumunekankayizsmile

allah razı olsun perim:Saruboceq:güzel dileklerin için çok teşekkür ederim..rabbim seninde gçnlüne göre versin işallah güzel yüreklimŞeniz
yasmin iç..o kilo yapmaz..hapların içinde en iyisi odur..ayrıca sivilce ve saç dökülmesi sorununada iyi gelir varsa..böyle düşün ve sorun etme:1hug:lahana çorbanı iç bakalım kilo vericekmisincokacimcoook
oyyy kurban olsunlar ya:teselli:bitanem sende çok mutlu olucaksın..şu an zor bi dönemdesin ama buda geçicek biliyosun dimiolumunekankayizsmileayakabıların en güzelini alıcaksın hemdeaklinialirimsmile
kimsecikler yok yine sona kalıp dona kaldım eyvahedigeldismile

tanrıca afroditim tsk ederm tatlısım
sütlü yosun maskesi kulaga cok hos geliyor
sevdim ben bunu aktara ugramalıyım hemen
boshayallersmile
sütlü yosun maskesiboshayallersmile:))))uğra aktaravereliniortak
İyi geceler iklimim ben de kaçıyorumm Akitramm seni de bırakayım istersen atla süpürgeye

oyy benim biberimin süpürgesine kimse tenezül edip atlamamışmıklava:kaydirigubbakcemile3
akitraaaaa kız nie tek gönderdin biberimi:ecrin_bebek:atlasaydın ya süpürgeyekaydirigubbakcemile3

canim cok tesekkur ederim Şeniz Şeniz reimli anlatimida bekliyorum hayatim zemuszemus :dance: :teytey: bu arada la roş posay kırısıklıgımıda alacak degil mi?

canim dr un sana sorular sorarak vermistir sanirim dogum kontrol hapini, kilonu boyunu, gecirdigin ciddi bir hastalik olup olmadigini, sigara kullanip kullanmadigini vb. sorular sorup vermisti bana dr um dogum kontrol hapimi, ve cok sukur kilo falan almadim ben hihoyyyt

tanrıcam kusum almıssın yıne cıcıler kız aktarla samımı olmussunuzdur ha has musterısındır heralde

bacıcım sen aktardan krem alıyosun ya aktara guvendıgın ıcınmı alabılıyosun yoksa bandrolune mı guvenerek fırmayamı guvenerek yanı aktardan yenı bır urun almaya karar verırken nelerı dıkkate aılıyosun ben aktardan genelde ot felan alırımda hıc krem almadım fıyatlarıda dıyer kozmetıklerden ucuz degıl anladıgım kadarıyla

ha unutmusum tanrıcam sen sıyah noktalarını nasıl temızlıyosun bu konuyuda ışleyim örtmenim dun buhara tuttum sıktım burnumdakıler dolma gıbı oldu burnum bugun hala oleee

ama cok zorluyorum cıkmıyor buhara tutugum halde sıktıktan sonrada yıkama urunumle yıkadım tonıkledım nemlendırdım ama sıyah nokta işi narın rısklı bır ıs ertesı gunlerde sıvılce ye donusuyor sıktıklarımız bırde 10 gunde gerı doluyor aktarına gıdersen bunun ıcın urun yokmu bacı bır sor yafff benım yakınımda aktar yok guya aktar memleketınde yasıyorum ama senın gıbı sık gıtmedıgım ıcın guvenılır bır aktrım yok

Son düzenleme:
masaj yapıcaksın öyle sürüceksin..maharet sürümde burcumŞeniz
cin ali gibin çizittiricem sana resim bekleaklinialirimsmile
ben hodan yağına takmış durumdayım biliyosun..dün mimik bölgelerime(dudak kenarları vede dudak üzeri alın)yani yanaklarım hariç masaj yaparak sürdüm,sonra yıkadım ve şu an verdiği etki çok güzel..göz altımada kivi ile maske yaparak sürdüm..yani ben bu şekilde takılıyorum bu ara vede memnunum bilgin olsunyerimseniben

ha unutmusum tanrıcam sen sıyah noktalarını nasıl temızlıyosun bu konuyuda ışleyim örtmenim

örtmenin 5 versin sanakaydirigubbakcemile3
cennetim tencereye bitkileri atıyorum..sonra kaynar suyu tencereye koyuyorum..sonra havluyla kafamı kapıyorum..sonra buharda kalabildiğim kadar kalıp,ardından peçeteyi alıp parmaklarıma doluyorum vede nazikçe kurtçukları çıkarıyorum..ardından maskelerimi uyguluyorum
mesela yumurta+limon...yada sauna...yada kil..işlem bitmiştirzemuszemus

valla aktara gidince kendimi kaybediyorumaklinialirimsmile
aktara+aldığım markalara güveniyorum..yani güven sorunum olmaksızın alıyorum..ama başka bir aktar olsada alırım..tüm aktarlar benim:))yani aslında aktarlada alakası yok..doğal ürünleri seviyorum canım
bana sorduğun soruya ekleme yapmışsın onun devamını yanıtlıyım..sivilcelerini ellemiyosun sıktığın bölge burun ve çene değilmi?bende aynı işlemi yapıyorum bende sivilce olmuyo.çünkü sıktıktan sonra maske yapıyorum ben,çok nazikçe sıkıcaksın onun ince bi ayarı var onu yakalamaya çalış..hafifçe gererek sık..kökten çözüm bulmana imkan yok anca bu şekilde yapabilirsin maskelerlede destekliyceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…