Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benim için ısınmıyo çünküm o kıyafetlere girebilcek miyim bilmiyom bilmiyorumkismile
kilo vermem lazım kilo laelaelaelaelae

Tospiş..Niye kendini kasıyon ki, giysilerin içine gireyim kilo vereyim diye..aklinialirimsmilekasma beee..:umursamaz giysileri de 38-40 beden arası bi yakiinin, bayanssulusmileGÜZEL BİR KOMŞUN-tatlicadiarzu- varsa, :dancena hedaye et.sempatiksalakcinni.ne güzel çözüm sundumkaydirigubbakcemile3

TANRICAA SENDE KILO ALDIRICI BITKISEL FORMUL VARMI ANAM YAA :ss ALAMIYORUM KILO NETCEM BENN

Bak sen heleee.lmaz:kız kimsenin gözüne görükme..
Kilo alamıyom diyooo yaaaa..kafamçokkarıştı

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Yine kaçıyom..Aşkı memnu başladı..aklinialirimsmile

Bak sen heleee.lmaz:kız kimsenin gözüne görükme..
Kilo alamıyom diyooo yaaaa..kafamçokkarıştı

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Yine kaçıyom..Aşkı memnu başladı..aklinialirimsmile

alamıyorum almak etlenmek ısıtorum kılo ınsanda oldugu gıbı bende sorun yapıyorum zayıflıgımı :S
basladımı hadıyaa ıstedyım daha 15 dk bıtırımde cıkım hemn ozet bıtene kadar evdeyım :)))

36-38 beden kıyafetlerim komşii
sana dar gelir akannehir
:sm_cool:

ben geldim bebekler hadi toplaşın buraya

tanrıca bebetim o gögüs şeysini nerden aldın eyvahedigeldismile

anaaam, gel cuamrtesi gel :dance: cuamrtesi sabahi aktar acar acmaz kapisinda bitecegim tanricam peki bu kutudaki sey, cay mi, yag mi? nedir? bilmiyorumkismile
jel tatlımyerimsenibenmasaj yaparak yediriyosun..aktarda bulabilirmisin bilmiyorum,ben aktardan aldım gerçi ama her aktarda bu tarz şeyler yok:sm_confused:nettende sipariş verebilirsin bilgin varsa..benim gibi cahalsan bu konuda hiç bulaşma amasempatiksalakcinni
fıstıkııımmm,yüze serum uyguladıktan sora yüz yıkanmalı mıbilmiyorumkismile
yanıyosan eğer yıkanmalı:roflol:yazdım gerçi profa:))allah canını almasın senin ya çok güldüm amakaydirigubbakcemile3
tanrıçamm ben kullannsam resimdeki gibi olurmiyemmmaklinialirimsmile:jeyyar::jeyyar:
yok..o kadar olmuyo:smiley-cool:resme baktıkça gaza gelip hırs yapıyosun amaÇok üzgünüm çoook
arsız beleşçi seni:tomato:lülülülülülü
TANRICAA SENDE KILO ALDIRICI BITKISEL FORMUL VARMI ANAM YAA :ss ALAMIYORUM KILO NETCEM BENN
varya halley ye manyak kilo yapıyo..ben geçen yaz halleye taktım..baktım bana bi halley oluyo:smiley-cool:lan dedim noluyo:1shok:almış başını gidiyo yandaki simitlerakannehirsonra bi kaç formülle hallettim o kiloları tabigünde 7-8 tane yiyodumda:kedi:
her gece yatmadan ballı yumurtalı süt iç bir de bir kaşık çekilmiş fıstık ye :)
bööyykk çiğ yumurta hemdeohaoldumsmileyout geberttin beni:))dayanamam çiğ yumurtaya:bbo:fena olurum:)))sen içtinmi kız:))

ben geldim bebekler hadi toplaşın buraya

tanrıca bebetim o gögüs şeysini nerden aldın eyvahedigeldismile

aktardan aldım akitomeyvahedigeldismile
az önce memişlerime yağlarımla masaj yaptım:kedi:sonra selülit yağımı totoma sürdüm:kedi:ballı polenli maskemi yaptımzemuszemusşimdide yüzümde limon var..:lepi:boynumada sürdümresmen geriyo cildi kızlar..harika bi gençlik veriyo,sıkılaştırıyo..bu günde böyle takıldımhihoyyytyarına allah kerimşimdi resim ekliycemgamyoncuiremsu

bu kız inanılmaz yaa böyle bakımsılısını hiç görmedim measallah yavruma boshayallersmile

şey ben göğsüme ve gerdanıma jeyyar:) sadece çilek yağıyla masaj yapıyorum
duştan cıkmadan öncede soğuk su tutuyorum donuyorum tabi biraz ama
eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3
korkuyorum acıkcası yag falan ne yapsam sasıyorum eyvahedigeldismile
bigöğüs büyütücü bitkisel bişey almıstım aktardan ama nası feci kokuyor
kapagını ac tüm oda ot kokuyor bende süremedim üff
:sinifsinif:

yok anam neleri var:jeyyar:ben neyimki..bakmaya çalışıyorum işteolumunekankayizsmile
ben o dediğini geçen kış yaptım..3-4 kere allan kışında duştan çıkarken komple vucuduma şok yaptım..birazda abarttım,(yiğitliğe mok sürdürmicem ya)üşümüyorum..üşümüyorum..bu su soğuk değil die çin felsefesi yaparak-tatlicadiarzu-kendimi telkin ede ede yaptım ama 2 hafta zatüriye geçirdim-tatlicadiarzu-dahada tövbeliyim:smiley-cool:
off sorma..bende almıştım adı 3.5 pardon 2.5tusempatiksalakcinnideğil oda 7 maalle ondan koktuakannehir
sen nie çilek sürüyosun anlat bakalım bilmeyenlere:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…