Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
teşekkür ederim tatlımopuyorumnanaktan
yok be canım olmuyo,peçeteylede silmiyorum ayrıca..ama limon yağı zaten sarı renk verir..mesela kayısı yağı havuç yağı..bunlar renklidir..çok iyi karışmaları lazım dier yağlarla..ben böyle bi sorun yaşamadım canımyerimseniben

CADIARZU
cevabın için teşekkür ederim tanrıcamopuyorumnanaktan
bu topikteki hatunların hepsi fısıtk gibi maşallahbayanssulusmile

tospiik.. maviş ayakkabıların ne kaaa tatlı :1rolleyes:..Kombinin şık canımcım.kaydirigubbakcemile2
Yazı özlettin kız bize..
:1closedeyes:

tospiik.. maviş ayakkabıların ne kaaa tatlı :1rolleyes:..Kombinin şık canımcım.kaydirigubbakcemile2
Yazı özlettin kız bize..

maviş hastasıyım komşi ben .. bak bu resimde çantası yok
akşam çantasınıda ekliyim -tatlicadiarzu-
maviş çantam ayakkabım terlikim herbişeyim var :asigim:
bende özledim yazı

Güle güle giy tospikçiim..bayanssulusmile

Ay kızlar dün akşam kabus kabus bütün gece..kafamçokkarıştı
kapatıcılar,kozmetiklerle haşır neşir oldum valla..
uyanıyorum,uyuyorum kaldığım yerden tekrar ediyor kabus.:jeyyar:.
Valla, netten kozmetik takip etmekten, ruh sağlığımı kaybedicem..
sempatiksalakcinni

o zaman ne dicen mahallenin kızları olarak toplandık aşkitom sadece bize ders verecek hoca belirli bir saatte diyeceksin. askerdeyse sevdiceğin bu yalana daha çabuk alışır. bak inanır demiyorum alışır diyorum:))))kaydirigubbakcemile3
askerde değil kız ozaman biseyde uyduramam ama ama üni.de de gitmessem bidaha nezmn gitcem böyle şeylere dimi ama :sm_cool:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kuzen senin enişte çözemiyo ne güzel..benim gıcık öyle bi çözüyoki:eek:klava:boshayallersmile
arzum taş gibin kil bende aldıydım..ama uğraşamadım attım çöpe..toz olanı mis gibi vallazemuszemus
yedirdin cevizleri çörekotu balları zekasını açtın tabe :jeyyar: sengözlerimebaksanab şakkıdı

Diri vücudum diyo ya :roflol:

benim patron geldi az önce elinde diet bisküü
benim elimde grissini
şirketcene dietteyik
..

kızlar dün akşm boğazdaydım ..
of of bu şehre gene aşık oldum :asigim:
ahhhh ıstanbul bnm 2. sevgilim opuyorumnanaktan boshayallersmile
Yazı özlettin kız bize..

tosbikk gercekten yazı özlettin yaa opuyorumnanaktan

anam ne kadar çokk:1shok:hepsi çok güzel görüünüyo cnm güle güle kullannzemuszemusopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Minikim.. muhtelif yerlerdeydi bunlar toplayınca göze çok görünüyor..guclubacismile
Alıntıyı silersen sevinirim canım yaaa..sayfalara aktarılmasın diyorum..

bende bişi aldım ekliyim biraz fazla iddalı giyip giymemekte hala kararsızımmCADIARZU

s41i8j.jpg

23j6dfk.jpg

canımsınŞenizsaol biberim..kafanı dağıtalım burda gel:teselli:sende iyki varsın canım arkadaşımolumunekankayizsmile

enişte az kurnaz değil heekaydirigubbakcemile3
balım bak badi şopunda mineralli ürünleri var,ama indirimleri kampanyaları yoksa oda sana tuzluya patlar..çünkü çeşit alıcaksın..aslında dier yabancı markalarla kıyaslarsak badi şop gariban kalıyo,bak carminanında mineralli ürünleri var,üstelik çokta uygun fiyata
yerinde olsam carminaya bi bakarım..fondo,allık ve göz altı kapatıcısı mineralli..pudrasıda var..ten ürünlerimi ordan alırım,ruj,far kalem gibi şeyleride flor mar yada golden roseden alırım..çokta ekonomik olurzemuszemus

anam bana flormar dokunuyor :KK43: gozlerim kizarip yasariyo deli ediyor beni :eek:klava: ama yeni urunleri de ayni seyi yapar mi bilmem :sm_confused: golden rose hic denemedim bir deneyebilirim fisfisfis body shopun mierallilerine bakabilirim a.s peki yves roche icin ne dusunuyorsun? fisfisfis

canim masallah hos hatunsun a.s kombininde cok guzel, gule gule giy a.s

sempatiksalakcinni

:roflol:

benimki bi rahat bırakmadıohaoldumsmile
tam cevap yazıyorum entır diyicem zarrr tell çalıyoohaoldumsmileakannehir
geçmişe bakıp geliyorum

corel:1hug:tembel tospik bizim corelmiş demekopuyorumnanaktannikini değiştirdiğini bilmiyodum bitanem..kıyafetine gelirsek,iş yeri için ideal,gayet sade ve kibar..çok hoş canımkaydirigubbakcemile5
sende ne kozmetikler vardır..akşama topik coşucak:sm_cool:
CADIARZU
cevabın için teşekkür ederim tanrıcamopuyorumnanaktan
bu topikteki hatunların hepsi fısıtk gibi maşallahbayanssulusmile
ni demek güloŞeniz
bencede..topikte zevksiz ve çirkin birine raslamadımboshayallersmile

sempatiksalakcinni
:teselli:

yedirdin cevizleri çörekotu balları zekasını açtın tabe :jeyyar: sengözlerimebaksanab şakkıdı

bilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3
Alıntı etmeyiniz heeee...
kozmetiklerindenmi tanıycaklar seni-tatlicadiarzu-
bende bişi aldım ekliyim biraz fazla iddalı giyip giymemekte hala kararsızımmCADIARZU

s41i8j.jpg

23j6dfk.jpg

wwwooowwwwaklinialirimsmilesüperrrsüprizzzzzvalla yakışana yakışıyo anacımboshayallersmilegençsin güzelsin şimdi giymicen ne zaman giyicenzemuszemusfizikte taş gibi hani:nazar:

benimki bi rahat bırakmadıohaoldumsmile
tam cevap yazıyorum entır diyicem zarrr tell çalıyoohaoldumsmileakannehir
geçmişe bakıp geliyorum

Yaw bu damat orda ne iş yapıyo?..muhaberat mı ne?sık sık tel.le görüştüğüne göre..

Minikim bluzun hakkaten iddalı..ama altına straples body giyip kullanabilirsin..
Fakat yakışmış..

X