Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yarın alıcam canım cok pahalı değilse.resmini eklerimolumunekankayizsmile

Tanrıçam tatlım bitanem bidaha beni unutma olur mu :kedi:
unuturmuyum perimi:1hug:
tanrıcam bişey sorcam bugun aktarın önünden gecyodum göğüs büyüten yağ gelmiştir yazıyodu sence alayım mı yoksa senin dediğin yağlar dahamı iyidir
al ceylanım..masaj yapark yediriceksin ama 5 dakika kadar..ve aşşadan yukarı..yer çekimine meydan okuguclubacismilebayanssulusmile
tamam yarın gel:gitme:biraz kafa dağıtın tabi..umarım biraz değişiklik olur senin için bitanem(
yarın alıcam canım cok pahalı değilse.resmini eklerimolumunekankayizsmile

2.5 mu acababilmiyorumkismileyağın adı 2.5:)3.5 değil allahtan:smiley-cool:cosef cosef misalieyvahedigeldismilekaydirigubbakcemile3

bilmiyorumki canım bugun yanımda annem vardı çekiştrip durdu soramadımohaoldumsmile

kızlar ben bunu kullandım ve çok memnun kaldım..ama kalıcı değil..sürekli sürmek lazım..yağlarda öyle..çok büyük bi fark beklemeyin..ama bunu sürünce bomba gibi oluyodumaklinialirimsmile

östrojen içeren bitkiler için diyorum size..mesela doğacının nar ve çilek çayını,yada erik üzüm çayını..yada adaçayı için..eklemiştim resmini önceden hani..
yani gıdaylada takviye yapın..nie göğüs bütüyücü haplar yapıyolar??sengözlerimebaksanabiçinde bitkisel östojen içeren bitkiler var çünküyerimseniben
bu arada ben hodan yağlı karışımımdan günbe gün memnun kalıyorum haberiniz ola:sm_cool:

Son düzenleyen: Moderatör:

amaannn atın ölümü arpadan ossun nedekkk
ben maske yapmaya eriniyom bide kil kıracammm
:roflol:

haa bide tanrıçam gecen uzman tv de suna dumankaya yı izlerkene kili ben fırınlıyorum mikrobu kırılsın diye dedi
acaba bu arzumun dediği taş kilmi yoksam bizim toz kilmi anlamadım sen duydunmu hiç bunuu
:uhm:

saol bebeği 80 olsa yeticek hemde fazlasıylaguclubacismile

anaaam, gel cuamrtesi gel :dance: cuamrtesi sabahi aktar acar acmaz kapisinda bitecegim tanricam peki bu kutudaki sey, cay mi, yag mi? nedir? bilmiyorumkismile

göğüslerinde fibrokistik rahatsızlığı olanlar,bitkisel kaynaklı da olsa,östrojen içeren yağlar,haplar,kremler kullanmamalı diyo doktor..
fitoöstrojen dahi olmamalı yani bu kremlerde..

fıstıkııımmm,yüze serum uyguladıktan sora yüz yıkanmalı mıbilmiyorumkismile

tanrıçamm ben kullannsam resimdeki gibi olurmiyemmmaklinialirimsmile:jeyyar::jeyyar:

aman aman nelerde almışş güle güle kullan bebeğimm Şeniz

Son düzenleme:
göğüslerinde fibrokistik rahatsızlığı olanlar,bitkisel kaynaklı da olsa,östrojen içeren yağlar,haplar,kremler kullanmamalı diyo doktor..
fitoöstrojen dahi olmamalı yani bu kremlerde..

Evet aynen öyle..
mesela ben 5-6 ay önce göğsümde fibrokistlerin var olduğunu öğrendim,ultrason ile tespit edildi..tehlikeli değil ama olabilir de.eyvahedigeldismile..Her 3 kadından birinde olabiliyormuş ve de kadının bundan haberi olmayabiliyormuş..CADIARZU
Bu sebepten küçük müçük idare ederim.sempatiksalakcinni.dolgulu sütyenler ne güne duruyor..kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…