Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Aşk olsun Tanrıçam beni unutmuşsun mafoldumben Ya dün sinir oldum siteye girebilmek için o kadra uğraştım ki yok hep hata verip durdu kafamçokkarıştı

tatlıgacım çok güzeller ama öndekiler arkadakıleri kapatmış gorunmuyor =(kaydirigubbakcemile3

telmeltospa nickinimi degiştirdin soylesene onceden allahım ya guzel gorunuyorsun vallahakaydirigubbakcemile3

minik kuzum çok yakışmış dehset guzel olmussun ama baya iddalı dısarıda giyilmez

kanka senin şaç maskesini yaparsam saçlarım casta ın saçları gibi gür olur mu ...sarmısaklı sapmuanından da alsam mı offfff

tşk ederim kızlarropuyorumnanaktanbencede çok iddalı giymem belki dışardakaydirigubbakcemile2

aynen ya benimde istedigim gogus ölçüsü bu dur =) casta zaten dehset guzel bir kadın saçıyla başıyla herseyi ile :asigim:

valla taş gibi hatun ne dersin liv bizim memişlerde büle olur mu yaakaydirigubbakcemile3 sen kullanmaya başladınmı yağlarıı

valla taş gibi hatun ne dersin liv bizim memişlerde büle olur mu yaakaydirigubbakcemile3 sen kullanmaya başladınmı yağlarıı

cnm benimkıler kucuk degil ama boyle hayvanide degil ben kocaman gogusleri sevıyorum :roflol:evet ya kullanıyorum degişim yok oooof mafoldumben

tatlıgacım o fot.kıler kım hangisi sensin :kedi:

Livim beyazlı bennn..diğeri kuzenim.ohaoldumsmile.
Valla büstiyer için koydum yoksa berbat bi foto..:sinifsinif:
Bi de o gün doğum günümdü :umursamaz:,28.doğumgünüm iki sene önce derrrmişimmm
..sempatiksalakcinni

Yaw bu damat orda ne iş yapıyo?..muhaberat mı ne?sık sık tel.le görüştüğüne göre..

Minikim bluzun hakkaten iddalı..ama altına straples body giyip kullanabilirsin..
Fakat yakışmış..
komutan-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3
Aşk olsun Tanrıçam beni unutmuşsun mafoldumben Ya dün sinir oldum siteye girebilmek için o kadra uğraştım ki yok hep hata verip durdu kafamçokkarıştı
yok bebeğim,gelmiyenleri söyledim,senin geliceğini bildiğim için,ama haklısın neyse kıvırmıyım:))özüra.s.ne eşşeğim benalsanaalsanasmileallah kahretmesin beni:mymekaerimi nası unuttumolumunekankayizsmile
kanka senin şaç maskesini yaparsam saçlarım casta ın saçları gibi gür olur mu ...sarmısaklı sapmuanından da alsam mı offfff

bitanem saç tellerini kalınlaştırırsan nie olmasın.hacimli görünürse,benim saçlar allahtan kalın telli ve gür,o yüzden fark varmı yokmu anlamıyorum

cnm benimkıler kucuk degil ama boyle hayvanide degil ben kocaman gogusleri sevıyorum :roflol:evet ya kullanıyorum degişim yok oooof mafoldumben

benim göğüsleri ferem sana ..
küçültücü sütyen kullanıyom ben lülülülülülü

he ben corelim :ecrin_bebek:

valla kozmetikleri stok yaptım eklicemde salak bağlantım beni deli etmezse klava:

gaciiiiiiiiiiiiiiiii sen bu kadar şişko deelsin be taş gibi hatundun gördüğümde aklinialirimsmile

benmde öle cnm ama castanın ki çok güzel bende öyle olsun istiyorummsempatiksalakcinni

tatlıgacimm resimdendir oluyo bazen öyle ama yine de kilolu çıkmamışsın kiialsanaalsanasmile

Tatlıgacım koptum canım mesajını okurken valla kaydirigubbakcemile3 Eşin durumu fark etmedi mi :roflol:

Buarada saç ve vücut için olan ürünlerin maşallah ne çok tatlım güle güle kullan aklinialirimsmile

benmde öle cnm ama castanın ki çok güzel bende öyle olsun istiyorummsempatiksalakcinni

Yaaa bende öyle olsun istiyorum ama benim için sanırım imkansız bir durum 70 bedeni bile dolduramıyorum da yani ne sürersem süreyim mümkünü yok o hala gelemez :kedi:

yalanlarını yiyim:roflol:yalancısın sen kızım:dilcikar bikere 18.inci doğum günündügamyoncuiremsu
ben saçlar gür kalın telli
nefret ediyom ben
hep azcık saçım olsun istemişimdir
ve ince telli

manyağa bak:smiley-cool:

Balım şu istediğim ara renklerden birini eğer saçımda yakalayabilirsem fotoları yine paylaşırım sizinle bakalım beğenecek misiniz CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…