Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cok hosmus paticim ayakkabilarin.. gule gule giy opuyorumnanaktan

teşekkür ediyorum burcum opuyorumnanaktan
pembe rengi seviyosun galiba.rujunu merak ettim öle bişe almayı düşünüyorum bende ve ve o yağlardan bi almaya gidemedim yaa :gitme:
güle güle kullan canım hepiciğini opuyorumnanaktan

yaa bu rujdan bende istiyom yaa sempatiksalakcinni nasıl bi kampanyaymış bidenem
baharlık kombin yaptım sizlereopuyorumnanaktan
taytım

off off muhteşem zemuszemus
Şimdi ben yelli kuyruk gibin gesssmeye gidiyom..by güzelleropuyorumnanaktan..

iyi gesmeler gacımmm kaydirigubbakcemile

tanrıcammm bnm su siyah noktalarım ve sivilce izlerm için son bi maske söle yoksa basın çok ağrır sayemde

Minikim Hoşgeldin opuyorumnanaktan

Burcum fotolar cidden böyle çok daha iyi olmuş canımcım bakması daha kolay oluyor :jeyyar: Fıstık allıklar için olan yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum kalıcılığı nasıl pek bir merak ediyorumda fisfisfis Oğluşunun ürünlerinide güle güle kullnadır tatlım buarada ufaklık kaç yaşında balım

Tatlıgacım sana da iyi gezmeler şeker yerimseniben

ıklimmyam sen nasılsın bebikim

hb bitanemmopuyorumnanaktan:1hug:

iyiyim perim bitaneem yaa sen nasılsın?? ağrım var az :çok üzgünüm: regl oldum da :kedi:

burcum senini bebişinde mi var

evet Ceylancigim, Allah bagislasin insallah, 2,5 yas dolacak 11 mayista

burcukutlu saolasın tatlım sende güle güle kullan aldıklarını canım

sagol tuticimm :1hug:

teşekkürler burcucum,sevindim beğendiğine süslerimiiopuyorumnanaktan
sende güle güle sürün süsleriniizemuszemus

sagol megcim Şeniz

Burcu şimdi olmuş fotoların..she nin rucu kaç numero?yaz canım..
Bi de:ecrin_bebekişik kremini oğluşuna güzeeeelcene sür totoşu pişmesin..

canim she nin L24 nuamrasi. ama gorundugu gibi pembe yapmiyor. yani varla yok arasi bir pembelik veriyor. dogal durdu, cok hosuma gitti benim. opuyorumnanaktan

Rucum She marka L24 canim. cok tesekkurler :1hug:

güle güle kullan cnm bayıldım çok güzellerraklinialirimsmile

sagol minikimm Şeniz

canim bugun flormari surdum, renk zaten cok hos benim ten rengim icin, ve bugun 3-4 saat kadar kaldi cildimde hihoyyyt sagol canim, ufaklik 2,5 bitirecek 11 mayista insallah.

iyiyim perim bitaneem yaa sen nasılsın?? ağrım var az :çok üzgünüm: regl oldum da :kedi:

canim, tanricam bir cay onerdiydi ama unuttum simdi, ben kekik demliyorum canim, kuru-taze farketmez. kekik cayi regl sancilarini hafifletiyor. gecmis olsun :teselli:

Sağol canım benim sizinle konuşunca çok daha iyi oluyorum opuyorumnanaktan Kıyamam fıstıkım çok geçmiş olsun Tanrıçam kuşburnu çayı iyi geliyor demişti bende adaçayı yada papatya yapıyorum özellikle papatya ağrıma baya iyi geliyor tekrardan çok geçmiş olsun bebeğim inşallah ağrın biran önce geçer :Saruboceq:

canim bugun flormari surdum, renk zaten cok hos benim ten rengim icin, ve bugun 3-4 saat kadar kaldi cildimde hihoyyyt sagol canim, ufaklik 2,5 bitirecek 11 mayista insallah.
:

Maşallah canım ya Rabbim sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin inşallah ay keşke burda olsa da sevsem onu ben çocuklara bayılıyorum ama maalesef hiç etrafımda ufaklık yok doya doya sevebileceğim :çok üzgünüm:
Canım ya fotoların yanına yazmışmıydın inan hatırlamıyorum da flormarın ve golden roseun numaraları kaçtı buarada she nin rujunu bende merak ediyorum çok duydum rengi çok hoş diye CADIARZU

Aminnn, canim benim Şeniz vallahi can da cok seviyor insanlari, hele onu sevenlere daha bir hayran :1hug:

canim hemen yazayim flormar allik no.89 golden rose allik no.301 She rucumda L24 numara hihoyyyt

canim, tanricam bir cay onerdiydi ama unuttum simdi, ben kekik demliyorum canim, kuru-taze farketmez. kekik cayi regl sancilarini hafifletiyor. gecmis olsun :teselli:
canım rujun demek hafif pembemsi çok belli olmuyooo aklinialirimsmile gidip bakayım bende hemenn olumunekankayizsmile içiyorum canım kekik falan tşk ederim burcum opuyorumnanaktan

içiyorum bebeğim yaa herşey, içiyom geçicek işşallahh benneyaptımki çok teşekkür ederim bitanem yaa :çok üzgünüm: bende adet gecikmesi oluyordu dr a gittim kist var dedi mafoldumben o yuzden de çok sancım oluyor bakalım ne olcak halim mafoldumben saç dökülmesi sivilce hep ondan kaynaklanıyormuş :çok üzgünüm: ilaçla tedaviye başladım umarım hepsinden kurtulcam :Saruboceq:

burcu ne guzel seyler almıssın gule gule kullan farın markası ve fiyatı ne kadar? bir de ozon ve moons yazan şey ne işe yarıyor onlar nedir :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…