Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sefkilim hoşgeldin....

evet kilo vermiyorsun dedi kadın sadece ödem atıyorsun ve inceliyorsun dedi. sporu bırakmamam lazıımmm bilmiyorumkismile
H.b aşkımmmŞeniz
Sporu hep yapmak lazım alışkanlık haline getirmek lazım aslında ben de kaç gündür yapamıyorum pilates felann livim kızcakk banaeyvahedigeldismile
canımsınŞenizsaol biberim..kafanı dağıtalım burda gel:teselli:sende iyki varsın canım arkadaşımolumunekankayizsmile

ŞenizŞeniz

nickimin hakkını veriyorum he
kısçelerim
böleee ışıltı veren ama çok renk vermeyen bi allık istiyom
ama bu sefer uygun fiyatlı istiyom
malum battım

kıslar biraz işe döneyim girilmesi gereken veriler var

1-2 saate kadar dönerim güzellerr

nerde kız bakıyım hemen...

başarmışsınkaydirigubbakcemile5markası ne tatlım?ne amaçlı ekledin:)sendedemi var almayımı düşünüyosun:)

Tatlım bende var .. ama aylardır bir öneremedim. Sizlere foto ekleyemem kabiletsizliğim nedeni ile. Çok güzel bir far seti uçup gitmiyor.

Benimkileri bir çekiiim koyim... Şimdi foto eklemeyi öğrendim ya..Görmemişin biri foto eklemeyi öğrenmiş ..... hihihihi

Tanrıçamm sana bir sorum olacak belki daha önce yazmışındır ama topic o kadar uzunku yoruldum aramaktan bu sebeple kusuruma bakma sakın.

Yüze aydınlık verecek , cilt tonunu yarım ton kadar açık gösterecek bir maske var mı? Bu konuda diğer balıklarda bir şetyler vardı ama o kadar ağır ürünler ( ve yağlu ) kullanılıyordu ki yapmadım. Domestli bişiler vardı o pek işe yaramadı. Belki dedim Tanrıçam biliodur..

Kanka ya ben de sana ne sorcam benim göz kısmım hafiften kırışmaya başladı çok az ama bana batıyo biliyorum ki ilerleyecek çünkü sürekli sırıtan biriyim haliyle şimdiden başladı kırışıklığa=( ne yapmam lazım bi de bana kapatıcı ne önerirsin aşkım öyle aşırı kapatıcıya gerek yok morluklar vardı uykuyu düzene soktum gitti. Böyle parlasın istiyorum. Beyaz seviyorum ben ama öyle bülent ersoy gibi dursun istemiyom ne var öyle istediğim gibibilmiyorumkismile

kısçelerim
malum battım

golden rose 'da olabilir. Aslında oriflame'ın ışıltılı pudrasını kullanmıştım bir ara hiç vermediği için allık niyetini sürüodum hehehe. Güzel duruodu..

bak sevgilim..önce sana şöyle bir bilgi veriyim...
sana mineralli ürünlerdeki tek geçtiğim markayı söyliyim önce

i.d bare...bunlar seçkin ezanelerde satılır vede oldukça tuzludur..bana dermatoloğum vermişti...almıştımda..ama taşınırken kaybettimklava::gitme:98 tl pudrası düşüneyvahedigeldismile
sonra badi şoptanda mineralli allık alıyım dedim..işte bu

şeftali rengi olan toz toz allık badi şop
onu varya 35 tl yemi ne almıştım..yani çok uygun..sonra mineralli fondo gördüm carminada

gelelim soruna şimdi..
senin dediğin gibi mineralli ürünler toz olur arzum..ama carmina tozları likit olarak yapmış..yani normal fondotenden daha çok gözenekleri kapatır..çünkü kapatıcılığı güçlü..bunu özel günlerde makyaj yapmak için kullanabiliriz..günlük olarak daha hafif fondolar tercih edebiliriz...yani harbi mineralli değil,kolpa mineralli gibi bişey oluyo..ama ben kapatıcılığından memnunum..allah için güzel kapatıyo..fiyatıda uygun 18 tl ye almıştım sanırım

allahım koparttın beni bu yaşta ne kırısıklıgı =) esmerim ya beyaz farlardan azıcık sürsen olur mu ki tanrıçama sormak lazım

kankaların gülü aldıklarına güle güle kullan rujun reni fln çok hoş gorunuyor yaz içinde hazırlık yapmıssın simdiden pudra mudra =) olumunekankayizsmile

tanrıçam geçenlerde biberiye yagı almıştım ya onu sürdügümde anacım bütün ev nane kokuyor kokusu o kadar keskin ki ben dahil evdeki herkes kokudan rahatsız oluyor parfümü bolca sıkıyorum pencereleri açıyorum yok 2-3 saat o kokuya katlanmak zorunda kalıyorum neden boyle :/ napcam ben bir akıl ver kankammafoldumben

2. soruma gelince bebegim senin geçen verdigin saç için tarifin vardı ya o saçları uzatmak için miydi benim saçlarım ince telleri ve uzun ...boyu gayet iyi o yüzden uzasın istemıyorum gürleşmesi bir de kalın telli olması için bir tarifin bir önerin var mı :kedi:

Son düzenleme:

=) var aşkım ama ya böyle çizgi çizgi gibi:S Yok tatlım far olmuyo ya çizgi çizgi oluyo denemiştim far ama memnun kalmadım:sinifsinif:
Ben daha biberiyeyi süremedim ya çok mu kokuyo off napcasssbilmiyorumkismile Pilatese dvm ediyo musun aşkımmmm

Son düzenleme:
:asigim:
cilinique palet almıştım
5 ruj 5 far var
dün ruclarını denedim
offf süper kısçelerim
bu akşam hebicini ekliyem sositososito
akşama coşucak topik:sm_cool:
erzudelikafaduldensüper bişey bu!!hemde 50 kayme..ay bende alsam ama netten alışveriş yapma özürlüyüm alamamkifisfisfis
kısçelerim
malum battım
badi şopa bak canım..sedefli allıkları var..hatta az önce resmini ekledim..dur tendeki duruşunu bulıyım eklitim,tembel hatun bulamaz şimdi:dilcikar:
kıslar biraz işe döneyim girilmesi gereken veriler var

1-2 saate kadar dönerim güzellerr
kolay gelsin iş kadınımolumunekankayizsmilevedari iftiharımŞeniz
canım çöven otu die bişey var,renk tonunu açıyor bilgin olsun..ayrıca kusura bakarmıyım kız aşkolsun:1hug:sayfalar uzun,haklısın tabiki bitanem...ben şimdi onuda bulur eklerim..ayrıca kivi maskesi yap..vallahada billahada açıyo rengi..çünküm içinde bol miktarda c vitamini varguclubacismileayrıca c vitaminli ne varsa sür yüzüne..limın,portakal mandalina..yerken bi lokma kopar gezdir yüzündezemuszemus
pirinç suyuda renk açar..içine limon damlat sür yüzüne öyle uyu...
farın markası ne canım?ayrıca ekle akşama tabi:roflol:görmemişin biri öğrenmiş yüklemeyi diyo yakaydirigubbakcemile3allah iyiliğini versin..bıktırana kadar ekle kitle bizi rehin alkaydirigubbakcemile3
balım dün kivi maskesi yaptım,içinede hodan yağı koydum,nasıl güzel oldu biliyomusun:asigim:akşama tarif vericem bı biirr...
ikincisi..sırf beyaz olarak ben senelerce helena kullandım,ama artık türkiyede satılmıyo..yani zor bulunan bir ürün..bu siteden birine hediye etmiştim..şimdi pişmanımkaydirigubbakcemile3okuma sakın şaka yaptım:smiley-cool::teselli:-tatlicadiarzu-
şu ürünün aynalı kapta olanını ve bembeyazını düşünün

resmen allahım sana geliyorumluk bi üründü:asigim:bronz tende nasıl duruyodu..pek kokoştum bir zamanlarbayanssulusmileama artık o tarzda makyaj yapmam:dilcikar:
valla çeşit çok biberim..sen ne fiyat aralığında düşünüyosun?ona göre önericem
eğer uygun olsun dersen yerli marka tabiki..ama yabancı marka istersen lancome derim..o kadar bereketliki senelerce kullan o derece:asigim:

Yok tatlım far olmuyo ya çizgi çizgi oluyo denemiştim far ama memnun kalmadım:sinifsinif:
Ben daha biberiyeyi süremedim ya çok mu kokuyo off napcasssbilmiyorumkismile Pilatese dvm ediyo musun aşkımmmm

bebegim etmez olur muyum bugunden itibaren sende bana katılıyorsun ayrıntılı rapor istiyorum senden =))))) söyledigim videoları indirdin dimi gülüm

aaaaay sorma esmerim o kadar keskin ki kokusu aldıysan aç bir kokla bütün odaya yayılacaktır kokusu

Son düzenleme:
danrıcam geçen yazdan bi kombinimi koyim mi
bu yaz gene giycem çok sevmiştim sizde sevcekmisiniz bakalım :asigim:

kanka limon,portakal mandalina
pirinç suyu ten rengini açıyor mu aman tanrım eledim hepsini limonu sıkılaştırmak için kullanıyordum ten rengim biraz daha açılırsa hortlak gibi ortalıklarda gezirim delikafadulden en iyisi kullanmamak dimi

Tamam aşkım akaşama bekliyom tarifibayanssulusmile Kokoşşş seniiii nasılda ballandıra ballandıra anlatıyo yaaazemuszemus Fiyat farketmez aşkım dediğin gibi sonuçta uzun süre kullanıcam ve göz çevresi en iyisi olsun isterim yeter ki burda bulabileyimboshayallersmile

Tamam aşkım kaç gündür yapamadım ama yeter artık kaçmak yok eyvahedigeldismile aldım aşkım birazdan duşa giricem girmeden önce bakayım hiç açıp bakmamıştım kokusuna off türüm türüm kokucazzzohaoldumsmile İndirdim aşkım izledim bile ama yapmadımeyvahedigeldismile

tospik,bak böyle duruyo..sedefli..simi yok...

yasmenecim,bahsettiğim çöven otu tarifi

bitkimizi bir tutam alıp cezveye koyup üzerine su döküp kaynatıyoruz..kaynatırken hafif köpük çıkarıyor..bu iyiye delalet:))

kaynama süresi 5 dakika kadar
bunu yüzünüze üresi 5 dakika kadarsürüceksiniz..ben bunu buz kalıbına döküyorum ve yüzüme o şekilde kullanıyorum..sizde 2 günde bir tonik olarak kullanabilirsiniz isterseniz..ama 2 günde bir yenisini yapın taze taze sürün

livim içine sandal yada yasemin gibi güzel kokulu bişeyler koyarsan kokusunu azaltabilirsin bir nebze,başka çare yok..tek başına kullanma gülüm
benim tarif hem uzatmaya yarar hem bakım yapar kanka,yani gürleştirir saçlarını..ceviz yağıda gürleştirir kanka
danrıcam geçen yazdan bi kombinimi koyim mi
bu yaz gene giycem çok sevmiştim sizde sevcekmisiniz bakalım :asigim:
koy tabi canım:hulya:

:))yerim seni yadelikafaduldenyapıyokaydirigubbakcemile3...zaten solaryuma giriceksin boşver:jeyyar:

:)))bayanssulusmile:kedi:
biberim o zaman lancome al düşünmeden

resim alıntıdır...:smiley-cool:
eskiden kullandığım bir ürün müthiş memnun kalmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…