Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben size yollıyım siz yükliyim dicem saçma olcek
arzuşum nirde yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
o hallederdi :gitme:

efendim çilek yagı cildi sıkılastırır bende gerdan bölgeme sürüyorum ki sarkmasın kırışmasın :jeyyar:
gögüse ise güzel koktugu için bilhassa oyüzden.diğer yaglar cok fena yaa 1 ay banyo yapmamıssın gibi hissediyorsun
kaydirigubbakcemile3

buarada çilek en sevdiğim meyvedir bir çilekten vazgecmem birde erikten
şuna bakın ne kdr güzel
cokacimcoook

cilek-yagi.jpg

Tanrıçamın izni ile bir kaç resim ekliyorummm

Evet kızlar bir kaç şey önermek istiyorum sizlere.. Özelliklede Avon'un bademli losyonu inanılmaz güzl kokuyor ve body shop'taki bir çok kokulu efendime sölimm meyve özlü losyona taş çıkartır ne bilim ben çok çok sevdim..

Çilekli banyo köpüğü de öle banyoda yiyesim gelio..

Simli ve pempeeeeee oje takıntısı olan biriyim bir iki tanesi ekledim beğenenler olabilir...

4859.jpg

4871.jpg

4882.jpg

alıntı yapmayın bebikler :kedi:
bende bi kombi ekledim
i708898_soamdcsd.jpg

bu siyah şeyin önü salaş arkası dapdar cok tuhaf bişey cok seviyorum yerimseniben

Son düzenleme:
yasmen ojlerin gercekten cok tatlı bende cok severim
farında cok güzel çilekli banyo köpüğünü denemiştim ama bana biraz
cürümüş cilek kokusu gibi geldiği için bıraktım şimdilerde durunun kini kullanıyorum oda hoş
yerimseniben

ya kızlar bende topuklu giymek cok istiyorum ama boyum 1.72 bilyorum cok uzun değil ama giyince kendimi şey gibi hissedyorum hani eskiden fuarlarda olurduya uzun boylu adamlar ayaklarında uzun bişe olurdu boyları 3 metre olurdu ahanda oyle
bide cevremdekiler hep kısa allahtan sevgilim 1.85 nese cok abes olmaz dimi

kanka sen ne güzel ne bakımlı kızsın yaolumunekankayizsmile bende gece yatmadan yapcam artık

aktiram tam benim tarzım ya mukkemel bu sene dolgu topuklar moda dimi bende normalde hiç sevmezdim ama modaya uymak lazım rahat mı peki cnm dolgu topuklar ? ha bu arada cnm cilek yagını nerede sürüyorsun anladım ya :emir_bebek:

resim ekliyemiyorum sitede sorun var:kızgın:
akitra harikasın:asigim:
biraz daha büyük ekleseydin bebeğim keşkebenneyaptımkidaha güzel inceleniyodaaklinialirimsmile
çilekli bilgilerinin kokusu burnuma geldiaklinialirimsmileavatarında boşuna angelina çilek yemiyo:icecream:

Son düzenleme:
kanka sen ne güzel ne bakımlı kızsın yaolumunekankayizsmile bende gece yatmadan yapcam artık

aktiram tam benim tarzım ya mukkemel bu sene dolgu topuklar moda dimi bende normalde hiç sevmezdim ama modaya uymak lazım rahat mı peki cnm dolgu topuklar ? ha bu arada cnm cilek yagını nerede sürüyorsun anladım ya :emir_bebek:

tsk ederm bebeim dolgu topuk güzel oldukça seviyorum
hem çivi topuktan yürümesi daha kolay :jeyyar:

çilek yagını neredemi sürüyorum şey banyoda sürüyorum göğüs ve göğsün üstü gerdanlık kısma sürüyorum ben mi yanlıs anladım acebe
fisfisfis

çilek yagını neredemi sürüyorum şey banyoda sürüyorum göğüs ve göğsün üstü gerdanlık kısma sürüyorum ben mi yanlıs anladım acebe
fisfisfis

cnm bende yıkama suyuna katıyorsun sanmıştım ok anladım kuzum bende çilegin kokusuna aşıgım

keşke body shop çilegin spreyini cıkartsa

resim ekliyemiyorum sitede sorun var:kızgın:
akitra harkasın:asigim:
biraz daha büyük ekleseydin bebeğim keşkebenneyaptımkidaha güzel inceleniyodaaklinialirimsmile
çilekli bilgilerinin kokusu burnuma geldiaklinialirimsmileavatarında boşuna angelina çilek yemiyo:icecream:

tsk ederm bebeim :asigim:
sey ya resmin yanlarını kesince böyle minik kalmıslar
bidahakine büyük eklerim bebetom
boshayallersmile

cnm bende yıkama suyuna katıyorsun sanmıştım ok anladım kuzum bende çilegin kokusuna aşıgım

keşke body shop çilegin spreyini cıkartsa
ben orda bi çilekli bi vücut spreyi görmüştüm livim ama
parfüm gibi kokuyordu söyle saf kokmuyor
fisfisfis

Tanrıçamın izni ile bir kaç resim ekliyorummm

Evet kızlar bir kaç şey önermek istiyorum sizlere.. Özelliklede Avon'un bademli losyonu inanılmaz güzl kokuyor ve body shop'taki bir çok kokulu efendime sölimm meyve özlü losyona taş çıkartır ne bilim ben çok çok sevdim..

Çilekli banyo köpüğü de öle banyoda yiyesim gelio..

Simli ve pempeeeeee oje takıntısı olan biriyim bir iki tanesi ekledim beğenenler olabilir...

estafurullah canım izin seninde,ben resmi göremiyorummafoldumben

4859.jpg

4871.jpg

4882.jpg

ya kızlar bende topuklu giymek cok istiyorum ama boyum 1.72 bilyorum cok uzun değil ama giyince kendimi şey gibi hissedyorum hani eskiden fuarlarda olurduya uzun boylu adamlar ayaklarında uzun bişe olurdu boyları 3 metre olurdu ahanda oyle
bide cevremdekiler hep kısa allahtan sevgilim 1.85 nese cok abes olmaz dimi
lan sus:mymeka:millet uzun olsun die dualar eder:dilcikar:senin kadar boyum olsa yine giyerdim yine giyerdim:nazar:tay gibi ne güzelaklinialirimsmile

kankam evde boş durucağıma kendim için bişeyler yapmaya çalışıyorum işteŞenizyap tabi sende bitanemolumunekankayizsmile
ben dolgu topukla çok rahat yürüyorum kanka..bence düşünmeden al..sivri topuk gibi değil
fisfisfis

aynenkaydirigubbakcemile5

lan sus:mymeka:millet uzun olsun die dualar eder:dilcikar:senin kadar boyum olsa yine giyerdim yine giyerdim:nazar:tay gibi ne güzelaklinialirimsmile

kankam evde boş durucağıma kendim için bişeyler yapmaya çalışıyorum işteŞenizyap tabi sende bitanemolumunekankayizsmile
ben dolgu topukla çok rahat yürüyorum kanka..bence düşünmeden al..sivri topuk gibi değil

aynenkaydirigubbakcemile5

oylemi dersin ya kendimi sırık gibi hissedyorum ama

ben topuklu giydiğimde herzaman öyle uzunmusum gibi bir hava geliyor
yüzüme bi sırıtma yürüyüşümde bi değişiklik oluyor
kaydirigubbakcemile3

X