Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canlar şuan için eksiğimi tamamladığıma göre bende yatsam iyi olacak geçmişi okuycam diye beynim bir tuaf oldu kafamçokkarıştı Hepinizi KOCAMAN öpüyorum iyi geceler ballı pisküvilerim benim opuyorumnanaktan

iyi geceler tatlı rüyalar arkadaşlarımmolumunekankayizsmile

Anaa şekerler bu gece saatler 1 saat ileri alınıyormuş yani şuan saat 03.17 olmuş :bbo: Saatlerin ileri alınmasını hiç sevmiyorum sanki hayatımdan 1 saat çalıyorlar keşke geri alınıyor olsaydı sengözlerimebaksanab

bende kaçıyorum
başım cok agrıyor ya sabah devam ederis
iyi gecler kızlar
mirmirmirmir

akannehirakannehirakannehirakannehir
Neeee bu akşammıydı o?:1shok::1shok:

akıtram ıı geceler gecmıs olsun cnm
hemsom pcye baktımm anam saat 3 bucuk:)

fotolar çok büyüüüüük..
Güle güle kullan burcuuuu..

bugun tekrar kucultup koymayi deneyecegim tatlim, ozur dielrim :gitme:

ya bu fotolar çok büyük insanın göz zevkini bozuyor akannehir

cok pardon mafoldumben

teşekkür ederim burcum olumunekankayizsmile seninkilere de bayıldım allıkların tonu hoş gözüküyor inşallah memnun kalırsın hayatım sositososito

sagolasin iklimim Şeniz

bugun kucuklerini ekliyorum tanricam, cok ozur tekrar, beceremedim bu sefer kucuk yuklemeyi mafoldumben

canlar ben kombini şimdi ekliyorum çünkü babam istiyor bilgisayarı ondan aldıgım gibi gelcem alabilrsem tabi mafoldumben
ayakkabı ve aksesuarları cekemedim ama tanrıcam gordu o kupe vardı

canim ben goremedim resim yrinde forbidden yaziyor :gitme:

tresekkurler ve cok ozur mafoldumben tekrar kucuk bir koyacagim goremeyenler icin.. umarim kucuk olur bu sefer :gitme:

yeni cicilerim bayanlar...

canim gule gule kullan zemuszemus

bunlar da bugun aldıklarım tokalarım we conwerselerım..

gule gule kullan panterim zemuszemus

sonunda yükledim bee :))

cok hosmus paticim ayakkabilarin.. gule gule giy opuyorumnanaktan

canim gule gule kullan hepsini zemuszemus opuyorumnanaktan ya bu arada benim cildim karma yagli imis, ama ayni zamanda cok nemsiz kalmis ve alerjikmis :1shok: ne bicim bir yuz tipi bu ya akannehir neyse, anam bu tipe uygun bir maske istiyom canim Şeniz

öölesine bi deniim dedim 'hızlı resim ekleden 'ekleniyo mu resim diye..
ekleniyomuş evet
-tatlicadiarzu-

megciiimm, cok guzeller gule gule kullan canim benim opuyorumnanaktan

baharlık kombin yaptım sizlereopuyorumnanaktan
taytım

Tanricaaaammmm, cok tatli bir hatunsun eminim :) bluzune bayildim nereden aldin anacim yaz nolur :Saruboceq: Şeniz

canim co ktesekkurler Şeniz vallahi ikiside renk oarak guzel duruyor ama henuz kullanamadim, ilk firsatta kullanip yazarim deneyimlerimi :dance:

huhuuuuuu becerdim delikafadulden hihoyyyt süprizzzzz :sm_cool: demekki 500 pixel olmasi gerekiyormus sempatiksalakcinni

sabah sabah ikinci soru mu da sorayim tanricam.. simdi biz yuzumuze krem vs. nasil surmeliyiz? soyle resimlerle bir anlativersen? ve goz kremini? sagol bidenem.. Şeniz

hihihi kaydirigubbakcemile3 bunlarda oglusumun :roflol:

soldaki komilinin pisik kremi, zeytinyagli diyor umarim ise yarar.. ortadaki malum nivea sac ve fucut sampuani :) ve en sagdakide bizimde isimize yarayabilecek tarzda bir urun, babyblanketin mineralli gunes koruyucusu, kozmetige alerjisi olan bebekler icinmis. ama yetiskinlerde kullanabilirmis. 70+ faktorlu :sm_cool:

Son düzenleme:
tanrıcam bayıldım bayıldım
üzümlü sabunun aynısından bendede var dün aldım a101 den aslında bagno di roma alcaktım bulamayınca onu aldım
taytını nerden aldınbilmiyorumkismile

burcukutlu saolasın tatlım sende güle güle kullan aldıklarını canım
tanrıçam kombinine bayıldım çantalarımız aynı rugan hastası olarak eheheh

teşekkürler burcucum,sevindim beğendiğine süslerimiiopuyorumnanaktan
sende güle güle sürün süsleriniizemuszemus

gelelim kucuk fotograflara umarim iyice kuculmustur :gitme:

ve

Burcu şimdi olmuş fotoların..she nin rucu kaç numero?yaz canım..
Bi de:ecrin_bebekişik kremini oğluşuna güzeeeelcene sür totoşu pişmesin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…