Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canim, peki ne kadara aldin, bir de onu sorsam? bilmiyorumkismile

anam cokşık duruyor, ya gercekten bana or desem tatlum? bilmiyorumkismile m bedenim ben :kedi:

Ceeyyllaanniiimmm, hemen soyle adini bana o yagin nooolluuuurrrrr :Saruboceq: :dance:

yarın alıcam canım cok pahalı değilse.resmini eklerimolumunekankayizsmile

Tanrıçam tatlım bitanem bidaha beni unutma olur mu :kedi:
unuturmuyum perimi:1hug:
tanrıcam bişey sorcam bugun aktarın önünden gecyodum göğüs büyüten yağ gelmiştir yazıyodu sence alayım mı yoksa senin dediğin yağlar dahamı iyidir
al ceylanım..masaj yapark yediriceksin ama 5 dakika kadar..ve aşşadan yukarı..yer çekimine meydan okuguclubacismilebayanssulusmile
Canlar ben çıkıyorum akşam evde olmıycam akşam büyük ihtimalle nete giremem çok şey kaçırcağımı biliyorum ama inşallah yazdıklarınızı yarın hemen okuycam yerimseniben
Bu gece arkadaşta kalcam yoksa evde giderek kötü oluyorum bu ara yine bunalımlığım arttı en iyisi azcık değişiklik yapayım belki orda biraz toparlarım :Saruboceq:
Hepinizi kocaman öpüyorum şekerler opuyorumnanaktan
tamam yarın gel:gitme:biraz kafa dağıtın tabi..umarım biraz değişiklik olur senin için bitanem:KK43:(
yarın alıcam canım cok pahalı değilse.resmini eklerimolumunekankayizsmile

2.5 mu acababilmiyorumkismileyağın adı 2.5:)3.5 değil allahtan:smiley-cool:cosef cosef misalieyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

unuturmuyum perimi:1hug:

al ceylanım..masaj yapark yediriceksin ama 5 dakika kadar..ve aşşadan yukarı..yer çekimine meydan okuguclubacismilebayanssulusmile

tamam yarın gel:gitme:biraz kafa dağıtın tabi..umarım biraz değişiklik olur senin için bitanem:KK43:(

2.5 mu acababilmiyorumkismileyağın adı 2.5:)3.5 değil allahtan:smiley-cool:cosef cosef misalieyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

bilmiyorumki canım bugun yanımda annem vardı çekiştrip durdu soramadımohaoldumsmile

kızlar ben bunu kullandım ve çok memnun kaldım..ama kalıcı değil..sürekli sürmek lazım..yağlarda öyle..çok büyük bi fark beklemeyin..ama bunu sürünce bomba gibi oluyodumaklinialirimsmile

östrojen içeren bitkiler için diyorum size..mesela doğacının nar ve çilek çayını,yada erik üzüm çayını..yada adaçayı için..eklemiştim resmini önceden hani..
yani gıdaylada takviye yapın..nie göğüs bütüyücü haplar yapıyolar??sengözlerimebaksanabiçinde bitkisel östojen içeren bitkiler var çünküyerimseniben
bu arada ben hodan yağlı karışımımdan günbe gün memnun kalıyorum haberiniz ola:sm_cool:

Son düzenleyen: Moderatör:
o zaman ne dicen mahallenin kızları olarak toplandık aşkitom sadece bize ders verecek hoca belirli bir saatte diyeceksin. askerdeyse sevdiceğin bu yalana daha çabuk alışır. bak inanır demiyorum alışır diyorum:))))kaydirigubbakcemile3

kkarabiberim başın sağolsun bitanesi :sinifsinif:

ben de şehriban teyzeyi kullanıyordum şekerler bi gün aktara gittim bitince kil almak için.. adam poşetler halince taş gibi tek tek öbek halinde killeri verdi dedim bunlar ne tozu yok mu?

dedi var ama ben satmıyorum.

neden (ask arzu)

o tozlara çoğaltmak için katkı maddesi koyuyorlar. ben almaya gelen müşteri gerçekğini doğalını içi rahat görsün diye tozu almıyorum bu şeklde alıyorum dedi..

elime aldım bildiğin taş gibiler daha yapamadım havanda dövülmesi gerekiyormuş hamama götürdüm sıcak suda da eritemedim döverek deniyecem bakalım...

bi bilgi ossun diye deyüverüm.zemuszemus

ay bu ne boya isimleri kız pasta gibimcokacimcoook

ben boyayı bırakalı bayağı olmuş demekki baksana sahalardan çekileli yeni yeni ismler çıkmış:1shok:

yüklenen bütün fotoların hiçbirisini göremiyorum ne tanrıçanın ne seninkinin nen de başkasının bidenem.

yaw gülüm önceden o bu siteyi test etti onayladı..

bi kaç tane cozurtuk hatunu görünce test aşamasından kolayca geçirdi bi daha da girmedi.

girsede çözeemez onu da ben test ettim ( yanımdayken gir falan dedim girdi çözemedi sempatiksalakcinni )

amaannn atın ölümü arpadan ossun nedekkk
ben maske yapmaya eriniyom bide kil kıracammm
:roflol:

haa bide tanrıçam gecen uzman tv de suna dumankaya yı izlerkene kili ben fırınlıyorum mikrobu kırılsın diye dedi
acaba bu arzumun dediği taş kilmi yoksam bizim toz kilmi anlamadım sen duydunmu hiç bunuu
:uhm:

kızlar ben bunu kullandım ve çok memnun kaldım..ama kalıcı değil..sürekli sürmek lazım..yağlarda öyle..çok büyük bi fark beklemeyin..ama bunu sürünce bomba gibi oluyodumaklinialirimsmile

östrojen içeren bitkiler için diyorum size..mesela doğacının nar ve çilek çayını,yada erik üzüm çayını..yada adaçayı için..eklemiştim resmini önceden hani..
yani gıdaylada takviye yapın..nie göğüs bütüyücü haplar yapıyolar??sengözlerimebaksanabiçinde bitkisel östojen içeren bitkiler var çünküyerimseniben
bu arada ben hodan yağlı karışımımdan günbe gün memnun kalıyorum haberiniz ola:sm_cool:

saol bebeği 80 olsa yeticek hemde fazlasıylaguclubacismile

anaaam, gel cuamrtesi gel :dance: cuamrtesi sabahi aktar acar acmaz kapisinda bitecegim :eek: tanricam peki bu kutudaki sey, cay mi, yag mi? nedir? bilmiyorumkismile

göğüslerinde fibrokistik rahatsızlığı olanlar,bitkisel kaynaklı da olsa,östrojen içeren yağlar,haplar,kremler kullanmamalı diyo doktor..
fitoöstrojen dahi olmamalı yani bu kremlerde..

fıstıkııımmm,yüze serum uyguladıktan sora yüz yıkanmalı mıbilmiyorumkismile

tanrıçamm ben kullannsam resimdeki gibi olurmiyemmmaklinialirimsmile:jeyyar::jeyyar:

canlarım bugun bende cıcıler aldım bu garnıer hakkında ovgu duymustum nıvea yı tanrıcam onermıstı aldım farlar flor mor daha parlement mavısını alcam acaip guzel bır serı bu gozumdekı cok hostu ama almadım onuda eklerım nette bulursam
mybelıne kapatıcı
mybılene tpmbık sarı rımel
farların bırı yanık kahve pıgmentlı dıgerıde çimen yeşili uygulamalı hallerınıde eklerım bır ara

dıgerlerıde cılt temızleme urunlerı

hı bıde flor mar lıkıt eyelıner
ve mavı oje ojelerı surecem sımcık

aman aman nelerde almışş güle güle kullan bebeğimm Şeniz

söylemesen farkedemicektim ben
beyaz beyaz olunca
:1shok:
bu mu tombul ? şu kilolarınıza takmayın yaa kadının kalçalısı makbul gacım :jeyyar: :jeyyar:

eh ancak bu oldu canım idare eder..karanlık çıkmış foto.:1closedeyes:.

anam cokşık duruyor, ya gercekten bana or desem tatlum? bilmiyorumkismile m bedenim ben :kedi:
kız dışarıya iş :hulya:apmıyom..öyle derler ya..sempatiksalakcinni
]

Son düzenleme:
göğüslerinde fibrokistik rahatsızlığı olanlar,bitkisel kaynaklı da olsa,östrojen içeren yağlar,haplar,kremler kullanmamalı diyo doktor..
fitoöstrojen dahi olmamalı yani bu kremlerde..

Evet aynen öyle..
mesela ben 5-6 ay önce göğsümde fibrokistlerin var olduğunu öğrendim,ultrason ile tespit edildi..tehlikeli değil ama olabilir de.eyvahedigeldismile..Her 3 kadından birinde olabiliyormuş ve de kadının bundan haberi olmayabiliyormuş..CADIARZU
Bu sebepten küçük müçük idare ederim.sempatiksalakcinni.dolgulu sütyenler ne güne duruyor..kaydirigubbakcemile3

X