Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Elf e verdiğim sip.ler de bilinç altımı etkiledikaydirigubbakcemile3,acaba elime ulaşırmı ?aman ne gerek var dı da verdim, filan diye onlar yaptı kesin ,beni öööle..sempatiksalakcinni

Buarada Tembeltospam kombin çok hoş olmuş canım beyazlar içimi ısıttı yaz gelsin artık :jeyyar:

Tatlıgacım fotoda gayet hoş duruyorsun fıstık maşallah

Minik06ım cidden badinin sırtı azcık iddialıymış ama içine hoş bir büstiyerle bence çok tatlı durur yerimseniben

yalanlarını yiyim:roflol:yalancısın sen kızım:dilcikar bikere 18.inci doğum günündügamyoncuiremsu

manyağa bak:smiley-cool:

napim kuzum ya
aslan yelesi gibiler
her gittiğim kuaför bırbır söleniyo iki kişilik fön parası alcaz deye
uzunken yıkamasıda dert.
gene kısacık kestircem sanırım epey uzadılar.

benim için ısınmıyo çünküm o kıyafetlere girebilcek miyim bilmiyom bilmiyorumkismile
kilo vermem lazım kilo laelaelaelaelae

saol cnm evet öyle deniyim bideeopuyorumnanaktan

1 Haftaya elinde olur canım çok sürmüyormuş gelmesi hele ki istanbula çok daha erken bilem gelir :jeyyar:

Tanrıçam tatlım bitanem bidaha beni unutma olur mu :kedi:

insan kendisinde olmayını istermiş şakkıdışakkıdışakkıdı neyse

tatlı gacım gayet iyi duruyorsun Şeniz ama keşke fot goruntu kalitesi biraz daha iyi olsaymış

tanrıça topiğini yeni keşfedenlerdenim yani baştan okumay çalışıyorum bir yandan yenilikleri takip ediyorum başarılı buldum çok faydalı bilgilrin.ve arkadaşalrınla yazıştığınız mesajları gülümsetiyor beni tebrikler daha ne diyim zemuszemusopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
canlarım bugun bende cıcıler aldım bu garnıer hakkında ovgu duymustum nıvea yı tanrıcam onermıstı aldım farlar flor mor daha parlement mavısını alcam acaip guzel bır serı bu gozumdekı cok hostu ama almadım onuda eklerım nette bulursam
mybelıne kapatıcı
mybılene tpmbık sarı rımel
farların bırı yanık kahve pıgmentlı dıgerıde çimen yeşili uygulamalı hallerınıde eklerım bır ara

dıgerlerıde cılt temızleme urunlerı

hı bıde flor mar lıkıt eyelıner
ve mavı oje ojelerı surecem sımcık

Son düzenleyen: Moderatör:
gozumdekı almadıgım far ama aklım kaldı bordu gıbı bakırlık var ama

dıgerlerıde aldıgım cıcıler usutmdede eklerım

insan kendisinde olmayını istermiş şakkıdışakkıdışakkıdı neyse

tatlı gacım gayet iyi duruyorsun Şeniz ama keşke fot goruntu kalitesi biraz daha iyi olsaymış
livim,bende göğüslerim büyük olsun istiyorum,saçlarım daha uzun olsun istiyorum biraz daha zayıflamak istiyorum,daha güzel olmak istiyorum...istiyorumda istiyorum:))ve bundan gurur duyuyorum:lepi:
göğüslerim küçük değil,kiloluda değilim ama biz kadınların derdi bitmez...boshayallersmileyalnız değilsin yaniyerimseniben

teşekkür ederim canım..hoşgeldin sendeopuyorumnanaktansende katıl bize uzaktan izlemehihoyyyt

cennetim hayırlı olsunŞeniz
niveadan memnun kalıcaksın söyliyimkaydirigubbakcemile5
yeşil farın rengine bittim..harika gözüküyo
mavi oje bendede var..muhteşem bi renksüprizzzzz
üstteki tişörtün çok hoş..hepsini güle güle kullan canım

tanrıcam bişey sorcam bugun aktarın önünden gecyodum göğüs büyüten yağ gelmiştir yazıyodu sence alayım mı yoksa senin dediğin yağlar dahamı iyidir

Cennetim aldıklarını güle güle kullan canım maşallah hem kozmetik hem kıyafet oh ne güzel yapmışsın valla :jeyyar: Güzel günlerde sür sürüştür inşallah balım benim

Canlar ben çıkıyorum akşam evde olmıycam akşam büyük ihtimalle nete giremem çok şey kaçırcağımı biliyorum ama inşallah yazdıklarınızı yarın hemen okuycam yerimseniben
Bu gece arkadaşta kalcam yoksa evde giderek kötü oluyorum bu ara yine bunalımlığım arttı en iyisi azcık değişiklik yapayım belki orda biraz toparlarım :Saruboceq:
Hepinizi kocaman öpüyorum şekerler opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3ben göğüs bakım yağlarını yapsam göğüslerim castanın ki gibi olurmuaklinialirimsmile:bbo:
aynı seyi söylicektim minik sen cok yasa :roflol:

söylemesen farkedemicektim ben
beyaz beyaz olunca
:1shok:
bu mu tombul ? şu kilolarınıza takmayın yaa kadının kalçalısı makbul gacım :jeyyar: :jeyyar:

ay buarada cennet kokulum güle güle kullan cok güzel seyler almıssın yerimseniben

kotondan aldım cnm beğenmene sevindimm

bu arada alıntılar nası silniyoo biri yardım etsin lütfen

canim, peki ne kadara aldin, bir de onu sorsam? bilmiyorumkismile

Büstiyerin üzerimdeki duruşu şekerler..-tatlicadiarzu-
Ayyy..nedense kuzişle ikimiz tostombul çıkmışız.eyvahedigeldismile.valla o gadder değiliz heee..:kedi:
Alıntı olmasın bağyanlarrr..

anam cokşık duruyor, ya gercekten bana or desem tatlum? bilmiyorumkismile m bedenim ben :kedi:

tanrıcam bişey sorcam bugun aktarın önünden gecyodum göğüs büyüten yağ gelmiştir yazıyodu sence alayım mı yoksa senin dediğin yağlar dahamı iyidir

Ceeyyllaanniiimmm, hemen soyle adini bana o yagin nooolluuuurrrrr :Saruboceq: :dance:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…